New Austraalia fond, Jaapani pank Bitcoini vastu ja fondi vastuolulised valikud | Estonian.lamareschale.org

New Austraalia fond, Jaapani pank Bitcoini vastu ja fondi vastuolulised valikud

New Austraalia fond, Jaapani pank Bitcoini vastu ja fondi vastuolulised valikud

Vaata viimaseid Bitcoin Eksamineerija nädalas vooru up.

Business kiirendi 500 Algajatele rahastada viie Bitcoin ettevõtted

Coinalytics, Bonafide, GogoCoin, Monetsu ja Neuroware. Need on viis Bitcoin seotud ettevõtete poolt valitud varajases staadiumis käivitamisel gaasipedaali ja investor 500 alustavatel integreerida organisatsiooni viimasele kasvu programmi.

Need cryptocurrency seotud ettevõtted seas on 29 ettevõtted, mis on valmistatud kõige uuem loetelu valitud alustavatel. Nad saavad kuni $ 250,000 rahastamise, samuti mentorluse ja juhiseid tööstuse spetsialistidele.

Kogu artikkel

FEC kinnitab Bitcoin mitterahalise annetuste US poliitiliste kampaaniate

USA Federal Exchange Commission (FEC) on kindlaks teinud, et poliitiliste kampaaniate ja poliitilise tegevuse komisjonid võivad nõustuda Bitcoin vormina mitterahalise annetuse kehtivate föderaalse valimised seadusi.

FEC varem edasi lükatud otsuse taotluse selgitusi Tee oma seadused - organisatsioon, mis soodustab poliitilise panuse - mis palunud täpsustada, kuidas see võiks minna umbes nõustudes ja kasutades Bitcoin annetusi, samuti üldeeskirjad käitlemise digitaalse valuutades.

Allikas: Coindesk

Makske oma arved Bitcoins Austraalia, Indoneesia ja Tai

See on normaalne, et Bitcoin kogukonna oodata teedrajav märke areng maailmas digitaalse raha riikides nagu Austraalia. Kuid on ka teisi rahvaid üritavad viilu Bitcoin majanduse samuti.

Austraalia krüpto-pakkumine on viimasel ajal muutunud täielik tänu käivitamise platvormi elutuba Satoshi, mis võimaldab kasutajatel oma arveid maksta - telefon, gaas, elekter ja isegi õppemaksutulu - koos Bitcoin.

Kogu artikkel

Winklevoss kaksikud loetleda Bitcoin fondi Nasdaq

Vaatamata hoiatab ja kõhklused hulgas reguleerivate investeerimisel virtuaalne raha, Winklevoss kaksikud inching lähemale luua esimene avalikult kaubeldavad Bitcoin fondi.

Neljapäeval, Cameron ja Tyler Winklevoss, vennad enim tuntud oma õigusliku lahingud Facebook asutaja Mark Zuckerberg avalikustas reguleeriva esitamisel, et nad olid valinud loetleda nende Bitcoin börsil kaubeldava fondi, Winklevoss Bitcoin Trust kohta Nasdaq börsil.

Allikas: NYTimesi

Future Capital Bitcoin käivitab fond $ 30 miljonit valmis investeerima

rühm kogenud investorid digitaalse universumi on käivitanud Austraalia esimene spetsiaalne Bitcoin fondi - tulevik Capital Bitcoin Fondi (FCBF) - koormatud $ 30 miljonit, mis tuleb investeerida globaalses mastaabis on ettevõtted, mis on praegu pakub cryptocurrency Grupiga seotud teenuseid.

Investeerimisühing eesotsas tuntud ettevõtja ja investor Domenic CAROSA, peakorter asub Austraalias.

Kogu artikkel

Bitcoin kaevandamise käivitamisel Hashfast tulekahjud poole oma töötajate kuulutab "Me ei petturid"

Bitcoin kaevandamise käivitamisel HashFast teatas sel nädalal, et ta on vallandatud poole oma töötajatele kui viis säästa raha. "Selleks, et parandada meie rahavoog, samuti keskendudes ASIC, tegime raske otsuse vähendada meie tööjõu kõrvaldades turunduse ja klienditeeninduse rollid, samuti mõnede tehniliste funktsioonide" Amy Abascal, ettevõtte direktor turustamise, kirjutas blogi postitus. "kokku vähenes 50 protsenti praegused töötajad. See oli majanduslikult vastutustundlikult viis meid aeglustada meie põlemismäärale saada kliendid ülessulamise ja edasi arendada hämmastav tehnoloogia".

