Santander uurib plokkheli, Kreeka krüpto-võimalusi ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Santander uurib plokkheli, Kreeka krüpto-võimalusi ja palju muud

Santander uurib plokkheli, Kreeka krüpto-võimalusi ja palju muud

Tere tulemast 99Bitcoins "viimase nädala ringis üles. Vaadake allpool kõige olulisem uudis nädalas!

Indie komöödia "Dope" muutub esimese filmi vastu Bitcoin pileteid

moviegoers saab nüüd maksta oma filmi piletid Bitcoin enne vaadates indie teen komöödia "Dope" tänu kolmeastmelise vaeva. Filmistuudiod Open Road Films teamed MovieTickets.com ja GoCoin käivitada uue makseviisi.

"Dope" sõltumatu komöödia kõrge Scholl geek nimega Malcolm ja tema sõbrad, kes teevad elu müüvad ravimeid Bitcoin avab 19. Juunil. Filmi varem esietendunud Sundance filmifestivalil ja sai mitmeid positiivseid kommentaare.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Šveitsi krüpto kogukond reageerib Bitcoin on käibemaksuvabastuse

Šveitsi Bitcoin kogukond on rääkinud järgmist kinnitust, et Bitcoin on vabastatud Käibemaks (VAT) riigis.

Bitcoin on alati olnud käibemaksust vabastatud riigis, Luzius Meisser, president on Bitcoin Association Šveits, ütles CoinDesk, lisades, et Šveitsi föderaalse maksuameti (FTA) oli selgitada olukorda pärast ametliku küsimuse esitanud tema rühm eelmise aasta veebruaris.

Allikas: Coindesk.com

Peaaegu pooled Briti Bitcoin kasutajad usuvad cryptocurrency määrus

uus uuringu Miningpool.co.uk Ühendkuningriigis on näidanud, et enamus Briti Bitcoiners eelistada tulevaste määruste valitsuse poolt. Nelikümmend kaheksa protsenti 10.000 inimest küsitletud viimase kahe kuu tunnistas nägema reguleerimise arendamise positiivseks sammuks.

Kui küsiti nende arvamust seoses Bitcoin määrus, vaid 13% ütles, et nad ei usu seda. Teisel pool, peaaegu poole inimestest küsitletutest kasuks määrus.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Bitcoin vahetada MonetaGo käivitab 40 riigis

MonetaGo uus vahetus püüe Bitcoin "globaalne" käivitatud 40 riigis täna. Esimese teatas aprillis, platvormi pakub Bitcoin ostmine ja müümine 28 kohalikus valuutas. Nagu väänata, MonetaGo kasutajad saavad ka "fix" või "pulk" oma Bitcoin neid erinevaid valuutakursse.

Rääkimine CoinDesk, seerianumber ettevõtja Jesse Chenard, MonetaGo tegevjuht ütles: "Digital valuuta peaks olema see globaalne nähtus, mis läheb, et võimaldada sujuvat edastamise vahendite üle piiri, kuid reaalsus on see, et 90-midagi protsenti kõigist Bitcoin kauplemise juhtub kolm valuutade ainult. "

Allikas: Coindesk.com

Bitcoin tõusuteel "Grexit" hirmud paigaldada

Kuna kuu alguses, Bitcoin on paisus alates $ 223 dollarit ehk pisut üle $ 250 dollarit, olles saavutas $ 257. See tähistab üks parimaid jookseb viimastel mälu ja näib olevat olnud innustas suurendades mure Kreeka väljumise või "Grexit", nagu seda mõnikord nimetatakse.

