Kuluta oma biktseine Hiina Google Baidu, Walmart ja väga spetsiaalse mahlatendil | Estonian.lamareschale.org

Kuluta oma biktseine Hiina Google Baidu, Walmart ja väga spetsiaalse mahlatendil

Kuluta oma biktseine Hiina Google Baidu, Walmart ja väga spetsiaalse mahlatendil

Teine nädal on möödunud ja uued sündmused muutsid maailma Bitcoin. Meil oli uus episood seebiooper peaosas CoinLab ja Mt. GOX ja uute ettevõtete nõustudes Bitcoin. Nii et siin me oleme, veel üks kord, et meeles pidada kõige olulisem uudis viimase päeva.

Dwolla kustub cryptocurrency seotud teenused

Online tasumise platvormi Dwolla teatas sel nädalal, et on tühjad oma uksed virtuaalne valuutavahetust ja muud Bitcoin seotud teenused. Ettevõte hoiatas oma klientidele, kes tegutsevad cryptocurrency seotud ettevõtete e-posti teel, andes neile teada, et see on loobub teenuste kohta 28. Oktoober (kell 16:00 CT).

E-posti ka sündmuste loetelu, et kliendid peaksid olema teadlikud, mis näitavad, et ettevõte on järk-järgult maha käima teenuste kättesaadavaks oma virtuaalne raha klientidele enne lõikamist selle täielikult välja.

Kogu artikkel

Mt. GOX uudiseid infrastruktuuri ja on peaaegu valmis algatama Midas

Jaapani põhinev vahetada Mt. GOX sain tagasi Internetis sel nädalal pärast server uuendada, et fikseeritud ettevõtte andmebaasi probleeme, mis põhjustasid viitajaga ja põhjustas saidi maas.

Firma oli rakendamist planeerides "uue infrastruktuuri kasutades parimat riistvara saadaval" Eelmise aasta maist. "Tänu sagedamini küsimusi meie andmebaasi ja kui 10Gbps adapter meie vana server hakkas probleeme (juhuslik andmepakettide kaotamise jne), siis pidas vajalikuks rakendada uut infrastruktuuri ja organiseeritud erakorralise hoolduse", Mt. GOX selgitatud. See oli suur eeldus enne vahetust võiks käivitada kauplemise mootori Midas.

Kogu artikkel

Sean Outpost kutsub teid tähistama Bitcoin viies sünnipäev

Bitcoin lähemale tähistada oma viiendat aastapäeva 1. Novembril samal päeval, kui Satoshi Nakamoto välja originaal paber "Bitcoin: Peer-to-Peer Electronic Cash System" 2008. Aastal.

"Keegi oleks võinud aimu, kui palju mäng Box oleks," ütleb Jason King, asutaja heategevusorganisatsioon Sean Outpost ja meelt taga cool sündmus, mis tähistab verstapost. Me räägime laagris, et juhtub vahel 1. Ja 3. On Satoshi Forest, üheksa-aaker pühakoda kodutuid, Pensacola (Ameerika Ühendriigid).

Bitcoin kütuste autori esimene "meistriteos"

Spencer Hanson on kirjanik, kes armastab Bitcoin ja on uus projekt käes: võib-olla esimese lasteraamatu alternatiivsete valuuta, pealkirjaga "Fat Fred ja puhul korrutatakse kommid piletid", vastavalt Coindesk.

Aga milline on see lugu? "Lapsed mänguväljakul aru, et kauplemise kommid on tunduvalt lihtsam, kasutades maksevahendina: kommid piletid. Fred veenab teised lapsed mänguväljakul, et temast üsna jõustada kõik tehingud veenduda puudub pettuse, [kuid] müstiliselt hind kommid tolli ülespoole, samas Fred soolestiku tolli väljapoole ", Hanson selgitas, tsiteeritud veebilehel.

