New Silk Road BTC oksjon, Mozilla aktsepteerib Bitcoini annetusi ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

New Silk Road BTC oksjon, Mozilla aktsepteerib Bitcoini annetusi ja palju muud

New Silk Road BTC oksjon, Mozilla aktsepteerib Bitcoini annetusi ja palju muud

Tere tulemast Bitcoin Kontrollija uus nädalas ringi koos suurim pealkirjad viimase seitsme päeva jooksul.

USA ametivõimud oksjon 50000 BTC alates õudus Pirate Roberts

USA marssal Teenuse enampakkumisel uue viilu arestitud Bitcoins varem omandis õudus Pirate Roberts, peaideoloog taga ebaseadusliku müügikeskkonnas Silk Road (originaal üks), sulgeda ametiasutuste poolt 2013. Aastal.

Seekord föderaalse asutused enampakkumise 50000 BTC vastavalt teadaanne tehtud sel nädalal. "See suletud pakkumine enampakkumisel 50000 Bitcoins jaotatud kaheks seeria: Seeria A (10 plokid 2000 Bitcoins) ja B-seeria (10 plokki 3000 Bitcoins)", ametlik kinnitus selgitab.

Kogu artikkel

Skeptik ütleb Bitcoin on "alati valuuta tulevikus"

Pea meeles, kui Bitcoin pidi katkestama maailma pangandussüsteemi? See oli kaks aastat tagasi ja kuigi uue makse platvorme nagu Venmo ja Apple Pay saanud veojõukontroll, virtuaalne valuutade nüüd tunnen end rohkem moehullus kui nähtus.

Vähemalt see on vaade Felix Salmon, rahalise blogija ja varajase Bitcoin skeptik, kes tegi oma parima, et prügila külma vett ruumis alt valuuta harrastajatele kogutud sel nädalal Bloomberg korral pealkirjaga "Bitcoin: Beyond Valuuta" New York City.

Allikas: GigaOM

Soome vs EL: riik teatab Bitcoin operatsioonide käibemaksuvabalt

Soome teatas uue cryptocurrency küsimused: Bitcoin teenused on nüüd vabastatud Käibemaksuseaduse (VAT) riigis. Kuid otsuse pruugi rahuldada Euroopa Liidu (EL) järgmise organisatsiooni hiljutisi lahendeid digitaalse raha.

Vastavalt EL Bitcoin ja kõigi teiste virtuaalne münte tuleks pidada finants- või pangateenused käibemaksukohustuslane. Ka Euroopa Liit on välja hoiatusi adresseeritud Bitcoin kasutajad, meenutades neile umbes cryptocurrency volatiilsus ja nendega seotud riskid.

Kogu artikkel

CFTC: "Meil on meelevald Bitcoin Hinnamanipulatsiooniga"

Vahelist võitlust USA reguleerivate asutuste kohta, kes saavad tegutseda juhtumeid Bitcoin jätkub kaubafutuuridega Trading komisjoni sõltumatu USA Föderaalne kindlaks, et see on jõustamispädevust vastu hinnaga manipuleerimise Bitcoin turgudel. See amet loodi 1974. Aastal kaubafutuuridega Trading seaduse edendada "konkurentsivõimelise ja tõhusa futuuride turgudel ja kaitsevad investoreid manipuleerimise, kuritahtlik äritavade ning pettuse".

In märkused on Bitcoin peetud konverentsil Bloomberg, CFTC volinik Mark Wetjen märgitud kui küsitakse tema agentuur oli asutus: "See ei ole uuritud, kuid ma ei usu, meil on asutus, sest Bitcoin, mida ma arvan, et väga ratsionaalne lugemine meie põhikirja, liigitab kaubana ja kauba määratlus all kaubabörsil seaduse ".

Allikas: CoinTelegraph

CryptoLabs teatab füüsilise Bitcoin rahakott koos biomeetriliste autentimine

nimi Case oli ilmselt inspireeritud kompaktne. Me räägime uue cryptocurrency riistvara rahakott, mis mõõdab umbes 86mm poolt 54mm ja on saadaval 2015. Aastal tänu Bitcoin käivitamisel CryptoLabs.

Füüsilise seadme võimaldab kasutajatel osta ja müüa cryptocurrency, samuti saata ja vastu võtta BTC. Aga üks seadme suurim üllatusi on tegelikult selle täiustatud turvaelemendid, näiteks biomeetriliste autentimine.

Kogu artikkel

SpectroCoin käivitab Bitcoin-to-raha teenuse 25 riigis

SpectroCoin nüüd võimaldab oma klientidele teisendada Bitcoin rahaks 25 riigis üle kogu Euroopa ja Kesk-Aasias. Teadaanne on viimane Ühendkuningriigi ja Leedu põhinev Bitcoin pakkuja, mis lisatakse kaupmees töötlemise oma olemasolevaid vahendamine ja rahakoti pakkumisi augustis.

Rääkimine CoinDesk, SpectroCoin tegevjuht Vytautas Karalevi? Ius võrreldes tema firma uusim teenus traditsiooniliste rahaülekannete pakkumisi, rõhutades, et tema firma kavatseb teha ulatub teenuseid vähe kasutavad oma piirkonnas peamiselt keskendutud.

