Gyft logib sisse Walmart, IRS peab Bitcoini vara ja Vietnam tervitab tema esimest vahetust | Estonian.lamareschale.org

Gyft logib sisse Walmart, IRS peab Bitcoini vara ja Vietnam tervitab tema esimest vahetust

Gyft logib sisse Walmart, IRS peab Bitcoini vara ja Vietnam tervitab tema esimest vahetust

Siin on Bitcoin Eksamineerija nädalas vooru up!

BTC-e võimaldab kasutajatel tühistada Bitcoin vahendite kaudu MasterCard ja Visa kaardid

BTC-e uus funktsioon võiks olla mäng Box. Bitcoin vahetada nüüd võimaldab selle kasutajatel saata raha peaaegu kõik Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaarte. On mõned erandid, kuid see tähendab väljastatud kaartide peaaegu igas riigis ja ühendatud päris palju tahes valuutas.

Iga taotluse võtab 2-4 tööpäeva täidetakse ja kaasas viis protsenti tasu.

Kogu artikkel

Uus Poola Bitcoin vahetada Bitmarket.pl on käivitatud

Digitaalrahaga muutumas üha populaarsemaks, uus Bitcoin vahetada nimetatakse Bitmarket.pl algatati sellel kuul riigis. Ettevõte ütles vahetamise eesmärk on meelitada ettevõtjad, kellel on kõrge turvalisus ja kiire tehingute käive vastavalt Coindesk.

Cryptocurrency vahetada Vircurex katkestab kogu väljavõtmine maksejõuetuse vältimiseks

Pekingi põhinev Bitcoin vahetada Vircurex peatunud kõik "BTC, LTC, FTC ja TRC" väljavõtmine püüdes lahendada tõsiseid rahalisi küsimusi põhjustatud kahe rünnakud, mis juhtus 2013. Aastal.

Et vältida maksejõuetuse - ja tee "valitud" on pankrotistunud Mt. GOX - platvorm on samuti otsustanud külmutada kõik olemasolevad kasutajad kontosid.

Kogu artikkel

Iirimaa võõrustada debüüt Bitcoin konverentsil

Iirimaa on hoida esimene Bitcoin rahandus konverentsil juulis, kui edendajaid digitaalse valuuta arutavad, kuidas see võib muuta maailma, Iirimaa Kontrollija aruandeid.

Asutaja Bitfin konverentsil Fergal Murray ütles, et konverentsi eesmärgiks on käsitleda peamisi küsimusi tõstatatud tekkimist digitaalse valuuta.

BitPay on uusim Gold liige Bitcoin Foundation

Bitcoin Foundation hiljuti tervitas uue kulla liige: me räägime tuntud tasumise töötleja BitPay, asutatud 2011 Anthony Gallippi ja Stephen sidumine.

Ettevõte - peetakse maailma suurimaks makseteenuse pakkuja spetsialiseerunud e-kaubanduse, B2B ja ettevõtte lahendusi Bitcoin - töötab praegu 26000 kaupmehed üle kogu maailma. See rühm hõlmab tuntud kaubamärke nagu TigerDirect ja NBA professionaalne meeskond Sacramento Kings.

Kogu artikkel

Google yanks kaks Bitcoin kaevandamise Androidi rakendusi Play poest

Teadlased on leidnud kaks populaarsed rakendused Google Play, mis salaja minu mitu cryptocurrencies nende tegijad, potentsiaalselt üle-kütteseadmete ja lühendada nende eluiga vastavalt ZDNet.

See ei ole nii üllatav kuulda uute pahavara Android nendel päevadel, eriti kui tegemist on mitte-Google'i rakenduste poodides, kuid tundub, mõned on nüüd hiiliv peale Google enda Play poest.

Austraalia advokaadibüroo võtab BitPOS vastu Bitcoin maksed

Adroit juristid on muutunud üks esimesi advokaadibürood Austraalia vastu Bitcoin maksevalikuna. Ettevõte, asutajaliige partner Bitcoin kaupmees pakkuja BitPOS, asub Sydney ja spetsialiseerunud pakkudes äri- ja ühinguõiguse nõu tootmise, IT, meedia ja teenuste sektoris.

Otsus innustas ühingu juriidilisi direktor. Mark Toohey usub, et cryptocurrency "varsti lõpetavad" varajase vastuvõtmise "faasi ja saada sagedamini kasutatav vorm turvalise online makse".

Kogu artikkel

Uus aktiivse kauplemise Bitcoin fondi eesmärk UK investorid

Uus Bitcoin investeerimisfond, mis aktiivselt kaubelda Bitcoin turgudel Varsti Londonis. Vastavalt Coindesk on Bitcoin Keskkonnafond kasutab kombinatsiooni algoritmilise ja inimeste kauplemise saavutada kõrgemat tootlust kui lihtne "osta-ja-hoia" strateegia, selle asutajad väidavad.

Gyft meeskonnad välja jaemüügi hiiglane Walmart

"Me oleme nii nii nii nii hea meel teatada, et Walmart on lõpuks aasta gyft! Naudi Gyfters! ". Need olid sõnad valitud Gyft teatada oma uusima äripartner: jaemüügi hiiglane Walmart.

