Tradehill peatab kauplemise, probleeme Google Authenticatori uuendamisega ja Ühendkuningriigi arutelude eeskirju | Estonian.lamareschale.org

Tradehill peatab kauplemise, probleeme Google Authenticatori uuendamisega ja Ühendkuningriigi arutelude eeskirju

Tradehill peatab kauplemise, probleeme Google Authenticatori uuendamisega ja Ühendkuningriigi arutelude eeskirju

Teine nädal mitu uut värskendusi Bitcoin panoraam üle maailma. Alates uute teenuste teatud tagasilööke, need on kõige olulisem uudis viimase seitsme päeva jooksul.

Makske oma üüri Bitcoins kaudu Rentalutions

Rentalutions uus lahendus USA elanikud, lubab üürnike maksta oma üüri meie lemmik cryptocurrency. Ettevõte oli asutaja Ryan coon aprillis 2012. Online Kinnisvarahaldus platvormi, mis põhinevad Chicago. Algne eesmärk oli aidata üürileandjad kontrollida potentsiaalsete üürnike ja hoolitseda nende omadused, samuti võimaldab üürnike maksta oma üüri ja taotluse hooldustööd. Rentalutions otsustas lisada Bitcoin maksevahendina üürnike peamiselt seetõttu Coon ja ülejäänud meeskond usuvad võimu cryptocurrency.

Tradehill peatab kauplemise tõttu "pangandus- ja regulatiivseid küsimusi"

Tradehill, üks suurimaid Bitcoin vahetus Ameerika Ühendriigid, on ametlikult peatatud kauplemise ja selgitab olukorda oma avalduses avaldatud ettevõtte kodulehel. Platvorm ütleb ajutise sulgemise põhjuseks oli "pangandus- ja regulatiivseid küsimusi", vaid mõne päeva pärast Tradehill kolis oma kontod Põhja-Ameerika Credit Union - Internet Archive Federal Credit Union -, et muuta Bitcoin tehingute lihtsamaks.

Vastavalt sellele avaldusele, "see ei ole veel otsust teinud kergelt ja vabandame, et võtta selliseid meetmeid. Kuid me omaks hõbedane vooder meie olukorda ja planeerida seda võimalust uuendada, parandada ja viimistleda meie kauplemisplatvormi".

Krüpteerimisoperatsiooni revolutsiooni San Diego

San Diego ei ole nagu iga muu linn maailmas, kui tegemist on Bitcoin, kuna nende suhe on üsna eriline. Pärast kohalikke ettevõtteid nagu Hangtime ronimine hakkas nõustudes cryptocurrency maksete ja eriti kuna loomise platvorm Bitcoins San Diego, Bitcoin kohalolu ja teadlikkuse linna, mis asub California osariigi (USA), on pidevalt kasvanud. Bitcoin Kontrollija rääkinud Eric Camerino, kes omab itsa Bike Shop San Diego, umbes krüpteerimisoperatsiooni stseeni linna ja saate lugeda kõike seda siin.

Avalon tagastamise klientide tõttu hilinenud tellimuste

Bitcoin kaevandamise riistvara tootja Avalon on välja oluline uuendus oma kiip Viivitustest, tagades, et see saab alustada tagastamise klientidele, kes ei ole saanud oma tellimuse enne 1. Juuni. Ettevõte läheb vastu oma no-tagasimaksed poliitika, kuna mõned kliendid on nüüd oodanud oma kiibid peaaegu 21 nädalat tõttu "sündmusi väljaspool meie kontrolli", väidab Avalon.

Win Bitcoins rääkimise ajal on Coinchat

Veebipõhine Coinchat võimaldab teil rääkida võõrastega internetis ja võida digitaalne münte mööda teed samas jututoas tänu saidi enda tulu ning rahastatud reklaame. Pärast viimaste käivitamise, platvormi jõuda HGE edu. Pealegi saada cryptocurrency lihtsalt rääkides, saavad ka otsa üksteisega või teiste üksikuid kirju. Pealegi, Coinchat toetab kirjutasid kihlvedude muu liiki, kus kasutajad saavad võita rohkem Bitcoins.

