Vabastatakse lõplik BitLicense, peatab Coinbase teenus Wyomingis ja muud | Estonian.lamareschale.org

Vabastatakse lõplik BitLicense, peatab Coinbase teenus Wyomingis ja muud

Vabastatakse lõplik BitLicense, peatab Coinbase teenus Wyomingis ja muud

Tere tulemast 99Bitcoins "viimase nädala ringis koos kõik olulisemad uudised nädalas.

Väljapressimiseks looja vabandab "sleeper" viirus ja väljaanded võtmed, ei tagastata silmapiiril

väidetav looja uus tüvi väljapressimiseks tuntud Locker on vabandanud, et käivitada rünnak. Internet kasutaja väidab end olevat häkker vastutab "sleeper" pahavara avaldas dekrüpteerimisvõtmete mis peaks võimaldama nakatunud kasutajad taastada oma digitaalseid faile.

Kuid seal on ilmselt vähem lootust ohvritega, kes on juba maksnud Bitcoin lunaraha, kui häkker ei räägita tagasimaksed.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

BitFury vabastada lambid et kaevandada Bitcoin 2015. Aastal

Pärast ilmutuse eelmisel nädalal, et BitFury oli arenenud prototüüp lambipirn võimeline kaevandamine Bitcoin ettevõte teatas, et ta kavatseb võtta meetmeid, et viia seadmete turule 2015. Aastal.

Kuigi palju turul strateegia jääb algstaadiumis, uudised järgmiselt suurendades aruannetes, et tööstuse ettevõtted üritavad leida kasutamist juhtudel Bitcoin kooskõlas laiema trend ühendavad olmeseadmete internetti.

Allikas: Coindesk.com

Tracking Bitcoin määrus riigi poolt riigi

The New York Department of Financial Services tõenäoliselt vabastatakse esimene-of-tema-tüüpi digitaalse valuuta-konkreetses riigis regulatsioon BitLicense jooksul päeva. Nad varsti liitus üha rohkem riike, kes alustanud kas muudetakse olemasolevat raha edastamise litsentsi seaduste või kirjalikult oma tehnoloogia konkreetseid seadusi.

Müntide Center on töötanud koos seadusandjad nendes riikides nagu nad tegeleda aeglane, kuid pidev protsess õigusloome ja regulatiivse eeskirjade koostamise.

Allikas: CoinCenter.org

Mehhiko TAR esimene Ladina-Ameerika lennufirma vastu Bitcoin

Mehhiko põhinev lennufirmad TAR Aerolineas on esimene Ladina-Ameerika vastu Bitcoin makseid. Lennuk aktsepteerib makseid digitaalse valuuta pärast partnerlus Openpay- Mehhiko põhinev makseteenuse pakkuja - ja tasumise töötleja BitPay.

Ühes teises avalduses, Jose Calzadias, kaubandusliku juhina TAR, ütles, et ettevõte, mis teenindab 12 sihtkohta üle Mehhiko, oleks jätkuvalt hindama maksevõimalused, mis annavad "tõelist lisaväärtust" klientidele.

Allikas: Coindesk.com

Lõplik BitLicense versioon vabastatakse New York rahalist asutus

New York komissar Financial Services Benjamin Lawsky, kes lahkuvad post lõpus juunis vabastatakse lõpliku versiooni BitLicense on reeglistik, mis reguleerib cryptocurrency seotud ettevõtete osariigis New York.

Lawsky esitles BitLicense ajal peetud kõnes otsikud Arenevad Maksed Foorum Washingtonis.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Sia käivitab Bitcoin pilv ladustamise iskliku blockchain

Nagu Bitcoin tehnoloogia areneb ja kasvab viimase "varajase kasutuselevõtja" staadiumis, rohkem ja rohkem ettevõtteid on ruumi sisenemata otsivad pakkuda turule uuendusi põhineb Bitcoin on blockchain tehnoloogiat.

Täna, seal on palju ettevõtteid, mis on pidevas eelnevalt käivitada, nagu juttu Open Bazaar, kes näib olevat olnud äärel vabastamise ajast Bitcoin oli lihtsalt lühiülevaade. Pilv ladustamine tööstusharu piires Bitcoin kogukond on endiselt avatud uksest ettevõtjad ja Sia on astunud sammu edasi, et täita seda turunišši.

Allikas: CryptoCoinsNews.com

Peegel tõstab $ 8,8 miljonit jaoks Bitcoin smart lepingute kauplemise

Peegel on tagatud $ 8.8m Seeria A rahastamist asetada ennast tark lepingu kauplemisplatvormi ehitatud Bitcoin on blockchain.

Juhib Ripple Labs investor Route 66 Ventures, ümmargune ka aku Ventures, Crosslink Capital, RRE Ventures ja Tim Draper. Osana tegeleda, Route 66 ettevõtmine partner Pascal Bouvier liitub Mirror juhatus.

