Prantsusmaa maksab bitcoini, D. Nakamoto aktsepteerib annetusi ja krüptokursus läheb ruumi | Estonian.lamareschale.org

Prantsusmaa maksab bitcoini, D. Nakamoto aktsepteerib annetusi ja krüptokursus läheb ruumi

Prantsusmaa maksab bitcoini, D. Nakamoto aktsepteerib annetusi ja krüptokursus läheb ruumi

Tere tulemast Bitcoin Eksamineerija viimase nädala Round Up suurima uudised viimase nädala jooksul.

Prantsuse Bitcoiners kavas luua La Maison du Bitcoin

on uus Bitcoin seotud projekti, mis tuleb välja töötanud Prantsusmaal, mis on luua buzz cryptocurrency ökosüsteemi. Esimene Euroopa füüsilist Bitcoin Center võib olla reaalsus kiiresti.

La Maison du Bitcoin, mis tähendab "The House of Bitcoin", on kavas avada Pariisi südames 13. Mail. Keskus - 220 ruutmeetri ruumi varustatud äri kiirendi, kaevandamise struktuur ja Bitcoin ATM - loodab, et julgustada krüpteerimisoperatsiooni liikumine Prantsusmaal. Samuti kavatseb korraldada kohaliku Bitcoin kokkusaamisi.

Kogu artikkel

Bitcoin vahetada Mt. GOX alustada likvideerimismenetlus

Ebaõnnestus Bitcoin vahetada Mt. GOX, kelle suurejooneline kokkuvarisemine veenvalt digitaalse valuuta mainet, tuleb likvideerida pärast Jaapani kohus neljapäeval tellitud algust pankrotimenetluse ütles advokaat määranud teostama protsessi.

Ülemaailmne virtuaalne raha kogukonna raputati raketise Mt. GOX, mis külmutas väljavõtmine veebruari alguses, sest mida firma ütles oli tarkvaraveaga aluseks Bitcoin, mis võimaldas häkkerid näppama neid.

Allikas: Majandus- Times

Andreas Antonopoulos "pakub" tuhandeid Bitcoin annetusi Dorian Nakamoto

Dorian Nakamoto, mees Newsweek süüliselt dubleeritud nagu looja Bitcoin, salvestatud sõnum tänada cryptocurrency kogukond oma helde. Algatus, praegu tuntud kui Dorian Rahakogumisüritus, korraldas Andreas M. Antonopoulos, Blockchain.info juht turvaülem.

Antonopoulos avaldatud teade YouTube'is. Kuigi ta ei räägi ajal video, märkis ta ta on see ", et inimesed teaksid ma täidetud mu reeglite kohaselt rahakoguja, täpselt nii, nagu lubas".

Kogu artikkel

Bitcoin mängu näitama annab ära ligi 20 BTC alates käivitamisest

Tagasi märtsis live streaming ettevõte Streamin "Garage teatas maailma esimene Bitcoin ainult mängu näitama," Take My Bitcoins ". Sellest ajast peale on seeria on läinud edasi toota neli episoodi vahel 18 ja 19 BTC loovutata osalejatel kuupäeva.

"Take My Bitcoins" sponsoreerib ButterflyLabs ja kasutab Bitcoins loodud show in-house kaevandamise rig auhindu. ButterflyLabs aitab kaasa ka iga show auhinna rahakott, mis keskmised 4 BTC kohta näidata.

Allikas: Coindesk

Jeff Garzik tahab kaitsta Bitcoin ja selle võrgu... Kosmoses

See on üks väike samm BitSat projekti, kuid üks suur hüpe Bitcoin. Jeff Garzik on Dunvegan Space Systems ja ettevõtte Deep Space Industries Inc. Lihtsalt allkirjastatud eelprojekti leping arendada Bitcoin seotud orbiidi süsteemi. Esimene makse ruumi töövõtja tehti digitaalne raha kaudu tasumise töötleja BitPay.

Projekti toetab ainult annetused, kavatseb ehitada väike satelliite suutma toimida madala maa orbiidil, mis eetrisse viimane Bitcoin plokid.

