Venemaa blokeerib Bitcoini saidid, EgoPay külmab klientide raha ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Venemaa blokeerib Bitcoini saidid, EgoPay külmab klientide raha ja palju muud

Venemaa blokeerib Bitcoini saidid, EgoPay külmab klientide raha ja palju muud

Tere tulemast Bitcoin Eksamineerija viimase nädala roud koos kõige olulisem uudis viimase seitsme päeva jooksul.

Bitcoin platvormi Cex.io teatab pausi pilv kaevandamise tõttu madal kasum

infotehnoloogia valdkonna peaspetsialisti kohta Bitcoin vahetada ja pakkuja kaevandamise teenuste CEX.IO teatas, et ettevõte on pausid pilv kaevandamise tõttu madala kasumi, mis on genereeritud hetkel.

Jeffrey Smith ütles Twitteris, et "võttes arvesse Bitcoin hinnalangus ning kasv raskusi, me peatada pilv kaevandamise ülejärgmisel raskusi kasv". Hind maailma kuulsaim cryptocurrency oli natuke üle $ 268 ajal kirjalikult.

Kogu artikkel

Uus Bitcoin saatkondade Aasias tuua maailma kokku 17

Kaks uut Aasia "Bitcoin saatkonnad" avas eelmisel nädalal Soulis ja Tokyo, millel on ühine ülesanne tuua Bitcoin sõnum laiema publikuni.

Praegu on 17 sellist propageerimise keskused maailmas, kõigis suuremates piirkondades, välja arvatud Aafrikas. Kuid organisatsiooni taga liikumine on praegu läbirääkimiste luua saatkonnad olemas ja Lähis-Idas.

Allikas: Coindesk

Ühendkuningriik võib üritada lõpetada anonüümsuse Bitcoin tehingute

Kavandatav UK arve võib lõppeda anonüümsuse Bitcoin tehinguid raiumine sisu pääseb UK ISP. See jätab ainult selliseid teenuseid nagu DarkWallet nagu tõeliselt anonüümne võimalusi, pannes neid kindlalt vaatamisväärsusi UK seadusandjad otsib "on volitused tungida krüpteeritud side terrorismis kahtlustatavate."

Rääkimine kiiluvees Pariisi terrorirünnakute Charlie HEBDO kontorite ja kosher supermarket, Suurbritannia peaminister David Cameron on nõudnud täiendavaid volitusi, et aidata politsei ja luureteenistuste ja jälgivad Internetis ja mobiilside Suurbritannias.

Allikas: CoinTelegraph

Vene valvekoer plokid Bitcoin saite peatada "kasvu varimajandus"

Viis Bitcoin veebilehed on blokeeritud Venemaa poolt riigi telekommunikatsiooni regulaator Roskomnadzor. Meedia valvekoer tellitud kohaliku Interneti-teenuse pakkujad, et piirata juurdepääsu nende viie saite pärast kohtu korraldust septembris 2014.

Vene võimud võitlevad leviku peatamiseks cryptocurrency, mis väidetavalt "aitab kaasa kasvu varimajanduse". Avaldus on lisatud esialgses kohtu otsust, mis avaldati TJournal.ru.

Kogu artikkel

Järgmine US ülemjuhatajat Bitcoin oksjon võiks toimuda Q1

USA ülemjuhatajat Service (USMS) on näidanud, et selle kõrval Bitcoin oksjon võib toimuda aasta esimeses kvartalis 2015. Föderaalse asutus, mille ülesanne vara haldamise käigus konfiskeeritud kriminaaluurimise siiani oksjonil maha ligi 80.000 BTC konfiskeeritud FBI sulgemine nüüd -infamous Internetis musta turu Silk Road.

USMS ei näidanud täiendavaid andmeid ajastus CoinDesk, märkides vaid: "Me ootame, et me hoida teise Bitcoin oksjon esimeses kvartalis käesoleval aastal.

Allikas: Coindesk

Bitcoin Foundation suurendada südamiku arengut uute ürituste sarja

Bitcoin Foundation alustamas uut ürituste sarja toetada edasise arengu kohta cryptocurrency tuum. Esimene sündmus arendajad juhtub Boston (Ameerika Ühendriigid) 11. Veebruaril.

DevCore Boston kutsub "kõik arendajad huvitatud süvendada oma tehnilisi teadmisi, et toetada edasist arengut Bitcoin core". Koosolek toimub Bostoni District Hall 08:30-04:00 (EEST).

Kogu artikkel

Tim Draper, Nas tagasi Bitcoin API tegija BlockCypher in $ 3M vooru

BlockCypher tõstnud rohkem kui $ 3m seemnespetsiifilisel rahastamisperiood, mis võimaldavad tal oma tegevust laiendada ja Euroopas ja Aasias. Tim Draper ja Yahoo asutaja Jerry Yang AME Cloud Ventures on ühed paljudest, et investeeritud ringis. Osalejate seas Boost VC 500 alustavatel Crypto Valuuta Partners, New Enterprise Associates (NEA), hip-hop artist ja VC Nasir Jones, Jesse Draper ja Shawn Byers.

Seda viimast vooru rahastamise Blockcypher ütles, et see on nüüd püüavad pakkuda klientidele sügavam analüüsi jätkates ehitada teenuste ja investeerida tagi ja turvalisus. Ümmargune ühtib ettevõtte vabastamist avatud lähtekoodiga plokk explorer, et presentatsioon neli erinevat cryptocurrencies - Bitcoin, Litecoin, Dogecoin ja BlockCypher Testnet.

