Newegg aktsepteerib Bitcoini, Venemaa leiab krüpto-seadusi ja Coinbase käivitab Vault | Estonian.lamareschale.org

Newegg aktsepteerib Bitcoini, Venemaa leiab krüpto-seadusi ja Coinbase käivitab Vault

Newegg aktsepteerib Bitcoini, Venemaa leiab krüpto-seadusi ja Coinbase käivitab Vault

Tere tulemast Bitcoin Kontrollija uus nädalas vooru up featuring kõige olulisem uudis viimase seitsme päeva jooksul.

Osta kunsti cryptocurrency kell Cointemporary

kunstihuvilistele / Bitcoiners seal on uus online-koht, mis sobib kõigile nende vajadustele. Cointemporary väidab end olevat esimene online kunstigalerii töötada üksnes cryptocurrency.

Platvorm, mida kirjeldatakse kui "ajutised Internetis näituse kunsti Bitcoin", annab ülevaate tööst rahvusvaheliste kunstnike. Kuid selle asemel, featuring kõik kunsti samas kohas, Cointemporary otsustab näidata kunstiteoseid ainult üks artist iga seitsme päeva jooksul.

Kogu artikkel

Teiseks Turg Paku USA ülemjuhatajat Bitcoin oksjon

Teiseks Turg, üks silmatorkavam Pakkujate USA ülemjuhatajat Bitcoin oksjon, ütles, et see oli üle pakutud, püüdes osta mõned peaaegu 30,000 münti müüakse hilja eelmisel nädalal.

Tagasilükkamine üks suurimaid nimesid Bitcoin tööstus on potentsiaalselt julgustav märk pikaajalised väljavaated on cryptocurrency sest see tähendab enampakkumise juhtis suurt huvi teistele institutsionaalsetele investoritele.

USA ülemjuhatajat Service hiljuti oksjonil maha umbes 30000 BTC käigus konfiskeeritud reidi Silk Road, Internet mustal turul Bazaar, kus ametiasutused öelda ebaseaduslike uimastite ja muude kaupade võiks osta. Saatjad Service ütles, et see oli teatades võitjad esmaspäeva õhtul.

Allikas: Business Insider

Expresscoin muudab lihtsamaks osta Bitcoin Kanada

Online Bitcoin platvormi Expresscoin kuulutab laiendada oma teenuseid Kanada kaudu DebitWay, tunnustatud liider deebetkaardi teenuseid, mis aktsepteerib kõiki antud pangakaartidega kasutades kõige populaarsemaid pangandus võrkudes.

Partnerlus võimaldab Expresscoin tagada "kiire ja turvaline tehingute" oma klientidele, tänu toDebitway Merchant teenust nimega Interac Online tasumine, mis võimaldaksid tarbijatel maksta kaupade ja teenuste eest Internetis kasutades oma pangakonto reaalajas.

Kogu artikkel

Winklevoss Bitcoin ETF kaubelda NASDAQ all "COIN" sümbol

Winklevoss kaksikud on esitatud muudetud kujul S-1 SEC. Alaealise uuendatud paljastab mõned uued faktid Winklevoss börsil kaubeldavate fondide (ETF). Seni Cameron ja Tyler Winklevoss on ajakohastanud oma ETF esitamise neli korda. Registreerimise protsessi ETF on hoolikalt aeglane: kaksikud algselt esitas investeerimisfondi aastas tagasi, 1. Juuli 2013.

Vastavalt viimastele esitamise, aktsiate Winklevoss Bitcoin Trust kaubelda NASDAQ OMX sümboli "COIN". On mitmeid kosmeetilisi muudatusi ka.

Allikas: Coindesk

Newegg uus Bitcoin maksevalikut kättesaadavaks 25 miljonit kasutajat

Newegg juhtiv elektroonika e-jaemüüja USAs, vaid hoogustanud oma mängu partneriks maksemenetlejalt BitPay alustada nõustudes Bitcoin. Pärast vihjab võimalust rohkem kui üks kord varem, suuremate elektrooniliste jaemüüja lõpuks otsustas nõustuda maailma kuulsaim cryptocurrency.

Alates sellest nädalast on ettevõtte rohkem kui 25 miljonit registreeritud kliendid saavad osta üks 10,5 miljonit müüdud tooted Newegg kasutades oma BTC kokkuhoid.

Kogu artikkel

Ülejääk dangles preemiad Bitcoin sobiv müüjad

Ülejääk loodab, et julgustada Bitcoin kasutada erinevaid stiimuleid müüjad, kes otsustavad aktsepteerida makseid digitaalse valuuta. Rääkimine podcast on liberaal Porcupine Freedom Festival, ülejääk tegevjuht Patrick Byrne ütles: "Me läheme alustada andes omamoodi eripakkumised et müüjad, kes soovivad maksta Bitcoin".