Kreeka keskpank on hoiatanud Kreeka, et see võiks sõna otseses mõttes välja visata nii eurotsooni ja Euroopa Liidu kui see ei jõua lepingute sõlmimine oma võlausaldajatega kiiresti. See on esimene kord, kui keskpank on välja selline dire väljavaated, tuues üha olukorra tõsidust.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Hiina kaevandamise basseinid alternatiivseid ettepanekuid 8 MB blokisuurust

Viis Hiina suurim kaevandamise basseinid - AntPool, F2Pool, BTCChina, BW Mining ja Huobi - on vastastikku kokku lepitud, et tõsta ploki suuruse piirang kuni 8 MB. Ühes teises avalduses saadetud CoinTelegraph ja postitatud täna Bitcoin subreddit nad kollektiivselt tagasi Bitcoin põhiarendaja Gavin Andresen ettepaneku tõsta piirmäära alates 1. MB 20 MB, ja selle asemel esitas kompromissi.

Kaevandamise basseinid tuli leping National Conference Center Pekingis eelmisel neljapäeval. Kuna nad ühiselt moodustavad mõned 55% kuni 60% kõigist ülessulamise võim Bitcoin võrgu, võib nüüd olla üha ebatõenäoline, et üksmeele globaalse Bitcoin kogukond võib leida ploki suurust kasvu kuni 20 MB.

Allikas: CoinTelegraph.com

Santander uurib Bitcoin on blockchain säästa $ 20 miljardit aastas

Teame juba, et finantsmaailma on huvitatud blockchain, Bitcoin peamine tehnoloogia. Nasdaq, Šveitsi pank UBS ja tech hiiglane IBM on vaid mõned näited peamiste institutsioonide, et uurivad tehnoloogiat. Ja nüüd tundub, Santander on järgmine kooskõlas.

Ühendkuningriik põhinev pank, mille omanikuks Hispaania Santander Group, otsib ajakohastada oma süsteemi ja blockchain tundub olevat õige lahendus. Bitcoin detsentraliseeritud Internetis avaliku pearaamatu võib pidada avalikku registrit tehingute tänu hajusvõrk, mis tähendab tehingud on kiirem, odavam ja läbipaistvamaks.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Pangad on "väga põnevil", mida üks maailma parimaid rahastatakse Bitcoin alustavatel teeb

Bitpay sai maailma parima rahastatud Bitcoin käivitamisel 2014. Aastal, kui ta tõstatas $ 30 miljonit (£ 19200000) - kuid aastas sätestatakse rida, see on pea mõtlema oma äri.

Nelja-aastane USA firma võimaldab ettevõtetel nõustuda Bitcoin makse ja on registreerunud 60.000 jaemüüjad sealhulgas Microsoft ja Virgin Galactic (Sir Richard Branson on investor).

Allikas: BusinessInsider.com

Elliptiline nõuded on tarkvara võimalik jälgida konkreetsete Bitcoin rahakotid

Bitcoin tarkvaraarenduse ettevõte Elliptiline väidab, et on välja töötanud, mida peaaegu kindlasti osutuda vastuoluliseks tehnoloogia: tarkvara, mis suudab tuvastada, kes omab konkreetseid rahakotis.

Kasutades Masinõppimise, ettevõtte tööriist saab sirvida veebi ja tume veebis jälgida tegevust tulevad ühest rahakott ja tehes väga täpne oletusi selle kohta, kes mis rahakoti kuulub ka.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

AZPay kaupmehed nüüd aktsepteerima Bitcoin kaudu Snapcard

Osana meie suur lükake Brasiilia, me oleme väga uhked, et teatada meie partnerlus täna São Paulo makse gateway AZPay. See partnerlus võimaldab sadu Brasiilia kaupmehed Bitcoin maksete ja saada instant asundused digitaalse valuuta.

Kaupmehed kasutades AZPay makse gateway platvormi saab nüüd vastu võtta Bitcoin lihtsa nupuvajutusega.

Allikas: Snapcard.io

Federal agent süüdistatakse Bitcoin varguse Siiditee büst tunnistab

The Silk Road büst oli üks suurimaid kuritegevuse büstid kogu aeg. Kurikuulus tume veebilehel, mis jooksis kasutades Bitcoin oma makse, oli see hõlbustaks kriminaalse tegevuse üle maailma, võimaldades inimestel leida ravimeid ja isegi panna lööb oma vaenlasi. Selgub, õiguskaitseorganitel alandada Silk Road olid täis kuritegevuse liiga.

