Kaks uut Bitcoini konverentsi, regulatsiooni uudised silmapiiril ja eBay uudishimu | Estonian.lamareschale.org

Kaks uut Bitcoini konverentsi, regulatsiooni uudised silmapiiril ja eBay uudishimu

Kaks uut Bitcoini konverentsi, regulatsiooni uudised silmapiiril ja eBay uudishimu

Teine nädal läheb, Bitcoin Kontrollija toob sulle uue nädalas ringi koos kõigi suuremate uudiste, mis raputasid meie maailma viimase seitsme päeva jooksul. Lisaks artiklid, sel nädalal me töötasime, et tuua teile mõned uued lõbus ja kasulik nimekirjad, ülevalt 13 Bitcoin segistid 7 Kuulsad inimeste mõtteid Bitcoin.

Uuenda 0.8.4 suurendab Bitcoin turvalisuse taset

Uus uuendada Bitcoin-Qt hiljuti toob endaga kaasa mitmeid parandusi julgeoleku valdkonnas, peamiselt millega mõned olulised vead. 

Versioon 0.8.4 on soovitatav kõigile kasutajatele, kes peaksid uuendama oma süsteemi, et määrata mõned nõrgad kohad: tuuma see uus versioon koosneb kolmest turvalisuse uuendamine (et saate teada siit), et vältida taotluse krahhi või korruptsiooni andmebaase.

SatoshiDice tabanud DDoS rünnaku

Massiivne Bitcoin hasartmängude kodulehel SatoshiDice kannatanud DDoS rünnaku sel nädalal, et sulgeda platvormi, kuid mõju ei olnud nii hull. Erik Voorhees, kes on loonud saidi ja müüakse seda $ 11.500.000 aasta juulis, ei pruugi enam oma hasartmängude platvormi, kuid teab kõike seda: ta tagab DDoS rünnakud juhtuda palju Bitcoin hasartmängude saitidele.

"Nad suuresti raisatud raha," ütles ta umbes ründajad rääkimise ajal Coindesk. Eksperdi sõnul on veebisait ei ole vaja panuste, see lihtsalt annab teavet bet statistika ja muud sisu.

Bitcoin hinnad peaaegu kahekordistunud kaks kuud

Market tehtud analüüsi hiljemalt Bitcoin pricesand märganud, et väärtus käesoleva cryptocurrency peaaegu kahekordistunud viimase kahe kuu jooksul. "Juulis ja augustis toimusid vaikne suvekaubanduses, intressimäärade tõusust ja spekulatsioonid järgmise esimees Föderaalreserv. Ja need kaks kuud, Bitcoin hinnad peaaegu kahekordistunud kauplemiseks vahetamise Mt. GOX. Hind on Bitcoin Mt. GOX suurim Bitcoin vahetada mahu, oli hiljuti $ 128.50. See on peaaegu kaks korda väärtus Bitcoin 5. Juulil ", veebilehel aruanded.

Ameerika Ühendriigid oodata föderaalse eeskirjad Bitcoin annetused

Põhja-Ameerika Federal valimine Komisjon püüab luua eeskirjad Bitcoin annetusi, eriti poliitiliste kampaaniate. Advokaatide Konservatiivne Action Fund PAC alustas arutelu küsides institutsiooni kui poliitiliste kandidaatide väljaspool rühmade lubati vastu digitaalse valuuta, lisaks USA dollarit.

"Nagu üha rohkem üksikisikuid kauplemist Bitcoin, erakondade ja kandidaatide ka soovi aktsepteerida ja kulutada seda uut valuuta", Dan Backer DB Capitol Strategies kirjutas taotluse, mis kujutab 24 tehnilised küsimused FEC kasutamise kohta Bitcoin kui vormis poliitiline toetus.

StrongCoin töötab jagatud vahetada

Online rahakoti teenuse StrongCoin alustamas uut jaotatud vahetamise teenuseid osta Bitcoins. Süsteemi asutaja Ian Purton juba jookseb börsivälise vahetada (see on erinev, sest see võimaldab inimestel leida omavahel otse ja korraldada kaubandust, näiteks) nimetatakse Bitcoinary. Nüüd Purton ka luua hajutatud vahetada vastavalt Coindesk, mida hakatakse osana oma StrongCoin krüpteeritud Internetis rahakoti teenust.

Uus teenus sidumiseks Bitcoin omanikele neile, kes tahavad osta neid fiat valuuta. Ja kasutajad isegi ei pea käsitsi sirvida sõnumeid inimestelt pakub kaubelda Bitcoins, kuna uus vahetus sobib neid automaatselt.

