Schiff ja Assange Bitcoini küljel, teie käsutuses 6 taskukott ja uus Taani vahetus | Estonian.lamareschale.org

Schiff ja Assange Bitcoini küljel, teie käsutuses 6 taskukott ja uus Taani vahetus

Schiff ja Assange Bitcoini küljel, teie käsutuses 6 taskukott ja uus Taani vahetus

Siin on Bitcoin Kontrollija uusim nädalas ringi koos kõige olulisem uudised viimase nädala jooksul.

SJ Maavärinad on uusim Bitcoin sobiv profispordi meeskond

San Jose Maavärinad on partneriks Coinbase et saada üks maailma esimene professionaalne sport meeskondade vastu Bitcoin makseid nende staadionil. Esimene krüpto-kogemus juhtus sel nädalal, kui Ameerika meeskond mängib vastu Houston Dynamo.

Meeskonna fännid saavad kasutada Bitcoin maksta oma pileteid Buck Shaw staadion, kuid cryptocurrency ka aktsepteeri kauba poe ja kontsessiooni seista.

Kogu artikkel

Arnhem Bitcoincity: järgmise Bitcoin Boulevard Hollandis

Haag, Holland mängitud kesksel kohal oleks üks esimesi Bitcoin puiestee sündmused maailmas kaks kuud tagasi, tuues kokku cryptocurrency kasutajate ja ettevõtete suurejooneline mood.

Rühm loodab jätkata seda Arnhem Bitcoincity, toimuvad, noh, Arnhem - ida Holland. Toimuvad 28. Mai Arnhem Bitcoincity (või Bitcoinstad) on tagatud umbes 15 baarid, restoranid ja kohvikud, mida kiidetakse digitaalse valuuta päeval.

Allikas: NewsBTC

Bitcoin vallutab Euro Pacific Peter Schiff ja Julian Assange

See on tõepoolest suur päev Bitcoin kogukonna kui tuntud ekspert investeeringute maailm hõlmab cryptocurrency nagu Peter Schiff teeb. Liider Euro Pacific Väärismetallid suurim väärismetallide edasimüüja maailmas, teatas sel nädalal, et tema firma on nüüd vastu Bitcoin kaudu kuulus tasumise töötleja BitPay.

On seotud märkus, teise Bitcoin toetaja otsustanud jagada oma mõtteid digitaalne raha. Julian Assange, kuulus Austraalia ajakirjanik ja Wikileaks toimetaja-in-chief - kes on veel antud varjupaika Ecuadori saatkonda Londonis -, ütles, et "Bitcoin on kõige intellektuaalselt huvitav areng viimase kahe aasta jooksul".

Kogu artikkel

Roger Ver on $ 20.000 Bitcoin halastus teeb häkker tagasi välja

Tegevjuht direktor MemoryDealers, Roger Ver on paigutatud halastus häkker, kes jätkuvalt püüavad tungida oma kontosid. Kuna väljastanud 37,6 BTC halastus vahistamise küberkurjategijad häkker taganenud. Bounty vastab umbes $ 20.000.

Ver postitatud piiksuma märkides, et ta tahtis abi saada teavet häkker. Ta suutis tuvastada, et häkker oli Skype'i nimi "nitrous". MemoryDealers direktor viitas samuti, et ründaja oli suunatud tema vana Facebook ja vana e-posti, et Ver enam ei kasutata. Õnneks halastus piisas häkker seda kutsuda sulgub, kartes, et ta tahaks panna arreteeritud.

Allikas: CoinReport

Milline on parim Bitcoin töölaua rahakott?

Rohkem kui viis aastat pärast sündi Bitcoin miljonid inimesed üle kogu maailma veel ei tea, mida see vinge innovatsioon on ja mida see võib tuua maailma. Noh, enne kui me hakkame rääkima, et eriti enne kui hakata mõtlema, kui palju cryptocurrency te kavatsete osta, seal on midagi muud, mida vaja teada: mis on parim Bitcoin rahakoti jaoks.

On mitmeid digitaalse rahakotid saadaval, igaüks eripära, mis võimaldab kasutajatel osta, müüa, vahetada ja stock cryptocurrency. Need rahakotid võib kirjeldada kui segu vahel pangakonto ja e-posti aadressi, kuid nii palju seal on kindlasti kasulik teha mõned uuringud enne valides ühe.