Bitcoiners Ameerika Ühendriigid saavad nüüd osta kinkekaarte vahemikus $ 25 ja $ 500 cryptocurrency ja veedavad digitaalne raha toidukaubad, gaas, elektroonika, seadmete ja erinevaid tooteid.

Kogu artikkel

Kohus rahuldab et külmutada Hashfast on Bitcoin rahakotid

Kohus Fort Worth, Texas, andnud ajutise lähenemiskeelu külmutada Bitcoin rahakotte ASIC kaevandamise riistvara tootja HashFast Technologies LLC ja HashFast LLC pärast klient väitis ta suutnud anda riistvara õigeaegselt või läbirääkimisi tagasimakse Coindesk teatatud käesoleva nädalas.

TRO oli osa laiemast kohtuasi vastu esitatud HashFast 27. Märtsil salakiri Enterprises, kes väidavad, et see tellitud ja makstud HashFast mitu esemeid Bitcoin kaevandamise riistvara oktoobri alguses eelmisel aastal. Kaebus ütleb HashFast täitnud oma lubatud tarnekuupäev hiljem sel kuul, ajendades salakiri Enterprises tühistada oma tellimusi.

IRS kuulutab Bitcoin kui vara USAs

Internal Revenue Service (IRS) Ameerika Ühendriigid on deklareeritud Bitcoin on nüüd peetakse kujul vara, vähemalt vastavalt asutuse seisukohast näitas hiljutises avalduses.

Kuigi IRS tunnistab, et "virtuaalne raha võib kasutada tasuda kaupade või teenuste või hoitakse investeeringuid", üksus ei näe digitaalse mündi vormi valuutas.

Kogu artikkel

Bitcoin saab teise tõuke nagu Circle Internet tekitab $ 17 miljonit

Circle Internet Financial tõstnud $ 17 miljonit on Seeria B vooru rahastamise ja alustas just piiratud vabastamist oma esimese tooteid. Ettevõte on tahtlikult ebamäärased, millised need tooted on, väheneb avalikustada veidi rohkem kui see tegeleb sama varjatud ja pistoda turvameetmeid oma uue põlvkonna eakaaslased. Uudised avaldas TechCrunch.

Püüdes luua ettevõtte kui uus nimi turvaline Bitcoin rahandus, Boston põhinev ettevõte sarnaneb teise hiljuti rahastatud Bitcoin Vault käivitamisel Xapo.

Seattle ärimees ostab Kuno Goda kunstiteos "200 Bitcoins"

Unikaalne kunstiteos inspireeritud Bitcoin ja lõi Saksa kunstniku Kuno Goda 2013 oli hiljuti ostis tech ettevõtja alates Seattle. Tükk, pealkirjaga "200 Bitcoins" ja juba võrreldes Andy Warholi "200 Üks dollar arved", müüdi umbes $ 125,000.

Goda müüs graafika Bitcoin, kuid täpne summa digitaalne raha kaasatud palju ei ole avalikustatud veel. Ainus teave näitas pressiteates avaldatud sel nädalal on see, et ajal tehingu hind oli ligi $ 125,000.

Kogu artikkel

Mt. GOX kasutatakse kliendi raha toimingute ja ekstravagantsed

Mt. GOX väidetavalt kulutanud raha oma klientide hoiused tegevuskuludele sealhulgas ekstravagantsed juba kaks aastat enne seda läks pankrotti, vastavalt uutele töötajate nõuded, tsiteeritud Coindesk.

Väike rühm anonüümne praeguste ja endiste Mt. GOX töötajad väidavad, et on pöördunud tegevjuht Mark Karpeles oma muret 2012. Aasta alguses, kuid nende taotlused vaadata ettevõtte raamatupidamisdokumentide olid rebuffed.

Esimese Vietnami Bitcoin teabevahetus võiks käivitada aprillis Iisraeli toetuseks

on uus partnerluse arendamisel olevaid Bitcoin maailmale, et kavatseb avada Vietnam esimene online Bitcoin kauplemise korrusel. Iisraeli Bitcoin vahetada Bit2C liitmise platvormi Bitcoin Vietnam, VBTC võiks olla reaalsus enne aprilli lõppu.

Loojad projekti kavatsevad minna ka pärast riigi State Bank töötlemata hoiatab cryptocurrency. Leping on juba allkirjastatud kahe partneri vahel.

Kogu artikkel

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini edasimüüjad saavad kohe heaks kiita

Post ICO

Broneerige oma unistuste hotell Bitcoiniga hotellist CheapAir.com

Post ICO

Esimesel Austraalia pubil, kes võtab krüptokuuluvust, hostiks oodatud sündmus Beers4Bitcoins

Post ICO

GAW kohtus föderaalkohtu peaaegu 350 000 dollariga

Post ICO

EBay tõmbab Bitcoini aktsepteerimiseks kaupmehe nimekirja

Post ICO

Uue kaevandaja vabastamise lähedused

Post ICO

Charlie Shrem mõistis kaheks aastaks vanglakaristuse

Post ICO

PayPal võimaldab nüüd oma kaupmeestel Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Bitcoin ja muud digitaalsed valuutad

Post ICO

Coinbase-l on uued Bitcoini piirangud, samas kui Microsoft lubab Krakeni rakendusel lisada kauplemisfunktsiooni

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Restoranidest koolidesse Prantsusmaalt USA-sse: viis väiketööstust, kes aktsepteerivad Bitcoini