Teenida raha oma digitaalse sisu BitMonet

Bitcoin microtransactions turul on teine ​​suurepärane vahend aidata rahaks digitaalse sisu peaaegu mingit tehingutasud. Nime see platvorm on BitMonet ja see loodi, et lahendada mõned probleemid iga sisu tootja nägu täna, kinnitades samas asjakohasust cryptocurrency.

Vastavalt teenuse veebilehel, siis on võimalik hakata kasutama avatud lähtekoodiga platvorm vaid 10 minutiga, võimaldades veebilehe omanikel hõlpsasti vajavad maksmist Kindla sisuosa, nagu artikkel, blogi postitus või isegi pikemas perspektiivis liitumisleping põhinev pakkumine.

Bitcoin ei ole valmis üle võtma rahaülekannete turule

Bitcoin ekspert Jeremy Liew alates Lightspeed Venture Partners, kirjutas artikli Bitcoin ja rahaülekannete turule. "Kasutades Bitcoin saatmise eest riikide vahel pakkumised alustavatel võimalus ehitada uus äri, kuid geograafiline turg küsimustes. Uuri välja, kus sa peaksid ehitada", alustab ta, öeldes oma teksti avaldatud GigaOM.

Omavalitsuste keskenduma uuring, et eitab Bitcoin anonüümsust

Kuigi see ei ole just uudis cryptocurrency kogukond, asjaolu, et ametlik uuring ütleb, et Bitcoin ei ole täiesti anonüümne võib teha ametiasutused võtavad cryptocurrency kergemini.

Teadlased University of California, San Diego (USA), toodetud uuring, mis keskendub Bitcoin. Analüüsis märgitakse, et cryptocurrency kasutajate teenete nagu Mt. GOX, mis on tsentraliseeritud valuutavahetust, muuta need kergesti identifitseeritavad korrakaitsejõudude. Teisisõnu tähendab see, et Bitcoiners ei saa kasutada virtuaalse valuuta anonüümselt osta ja müüa kaupu läbi nende suuremahuliste kanalid.

BetCoin klientidele võita $ 5 miljonit 30 päeva

Bitcoin meelelahutus võrgustik BetCoin hoiab laiendab oma kasiino mitmete oluliste täienduste olemasolevate toodete ja uhiuus mitme miljoni dollari hinne pakutakse lähinädalatel vastavalt Digitaalne Teataja. Vaid ühe kuu BetCoin töödeldud 420000 ennustused, kokku väljamakse uskumatud 36000 BTC ($ 4,5 miljonit). BetCoin Dice osutub klient lemmik koos 225,000 ennustused töödeldud ja hämmastav kokku väljamakse 24000 BTC ($ 3 miljonit).

India võõrustab Global Bitcoin konverents 2013 aasta detsembris

Seal on uus sündmus krüpteerimisoperatsiooni silmapiiril: Global Bitcoin konverents 2013, mis toimub 14. Detsembril Bangalore (India). Kogumine osaleb suur isiksused Bitcoin kogukond nagu esindajad suurte institutsioonide nagu Buttercoin, BitPay, Mt. GOX või Bitcoin Foundation.

Konverents keskendub väljakutseid ja võimalusi, mis on muutmata Bitcoin universumis, eriti kui tegemist on mõju cryptocurrency suuruselt teises asustatud maa ja ka üks suurimaid majandusi planeedil. Korraldajad ootab korral olla mängu-Box, levib Bitcoin ja arusaamine, milliseid muudatusi see võib tuua kohaliku ja globaalse majanduse.

Kas eBay näitab mõningaid armastus Bitcoin?

Stranger sest see võib tunduda, hiiglaslik pood platvormi eBay tahab teada, kuidas selle kasutajate suhtud Bitcoin. Kõik algas postituse pealkirjaga "Mis Deal Bitcoins Igatahes?" mis oli hiljuti avaldatud eBay blogi kaheminutilise video räägime cryptocurrency. Ilmselt eBay üritas mõista, kuidas oma kasutajate suhtud virtuaalne mündi. Osa post ütles, et "žürii veel läbi, kas Bitcoins muutub üldlevinud ja seista ajaproovile, või kas uuendusi võib lõpuks võtta oma koht. Mis sa arvad? Kas Bitcoins reaalne asi?".

Loomulikult ei aja Bitcoiners alam-Reddit ja inimesed on Bitcointalk.org foorum hakkas teadmiste jagamist ja sõnum läks viiruse, mis kõik mõtlevad, et Bitcoin pidi olema järgmine suur asi eBay. Aga see on tõesti või me lihtsalt unes liiga kõrge? Tõde on see, et kui Bitcoin sai aktsepteerib suur platvorm nagu eBay, palju muudaks.