Firma kaotab pangakonto pärast tootma Bitcoin medaljon

Mulligan Mint, ettevõte, mis loob ja müüb metallist medaljonid hiljuti kaotanud oma pangakonto Capital One ilma eelneva hoiatuse pärast oma uusima toote kohta: mälestus hõbe ja vask Bitcoin medaljonid.

Ettevõtte tegevjuht, Rob Gray on pangaga ühendust, kuid ei olnud rahul vastus. "Keegi ei paista teadvat, kes teeb otsuseid seal kohaliku filiaali andis meile midagi, kaupmees teenuste meile meie konto katkestati müügi Bitcoin ja nad ei olnud huvitatud arutame teemat edasi", esindaja ütles.

Kogu artikkel

Bitcoin võrgu kahekordistab 2 PH / s neli nädalat

Bitcoin võrgu jõudnud hinnanguliselt hash määr 1 petahash sekundis septembri keskel, pärast peaaegu viis aastat eksisteerinud ja sündmuseks oli korralikult tähistas, kuid nüüd on meil rohkem põhjust olla rõõmus. Pärast aastaid oodanud esimese petahash, teine ​​võttis lihtsalt veel üks kuu, hiljuti lükates võrgu kiirus üle 2 PH / s möödunud nädalavahetusel, teatas Genesis Block. Kasv oli peamiselt tingitud uute ASIC kaevurite alates KnCMiner ja BTCGarden, hiljuti lisatud võrku.

Siiditee Bitcoins võib "kaitstud" viienda Muudatusettepanek

Kuigi Põhja-Ameerika ametivõimude hoida otsin viis panna oma käed parooliga kaitstud Bitcoin õnn peidetud isikliku konto Siiditee administraator, Ross Ulbricht, juhul võib viia viies Muudatusettepanek lahing arutada põhiseaduslik õigus enda vastu mitte tunnistada.

See muudatus võib kaitsta vastutab veebilehel, mis oli hiljuti konfiskeeriti alates sunnita andmeid.

Kogu artikkel

Parem Bitcoin kauplemise teenuseid EL tänu Kraken ja Fidor Bank

Vahetamist Kraken on üllatav Bitcoin kogukond oma kiire areng ja alati positiivne teadaanded. Pärast sealhulgas USA dollarit oma teenuste paketti, ettevõte on nüüd koostööd Saksa Fidor Bank pakkuda reguleeritud Bitcoin kauplemise teenuseid oma Euroopa klientidele.

Nagu tegevjuht Payward Ltd, Kraken arendaja, Fidor on "ideaalne partner" vahetamiseks. Pank on "vastutav, edumeel- finantsasutus," ütles Jesse Powell.

Kogu artikkel

LeetCoin võimaldab mängijatel võita Bitcoins

LeetCoin on uus platvorm, mis motiveerib multiplayer mängijatele žanrid nagu esimene inimene laskjale koos Bitcoin kasu. Võitja saab cryptocurrency, samas kui kaotaja annab mõned BTC kaugusel. Vastavalt Coindesk, see on üsna lihtne selle kogukonnaga liituma. Lihtsalt logige sisse oma Steam konto ja saad suunatakse LeetCoin serverites, kus sa mängid Steam-mängude kaudu panustamise süsteemi.

Uus Bitcoin vahetus: USA-s asuva CoinX ja Kanada Vault of Satoshi

Kuigi mõned inimesed võivad olla kahtlusi võimaluse edu uue Bitcoin vahetada põhineb üle reguleeritud ja üle muret USA, asutaja CoinX, Megan Burton, ei ole mures. Miks? Kuna ta tagab platvormi võtab vastavuse sama tõsiselt kui võimalik.

Digitaalne teenus, mis põhineb Atlanta, on ikka veel beeta staadiumis. CoinX võimaldab kasutajatel pöörduda fiat valuuta Bitcoin ja vahetada cryptocurrency tavaliste raha. Ja üks nende parimad omadused on madal tasud: Ettevõtte tasu väärtus vähenenud 0,3 protsenti ostes 500 BTC või vähem.