Lamassu laevade esimese 15 Bitcoin masinad

Ühtede Lamassu alustas laevandus oma esimese Bitcoin ATM sel nädalal. Ettevõte Twitted uudised esmaspäeval (2). "See on alanud! Meie esialgne perspektiivis 15. Bitcoin masinad on käimas", Lamassu kuulutatud. Vastavalt oma arendajad on Bitcoin Machine saab vahetada Fiat valuuta Bitcoin vaid 15 sekundit. Lamassu seadme võimaldab omanikud kasutada online vahetada rahastada masin ja aktsepteerib ka valuuta üle 200 riigis.

SQ1.tv toodab telesaate kohta Bitcoin

Seal on uus projekt Kickstarter et kavatseb toota telekanali cryptocurrency. Programmi pealkirjaga Bitcoin fenomen ja on osa tulemas käivitamist uue SQ1.tv - hääldatakse "kandiline üks" -, mis tuleb esitada sügisel. Annetuskampaania tahab koguda $ 25.000 kuni septembrini 30 tõsta teadlikkust Bitcoin läbi spetsiaalse telesaates. Saate vaadata ametlik lehekülg kampaania siin.

Buenos Aires võõrustab esimese Lõuna-Ameerika Bitcoin konverentsil

LaBITconf on esimese nimi Bitcoin konverentsil seatud juhtuda Argentina, detsembris, et arutada mõju cryptocurrency Ladina-Ameerikas. Üritust korraldavad Fundación Bitcoin Argentina ja on oluline kõlarid nagu Bitcoin ettevõtjad Erik Voorhees, Charlie Shrem (tegevjuht BitInstant) või Wence Casares (tegevjuht Lemon Network), paljude teiste külastajatega. Peamine eesmärk LaBITconf, mis juhtub aasta detsembris 7 ja 8, on arutleda tuleviku Bitcoin ja võimalused loodud virtuaalne valuuta Lõuna-Ameerikas.

Snowden kaitsest fondi tekitab rohkem kui $ 14.500 in Bitcoins

Ajakirjandusliku Allikas kaitse Defense Fund loodud Wikileaks ja praegu koguda raha, et aidata Edward Snowden on juba kogunud üle $ 14,500 kaudu Bitcoin annetusi. Endine National Security Agency töövõtja elab praegu Venemaal pärast tõe Põhja-Ameerika seireprogrammi (PRISM), ees spionaaži eest Ameerika Ühendriikides. Teda aidata, Wikileaks luua riigikaitse fondi, mis on tõstatatud peaaegu $ 18.000 24 päeva. Selle raha, rohkem kui 75 protsenti - üle $ 14,500 - kinkis kujul Bitcoins.

Raspberry Pi kasutatakse uue Bitcoin piljardilaud

Liberty Mängud, mängude tuba spetsialist, on loonud Bitcoin opereeritud piljardilaud toiteallikaks on Raspberry Pi, Coindesk teatatud sel nädalal. QR-koodi ja LCD ekraan kõrval tabeli traditsiooniliste mündi pesa kuvada hind mängida Bitcoins. Kasutajad on ainult QR koodi ja saadab näidatud summa omaniku Bitcoin rahakoti aadress. Masin siis automaatselt vihjeid pallid välja, et nad ei pea käsitsi vabastada.

Uuendamine Google Authenticator iPhone põhjustab kasutajad kaotada võtmed

Valvas käivitati sel nädalal ja hakkas muretsema sadu Bitcoin kasutajad. Ilmselt uus versioon Google Authenticator iPhone võib põhjustada palju probleeme, et Bitcoiners. Kasutajad kõik veebis on hoiatus teistele cryptocurrency omanikud saa uuendada oma versiooni programmi või kõik oma võtmed kaduma. Saate rohkem teada siit.