Bitcoin saavad California, millega muudetakse Arveldustehingud seaduse

Uued õigusaktid vastu võetud California osariigi võib lihtsustada Bitcoin alustavatel teha äri riik. AB 786 muudetakse California Arveldustehingud seaduse uue inportant muudatusi vastavalt Coindesk. Riigi originaal Arveldustehingud seaduse klassifitseeritud teatud tegutsevate ettevõtete California nagu raha saatjad, millega rangete nõuetega, enne kui neid võib teha äri riik. Uus arve tutvustab mõned olulised.

Sean Outpost teatab Satoshi Forest, varjupaigana kodutud

Sean Outpost, et kodutute varjupaigas Pensacola (Florida), on ilmselt kõige tuntum heategevuseks Bitcoin kogukonnas. Kõik algas lihtsa abipalve luua stabiilne sööki teenust kohaliku kodutu ja kasvanud tänu abi mitme Bitcoiners. Viis kuud pärast esimest abipalvega Sean Outpost on kogunud üle $ 30.000 Bitcoin vahendite ja kavatseb laiendada projekti, nagu teatas Bitcoin Magazine.

Uus projekt on ligimesearmastus loomine Satoshi Forest, ka Pensacola. Vastavalt Jason King, vastutab Sean Outpost, see saab olema "kodutu pühakoda, koht, kus muserdatud võib leida kergendust" kuritegu "lihtsalt olla vaene".

Bitcoin võib peagi tõeline osa laste haridus

Bitcoin Akadeemia ja Bitcoin BootCamp on kaks uut ideed loodud startup mis on eesmärk õpetada lastele Bitcoin. See lihtne idee võimaldab igas vanuses õpilastele õppida cryptocurrency klassiruumis või Interneti kaudu. "The Bitcoin Akadeemia on eesmärk luua võrgustik klassiruumid online ja reaalses maailmas, sealhulgas tõeline pühendatud klassiruumid suuremates linnades üle maailma. Me korraldame äriklubisid ja sihtasutuste, kokkusaamiste ja konverentside, seminaride ja hangoutse kõik pühendunud õpetamisele maailma cryptocurrency ja Bitcoin uue abil matemaatiliste ja rahaline väljendus ja vabadus ", programmi asutaja Morgan Rockwell selgitas Bitcoin Magazine.

Ettevõtte ettevõtetele, kes kavatseb partner koolid ümber rahvas, jagatakse Bitcoin Akadeemia ja Bitcoin BootCamp. "Visioon need hakkasid, kui ma hakkasin mõtlema, kuidas tutvustada Bitcoin on tellistest ja betoonist maailm. (...) Minu arvates on kadunud aspekt hariduse, mis õpetab lastele kasu ja kuidas kasutada Bitcoin. Me peame tagasi õpetamise lapsed matemaatika ja loodusteaduste uuesti ", Rockwell lisab.

Viis RoboCoin kioskid saabuvad Kanadasse kuni aasta lõpuni

Kanada on parandada oma Bitcoin vahetada stseeni. Pärast paljuoodatud saabumist Bitcoiniacs, pood asub Vancouver, mis toimib nagu Bitcoin maakler, nüüd riigi ootab viie cryptocurrency sularahaautomaadid, mis on saadaval viies suuremas Kanada linnades.

Uus Bitcoin kioskid olid ehitatud Las Vegas põhinev firma nimega RoboCoin ja tellitud Bitcoiniacs. Ühtede kavatseb levitada neid üle kogu Kanada lähikuudel. Esimene masin oodatakse maa Vancouver oktoobri alguses. Ülejäänud seadmed oodata, et jõuda detsembris teiste suuremate linnade nagu Toronto, Montreal, Calgary ja Ottawa.

Võite kasutada Bitcoin aidata San Francisco kodutuid viibimise soe

Project FEED on partneriks kuni Bitcoin Ei pommid ja Mass Appeal Inc. Hoida San Francisco kodutute veidi mugavam sel talvel. Nad üritavad koguda vahendeid, et osta rohkem kui 300 dressipluusid koos Bitcoin seotud kiri levitada vähem õnnelikud enne talve algust.

Liikmed FEED aru, et lisaks toiduga, inimesed on vaja sooje riideid. Ja see on see, kuidas projekti Hood kodutute sündis: "Asi pole selles, kasutades kodutute teha propagandat Bitcoin. Selle asemel, need lõpetati dressipluusid pakkuda odavam võimalus aidata seda inimest," selgitas David Barker, platvormi Bitcoin Ei pommid.