Ja siis on ka Kanada uus vahetus hiljuti käivitatud Vault of Satoshi, mis põhineb Torontos. Mis odavad hinnad 0,5 protsenti või alla ja täiustatud API, see uus platvorm pakub vaheliste tehingute fiat valuuta ja kas Bitcoin või Litecoin.

Kogu artikkel

Kaks California alustavatel luua BitDazzle võtta Bitcoin mainstream

Cashie Commerce, San Diego põhineva käivitamisel, mis pakub ostmise platvorm online-kaupmehed, teeb koostööd Coinbase luua BitDazzle uus müügikeskkonnas et aktsepteerib digitaalse valuuta Bitcoin aruanded saidi XConomy. Suur eesmärk see uus platvorm on aidata cryptocurrency kasvab populaarsus.

Toit veoauto sõidab ringi Seattle nõustudes Bitcoin maitsev grillitud juust

Kollane veoauto Juust Wizards on sõidu ümber tänavatel Seattle peaaegu aasta nüüd, levitamise maitsev grillitud juustu võileibu, samuti soe ja kreemjas tomatisupp. Mobiilside äri kuulub vennad Bo ja Tom Saxbe, kes hiljuti otsustas alustada vastu Bitcoin nende tooteid.

Ilmselt kliendid armastavad võimalust enam suuteline tasuma oma lõuna- või suupiste midagi muud kui raha või krediiti. Ja see valik ei viitsinud Saxbe vennad: "meie jaoks paberi dollar on sama abstraktne idee kui koodirida. Mõlemad tähendavad sama asja lõpuks: kasum", Tom ütleb.

Crowdcurity toob crowdsourced häkker testimise Bitcoin

Igaüks teab, et Bitcoin veebilehed on peamiseks sihtgrupiks küberrünnakuid. See tähendab, et vastavalt Coindesk, miks ettevõte Crowdcurity soovib taotleda tarkust rahvahulgad, et muuta need turvalisemaks. Crowdcurity loodab standardiseerida viga halastus mõiste allhanke protsessi. Võrguteenuse ühendab ettevõtteid, mis on tarkvara siluda kogukonnas umbes 250 tarkvara testijad, mis on leitav turvalisuse foorumites.

Mootorrataste seiklus kavatseb määrata Bitcoin vahetus Aafrikas

digitaalplatvormile LocalBitcoins.com, mis aitab kasutajatel kaubelda cryptocurrency kohapeal on partneriks kaks mootorratta armastajad, kes hakkavad liikuma läbi Eesti ja aitab luua uusi Bitcoin vahetamist mitmes riigis.

Borja ja Elvis on kaks seiklus vastutab reisi. Kuid selleks, et planeerida edukas missiooni, LocalBitcoins ja kaks ratturit on vaja teie abi. "Meil on vaja kohalike kontaktide Aafrika riikide äärmiselt huvitav tulemas seiklus. Kui sa tead kedagi neis riikides / linnades, või kui te olete neid, palun levitada", siis on võimalik lugeda sõnumi avaldatud LocalBitcoins.

Kogu artikkel

Kuluta-a-Bit võimaldab teil laadida oma mobiiltelefoni Bitcoin

Kuigi tehingute töötab veel natuke aeglane, Veeda-a-Bit avaliku beta staadiumis läheb päris hästi. Uus teenus võimaldab Bitcoin kasutajatel laadida oma ettemakstud mobiiltelefoni kontodel cryptocurrency rohkem kui 100 riigis üle maailma, tänu partnerluse üle 300 pakkujad.

Süsteem on väga lihtne kasutada: "klient siseneb oma mobiiltelefoni numbri vorm ja teenuse automaatselt alla riigi ja mobiilioperaator. Teenus siis kuvab saadaolevad makseviisid, sealhulgas hinnad USA dollarites ja krediidisumma kasutajad saavad oma kohalikus valuutas. "

Kogu artikkel

Krüpteeritud sõnumite teenus Tesla.im nõustub Bitcoin annetused

Krüpteeritud sõnumite platvormi Tesla.im - ei tohi segi ajada autotootja Tesla Motors, kuigi see oleks päris lahe - teatas ta alustas nõustudes Bitcoin annetusi. Nad hiljuti lisanud cryptocurrency võimalus luua uus rahastamisallikas.