Desktop rahakotid on ohutum, vähemalt see on üldine arvamus korrutada foruns veebis. Vaadake seda nimekirja kuus erinevat tüüpi tarkvara ja otsustada, milline neist sobib teile kõige paremini.

Kogu artikkel

Botswana laste heategevuseks käivitab Bitcoin kaebuse

Silmapaistev Aafrika Bitcoin võitleja Alakanini Itireleng pöördub tema tähelepanu heategevus, ahvatlev Bitcoin annetusi Botswana SOS Lasteküla.

Asutatud aastal 1980, SOS Lasteküla hoolitseda orvuks, vaesed ja hüljatud lapsed. Vastavalt veebilehel, need külad "eesmärk on arendada laste vastutustundlikeks ja sõltumatu täiskasvanud, kes on sisemist jõudu, et toime tulla tuleviku".

Allikas: Coindesk

Hispaania maksuamet jälgib Bitcoin kasutamiseks ebaseadusliku tegevuse

Hispaania maksuhalduri Agencia Estatal de Administración Tributaria (AEAT), on "järelevalve" digitaalse valuutade tagada neid ei kasutada ebaseaduslikel eesmärkidel nagu rahapesu ja maksustamise vältimise riigi valitsus on teatanud.

Võibolla rohkem huvitaval jaoks Bitcoin väljakuulutamist näitas, et digitaalse valuutade võiks käsitleda raha, mitte kaupade jaoks maksustamisel.

Allikas: Coindesk

Taani Bitcoin vahetada lubab kuritegevuse vaba kaubanduse ja kõrgema turvalisuse taseme üle maailma

Pärast Mt. GOX fiasko, ohutuse ja usaldus sai kaks suurt muret Bitcoiners seal, kui see on aeg valida vahetada. See on täpselt, miks uus Bitcoin vahetada - et varsti käivitatakse Taani - on paljutõotav kuritegu tasuta teenust oma klientidele.

Eesmärgiks CCEDK Crypto Mündid Exchange Taani ApS on tagada maksimaalne turvalisus kasutajate, kes saavad kaubelda cryptocurrency kogu maailmas. Börsi ametlik käivitamine peaks juhtuma sel kuul ja platvormi esialgu võimaldada klientidel kaubelda Bitcoin ja Litecoin üksteise vastu ja vastutasuks Taani ja Norra krooni, Briti naela, USA dollarites ja eurodes.

Kogu artikkel

Bitcoin jõugu läheneb 300-märgi rohkem virtuaalne valuutade idanemist

 Digitaalne valuuta klubi on lähenemas 300-märk uute sisenejate nagu Yin Yang, Speed, Love ja Silicon Valley münte idanevate vaibumatu, samas turuliider "Bitcoin" taastub pingutatud reguleeriv Vigil ja kokkuvarisemist oma suurima kauplemisplatvormi.

Koguarv digitaalrahaga praegu turul on jõudnud 290, samas vähemalt 100 uut mängijat liitunud klubi viimase kahe kuu jooksul ainult näitab turu andmeid nende virtuaalne valuutade, mis ei ole seotud ühegi reaalse raha ja võib olla kaubeldakse digitaalsete platvormide.

Allikas: Majandus- Times

Seotud uudised


Post ICO

Hiina leiab, et Bitcoin on virtuaalne ja keelab pankade krüptovalkulaatoriga tegelemise

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Uus Bitcoini sihtasutus on Live

Post ICO

Blockchaini tehnoloogia - kuidas tulevik välja näeb?

Post ICO

FBI rahakott pranked kui ametivõimud otsustavad, kuidas teha koos Bitcoin konfiskeeriti Silk Road

Post ICO

BitLicensei kommentaarid on avalikkusele ja see tuleb öelda ka Western Union, Amazon ja Walmart

Post ICO

MIT-i teadlased töötavad välja algoritmi, mis võib prognoosida Bitcoini hinda

Post ICO

Valimisaktiivsuse baasil põhinevate valimismasinate integreerimine

Post ICO

Kaevandamisbasseini kasvu ahvatleb Bitcoini kogukond hirmu eest 51% -lise rünnaku eest

Post ICO

NYSE käivitab Bitcoini indeksi, häkkerid ründavad BitFinexit ja palju muud

Post ICO

Uus vahetus BitQuick.tw võimaldab teil osta ja müüa Bitcoini Taiwani dollaritesse

Post ICO

Mikromaksete ja Bitcoini rolli mõistmine