Kraken on juba kauplevad eurot, Bitcoins ja Litecoins

Kraken on nimi uue cryptocurrency vahetada, et lõpuks avada sel nädalal pärast pikka beeta testi faasis. Teenus tegeleb mitut liiki valuuta, konkreetselt euro, Bitcoins ja Litecoins nüüd. Kuid kuus, seal on rohkem võimalusi nagu USA dollarit, Briti naela või Namecoins. Kraken eesmärk oli tuua virtuaalse mündi ettevõtjad mõningaid samu funktsioone nautida Forex kauplejate nagu stop tellimusi ja marginaal kauplemine. Platvorm tagab kõrge turvalisuse tase, peamiselt tänu oma neli taset autentimist.

Global Village on esimene krüpteeritud Bitcoin sotsiaalne võrgustik

Bitcoiners nüüd kindlas kohas - nagu sõjalise klassi krüpteeritud ohutu - jagada teavet ja teha mõned sotsiaalsete võrgustike ilma kedagi luurad üle oma õla. Global Village, mis on loodud inimeste NoBs.is, töötab endiselt beeta, kuid arendajad kinnitan, et sõjalise klassi krüpteerimist, mis kaitseb kasutajate andmeid töötab juba.

Kui olete huvitatud teada rohkem platvormi, saate luua oma konto paar sekundit, kasutades teenust luua rühmade post olekuvärskenduste saata krüptitud kirja sees sotsiaalne võrgustik. Vastavalt pressiteate, vaid Global Village kes on krüptovõtmega saab lugeda kasutajate jagatud sõnumeid ja süsteemi rajatakse ilma master võti.

Rodolfo Andragnes räägib LaBITconf

Pärast aruannete uus sündmus, mis rokkima Argentina ja iga Lõuna-Ameerika Bitcoiner, Bitcoin Kontrollija rääkinud Rodolfo Andragnes umbes kauaoodatud LaBITconf, suuremate cryptocurrency konverents, mis juhtub Buenos Aires, detsembris (7 ja 8). Meie uusim intervjueeritav on üks korraldajaid ja liige Fundación Bitcoin Argentina. Saate vaadata täielikku intervjuu siin.

Kaasaegse kunstniku saab inspireeritud Bitcoin

Kaasaegne kunstnik Kuno Goda sai inspireeritud Andy Warhol ja loonud kunsti nimetatakse "200 Bitcoins". Sarnaselt Warholi "200 Üks dollar arved", hind selle maali on 199 Bitcoins (kuid kunstnik tunnistab väärtus on kaubeldavaks).

Tema kodulehel, Kuno Goda räägib oma lähenemine kaasaegse kunsti jooksul selle uue kontseptsiooni ja esitleb oma uut kunstiteos.

Belgia rahandusminister ei ennusta probleeme vahel keskpanga ja Bitcoin

Pärast Saksamaa toetuse cryptocurrency, teises riigis võib olla märke sallivus ning suunas Bitcoin. Belgia rahandusminister tunnistas hiljuti tal mingit probleemi virtuaalne mündi, kuigi on veel vaid mõned kasutajad riigis.

Koen Geens arvamust selgus, kui minister vastas parlamendi küsimusele umbes Bitcoin. Selle vastuse, ta ütles, et ta ei näe Belgia National Bank, millel ühtegi vastuväidet cryptocurrency. Kuid nüüd, rahva rahapesu- organisatsioon nimega Cellule de Traitement des Informations financières, ei ole saanud ühtegi küsimuses suuniseid.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini rakendused

Post ICO

4 kõige populaarsemaid postitusi BitcoinTalkis

Post ICO

PayPal liidab Bitcoini rongiga

Post ICO

Esimene Šveitsi Bitcoini ATM on ajutiselt tegutsev Zürichis

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

Post ICO

Jaapani jaemüügiketiga Rakuten on valmis Bitcoini aktsepteerima varem või hiljem

Post ICO

Bitstamp kliendid, kes ei suuda tuvastada identiteedi ohtu, et nad kaotavad kogu oma BTC

Post ICO

10 Bitcoini müüdid, mis on tükeldatud

Post ICO

Teeni Bitcoini, jagades oma ribalaiust

Post ICO

Coinsetter laiendab teenuseid pärast Kanada Bitcoin vahetus CAVIRTEX omandamist

Post ICO

Riskikapitalist Ben Horowitz arvab, et raha on liiga nõrk Bitcoini metafoor

Post ICO

Kohalikud omavalitsused sulgesid Vermonti ainus Bitcoini ATM