Santanderi uuring Bitcoin, Demandware võtab vastu BTC-makseid ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Santanderi uuring Bitcoin, Demandware võtab vastu BTC-makseid ja palju muud

Santanderi uuring Bitcoin, Demandware võtab vastu BTC-makseid ja palju muud

Tere tulemast Bitcoin Eksamineerija viimase nädala ringis koos kõik olulisemad uudised viimase päeva.

BitGive on nüüd esimene IRS maksuvaba Bitcoin heategevus

Bitcoin heategevus BitGive Foundation on just saanud ametliku IRS staatus, mis lülitab institutsiooni esimesse maksuvaba cryptocurrency seotud heategevuseks. See on suur uudis vundament, mis on samuti lööd-off uus annetuskampaania abiga BitPay, Xapo, LibraTax ja Roger Ver muu hulgas ettevõtete ja isiksused.

Veidi üle aasta pärast selle asutamisest BitGive - sihtasutus, mis tõstab raha rahvatervise ja keskkonnaga seotud põhjust - muutub "esimese Bitcoin mittetulundusühing saada 501 (c) (3) kinnitus".

Kogu artikkel

Korea Bitcoin vahetada Korbit tõstab $ 3 miljonit seeriast

Korea Bitcoin vahetada Korbit tõstnud $ 3 miljonit seeria rahastamise eesotsas SoftBanki Ventures Korea ja Pantera Capital osalusega BAMista Ventures ning tagastades investorid Bitcoin Opportunity Corp., Tim Draper, Pietro Dova ja Strong Ventures. Ühtede ütles TechCrunch, et ta kasutab oma Seeria A parandada oma toodete ja teenuste ja teha täiendavaid palkab.

Korbit konkureerib Coinbase ja Bitpay kuid eristab teenuseid, mis on lokaliseeritud spetsiaalselt Korea turul. Möödunud aasta aprillis, Korbit, mis pakub Bitcoin rahakoti ja kaupmees töötlemise teenuste Korbit Pay käivitatud esimese Bitcoin-Korea võitis vahetada.

Allikas: TechCrunch

Santander Group tahab teada, kuidas Bitcoin võib mõjutada panganduses

Santander Group, mis omab suurimat panka eurotsoonis turuväärtus on tellitud uue Bitcoin seotud uuringu, mis analüüsib võimalikku mõju cryptocurrency pangandussektorile. Dokument, mis on toodetud konsultatsioonifirma Yegii, ka "välja töötada strateegilise tegevuskava" kohta kasvav populaarsus digitaalne raha Euroopas.

Hispaania pangagrupi loodi juba 1857. Aastal, kuid see ei ole kindlasti valmis pöörduma selili innovatsiooni nagu cryptocurrency. Vastavalt Trond Undheim asutaja Yegii, nõustamine selts lähenes Banco Santander pea ettevõtte arengut, Julio Faura, kes palus uuring.

Kogu artikkel

Kanada ülikool mulls ülikoolilinnakus ostud makstakse koos Bitcoin

Üliõpilased Burnaby Mountain Campus Simon Fraser University Kanadas olla varsti võimalust tasuda ülikoolilinnakus ostude Bitcoin, kui ametnikud Ülikooli anda piloot projekti heakskiidu.

Niipea kui see tulemas sügisel poolaastal, õpilased võivad olla võimelised maksma asjad nagu toit ja raamatud kasutades digitaalse valuuta, mis võiks isegi avada ukse Bitcoin sularahaautomaadid on paigaldatud ülikoolilinnaku sätestatakse rida.

Allikas: NewsBTC

Uus Bitcoin Foundation peatükis partner on Rumeenia

Bitcoin Foundation on uus partner Rumeenia, esimene Ida-Euroopas. Kuigi grupi partner Fundatia Bitcoin Rumeenia ei ole esimene mandri - see on tegelikult neljas Euroopas pärast Taani, Saksamaa ja Holland - see on kindlasti esimene selles piirkonnas.

Uus partner on samad eesmärgid kui eelmine liikmed programm: avalikkuse harimist kasu Bitcoin ja aidata levitada vastuvõtmise digitaalse valuuta seas kaupmehed.

Kogu artikkel

Pangandus uuring: 65% USA tarbijate ebatõenäoline "osta Bitcoin

Uus uuring näitab, et paljud tarbijad suhtuvad ettevaatlikult väljavaade osta või digitaalse valuuta.