Ettevõttel on mitmeid vahekohtu juhtudel ja käimasolevad vastu. Paljud kliendid on süüdistatava firma lausa pettus, ja mõned on pahane, et kui ettevõte ei täida oma tellimusi, see ei tagasta summa Bitcoins kuna see oli varem lubanud.

Allikas: Arstechnica

Jaapani Shinsei Bank keeldub Bitcoin seotud rahaülekandeid

halb uudis Bitcoin kogukonna otse Jaapanist. Kohalik finantseerimisasutus, mille Shinsei Bank Ltd., mida praegu takistavad iga rahvusvahelise rahaülekande taotluse, mis võib olla ühendatud Bitcoin.

Pank on ilmselt püüdnud tagane tehtud tehingute klientidele, et osta ja müüa Bitcoins. Vastavalt pressiesindaja pangast "otsuse, mis on olnud tõhus, sest veebruaris põhineb meie üldist kohtuotsuse pank".

Kogu artikkel

Poola erastamine saada Euroopa esimene Bitcoin saatkonda

Poola on erastamine saada, mida on kõne Euroopa esimene Bitcoin saatkonna Varssavis liikuda, mis näitab Bitcoin kogukond jätkab kiiret kasvu. Saatkond peaks avama 12. Mail.

Organisatsioon, mis asub 46 Krucza Street linna keskusest, teenib nii koondada Bitcoin harrastajatele ja populariseerida kasutamise cryptocurrency Poolas.

Allikas: NewsBTC

Bobby Lee ja Brock Pierce poolt valitud Bitcoin Foundation

Bobby Lee ja Brock Pierce on kaks nime otsustanud liituda Bitcoin sihtasutuse juhatus. Populaarne tegevjuht vahetamist BTC Hiina ja riskikapitalist hiljuti valitud, kuid otsus on juba sündimist laine poleemikat.

Valimised algselt kolm kandidaati. Pealegi Lee ja Pierce, tegevjuht mobiiltelefoni kinkekaart pakkuja Gyft, Vinny Lingham, oli ka rassist. Kuigi boss BTC Hiina sai 79 protsenti heakskiidu Pierce viskas 65 protsenti ja Lingham "ainult" 63 protsenti.

Kogu artikkel

Bitcoin Foundation tegeleb tagasiastumist

Mitmed Bitcoin Foundation liikmete rahul praeguse suuna Foundation, on hakanud astuma.

See on vastavalt selle foorumi foorum postitust Bitcoin Foundation pardal, kus aastane liige Patrick Alexander hakkab niit koos väljakuulutamist: "kahjuks pean astuma individuaalne liige Bitcoin Foundation", Alexander kirjutab oma ametikohal.

Ta osutab Charlie Shrem (endine BitInstant tegevjuht ja süüdistatakse raha pesija), Mark Karpeles (endine Mt. GOX CEO) ja Brock Pierce (vastvalitud juhatuse liige, kes on tegelenud õiguslikke küsimusi oma) nagu miks on sihtasutuse juhtis valesti.

Allikas: NewsBTC

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini alternatiivide hämmastav maailm: nimekiri 8 erinevast mündist

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

Vaata välja Blockchain.info, CoinFinance on sinu taga

Post ICO

Krüpto-valuutavahetus Kraken aktsepteerib juba USA dollarit

Post ICO

2014. aastal Bitcoini kaudu saate osta kolme täiskasvanute meelelahutusüksust

Post ICO

Euroopas käibemaksust vabastatud Bitcoin, versioon 0.11.0, vabastatud ja palju muud

Post ICO

BitGold käivitab uue Bitcoini inspireeritud kullakauplemisplatvormi

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoin Blackout

Post ICO

Coinbase on 2013. aasta teine kõige põnevam käivitumine: veelgi põnevam kui 25 miljonit dollarit investeeriti

Post ICO

Uue regulatsiooni kaart avaneb, kui neli erinevat riiki räägivad Bitcoinist

Post ICO

Rünnaku ohver DogecoinAPI toob üles