Safello on uus Rootsi Bitcoin käivitamisel, mis muudab kauplemise lihtsamaks

Rootsi on uus Bitcoin käivitamisel, mis aitab kasutajatel, eriti algajatele, osta ja kaubelda virtuaalse münti. Safello läks Internetis augustis ja kavatseb osa uue laine teenuste eest võitlema cryptocurrency reguleerimisel veenduda, et nii Bitcoin müüjad ja ostjad on kaitstud.

Firma, vastavalt selle tegevjuht Frank Schuil, on keskendunud kahe Bitcoin funktsioone, mis on väga kasulik tarbijatele: kiirus ja mugavus, eriti juhul, kui kasutajad on vaja teha rahvusvahelisi tehinguid. Selle Bitcoin edasimüüja käivitamisel eesmärk on pakkuda infrastruktuuri ostu ja müügi cryptocurrency, kuid Schuil ütleb, et "selles etapis on meil ka turustada Bitcoin ise".

Briti kabiini firma aktsepteerib Bitcoins oma sõitu

Seal on Briti takso firma, mis on viimasel ajal hakanud nõustudes cryptocurrency kui makse. Leiate selle uuendusliku ettevõtte Cumbria, maakonda Loode-Inglismaa.

Carlisle põhinev Cumbria Cabs hakkasid virtuaalne münte vaid paar nädalat tagasi, pärast avamist kaupmehe kontole kaudu tasumise töötleja Bitpay. Vastavalt ettevõtte, seda väiksem tehingutasud ja pettuste ohu vähendamine pöördus takso firma ärimudel. Makse saab hõlpsasti teha kabiinis, vaid lihtsalt skaneerimine QR kood kliendi nutitelefoni.

Bitcoin Exchange Berlin suurendada digitaalse valuuta riigis

Kolmas Bitcoin Exchange Berlin (BXB), mis juhtus hiljuti, oli tõeline edu, vastavalt Motherboard asepresident. Igakuised andmetele toimus kunsti ruumi Platoon Kunsthalle. Turul keskendudes kultuurilise piletihind, kuid müüjad ja ostjad pühendanud oma aega vahetada digitaalse münti. See on näidata, et Bitcoin on tõesti kiirenedes Saksamaal, eriti nüüd, et see on tunnistatud erasektori raha.

Suurbritannia arutleb Bitcoin määrus

Pärast Ameerika Ühendriikide ja Saksamaa, Suurbritannia uurib ka võimalikku reguleerimise Bitcoin ettevõtted. Asi oli keskmes arutelu toimus eelmisel kolmapäeval (4) 10 Downing Street, kuulus maja Londonis, mis korraldab valitsuse peakorter.

Kohtumisel osales mitme tehnoloogia tegutsevate ettevõtete rahanduse valdkonnas, Briti seadusandjate ja valitsuse liikmed ja tulemused olid pigem positiivne, vastavalt mõned külalistele.

Seotud uudised


Post ICO

Bangladesh aga Bitcoin, Roger Ver vastu häkkerite ja palju muud

Post ICO

Rahvafondide ja heategevusvõimud, mida toidab Bitcoin

Post ICO

Ryan Kennedy of Moolah tellitud maksma tagasi 750 BTC täna

Post ICO

Vietnam esitab bitcoini vastu hoiatuse - kasutab Mt. Goxi näide

Post ICO

Prantsusmaa maksab bitcoini, D. Nakamoto aktsepteerib annetusi ja krüptokursus läheb ruumi

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Exchange OKCoin süüdistatakse andmete võltsimisega, samas kui Huobi keeldub Hiina keeldest

Post ICO

Riskikapitalist Ben Horowitz arvab, et raha on liiga nõrk Bitcoini metafoor

Post ICO

Gliph tutvustab kasutajanimed ja kasutajaprofiilid

Post ICO

Meie redigeerimisprotsessi ja juhiste selgitamine

Post ICO

Planeeritud uuendamine põhjustab kehtetute plokkide genereerimise

Post ICO

Saksamaa teine Bitcoin Boulevard on sündinud Hannoveris