Kogu artikkel

Bitcoin hind langeb $ 40 järgmised aruanded uute PBOC hoiatused

Rahvavabariigi Bank of China (PBOC) on taas eraviisiliselt hoiatanud panku ja makseteenuse äriühingutel piirata klientide juurdepääsu Bitcoin vahetamist, aruanded näitavad. Uudised on tõenäoliselt mõjutanud rahvusvahelist Bitcoin hind, mis langes umbes $ 40 ruumis paar tundi sel reedel (25).

Allikas: Coindesk

Prantsusmaa maksustab Bitcoin tulu kuid reeglid ei kehti kõigile

Prantsusmaa ei pruugi olla valmis tunnustama Bitcoin kui maksevahendina, kuid riik on ilmselt valmis maksustada tulu cryptocurrency tehinguid. Teave hiljuti selgus Prantsuse Majandusministeerium ja rahandus.

Samas, vastavalt riigi seadusega, ei ole must ja valge. Maksu kohaldatakse üksnes isikutele, kes on suuteline püsiva voolu Bitcoin kaubandussüsteemi regulaarne tulu. "Praegu ei ole deklaratsiooni esitama, mis puudutavad Bitcoin", ministeeriumi pressiesindaja ütles ajalehele Le Monde.

Kogu artikkel

Bitcoin Foundation valimiste tähtaega pikendada tõttu hääletamise "luksumine"

Bitcoin Foundation on tähtaega pikendatud hääletamise pidevaid sooduspakkumisi valimiste täita kaks tööstusharu istmed vabaks jäänud Mt. GOX tegevjuht Mark Karpeles ja endine BitInstant tegevjuht Charlie Shrem.

Kuigi hääletamine algselt erastamine lõpeb keskööl EST 28. Aprillil, tähtaega on pikendatud kuni kolmapäev, 30. Aprill.

Allikas: Coindesk

Maailma esimene Bitcoin töömessi tabab California mai

Plug and Play Tech Center Sunnyvale, California (Ameerika Ühendriigid), varsti korraldada esimene Bitcoin töömessi. Üritus on kavandatud mai 3. Ja oodatakse, et meelitada mitusada osalejat.

Organisatsioon töömessi on käidelda Coinality, platvorm, kus tööandjad ja tööotsijad saavad ühendada töövõimalusi, et maksta cryptocurrency, toel Andreas M. Antonopoulos.

Kogu artikkel

Esimese globaalse Bitcoin konverentsil Hiinas toimub mais

Kuigi kõik negatiivsed uudised on tulemas Hiina kui seadusandjad riigis on põrgu painutatud heidutada uuenduslik digitaalne valuuta, riik läheb tunnistajaks maailma esimene Bitcoin konverentsil mais. Korraldajate sõnul, kui on toodetud bitfund.pe ja ultrabiomikroskoopia Hiinas.

Globaalne Bitcoin Summit 2014 (GBS) toimub Pekingis 10. Maist kuni 11. Ja oodata, et meelitada valgustite maailmamajanduses. Mis toimub China National Convention Center, strateegiliselt asub kohas, siis eeldatakse, et meelitada tähelepanu mitte ainult üksikisikute ja ettevõtete, kuid valitsusasutused samuti.

Allikas: Forex hetke

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Wall Streeti kaupade kuninganna: Bitcoin tech on tulevik

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Snoop Dogg (tõesti) tahab müüa oma järgmise albumi Bitcoinile

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Siiditee administraator on üle antud ja seda hinnatakse New Yorgis

Post ICO

FBI üritab hõivata 600 000 bikkiini Siiditee peategelast

Post ICO

Bitcoini ennustuste platvorm Predictious pakub nüüd levivaid lepinguid

Post ICO

NBA tervitab Bitcoini: Sacramento kuningad võtavad märtsis krüptokuuluvuse

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

BtcChina vähendab kauplemiskomisjonitasusid 0,1% le

Post ICO

Bitcoini spetsialist ütleb, et digitaalne valuuta on juba alustanud USA dollari asendamist