See võib tähendada, pakkudes allahindlusi ja soodsamad tingimused müüjad müüvad läbi Overstock platvormi kui nad hakkavad vastu Bitcoin osutas ta, lisades, et ettevõte võib ka premeerida neid, kes juba nõustuda digitaalse valuuta.

Allikas: Coindesk

Venemaa kaalub reguleerivad Bitcoin vältida krüptopulk kuritegevuse Escalade

Keskpank Venemaa teatas sel nädalal, et institutsioon võiks võtta järgmine samm andregulate digitaalrahaga lähitulevikus tagada, et väärkasutamise Bitcoin ja muud altcoins karistatakse riigis.

Georgy Luntovsky, panga esimene aseesimees, tunnistas, et "üks ei tohiks tagasi lükata need vahendid, ehk nad tõesti on tulevikku, kuid meie riigis kuritegelikus maailmas hakkab kohe kasutada kõike uut."

Kogu artikkel

ELi Pangad peavad vältima Bitcoin kuni eeskirjade asemel, EBA ütleb

Euroopa Komisjon andis märku see püüab kehtestada eeskirjad virtuaalne valuutade nagu Bitcoin pärast bloki panganduse reguleerija tellitud laenuandjad vältima neid. "See on hädavajalik, et liikuda selles küsimuses kiiresti". Chantal Hughes, pressiesindaja Financial Services volinik Michel Barnier ütles e-posti teel sel nädalal. "Potentsiaali rahapesu ja terrorismi rahastamise on liiga tõsine ignoreerida".

Komisjon, Euroopa Liidu täidesaatva, kolis pärast Euroopa Pangandusjärelevalve ütles pangad ei tohiks osta, omada või müüa virtuaalne valuutade kuni regulaatorid arendada kaitsemeetmeid, et kaitsta oma terviklikkust. Valvekoer tuvastatud rohkem kui 70 riske, mis on seotud valuutade alates identiteedivargus võimalust häkkerid võivad sihtida kauplemisplatvormi.

Allikas: Bloomberg

Coinbase teeb Bitcoin tehingute turvalisemaks uue "Vault" teenus

Coinbase äsja käivitatud uus teenus, mille eesmärk on suurendada oma online-rahakoti turvalisuse taset. Bitcoiners varsti võimalik kasutada ettevõtte vaba Vault teenust hoiuarve kaitstud täiendava tehingu aega ja rohkem samme, et kontrollida tehinguid.

Käivitamine valikulise teenuse nimega Coinbase Vault, juhtub pärast mitmeid juhtumeid Bitcoin varguse ja ohutuse rikkumise, mis mõjutas paljude digitaalsete vahetust ja rahakotid viimase paari aasta jooksul. Mt. GOX on väidetavalt kõige kuulsam näide, sest nüüd kadunud vahetada pankrotis pärast tohutu hack.

Kogu artikkel

Õngevõtmispettuseks sihib USA ülemjuhatajat Service Bitcoin oksjon nimekirja

Üksikisikute saajate nimekirja lekkinud USA ülemjuhatajat Service e Silk Road oksjon huviliste sihitakse sisse õngevõtmiskatse ja vähemalt üks isik on langenud kelmuse.

The Wall Street Journal kinnitas, et mitmed isikud nimekirja saadud phishing e-kirju samast allikast. Kuid mitte kõik isikud lekkinud meilisaajaid nimekirja olid suunatud. Kahetsusväärne ohver rünnak oli Sam Lee Bitcoin arbitraaži fondi Bitcoins Reserve, mis kaotas 100 BTC tulemusena.

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post ICO

PayPal võimaldab nüüd oma kaupmeestel Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia järgmine ajastus: Ethereumi platvorm

Post ICO

Avalon maksab klientidele hilinenud tellimuste tõttu tagasi

Post ICO

Bitcoin Startup eesmärk on aidata moslemitel laenu võtta

Post ICO

Üle 40 protsenti ameeriklastest tunnistavad juba Bitcoini kui virtuaalset valuutat

Post ICO

CoinSummit San Francisco kuulutab välja Bitcoiniga seotud spetsialistide programmi

Post ICO

Kuidas trollid võtsid DMCA-s ära Coin Fire

Post ICO

Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga

Post ICO

Mozilla sihtasutus aktsepteerib online-taotluste alusel Bitcoini annetusi

Post ICO

Dorian Nakamoto süüdistab Newsweekis, Bitcoini ATM-s konfiskeeritud Austraalias ja muud

Post ICO

Butterfly Labs taasavatakse, Georgia Tech on nüüd Bitcoin-sõbralik ja palju muud

Post ICO

Tekkivad kaks uut Bitcoini vahetust: USA-põhine CoinX ja Kanada Satoshi vaater