Bitcoini saatkonna projekt, Pirateat40, mille lõpuks võttis vastu SEC ja Mt. Gox | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini saatkonna projekt, Pirateat40, mille lõpuks võttis vastu SEC ja Mt. Gox

Bitcoini saatkonna projekt, Pirateat40, mille lõpuks võttis vastu SEC ja Mt. Gox

Pärast nädalast palju uudiseid Bitcoin seotud konverentside ja uusi kohti, et nüüd aktsepteerida cryptocurrency kui makseviisi Bitcoin Kontrollija teeb teise iganädalase ringi kuni Kokkuvõttes sündmustest möödunud nädalal. Lisaks meie nimekirjad - nagu "20 Strange asju saab osta Silk Road" või "13 Ettevõtetel loodame aktsepteerib Bitcoin (päris palun?)" - Sel nädalal avaldas ka huvitav intervjuu Matt Allen, asutaja BitcoinStarter.

Kolm alustavatel auhinnatakse NYC Bitcoin Pitch Event

Viimane kohtumine toimus Ultra Light alustavatel NYC Bitcoin Pitch sündmus, mis toimus New Yorgis, oli tõeline edu. 11. Juulil üheksa ettevõtjad rääkinud kaks minutit iga, muutes pigi oma Bitcoin ettevõtete ürituse ühenduse koostatud pühendatud aidata tehnoloogia alustavatel kasvada.

Pärast esitlusi, neli eksperti - Andrew Chang (asutava partneri Liberty City Ventures), John Frankel (partner ff Venture Capital), Nikhil Kalghatigi (põhiosa SoftBanki Capital) ja Matthew Witheiler (põhiosa Flybridge Capital Partners) - juhtnöörid iga käivitamisel. In the end, publik valis kolm võitjat mitterahalisi auhindu. Lõppedes õhtul võitja käivitamisel oli digitaalse valuutavahetus CoinX, millele järgneb avatud Rahakott ja Atlas ATS.

New York võõrustab Inside Bitcoins konverentsil

New York City on selgelt üks kohti planeedil, kus Bitcoin on suurem ekspressiooni, kuna Big Apple on hosting mõned suured Bitcoin seotud sündmuste ja seekord pole erand. On 30. Juuli konverentsil Inside Bitcoins toimub New Yorker, 8. Avenue. Kui te ei ole kinnitanud oma kohalolekut veel, ei raiska rohkem aega. Kontrolli täielik programm siit.

Bitcoin Foundation taotleb selgitust FinCEN

Bitcoin Sihtasutus ärevuses pärast FinCEN teatas dokument "kehtestamine erimeede vastu Liberty Reserve SA Finantsinstitutsioonina Esmane Rahapesu Mure" ja ei varja seda. Probleem on selles, et see uus määrus Financial Crimes Enforcement Network (FinCEN) näitab kõiki virtuaalne raha tehingud on oma olemuselt kahtlustada. Niisiis, institutsiooni otsustas kirjutada avaliku kirja paludes selgitust.

Sihtasutus usub, et FinCEN pakutud reeglit ja ilmselt valesti tõlgendada, luues idee cryptocurrency kui kahtlane asi, mis on unikaalne eesmärk: rahapesu.

Sünergeetiline Press on esimene kirjastaja vastu Bitcoin

Ettevõte sünergeetiline Press alustas hiljuti nõustudes Bitcoin, olles esimene kirjastaja tegelema cryptocurrency kui makseviis. Otsus tehti selleks, et palun "lugejad, kes on tuttavad digitaalse valuuta", vastavalt ettevõtte. Juba tuntud kirjastamine "raamatuid, mis süvendada meie arusaamu Maa elu süsteemid ja rolli inimese kultuuri sees", sünergilise Press nüüd ilmselt esimene kirjastaja vastu Bitcoin, samuti.

Dokumentaalfilm "Elu Bitcoin" käivitunud sel nädalal

Üle kuu tagasi Bitcoin Kontrollija esitas paar Austin ja Beccy teile. Nad olid peagi abiellus ajal, midagi, mis on juba juhtunud, aga mis oleks tulnud järgmisel oleks midagi nagu tavaline äsja abiellunud elu. Paar lähtekohast Provo, Utah, teatas, et pärast nende pulmi nad kavatsevad elada ainult Bitcoins 90 päeva ja seiklus on juba alanud. Toidu, kütuse, internet, iga asi (isegi rent)... Kõik makstakse koos cryptocurrency!

