Microsofti globaalsed plaanid BTC jaoks, Bitcoini hind alla $ 300 ja rohkem | Estonian.lamareschale.org

Microsofti globaalsed plaanid BTC jaoks, Bitcoini hind alla $ 300 ja rohkem

Microsofti globaalsed plaanid BTC jaoks, Bitcoini hind alla $ 300 ja rohkem

Tere tulemast Bitcoin Eksamineerija viimase nädala ringis üles. Siin saate teada tähtsamaid uudiseid viimasel nädalal.

Hashie.co klientide kaotada kasumit pärast "kadumise" kaevandamise platvorm

"Hashie tegevust ajutiselt peatatud" on sõnum, mida saab nüüd lugeda, kui külastate koduleheküljel Hashie.co. Pilvepõhise Bitcoin kaevandamise teenus - mis teenib (või kasutatud olla) üle 40000 kliente - on ametlikult peatatud kõik toimingud ja kadus koos kasutaja vahendite väärt umbes 1481 BTC.

Mõned platvormi kasutajad on väidetavalt kaotanud märgid varem ostnud kaudu teenust, kuid teiste klientide suutsid liikuda nende märkide AMHash, eraldi sait, mis ostis kaevandamise lepingute Hashie.co.

Kogu artikkel

Winklevoss Bitcoin ETF võtab veel ühe sammu edasi

Aeglaselt, kuid kindlalt, Cameron ja Tyler Winklevoss "Bitcoin Trust Viimistleme oma ettepanek cryptocurrency tagatud börsil kaubeldavate fondide, esitades aktsiate Nasdaq.

Kolmapäeval, Bitcoin Trust esitatakse Securities and Exchange Commission müüa 20,1 mln krooni aktsiate Nasdaq vahetada, teatab Ciara LINNANE forMarketWatch. Esitamise ei sisaldanud käivitamise kuupäev või kulusuhete näitab Bitcoin Trust ei ole lähedal tulevad turule. Mais reguleeriva esitamise selgus Winkelvoss Bitcoin Trust kaubelda Nasdaq. Juulis Vorm S-1 esitamise Securities and Exchange Commission reveled ETF eeldades tegemist elu oleks kaubanduse raames infotabloo "mündi."

Allikas: ETFTrends

Microsoft plaanib laiendada Bitcoin katse "globaalne" tasemel

Ainult paar nädalat pärast avamist ukse Bitcoin, esindaja Microsoft on nüüd selgus, et ettevõte võiks kaaluda uue cryptocurrency seotud eksperimentide lähitulevikus.

Mitte kaua aega tagasi, Põhja-Ameerika hiiglane teatas oma otsusest nõustuda BTC, kuid siiani ainult USA-põhise Xbox ja Windows kasutajatel on lubatud üles raamatupidamisarvestust kasutades Bitcoin.

Kogu artikkel

BitMEX käivitada Bitcoin hirm "indeks

Tuletisinstrumentide börsi BitMEX avaldab indeks 5th jaanuaris, et ta loodab saada Bitcoin maailma versioon VIX- nn "hirmu indeks", mida kasutatakse, et hinnata ebakindlust finantsturgudel laiemalt.

30-päevase Bitcoin Ajalooline volatiilsus indeks, nagu BitMEX helistab ta töötab, võttes ajaga kaalutud keskmine hind alates Bitfinex on USD / BTC määra. Seejärel arvutab Bitcoin on aastapõhised kõikunud jooksvalt 30 päeva jooksul neid andmeid kasutades. Tulemuseks on mõõt Bitcoin on tegelik volatiilsus sel perioodil.

Allikas: Coindesk

Jaapani Bitcoin vargus "sees tööd", mitte häkkerid üksi

Finantskrahh Mt. GOX, üks maailma suurimaid Bitcoin vahetus, ei olnud lihtsalt tingitud häkkerite Jaapani politsei kahtlustab. Jaapani politsei on lähemal täites oma uurimise ühte suurt rahalist järskude virtuaalne raha maailmas viimase aasta jooksul allika lähedal politsei väites, et "tundub osalise sees tööd".

Mis oli kord maailma suurim Bitcoin vahetada, Mt. GOX, pankroti kaitset eelmise aasta veebruaris pärast avalikustamist, et poole miljardi dollari väärtuses virtuaalne raha kadus siniste, väidetavalt häkkinud.