Allikas: Coindesk

Coinbase lahendus võimaldab teil maksta Bitcoin Facebook ja iTunes

Bitcoin rahakoti Coinbase on arvasin lahendus, et aidata oma kasutajate oste teha Facebook ja iTunes Bitcoin. Ja see liitmise koos firma nimega RewardsPay teha, mis juhtub. Enne kui ma minna kaugemale, aga lubage mul selgitada, mida RewardsPay on. Kunagi omanduses krediitkaardi, mis võimaldab teil teenida "raha tagasi"? RewardsPay on makse platvorm, mis võimaldab kasutajatel kasutusele raha hüved nad teenitud krediitkaartide ja muude lojaalsuse programmid.

Uue Coinbase-RewardsPay partnerluse saate siduda oma Coinbase rahakoti oma RewardsPay konto teha oste iTunes, Facebook, Grooveshark ja kaheksa teiste online kaupmehed Bitcoin. Arvestades, et RewardsPay portfelli kaupmehed on suhteliselt väike, on selge, et Coinbase on huvitab juurdepääsu suur nimede.

Allikas: Venture Beat

Mozilla Foundation võtab nüüd Bitcoin annetusi järgmiste Internetis taotlusi

Pärast aastast kaaluda ideed, Mozilla Foundation on nüüd otsustanud nõustuda Bitcoin annetusi. Teadaanne tegi sel nädalal avatud lähtekoodiga arengu eest vastutavate ühenduse populaarne Firefox veebibrauser, mis tekitas uue veebilehe, kus kasutajad saavad annetada cryptocurrency.

Mittetulundusühingu organisatsiooni teamed Coinbase et nõustuda digitaalse annetusi. Blogi postitus, California-põhine cryptocurrency firma tagatud see ei võta tasu töötlemisel sissemaksete.

Kogu artikkel

Nüüd saab osta kinopileti eest Bitcoin koos FlixForCoins

Lähen ainult nime Richard, infotehnoloogia tudeng käivad Mount Royal University Kanadas on käivitanud FlixForCoins. Sait ostab filmi piletid fiat teie nimel. Sait ei ole ainult maksete tegemiseks, kas-ta tegelikult võõrustab täielik näita ajakavade suur Kinod linnades üle kogu Põhja-Ameerika (USA ja Kanada sel ajal).

Jätke see kood kirjutamise tudeng teha põgeneda reaalsuse veidi lihtsam. Nagu keegi, kes on kasutatud Bitcoin teab, sa oled alati valmis, et muuta oma järgmise ostu cryptocurrency. See on nii kiire. See on nii privaatne. Aga see võib olla raske, kui paljud kaupmehed veel ei aktsepteeri seda. Richard on seal teha oma filmi Escapades veidi lihtsam vahepeal.

Allikas: CoinTelegraph

Vähk patsiendid sunnitud kasutama Bitcoin juhitud Internetis turgudel osta narkootikume

Tume veebipõhine turgudel taas muuta pealkirju, kuid seekord see ei ole umbes vastuolus seadusega. Ameerika vähihaigete Nüüd kasutavad platvormid juurdepääsu darknet apteekide ja osta terapeutiliste ravimite suur allahindluste.

Online turuplatsid mida kasutavad ameeriklased ilma tervisekindlustus ja inimesed kogu maailmas vajavad ravimeid, mida ei ole heaks kiidetud ametivõimude nagu USA-põhise Food and Drug Administration (FDA). Vastavalt tegelikud kasutajad nende ebaseadusliku platvormid, mitu ravimaineid saab osta online tohutu allahindlus.

Kogu artikkel

Bitcoin ladestamine näeb hiiglaslik kasv: ChangeTip ületab 10000 vihjeid ühel päeval

Sel nädalal Bitcoin ladestamine teenuse ChangeTip teatas, et ta oli ületada 10000 kasutajate loodud Bitcoin vihjeid ühel päeval, märgistus verstapost nähtus microtransacted Bitcoin ladestamine üle interneti.

Selle raha, mida saab jaotada väga väike fraktsioonid ja ikka kaubelda, Bitcoin on alati olnud üürike serva kui tegemist potentsiaali microtransactions. Tegemist võib olla võimalike probleemide tehingutasud (mis on väike), kuid see ikka paistab silma suurepärase meetodi ülekandmiseks väga väikestes kogustes. See muudab Bitcoin ideaalne ladestamine.

Allikas: Silicon Nurk

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin inspireerib kullakauplemisplatvormi, seeBit on USA esimene reguleeritud vahetus ja palju muud

Post ICO

BitPOS ja International Anti Poaching sihtasutuse meeskond, et päästa Aafrika loomi

Post ICO

100 000 BTC lambaparkide turg võiks olla tõepoolest suurim Darknet pettus

Post ICO

Virtuaalse doktori projekt: kuidas Bitcoin aitab kaasa tervishoiuteenuste parandamisele Aafrika maal

Post ICO

6 Potentsiaalsed Bitcoini ärivõimalused

Post ICO

Soome vastu ELi: riik deklareerib bikiinioperatsioone käibemaksust vabastatud

Post ICO

Jaapan soovib rahvusvahelist koostööd, et töötada välja Bitcoini õiguslik raamistik

Post ICO

LedgerX kehtib Future Status CFTC kohta

Post ICO

PayPal liidab Bitcoini rongiga

Post ICO

Aasia rikkaim ärimees investeerib BitPay

Post ICO

Arvamuste tutvustamine

Post ICO

Norra ja Rootsi ootavad Euroopa suuniseid bitcoini maksustamise kohta