Raporti poolt kirjutatud Massachusetts pankade jagunemisega (MDB) koos konverentsi State Bank järelevalvenõukogu (CSBS), kes canvassed üle 1000 tarbijatele veebiküsitlus, mis keskendus digitaalse valuuta. CSBS, mis on riiklik organisatsioon panga regulaatorid, varem kuulamise teemal digitaalse valuuta mais.

Allikas: Coindesk

Demandware meeskonnad BitPay pakkuda Bitcoin võimalus

juhtiv pilv kaubanduse lahenduste pakkuja Demandware äsja teamed maksemenetlejalt BitPay. Partnerlus võimaldab ettevõttel kaasata Bitcoin kui makseviisi kõigi oma klientidele, mis tähendab, kaupmehed üle kogu maailma.

BitPay töötanud eelnevalt ehitatud integratsiooni vahel maksete töötlemiseks teenuste ja Demandware platvormi, vastavalt pressiteates. Eesmärgiks on kiirendada innovatiivse kaubanduse tehnoloogiaid, mis on komplementaarsed kaubanduse hiiglane platvormi.

Kogu artikkel

70000 Kariibi mere saarel elanikke saada Bitcoin 2015. Aastal

Kõik 70000 elavate Kariibi rahvas Dominica on õigus saada Bitcoin osana "natuke Drop" projekti tulemas koostöö Bitcoin ettevõtete, huvigrupid ja kohaliku omavalitsuse ametnikud.

Kavandatud toimub 14. Märts 2015, natuke Drop funktsioon saare kogu partei hooplemine "kuulsused, muusikud ja toetajad Bitcoin", samuti hariduse kabiinid ja vaba meened. Üritus kattuvad ka Pi päev, iga-aastase tähistamise matemaatiline konstant? (Pi).

Allikas: Coindesk

Bitcoin promootor ennast süüdi litsentseerimata arveldusteenused

Bitcoin ettevõtja Charlie Shrem on jõudnud väide tegeleda lahendada US küsib, et ta tegeleb kava müüa üle $ 1 miljon BTC kasutajatele ebaseaduslike müügikeskkonnas Silk Road, tema advokaat ütles sel nädalal.

Shrem, endine aseesimees Bitcoin Foundation, mis end süüdi järgmisel neljapäeval New Yorgis föderaalne kohus litsentseerimata arveldusteenused, Marc Agnifilo, tema advokaat ütles Reutersile talle.

Allikas: Reuters

Malware ühendatud Venemaa-Ukraina konflikti tühjendab Bitcoin rahakotid

digitaalne turvafirma teatas ta on avastanud uue pahavara suunatud Bitcoin taskud ja levitab rühm häkkereid, mis püüab kõige paremini praegust konflikti Ukraina ja Venemaa vahel.

Bitdefender Labs, kindla avaliku huvi digitaalse valuuta turu, avaldas hiljuti raporti, kus ta analüüsib oht. Dokumendi kohaselt, pahavara, mida nimetatakse Kelihos, oli kõigepealt kindlaks neli aastat tagasi ja on nüüd jaotatud häkkerid läbi spetsiaalse tarkvara.

Kogu artikkel

AÜE esimene Bitcoin vahetada käivitab Dubai

Rahvusvahelised Bitcoin vahetada igot Täna algatab esimese Bitcoin vahetada Araabia Ühendemiraadid (AÜE), lõikama ainulaadse võimaluse tingitud turul.

Austraalia põhinev firma asutaja Rick Day ütles CoinDesk uus vahetus töötab koos Commercial Maakler litsents, kinnitab kohaliku omavalitsuse. Samuti on tagatud kohalike pankade partnerite otsese ja väljamakseid AÜE hõbe (AED).

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post ICO

Fidori ja Krakeni meeskonnad krüptokuuluväljapanga jaoks

Post ICO

Suurbritannia kodumajapidamine nõuab Avenger-tüüpi krüptovalkulaatori loomist

Post ICO

Aktivistid tahavad luua uue Bitcoini mudeli, mis võib tagada anonüümsuse ja vältida reguleerimist

Post ICO

Bitcoini peetakse Saksamaal isiklikuks rahaks

Post ICO

PayPal võimaldab nüüd oma kaupmeestel Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Tapmise turg kasutab Bitcoini, et edendada kõigi valitsuste hävitamist

Post ICO

Hiinas populaarsust kasvatav biktoon

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

Filmide turustaja Lionsgate võtab Bitcoini vastu

Post ICO

Andmed ilmnevad umbes 5 miljoni dollari eest

Post ICO

Hashfast failid peatükile 11

Post ICO

Bitcoin London 2013: Euroopa armastus krüptokuuluvõistluse, uue ATM masina ja palju start-ups