Allikas: TheDailyBeast

Bitcoin sattuda internetipiraatlus, isohunt asutaja ennustab

Gary Fung asutaja populaarne torrent sait isohunt, usub, et Bitcoin on lõpp internetipiraatlus tulevikus. Või vähemalt paigutama selle protsessi põhja nimekiri eelistatud online meedia vaatamise meetodeid.

Mis streaming kiiresti muutumas lemmik viis vaadata filme ja telesarjas onlineusing platvorme nagu Amazon või Netflix, pole ime, et protsessi allalaadimise torrentid on üha vähem populaarne.

Kogu artikkel

Cody Wilson räägib läbi kampaania lahti Bitcoin Foundation

Anarhistlik aktivist Cody Wilson avas ametlikult oma kandidatuuri tulemas Bitcoin Foundation juhatuse valimised ning kinnitas oma kavatsust proovida ja laiali organisatsiooni seest kui edukas. Wilson nimetas ennast postitust sihtasutuse foorumid 20. Detsembrist on algatanud ka kodulehel, et toetada oma kampaania.

Ustav vastane Bitcoin määrus või tsentraliseeritus, Wilson on ka tuntud kaasrahastamine Defense Distributed, doonori rahastatud mittetulunduslik organisatsioon, mis kujundab ja levitab plaanid 3D-trükitud "Liberator" püstol ja "Ghost Gunner" CNC freesimine masin.

Allikas: Coindesk

Manhattan kogukonna juhatuse keelab Bitcoin Block Party

The City of New York on pärast sama teed kui riik püüab kasutada määrus suruda Bitcoin anonüümsusesse. Manhattan ühenduse juhatuse otsusega, et Bitcoin detsentraliseerimise ploki poole oleks keeldunud võimaldab.

Plokk pool oli co-ühisettevõttena GMT Tavern, baar ja restoran asub Greenwich Village Manhattanil ja Cut Rush Creative Labs, Brooklyn põhinev film tootmise ettevõte, mis on spetsialiseerunud edendada virtuaalne valuutade ja detsentraliseeritud lahendusi visuaalse meedia.

Allikas: CoinTelegraph

Bitcoin hind alla $ 300 esimest korda pärast 2013. Aastat; kogukonna ole mures

Kuigi hind Bitcoin hoiab süvistamine ja on jõudnud uue madala alguses see uus aasta - väärtus on nüüd allpool $ 300 - ülemaailmne cryptocurrency kogukond ei tundu mures võimalike kahjusid.

Maailma kuulsaim digitaalse mündi praegu hinnatakse alla $ 300 esimest korda alates novembrist 2013. Sellest ajast alates Bitcoin jõudnud kõigi aegade kõrge, ulatudes $ 1,147.25 vaid kuu pärast, et enne 2013. Aasta lõppu.

Kogu artikkel

Bitcoin aitab Argentina mahetootjaid

On huvitav projekt käimas Argentina. Nubis Bruno, argentiinlaseks veebi arendaja ja ettevõtja, on leidnud viisi, et aidata kohalikel mahetootjaid müüa oma tooteid kasutades Bitcoin.

Buenos Aires, mahetootjad on hädas oma tooteid müüa. Kuid mõned põllumehed on leidnud alternatiivi. Tänu Bitcoin need põllumajandustootjad on õnnestunud luua online-kohalolek, kus nad saavad müüa oma orgaanilise köögiviljad otse klientidele ilma tasu või vahendajaid saada nii.

Allikas: Bitcoinist

Seotud uudised


Post ICO

Indoneesia Bitcoiners saab nüüd osta BTC 10 000 Indomareti kauplustes

Post ICO

BitLicense eesmärk on Bitcoini innovatsiooni tapmine

Post ICO

Digitaalvaluuta suundumused: kas Bitcoiners on uued vegased?

Post ICO

NBA tervitab Bitcoini: Sacramento kuningad võtavad märtsis krüptokuuluvuse

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Mt. Gox ametlikult pankrotiavaldused Ameerika Ühendriikides

Post ICO

Breaking: USMS Oksjonivõitjad on teavitatud

Post ICO

Rahandus Tüdruku näpunäited: Mt. Selgitasid Gox ja Bitcoin

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

3dcart kaupmehed võivad Bitcoini vastu võtta Flashis tänu koostööle BitPayiga

Post ICO

Krüptokursus Dark Market Evolution Vanishes

Post ICO

Jason Williams: Austraalia Bitcoini Assotsiatsioon soovib, et Bitcoin muutuks dollaritena mainstreamiks