Teenus, mis on veel beta staadiumis, pakub tasuta jututubades, kus kasutajad saavad vahetada sõnumeid kaitstud AES 256 bitist krüpteerimist, kasutades üldvõti saadud vähemalt kolm muud võtmed, millest üks on ruumi salajane võti kasutaja poolt seatud.

Kogu artikkel

HashFast Technologies ja Ciara saavad kokku, et toota Bitcoin kaevandamise platvormidele

California-põhine HashFast Technologies LLC, juhtiv fabless pooljuhtide firma spetsialiseerunud suure jõudlusega ülessulamise ASIC, teatas ta on sõlminud eksklusiivse tegeleda ülemaailmne superarvutid toodete ja tarkvara Ciara Technologies.

Partnerlus on ambitsioonikas eesmärk: toota uusi ja võimsaid Bitcoin kaevandamise platvormidele, mis loeb koos HashFast on 28nm ASIC kiipe. Selle aja jooksul koostööd, Kanada Ciara on eranditult toota seadmed HashFast Technologies.

Kogu artikkel

Economist Simon Johnson usub valitsused püüavad maha suruda Bitcoin

Cryptocurrency seisab silmitsi poliitilise surve - jah, isegi rohkem kui see silmitsi nüüd - ja agressiivne meetmed pankade ja finantsasutuste vahel kogu maailmas lähitulevikus. See tähendab, et vähemalt see, mida juhtiv majandusteadlane ja professor ettevõtluse MIT Sloan School of Management Simon Johnson panustab see juhtub.

Johnson hiljuti rääkis MIT Technology Review EmTech konverentsi Massachusetts, kus ta ütles, et "seal saab olema suur poliitiline tagasilöök. Ja küsimus on selles, kas inimesed taga need valuutad on valmis seda ja on oma poliitilise strateegia".

Ekspert ennustab, et Bitcoin kasvavat edu jätkub juhtida tähelepanu valitsused ja reguleerivad punktini, kus nad tõenäoliselt proovida purustada cryptocurrency.

Kogu artikkel

Baidu nõustub Bitcoin: järjekordne märk, et Hiina on külalislahke cryptocurrency

Hiina Internet hiiglane Baidu - tuntud ka kui "Aasia Google" - teatas sel nädalal see on vastu Bitcoin makseid. See on suur uudis cryptocurrency ökosüsteemi ja teine ​​märk, et Hiina on tõesti tervitades Bitcoin riiki ilma suuremate reguleerimise küsimustes, vähemalt nii kaugele.

Praegu makseid ainult aktsepteeritud Baidu Jiasule, pilvepõhise anti-DDOS teenindust ja infosisu edastamine võrgu parandamiseks kasutatakse veebisaitide jõudluse, kiiruse ja turvalisuse. Kui te otsite Võrdluseks Jiasule on väga sarnane Ameerika Ühendriikide põhinev CloudFlare. Kuid nähes Bitcoin jõuda ettevõte, mis on turul lagi $ 53000000000 ja hinnatud Alexa kõige suurema külastatavusega veebisait Hiinas ja viies kõige suurema külastatavusega veebisait planeedil on päris suur asi.

Kogu artikkel

Satoshi Forest tervitab oma esimese bitHouse

0 üheksa aakri pühakoda kodututele tuntud Satoshi Forest, mis asub Pensacola (Florida, USA), sai oma esimese bitHouse, mis on juba kokku pandud ja valmis saama kodus.

Heategevuslik rühma Sean Outpost teatas hea uudis sel nädalal ja avaldatud pilt uue maja, mis ootab teda varem elavad tänaval.

Kogu artikkel

Kasutage oma Bitcoins Walmart vähe abi eGifter

Cryptocurrency sobiv digitaalne kinkekaardid platvormi eGifter lisanud suur brändi oma nimekirja kümneid kaupmehed: hiiglaslik Walmart on nende uue äripartneri.