Austin Craig ja Beccy Bingham Craig alustas rahakogumise kampaania jaoks platvormil Kickstarter ja ka nende ametlikul koduleheküljel, kogudes $ 72.000, samuti 82 BTC (üle $ 7000 alates Bitcoin praegune väärtus), maksma filmimine meeskonna ajal dokumentaalfilmi.

Esimene krüpto-tehing registreeritakse Afganistanis

Vaatasime ajalooline juhtub sel nädalal: esimene teadaolev Bitcoin tehingu Afganistanis. Bitcoin ettevõtjad Adam Locklin ja Robert Viglione see viimane veebilehel Coindesk, olid tähed sellest hetkest. Viglione ostis Partagas sigar alates Locklin 0,1 BTC ja see oli see.

Kuid see lihtne kaubandus oli palju enamat kui lihtsalt seda. See aitas nii eksperdid aru, et Bitcoin vajab paar asja enne arenev kaugemates osades arengumaades, täpselt nagu Afganistan. Esiteks, need riigid vajavad vahetamist. Teiseks peavad nad ka vahend, mis võimaldab afgaanid, muu hulgas kergesti veeta Bitcoins.

Montreali olla rahul Bitcoin Embassy kiiresti

Hämmastav Teadaanne tegi sel nädalal Bitcoin Talk foorum: linna Montreal, Kanada, võiks olla kodu esimese Bitcoin Embassy tõesti kiiresti.

"Tänu helde inimene, kes jäävad anonüümseks käesoleval ajal on, oleme saanud hoone, mis loodame teisenevad" Bitcoin Embassy ". Mis kolm korrust pistmist kui me palume, loodame korraldada ruumi muuta see lihtne ja lõbus inimesed üle kogu provintsi tulla ja õppida Bitcoin, samuti anda bürooruumid Bitcoiners tulla tegema, et alustada Bitcoin seotud projektide, nii et nad saavad teha tihedat koostööd teiste Bitcoin ettevõtjad, arendada põnevates projektides, mis kasutavad Bitcoin uut moodi! ", ütleb teadaanne.

Meeskond korraldab projekti küsib palju küsimusi virtuaalne raha kasutajad. Kui soovite oma arvamuse ärakuulamist, liituda arutelu Bitcoin Talk foorumist.

BitFantasy võimaldab mängijatel kaubelda virtuaalsete esemete jaoks Bitcoin

Pärast kasutusele "Draakoni Tales", esimene massiliselt multiplayer rollimäng (MMORPG), mis töötab koos Bitcoin, maailma cryptocurrency esitab nüüd uue sarnase pealkiri: "BitFantasy". Mäng, mis on ikka veel on selle beta staadiumis, võimaldab mängijatel kaubelda omavahel jooksul meetmeid kasutades Bitcoin. Selle looja, Darren Tarbard on veetnud viimased 20 aastat arendada tarkvara ja ta tagab "BitFantasy" ei ole sellist mängu, kus sa pead maksma, et võita.

Selles Bitcoin juhitud MMORPG mängijad elame "lõpmatu maailmas ja sa avastada seda teedeehituseks avastada uusi külasid, ressursse või saladused", selgitab Tarbard. Teisel pool, seal on "maailma söömine koletis", mis hävitab maa ja teha seda halvem, kuninglik valvur on alustanud ka mässu kuninganna. Arva, kes on teda aidata: sa muidugi!

"Pirateat40" eest töötab Bitcoin Ponzi skeem

Trendon T. Pardlid on mehe nimi hiljuti laetud USA Securities and Exchange Commission (SEC) väidetavalt töötab Bitcoin seotud Ponzi skeem. Kuid Bitcoin maailm teab teda paremini kui kuulus "pirateat40". Asutaja ja peamine operaator Bitcoin Säästud ja Trust (BTCST) pakutakse ja müüakse Bitcoin nomineeritud investeeringud läbi platvormi, kogudes tõeline õnn. Kahtlustatav kogutud vähemalt 700.000 BTC, mis oli samaväärne umbes $ 4,5 miljonit ajal väidetava võtta. Kuid see on peaaegu $ 63 miljonit tänastes hindades.