Möödunud aasta märtsis kaks föderaal agendid väidetavalt varastas tuhandeid Bitcoins et konfiskeeriti ajal Silk Road RAID. Shaun sildade Drug Enforcement Administration ja Carl Force USA salateenistus on süüdistatud traat pettuse, rahapesu ja muude kuritegudega.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Gyft avalikustab uue tech blockchain jõul kinkekaardid

Gyft ja Bitcoin API arendaja Kett on partneriks luua Gyft Block, kauplemisplatvormi, mille eesmärk on teha kinkekaardid lihtsam vahetada.

Teatas Belfasti MoneyConf, uudised tähistab Gyft tegevjuht Vinny Lingham uusim samm üleminekul oma mobiiltelefoni kinkekaart ettevõtte üks Bitcoin kõige aktiivsemad kaupmehed otsesemat toetaja selle aluseks tehnoloogia.

Allikas: Coindesk.com

Ottawa peaks vastu "käed-off lähenemine" kohta Bitcoin, ütleb Kanada Senati

Kanada linna Ottawa on soovitanud Kanada Senati kasutada "leebe", kui kaalumisel on uus Bitcoin määrus.

Poliitiline võim nõu tuleneb aruande digitaalrahaga vabastatakse alaline Senati panganduse ja kaubanduses aasta pärast uuringuid. Senati kardab, et kõik uued ranged reeglid rakendatud Kanada Kagu kapitali võib takistada kasvu cryptocurrency ja areng seotud tehnoloogiate nagu blockchain.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Ripple Labs liige valiti Föderaalreservi meeskond

Ryan Zagone, mille pealkiri on juht teadusuuringud Business Development Team at Ripple Labs, valiti hiljuti tööle töötada meeskonna sees Föderaalreserv.

Meeskond nimetatakse "Kiirem Makse Task Force juhtkomitee" ja Zagone valimiste on osa jätkuvast pingutust Fed integreerida liikmed eratööstuse moderniseerimine jõupingutusi. Üle 300 eraettevõtted on otsustanud osaleda FPTF ja selle lai rühm, juhtkomitee kuusteist inimest valiti. See on koht, kus Zagone tuleb, mis moodustab Ripple Labs.

Allikas: CryptoCoinsNews.com

Kas Bitcoin muutunud Kreeka järgmise ametliku valuuta? Ilmselt mitte

Kreeka on äärel on käivitatud välja eurotsooni ja potentsiaalselt isegi Euroopa Liit ise. Selle ELi võlausaldajate IMF mitmed analüütikud, kuradit isegi Kreeka enda keskpank on tunnistanud. Kui Kreeka on näidatud uks, riigi leiad end vajavad uut raha, ja mõned jooksul Bitcoin kogukond on spekuleerida, et Bitcoin võiks tegelikult saanud riigi järgmise valuutas.

Aga enne kui me hüpata dramaatilist järeldused, aga olgem Hinga sügavalt sisse. Bitcoin on vaieldamatult maailma parim mitte-valitsuse tagatud valuuta, ja mõjuval põhjusel.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Kohtunik reeglid peer-to-peer Bitcoin laenamise kohtuasi

USA kohtunik on leidnud, et Kentucky mees peab maksma laenu ta algselt häirivad Bitcoin. Kohtunik Frank Fletcher on Breathitt County District Court, teises järjekorras allkirjastatud 5. Juuni, märkis, et Dennis Kerley peab maksma $ 67,591 laenu ta sai Bitcoin kaudu peer-to-peer (P2P) laenude platvormi BTCJam.

Laenu, mis ulatuvad tagasi kuni 2013. Aasta detsembrini, kukkus vaikimisi mõne kuu jooksul. Hageja puhul, Daniel Kaminski de Souza, laenatud Kerley 11.95 BTC, mis on väärt üle $ 10.000 ajal see oli tellitud.

