Ukraina peab Bitcoini ebaseaduslikuks, Coinbase võitleb uue 50 miljoni dollari suuruse asutamisringi eest ja veelgi enam | Estonian.lamareschale.org

Ukraina peab Bitcoini ebaseaduslikuks, Coinbase võitleb uue 50 miljoni dollari suuruse asutamisringi eest ja veelgi enam

Ukraina peab Bitcoini ebaseaduslikuks, Coinbase võitleb uue 50 miljoni dollari suuruse asutamisringi eest ja veelgi enam

See on Bitcoin Eksamineerija viimase nädala ringis üles. Tere tulemast!

Uus-Meremaa keskpank "ei ähvardanud" poolt Bitcoin

Erinevalt teiste pankade üle maailma, Uus-Meremaa Reserve Bank (RBNZ) ei karda cryptocurrency. Asutuse asekuberneri paljastas pank "ei ähvardanud" poolt tõus Bitcoin ja muu digitaalse valuutades. Grant Spencer esines avaldusega ajal Makse NZ, kahepäevase rahvusvaheliste maksete konverents, mis juhtus Auckland.

Spenceri arvates on selgelt erineb teistest arvamused oleme kuulnud sel aastal. "Kuna valuuta väljaandja Reserve Bank ei tunda end ohustatuna Bitcoin mis tundub käituma nagu kaup kui valuuta," ütles ta. Enamik ametiasutused istuda teisel pool tara, pidevalt hoiatusi vastu Bitcoin ja räägime võimalikke riske seda tegevust.

Kogu artikkel

Tim Draper tagatud Bitcoin vahetada Vaurum rebrands nagu peegel

Vaurum, institutsionaalsel hinne vahetada platvormi Bitcoin investorid, on muutnud oma nime Mirror. Palo Alto põhinev ettevõte püüab välja ehitada "peegel" traditsioonilise finantssüsteemi andes rohkem likviidsust Bitcoin turgudel.

Blogi postitus avaldatakse sel nädalal umbes rebranding, Mirror esitas platvormi üks, mis hõlmaks mitmeid täiustatud teenuseid, sealhulgas deponeerimine põhinev kauplemine ja likviidsuse. Peegel teatas ka mõned teenust konsolideerimise et ta ütles võimaldab ettevõttel võimendada tehnoloogia on hoone arendada cryptocurrency viiakse rohkem arenenud varaklassi.

Allikas: Coindesk

Ukraina riigipank peab Bitcoin ebaseadusliku maksevalikuna

Riigipanga Ukraina teatas, et see proihibit kasutamise Bitcoin riigis. Vastavalt asutuse panga eesmärk on kaitsta kodanikke ja nende õigused. Kuid tundub, et Ukraina asutus jälgib vastupidine tee ja millega keelatakse mis kindlasti mõjutavad kohaliku Bitcoiners.

"Selleks, et kaitsta tarbijate õigusi", Bitcoin "ei saa kasutada Ukrainas maksevahendina". Ka digitaalse valuutade tegemist lihtsate "raha asendajad" ja seega ebaseaduslik maksevalikuna.

Kogu artikkel

Xapo käivitab Bitcoin Wallet iOS ja Android

Bitcoin Vault teenuse Xapo on käivitatud mobiilse viimisega iOS ja Android apps. Kuigi Xapo juba vabastatud varasema unoptimized versiooni Android app Google Play oktoobris, täna tähistab oma ametlikku algust.

Xapo nime teinud ise Bitcoin maailma oma külma ladustamise lahendus, kuid see pakub ka rahakoti funktsiooni. Kuna ettevõtte keskendutakse turvalisuse kulus veidi enam kasutusele mobiilne tooteid veendumaks, et see sai asju õigesti. Xapo oli ka oodata läbi Apple enda kõhklusi lubamise kohta Bitcoin apps App Store.

Allikas: The Next Web

Bitcoin kaasamist tulevastesse strateegiatesse 60% USA organisatsioonid

Uus uuring digitaalse makse suundumused selgus, et cryptocurrency on osa pikaajalised strateegiad 60 protsenti USA-põhise ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Aruanne Turvalisus ja nõuetelevastavuse Trends in uuenduslikud elektrooniline Maksed - vabaneva Ponemon Instituut ja tellitud elektroonilise hiiglane HP - sarvedeta 634 USA elanikud. Enamik osalejatest töötavad IT operatsioonide turvalisus ja tehnoloogia kasutamist. Nad on ka "tuttav ja kaasatud" oma organisatsiooni elektrooniliste maksete praeguste tavade ja tulevaste stategies.

Kogu artikkel

Bitrefill toob mobiilne krediidi ostmine koos Bitcoin 113 riigid

Startup nimetatakse Bitrefill tahab lasta inimestel ülekatte oma mobiiltelefoni krediidi Bitcoin rohkem kui sajas riigis üle maailma. Bitrefill veebilehte võimaldab kasutajatel Punch mobiiltelefoni number, valige krediidisumma nad soovivad lisada ja seejärel maksta Bitcoin.