Allikas: Coindesk.com

Coinbase peatab Bitcoin teenuste Wyoming tõttu panganduse reguleerimise

San Francisco põhinev Bitcoin firma Coinbase teatas peatamise oma teenuseid osariigis Wyoming (Ameerika Ühendriigid) tõttu panganduse reguleeriv poliitika, mis on tõenäoliselt "muuda jätkuv tegevus ebapraktiline."

"Coinbase on lõputult peatatakse selle äri Wyoming," teatas ettevõte oma veebilehel, kinnitades firma ei ole muud plaanid praegu.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Ülejääk annab privaatne side powered by Bitcoin tech

Overstock.com valmistub pakkuda $ 25 miljonit era- side kasutades blockchain, jaotatud Internetis pearaamatu, mis toetab Bitcoin digitaalse valuuta.

Varem sel nädalal, internetikauplus laiali dokumendi seas riskifondid, erakapitali ja teiste rühmade potentsiaali Wall Street investorite näitab see pakub selline side. Firma tegevjuht Patrick Byrne, ümmargune ütleb, "usub, et cryptotechnology saab teha kapitaliturgude mida internet on teinud tarbijatele" -a viide tüüpi tehnoloogia, mis ajendab Bitcoin.

Allikas: Wired.com

KnCMiner kasutab järgmise põlvkonna 16nM Bitcoin ASIC

Rootsi kaevandamise riistvara firma KnCMiner lähetas uue Bitcoin ASIC ta ütleb on "mäng Box" tööstuse jaoks.

Esimese teatas eelmisel novembril 16nM Solar on kuus korda kiiremini kui ettevõtte eelmise 28nm disain. Erinevalt tavalistest lamedaid laastud, selle osi virnastatud kolmemõõtmeliselt tõsta efektiivsust ja töökiirust.

Allikas: Coindesk.com

Võimalik $ 500,000 Bitcoin pilv kaevandamise Ponzi skeemi katmata

Umbes üheksa kuud tagasi, Bitcoin Foundation juhtivteaduri Gavin Andresen tehtud üsna huvitav kommentaar Reddit, kus ta väitis, "Ma kahtlustan palju [pilve kaevandamisettevõtetega] on osutuvad Ponzi skeemid."

On olnud paar pilve kaevandamise petuskeemid katmata viimase aasta jooksul või kaks, ja tundub, et veel üks võiks lahti harutada lähitulevikus. Anonüümne allikas on andnud teavet Bitcoin Magazine seoses võimalusega pettus hõlmab Bitcoin Cloud Services (BCS), mis on praegu üks suurimaid pilve kaevandamise pakkujad turule.

Allikas: BitcoinMagazine.com

New York mees röövis relvaga jaoks Bitcoin

Street kurjategijad saavad tech-Savvy. Mees rööviti relvaga 27.mai New York City, kuid röövel ei otsinud regulaarselt raha. Selle asemel, ta sattus võttes $ 1100 väärtuses Bitcoin.

Röövi juhtus päevavalgel, kell 11.30, on Crown Heights (Brooklyn), CNBC.com aruandeid. Kannatanu, 28-aastane mees, saanud vastust oma Craigslist.com reklaami pakkumine BTC müügil ja ootas ostja tänavanurgal.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Max Keiser on Bitcoin Capital meelitab $ 1m cryptocurrency investeeringuid

Bitcoin Capital VC fondi rahalist ajakirjanik Max Keiser on puruks $ 1 miljon Ühisrahastuse jälje BnkToTheFuture.

Kuue päeva ikka minna, Bitcoin Capital on juba äratanud rohkem kui 550 toetajad investeerida nii vähe kui $ 1000, kes pakutakse 50% omakapitali fondi.

Allikas: TechCityNews.com

NYSE esimees: Millennials usaldada Bitcoin rohkem kui fiat

Intercontinental Exchange (ICE) tegevjuht ja New York Stock Exchange (NYSE) esimees Jeffrey Sprecher on välja tulnud, et toetada Bitcoin ja blockchain, kes väljendasid oma usku, et tehnoloogiad on osa suuremast muutusest, kuidas usaldus on loodud ühiskonnas.

Rääkimine CNBC'sBob Pisano kohta "Power Lunch", Sprecher avanud umbes NYSE investeering Bitcoin pakkuja Coinbase hiljutine $ 75 miljonit Series C rahastamisperiood, üks suurimaid seni suletud tööstuse firma.

Allikas: Coindesk.com

Zebpay 's Sandeep räägib oma viimaseid funktsioon ja India Bitcoin ökosüsteemi

Meil on katab palju India Bitcoin ökosüsteemi juba mõnda aega ning hiljutises posti oleme arutanud erinevaid funktsioone pakutud tuntud India Bitcoin asutamisbuum katse saada rohkem inimesi vastu võtta ja kasutada Bitcoin oma päev to-päev tehinguid.