Allikas: Coindesk

Venemaa Bitcoin kasutajad on vihane tsensuuri

13. Jaanuaril Venemaa reguleeriva asutuse meedia ja massikommunikatsiooni Roskomnadzor? Lisatakse viie cryptocurrency veebilehed oma nimekirja keelatud veebilehed riigis. Nende seas oli populaarne ja laialdaselt kasutatav veebileht Bitco? In.org. Vastavalt Igor Chepkasov esimees salastatuse Valuuta Foundation Venemaa (CCFR), mis edendab kasutamise Bitcoin ja muud cryptocurrencies riigis, "omanikud veebilehed ei saanud hoiatuse asutused".

Otsus viitab kohtumäärusega alates 30. Septembrist - võtta väga kauge linna NEVYANSK Sverdlovski oblast - mis väitis, et rahaga "aitab kaasa kasvu varimajandus ja ei saa kasutada kodanike ja juriidiliste asutuste kohta territooriumil Vene Föderatsiooni ".

Allikas: Motherboard

Coinplug rullima maailma suurim tarbekaupade pood Bitcoin kava

Lõuna-Korea Bitcoin teenuste firma Coinplug on jooksvalt läbi ettemaksuga Bitcoin ostmise teenust ümber 24000 lähikauplused üle kogu riigi, 8000 7-Eleven kauplustes juba osalevad.

Ettevõte ütleb oma "okBitcard" teenus on müügil teiste suuremate kettide poolt jaanuari lõpus. Mis need numbrid, siis on see kõige levinum jaotus omataoline maailmas kuupäeva. Füüsiline kaardid on trükitud lõpus veebruari fiat väärtused 10000, 30000 ja 50000 Lõuna-Korea won (umbes $ 10, $ 30 ja $ 50). Et kaitsta varguse ja tegeleda Bitcoin on ettearvamatu hind, kaardid on aktiveeritud ainult point-of-sale.

Allikas: Coindesk

Bitcoin tasumise töötleja Egopay külmub fondi keset kuulujutte kuritöö

Bitcoin tasumise töötleja EgoPay on külmutatud rahaliste vahendite kuulub mitmele klientide pärast string probleeme, mis algas eelmise aasta detsembris.

Mõned kontod nüüd külmutatud kuuluvad suured nimed krüpteerimisoperatsiooni tööstuse nagu Bitmarket.pl ja BTC-e. Viimane tegelikult hukka sel neljapäeval (15.), et EgoPay on withhelding vahendite eitada BTC-e juurdepääsu $ 80.000. Vahetamist ütles Coindesk et EgoPay oli pannud selle summa on "külmutatud rahakoti".

Kogu artikkel

Mt GOX Bitcoin Baron: ma ei Silk Road boss õudus Pirate Roberts

Mark Karpeles, boss varises Bitcoin vahetada Mt GOX, on eitanud ta on, või oli, õudus Pirate Roberts - anonüümne peaideoloog online narkootikumide Bazaar Silk Road. Üllatus väidet, et Karpeles tegutsenud ebaseadusliku veebilehel, asfalteeritud käimasoleva kohtuprotsessi Ross Ulbricht - keda süüdistati töötab Silk Road, mis on allilma Souk peidetud Tori võrku, kus narkootikumide olid vahetasid Bitcoin.

Sürrealistlik twist neljapäeval, USA Sisejulgeolekuministeeriumi eriagent Jared Deryeghiayan kinnitas kohus New Yorgis, et Karpeles uuriti 2012. Aastal kui võimalik administraator Silk Road: vahistamismäärus oli isegi püüdnud otsida oma Gmaili konto, kui see oli uskus Karpeles opereeris Silk Road suurendada väärtust Bitcoin ja seega tema vahetus, Mt gOX kajastavad ajakirjanikud kohtueelse ettekande.

Allikas: Registreeri

Seotud uudised


Post ICO

Dublinis asuv pubi Baggot Inn võtab Bitcoini vastu

Post ICO

Briti kohus tellib Moolaht 750 BTCi tagasi Syscoini arendajatele

Post ICO

Nautige näitust ja maksate BTC eest oma jooke Portlandi kuulsas ribaklubis

Post ICO

Teisalduste tegemisel on nüüd saadaval BitPayi Bitcoin Payroll, kuhu kuuluvad Zuman ja Incoin

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Dorian Nakamoto ootab, et Newsweek oleks aruandekohustuslik

Post ICO

Kraken on ametlikult avatud ja kaupleb euroga, bitcoiinide ja litecoiinidega (praeguseks)

Post ICO

Tekkivad kaks uut Bitcoini vahetust: USA-põhine CoinX ja Kanada Satoshi vaater

Post ICO

Butterfly Labs anonüümselt ostab Buttcoin.org, et eemaldada kelmuse artikkel

Post ICO

Uuring näitab aastatuhandeid ja rikkad tarbijad kasutavad Bitcoini kõige tõenäolisemalt

Post ICO

EBay tõenäoliselt võtab Bitcoini, Krakeni, et aidata Mt. Gox ja palju muud

Post ICO

Bitcoini sihtasutusel on uus tegevdirektor: valitud on Jon Matonis