Kaebuse kohaselt esitas SEC "vähemalt september 2011 kuni septembrini 2012", Trendon pardlid "valelikult lubas investoritele kuni 7% intressi nädalas põhineb BTCST väidetavat BTC turul arbitraaži, sh müües BTC eraisikutele, kes soovivad osta BTC "välja radari kiiresti või suurtes kogustes".

Saa oma custom-made tegevuse näitaja Bitcoins

Veebisait That'MyFace.com lõpuks nõustuda Bitcoins toota fantastiline tegevus arvud oma nägu ta. Poe ainulaadne ja kohandatud tooteid kasutades portreefotode. Pärast pildi spetsialistid luua custom-made tegevuse näitaja oma lemmik suurus (4 ", 6" või 12 ") või lihtsalt isikliku tegevuse näitaja pea.

ThatsMyFace.com toodab ka lifesize kantavad maskid koos kujukesed. Ja see ei ole isegi tähtis, kus sa elad, sest firma laevade kogu maailmas.

Intervjuu Matt Allen, asutaja BitcoinStarter

Bitcoin Kontrollija rääkinud Matt Allen sel nädalal ja asutaja BitcoinStarter selgus, et Bitcoin Ühisrahastuse platvorm varsti on uus funktsioon, mis seguneb volitusi BitcoinStarter ja Reddit. Veebisait loodi tagasi aprillis ja see on tõsi edu, uute projektide liitumist iga päev. Saate vaadata kogu intervjuu siin.

FeodalCash hoiab recruting tütarettevõtete levinud kaevandamise pahavara

Peaaegu kõik on Bitcoin stseeni teab, et üha suurem hulk cryptocurrency seotud pahavara levib üle kogu maailma arvutites, kasutades neid vastuvõtva süsteemi salaja minu Bitcoins. Üks kuulsamaid partner programmid seal praegu seda teed tuntakse nime FeodalCash.

Vene programmi tegelikult maksab inimeste mass paigaldamine pahavara teiste inimeste arvuteid, keerates seadmed arvesse Bitcoin kaevandamise eest. Väidetavalt FeodalCash on uute liikmete värbamisega, sest käesoleva aasta mais, kuid nad ikka eitades süüdistusi.

Bank sulgeb Amagi Metallid "kontole seoses Bitcoin maksed

Amagi Metallid, tuntud väärismetallide furnisher hiljuti selgus, et nende praegune pangakonto San Francisco põhinev Bank of West (BOTW) läheb suletakse augusti keskel. Ja kõik, sest nad võtavad Bitcoin maksevahendina ja institutsiooni näeb, et kui risk.

"Me oleme töötanud BOTW alates 2011. Viimase kuu hakkasid nad taotlevad teavet meie äri ja väites, et olime raha Service Business (MSB). Kuid me nõustuda ainult Bitcoins maksevahendina, me ei müü Bitcoins, ega me vahetame või "palju" Bitcoins. Lisaks oleme vastavuses AML / KYC ja muud regulatsioonid, "selgitas Amagi Metallid avalikus avalduses.

Bitti Gold võimaldab iisraellaste osta Bitcoins isiklikult

Uus partnerlus Bitcoin vahetada Bits Gold ja Global Money Transfer (GMT) on nüüd võimaldab iisraellaste osta Bitcoins nende kohalike vahetust büroo. See koostöö tähendab, et Bits of Gold on korralikult pärast praegustele ja tulevastele rahapesu- ja klientidega seotud määruste riigis. Hea uudis tegevjuht vahetamist, kes väidab end olevat armunud Bitcoin ajast ta kuulnud "piiriülene olemus" cryptocurrency esmakordselt, tagasi 2010. Aastal.

BIPS kuivenduskraavid Mt. GOX ja valib Bitstamp

Mt. GOX on palju läbi elanud viimase kuu jooksul. Pärast probleeme pankade ja seadusandjad, nüüd maksemenetlejalt BIPS loobus Jaapan põhinev vahetada ja valis Bitstamp asendada. Kaks-aastane makse töötleja Kopenhaagenis asuva (Taani), on tegelikult pidada suurima pakkuja Bitcoin maksed Euroopas.