Teenus asutaja Sergej Kotliar ütles, et tema platvorm, mis algas kaks nädalat tagasi, mis võimaldab kasutajatel üles-up oma telefone ilma reisida kohalikus lähikaupluses osta krediiti.

Allikas: Coindesk

Austraalia heaolu taotlejad peavad nüüd kuulutada "cyber valuuta" vara

on uus väike lisaks Austraalia pensioni taotluse vorm mis tähendab suur uudis Bitcoin kogukonna riigis ja kogu maailmas. Alates sellest nädalast Austraalia pensioni taotlused peavad deklareerima oma "cyber valuuta" vara nagu Bitcoin.

Taotluse vorm avaldatud Department of Human Services (DHS) paneb Bitcoin samal tasemel teiste potentsiaalselt väärtuslike varade nagu "takso plaadid, aeg aktsiate võidusõiduhobused, hurtadest reisitšekid" ja muud collectables. Otsus, vastavalt Sydney põhinev advokaat "seadustab mõiste digitaalse rikkuse kaugemale niši ala".

Kogu artikkel

Brawker nüüd detsentraliseeritud Bitcoin vahetada

Hong Kongis Bitcoin käivitamisel Brawker loodi alles eelmisel aastal lõpus 2013. Teenus võimaldab kasutajatel hõlpsasti osta midagi Bitcoins kohta peer-to-peer platvormi. Brawker oli tsentraliseeritud deponeerimine hõlbustada Bitcoins ja toodete kasutajate vahel. Kuid hiljuti intervjuu CCN, Brawker tegevjuht Cyril Houri ütles CNN, et Brawker peagi saada palju rohkem detsentraliseeritud.

"Meil on praegu tööd, et teha meie saidi veelgi detsentraliseeritud. Mõistsime pärast Mt. GOX pankroti et sellel turul hädasti vaja vähem tsentraliseerimist. Nii et me varsti vabastada versioon meie kodulehel, et on ühe sammu selles detsentraliseerimise protsessi, millel on mõlemad e-kaubanduse tehingute ja Bitcoin tehingu juhtuda väljaspool meie infrastruktuuri, ilma kunagi hoidke kasutajate raha. Ja parim viis, et mitte kaotada oma klientide rahast kunagi hoidke neid. "

Allikas: CryptoCoinsNews

Coinbase eesmärk on olla parim kapitaliseeritud Bitcoin käivitamisel kaudu $ 50M asutaja vooru

Coinbase võib saada täiendavat $ 50 miljonit uut kapitali lähitulevikus. See on vähemalt ettevõtte järgmine eesmärk, vähem kui aasta pärast Bitcoin startup sai oma viimases ringis Series B rahastamise, kokku $ 25 miljonit tõstatatud Andreessen Horowitz.

Juhul Coinbase, mis annab digitaalse rahakotid ja teenused kaupmees kogu maailmas, tegelikult õnnestub koguda $ 50 miljonit, muutub see kõige paremini kapitaliseeritud Bitcoin käivitamisel (despiteBlockchain ja Bitpay hiljutine $ 30 miljonit rahastamisetappidena).

Kogu artikkel

HyprKey tutvustab sõrmejälgede skaneerimine kindlustada Bitcoin tehingute

Kui seal on üks asi seisab viis peavoolu Bitcoin vastu, see on cyberfraud. Nii ütleb meeskond HyprKey, käivitamisel, mille eesmärk on kaitsta digitaalse valuuta kasutajaid pettuste kasutades Hypri-3 kolme teguri autentimise protokolli.

HyprKey töötab luues biomeetriliste autentimine sillaks kasutaja ja mobiilse rahakoti ehitatud peal. See auto muundab Bitcoin reaalajas nii et kasutajad saavad kulutada seda ilma kunagi isegi puudutamata digitaalse valuuta sidudes oma deebetkaarte, mis tõestamise tehingute müügikohas.

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post ICO

Butterfly Labs taasavatakse, Georgia Tech on nüüd Bitcoin-sõbralik ja palju muud

Post ICO

20 Bitcoini eksperti, kellega peaksite Twitteris jälgima

Post ICO

Horvaatia ja Šveitsi võitlus Bitcoini vastu, Casaccius hoiatas FinCen ja viimane uuendus 0,8,6

Post ICO

Bitcoini tehnoloogia järgmine ajastus: Ethereumi platvorm

Post ICO

USA Marshals teatas kolmandast Silk Roadi oksjonist: 50 000 BTC müüki märtsis

Post ICO

Saksamaal on Bitcoin eraviisiliselt raha, ettevõtted käivitavad kaks bitcoini kaevandust ja Blockchain.info parandab viga

Post ICO

Uus rakendus Bitcoins koos sõpradega ühendab krüptokursuse kasutajaid

Post ICO

Ettevõte kaotab pärast Bitcoini medaljoni tootmist pangakontot

Post ICO

Block26 investeerib ligi pool miljonit Bitcoini rahakoti Airbitzist

Post ICO

Bitmain tutvustab DDoS-i leevendamist AntMiner S4 & S5-le

Post ICO

Panganduse hiiglased, kes toetavad Bitcoini tehnoloogiat

Post ICO

Bitcoini vahetused on palju vastupidavamad, ütleb Antonopoulos