Zebpay on üks selline India Bitcoin ettevõte, mis on tehtud protsessi Bitcoin ülekande sama lihtne kui saates kiirsõnumeid WhatsApp või WeChat. Zebpay hiljuti alustanud müüki sularaha lehtedeta e-kaubanduse saidid, mida saab osta kasutades Bitcoin. Nii on firma, mis võimaldab oma klientidele kaudselt kasutada Bitcoin shopping valitud Indian online kauplustes.

Allikas: NewsBTC.com

Kaks Bitcoin alustavatel võita mobiilne väljakutse edendada Citibank

Bitcoin alustavatel GetGems ja Billon on kaks võitjat tänavuse Citi mobiiltelefoni väljakutse, algatus edendab Citibank, mis aitab arendada innovatsiooni FINTECH piirkonnas.

GetGems, et Blockchain-põhiste suhtlusvõrkude app loodud Iisraeli peeti "Enamik Visionäär Sotsiaalmeedia Lahendus". Teine cryptocurrency käivitamisel jooksul sõlmitud väljakutse oli Poola Bitcoin rahakoti Billon, mis võitis auhinna "Enamik Uuenduslikud Blockchain Lahendus".

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Taringa! sotsiaalne võrgustik näeb 40% ora sisu loomise järgmised Bitcoin integratsiooni

Taringa !, Argentina suurim sotsiaalne võrgustik, on näinud keskmiselt 40% kasvu sisu loomine, kuna integratsiooni Bitcoin eelmisel kuul.

21. Aprillil Taringa! algatuse nimega Taringa! Creadores, mis võimaldab kasutajatel üle kogu maailma saavad makseid reklaami tulu ja stiimuleid Bitcoin. Mõne päeva jooksul selle käivitamise, Taringa! saanud tuhandeid taotlusi olemasolevate kasutajatele.

Allikas: CoinTelegraph.com

Bitcoin on surnud ligi 100 korda

Vastavalt peavoolu ajakirjanduses, Bitcoin on surnud... Palju, palju kordi. Sellepärast Jordan Tuwiner alustas Bitcoin Mälestused - koostada palju obituaries mis on kirjutatud vastse cryptocurrency Bitcoin.

Ta oli märganud ülekaal artiklid väites Bitcoin peagi läinud. "Ma tahtsin koguda artikleid ja teha monument näitab Bitcoin vastupidavust. Ma teadsin, et sait oleks naljakas, kuid näitab ka Bitcoin tugevus ajas, "Tuwiner ütles Cryptocoins News.

Allikas: CryptoCoinsNews.com

Juhid Bitcoin ringhäälingu: "Pandora laeka on avatud ja ei ole läheb tagasi"

Out of the buzz ümbritseva Bitcoin on tulnud ainulaadne ajakirjanduse ja multimeedia. Jooksul cryptocurrencies "algus, palju Podcaste raadioprogrammides ja YouTube näitab ilmunud umbes samal ajal, andes kuulajatele ja vaatajatele teavet Bitcoin ja paljud muud teemad uuel viisil. Iga näita lisanud oma värvi ja uusi hääli detsentraliseeritud kogukonnas.

CoinTelegraph soovisime pakkuda sees pilguheit mõned tööstuse kõige populaarsem krüpto seotud saateid ja podcastid. Küsisime hosts öelda meile, kuidas nad tulid, et luua oma näitab, kuidas nad hakkasid rääkima Bitcoin, milliseid teemasid nad katavad, ja mida mõned oma kõige meeldejäävam külalised ja hetki on olnud.

Allikas: CoinTelegraph.com

Seotud uudised


Post ICO

Häkkerid sihivad Bitcurexi, kuid Poola Bitcoin vahetamine väldib rünnakut

Post ICO

Lego kaevandusrajatis: tipptehnoloogia, mis genereerib bitcoineid

Post ICO

PwC aruanne: krüptokonkursil on murranguline potentsiaal

Post ICO

Bitcoini tunnustus aeglaselt aurust hoolimata tagasilöökidest

Post ICO

Teine Bitcoini ATM masin hüppab, kuid kas see on tõeline?

Post ICO

Ebay jälgib tõenäoliselt PayPali: Bitcoini integratsioon võib varsti juhtuda

Post ICO

Bitcoini tume külg: väärkasutatav krüptograafia

Post ICO

Kuidas maailm välja näeb, kui Bitcoini aktsepteerivad saidid oleksid riigid

Post ICO

Melootiline vahetus välja lülitatakse

Post ICO

5 viisi, kuidas kasutada Bitcoini madalaima hinna oma kasuks

Post ICO

9 Cryptocurrency-inspireeritud mängud, mida peaksite mängima

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s