"Te palusite meil rohkem võimalusi, et muuta oma Bitcoin arvesse reaalses maailmas ostud - eriti toidukaubad - nii täna lisasime Walmart üks meie 100+ marki. Osta Walmart Kinkekaardid ise, või kingituseks sõbrale. Don ' t unustage ütle meile, mida teised kinkekaardid soovite, et oleks võimalik osta koos Bitcoin on eGifter! ", ütles firma esindaja.

Kogu artikkel

USA võlakriisi ei mõjuta Bitcoin

USA Kongress tõmmatakse riigi tagasi äärele valuuta vaikimisi sel nädalal, pärast üle kahe nädala võitleb vahel vabariiklased ja demokraadid. Uus arve lõpuks möödas ja dokumenti nüüd valitsus saaks uuesti ja maksma oma arveid, vaid mõni tund enne kriitilise tähtaeg. "Aga kui USA oli läinud üle ääre, mis see võiks olla mõeldud Bitcoiners?", Saidi Coindesk küsib selles artiklis. Nende arvates Bitcoin ei mõjutanud hiljutine kriis.

GlassPay on app, mis toob Google Klaas ja Bitcoin koos

1 RedBottle Design kasutusele üks nende uusim rakendusi Google Klaas ja teiste Android platvormidel, mida nimetatakse GlassPay juures DEMO 2013 konverents, Silicon Valley. Aga mis on selle pistmist Bitcoin? Noh, see rakendus dubleerivate Internetis ostmine kogemus tellis-ja uhmris kauplustes, ostude ohutu ja lihtne ettevõtetes, mis juba nõustuda Bitcoin.

GlassPay võimaldab nii ostjad ja kaupmehed nautida lihtne ja kiire müügitehingud. Ostes midagi, Google Klaas ja Android kasutajad lihtsalt skaneerida UPC koode, koguda "ostukorv", teha ostu kasutades Bitcoins ja korja tooteid tsentraliseeritud asukohta.

Kogu artikkel

Sydney põhinev mahla seista nõustub Bitcoin toetada meediavabadust projektide

Väga eriline mahla seista asub Sydney on nõustudes cryptocurrency, kuid mitte kasumit teenida: nende eesmärk on toetada meediavabadust projektide ja avaliku huvi ajakirjanduse. Joostice on nimi selle stand, mis müüb maitsev ja värske külmpressitud mahlad ja smuutid teha ainult orgaaniliste ja kohalikke tooteid.

Leiad poes kõrval Newtown raudteejaam, üle Foodworks ja proovige värskendav jook, mis on tehtud vastavalt oma maitsele. Ja parim osa on see, et sa saad selle eest maksma koos Bitcoin, teades teid aidata hea põhjus.

Kogu artikkel

Seotud uudised


Post ICO

Putin räägib Bitcoinist, tunnistab, et digitaalvaluutadel on oma kasutusviise

Post ICO

Hiina leiab, et Bitcoin on virtuaalne ja keelab pankade krüptovalkulaatoriga tegelemise

Post ICO

Bitcoiners aitavad Nepalil, Goldman Sachs investeerib Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Bitcoin scammers sunnitud elama FTC

Post ICO

Bitcoin ATM debüüdi Vancouveris, Blockchain.info jõuab 500 000 rahakotist ja Reddit lülitab GirlsGoneBitcoin välja

Post ICO

Gentoo musta nimekirja kandja, Satoshi Dice jt

Post ICO

Idast pärinevad muudatused teevad Bitcoini hinnatõus kahel päeval rohkem kui 30%

Post ICO

Kanada käivitusprogramm Waigpoint sisaldab oma online-palgalo tarkvara Bitcoini

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga

Post ICO

Pane Bitcoineri käed mõnedes Ouya ja ShopAndroid mängudes ja tehnoloogias

Post ICO

Barclays katsetab bitcoini tehnoloogiat