Allikas: Coindesk.com

Bitcoin käivitamisel eesmärk on aidata moslemid võtta laenu

Ramadan on täies hoos ja see tähendab, moslemid on söömata järgmise paari nädala jooksul. Kuigi paastumine on üks rohkem tuntud langevat koormat moslemid, et paljud inimesed ei saa aru, et moslemid on ka keelatud laenu võttes, et võta intressimäärad.

Niinimetatud "liigkasuvõtmist" või maksustamise kohta huvi, on rangelt keelatud laene. Kuigi intressimäärad on nüüd levinud ja tavaliselt healoomuline jaoks rahaliselt mõistlik, intressikulud on pikk ja vastuoluline ajalugu.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Bitcoin blokisuurust konflikti lõpeb viimase uuenduse

Küsimus, mis on olnud allikas kuu arutelu ja vimm kogu Bitcoin kaevandamise ja arendaja kogukonna üle Bitcoin blokeerida suurus näib olevat jõudnud kauaoodatud resolutsiooni. Hiljutistes BitcoinXT värskenduse Gavin Andresen on alanud läbivaatamisel blockchain üksikute ploki suurus 1 MB kuni 8 MB algab järgmisel aastal.

Seda peetakse vajalikuks üldise kasvu ja kasutatavust Bitcoin, kui praegusi piiranguid seitse tehingute sekundis on muutumas ebapiisav kasvav globaalne kogukond tarbijate ja ettevõtete huvides suureneb.

Allikas: CryptoCoinsNews.com

Kauplemisplatvormi Coinsecure võitleb ühendada India Bitcoin

0 India põhinev Bitcoin kauplemisplatvormi Coinsecure hiljuti käivitanud uue algatuse dubleeritud Ühendamise India Bitcoin "tõsta teadlikkust imet cryptocurrency ja kuidas maailma kõige kuulsam digitaalse mündi saab muuta rahaülekannete turule.

Kus elab koosneb rohkem kui 1267 inimest - enamik neist unbanked ja kasutades rahaülekannete turule saada või saata raha üle piiri -, India esitleb suurepärane võimalus Bitcoin ja Coinsecure eesmärk kõige paremini asjaolu.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

BitAngels "Michael TERPIN teemal" Long Road Ahead "jaoks Bitcoin

Eelmisel kuul teetähiseks kehvasti Michael TERPIN. BitAngels esimene "tõsine" ingel võrgu Bitcoin, tähistas oma teist sünnipäeva.

Asjad on märgatavalt erinev, kuna grupi esimese eksprompt kohtumisel Bitcoin fondi Bitcoin 2013 konverentsil. Pärast saates Reddit kutsuda eesmärgiga kuus või seitse inimest ilmumise, TERPIN ja asutajaliikmete David Johnston ja Sam Yilmaz oli 35 käib (60 liitunud nädala jooksul).

Allikas: Coindesk.com

Seotud uudised


Post ICO

Uus vahetus BitQuick.tw võimaldab teil osta ja müüa Bitcoini Taiwani dollaritesse

Post ICO

Michal Handerhan: BitcoinShop.us uurib Litecoini makseid ja püstitab üllatusi

Post ICO

Simply Travel võimaldab Bitcoinersil valida üle 300 000 hotelli üle maailma

Post ICO

Blockchain.info jõuab 500 000 rahakotist

Post ICO

SEC ametnikud Pettused üle Sandhill Exchange Doxxing töötaja

Post ICO

BitPay pakub rahalist stiimulit bükiteeni-sõbralikele arendajatele LAUNCH Hackathonis

Post ICO

BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis

Post ICO

Tradehill peatab kauplemise: pankade ja regulatiivsete probleemide tõttu on veel üks ohver

Post ICO

Hustler pakub igapäevaseid liikmeid Bitcoini jaoks

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

McGill Bitcoin Airdrop - hämmastav video

Post ICO

Virtuaalse doktori projekt: kuidas Bitcoin aitab kaasa tervishoiuteenuste parandamisele Aafrika maal