Ettevõte, mille asutasid Kris Henriksen, oli kasutanud Mt. GOX teisendada vahel fiat valuuta ja Bitcoin seni, kuid on teinud otsuse muuta viimastel päevadel. Põhjus? Mt. GOX on aeglane... Nagu mitmed müügitellimuste ikka kasvab Bitstamp rohkem ja rohkem kaupmehed omaks krüpteerimisoperatsiooni maksete vahetamist jätkuvalt aeglane, kui tegemist töödelda turult selgitas BIPS.

Bitbetex on uus Bitcoin põhinev panustamise veebilehel

Me lihtsalt tunnistajaks müük SatoshiDice peaaegu $ 12 miljonit, midagi 126.315 Bitcoins, kuid maailma cryptocurrency on juba vaadates nagu uus Bitcoin põhinev panustamise platvorm tõuseb. Bitbetex on nime uue veebilehe, mis võimaldab keegi, kes omab Bitcoin ennustada midagi kellegi teisega.

Platvorm on peaaegu töötab selle beetaversiooni, kuid see on juba võimalik aru saada, kuidas panustamise süsteemi läheb tööle lähitulevikus. "Beetajuurdepääs antakse esimese 500 registreeringud nii saan registreerumist kui soovite tipp kaugemale koduleheks. Parem ikka ajal beeta anname ära auhindu! Miski hull, kuid pisut tänu testijad ja teha asjad veidi huvitav ", vastavalt veebilehel.

Aktivistid tahavad luua Bitcoin 2 Tho kinnitan anonüümsust

Kaks anonüümseks aktivistide ühendatud cryptocurrency maailma on pakutud alternatiivina Bitcoin: võimalus, et oleks kahvel protokolli ja tekitada Bitcoin 2. See uus derivaat originaal kood aitaks säilitada, mida pooldajad helistada, oma paber "Bitcoin 2: Vabadus Tehingu "," esialgne pikaajaline nägemus "käesoleva cryptocurrency, hävitades elemendid protokoll, mis nad peavad kahjustab süsteemi.

Bitcoin 2 oleks ehitatud, et toetada anonüümsust protokolli Zerocoin. See on aktivistid plaani peatada esialgse protokolli arengumaade "süsteemiks, mis on täielik perverssus esialgne nägemus - täiesti läbipaistev maksesüsteem väga vähestes kohtades kontrolli, mis on täielikult üle võtnud kehtestatud finants- ja regulatiivse keskkonna ".

Muusika jagamine veebisaidil nõustub Bitcoin annetused

AudioPlace.com on nime muusika jagamise platvorm, mis võimaldab teil kuulata uut muusikat loodud tundmatu kunstnike ja annetada osa oma Bitcoins aidata neid, kui sa tõesti meeldib oma töö. Platvorm võimaldab teil kuulata uut muusikat või oma Edetabel loomingut ajal ja sa ei pea isegi registreerima, kui sa lihtsalt tahad nautida paar laulu. Siiski, kui sa registreerid võite lisada oma muusikat, kui sa oled kunstnik või saada teavet lugude kuulamine ja ka võimalus aidata oma lemmik kunstnike mõned Bitcoins, kui oled kuulaja.

Seotud uudised


Post ICO

Jaapani jaemüügiketiga Rakuten on valmis Bitcoini aktsepteerima varem või hiljem

Post ICO

Häkkimismeeskond töötas välja Bitcoini rahakoti jälgija, et kasutajaid spioonida

Post ICO

Bitcoiners aitavad Nepalil, Goldman Sachs investeerib Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Kohalik poliitik on Iirimaal esimene, kes aktsepteerib Bitcoini annetusi

Post ICO

New York State liigitab Bitcoin maksuvaba immateriaalse varana

Post ICO

Tööandja Mitte bikotiini vagunil? Börsil on lahendus

Post ICO

Bitcoini tulevikku kolm erinevat prognoosi

Post ICO

Itaalia parlamendis korraldatakse spetsiaalseid Bitcoini kuulamisi - Rootsi keskpank annab uue aruande

Post ICO

Bitcoini sihtasutus on pankrotti, PayPal integreerib BTC ja muud

Post ICO

Jaapan soovib rahvusvahelist koostööd, et töötada välja Bitcoini õiguslik raamistik

Post ICO

Gyft käivitab punktide programmi ja annab 3% tagasi Bitcoini ostudele

Post ICO

Reddit kuulutab reddit märgib digitaalse vara