Zürichi ülikool testib Bitcoini makseid, Shrem tunnistab süü ja muud | Estonian.lamareschale.org

Zürichi ülikool testib Bitcoini makseid, Shrem tunnistab süü ja muud

Zürichi ülikool testib Bitcoini makseid, Shrem tunnistab süü ja muud

See on Bitcoin Eksamineerija viimase nädala ringis üles. Vaadake kõige olulisem uudis nädalas.

"Koguja", et lekkinud kuulsused pilte oodata rohkem BTC

Internet on tulekahju tõttu tulemused hiljemalt suur hack, mis suunatud kontod põhineb Apple'i iCloud. Häkker vastutab rünnaku varastas kümneid erapildid kuulub mitmele kuulsused nagu näitleja Jennifer Lawrence või mudeli Kate Upton. Enamik pilte näidata kuulsused alasti ja intiimne olukordades.

Pärast hack, pildid olid väidetavalt ostetud Bitcoin poolt "koguja", kes peaks tegema rohkem raha, avaldades proove ja seejärel müües pilte võrgus. Kahtlustatav esimene avaldatud pildid viimasel nädalavahetusel vastuoluline veebilehel 4chan, kuid see ei võta kaua aega, kuni pildid kopeerida ja levitada veebis.

Kogu artikkel

USA uuring: 43% noortest vastajatest tõenäoliselt osta Bitcoin

Bitcoin on tulnud pika tee. Detsentraliseeritud valuuta on veel suuresti põlu ja harva ei segadusse algajatele. Aga huvi on laienenud üsna natuke, sest see ainult puudutanud radari skeptiline krüptograafia meililisti lugejatele. Vastavalt värske üle-eestilise uuringu konverentsi State Bank järelevalvenõukogu (CSBS), 6% vastanutest on "väga tõenäoline" ja 12% on "mõnevõrra tõenäolisem" osta Bitcoin. 17% ütles, et nad ei olnud kindel.

Kuid noorem valijad keskmiselt palju suurem. 43% 18-24-aastaste noorte märkisid, et nad olid "väga tõenäoline" või "mõnevõrra tõenäolisem" osta Bitcoin samas vaid 8% vastanutest vanem kui 55 ütles sama. Muidugi vanemate põlvkondade kipuvad olema vähem kallutatud puudutada uusi tehnoloogiaid.

Allikas: CoinTelegraph

"Bitcoin on tõesti habras", ütleb põhiarendaja Mike Hearn

Kui lugeda Bitcoin internetis, siis tõenäoliselt leida kaks arvamust pidevalt võitlevad omavahel. Esimene neist on bullish umbes cryptocurrencies. Need inimesed arvavad, see on ainult aja küsimus enne Bitcoin võtab üle kogu maailma ja fiat raha hukkuvad. Teine arvamus arvab täielik vastand. Nad usuvad Bitcoin on teine ​​mull, valmis pop nägu kõik oma usklike. Nagu alati, ei ole tõde üldse, et tähelepanuväärne ja mõlemad pooled teha mõned kehtivad punktid.

Ühes hiljutises intervjuus Successcouncil, Mike Hearn väljendas mõtteid protokolli ta pühendanud oma elu mitu aastat tagasi.

Allikas: CryptoCoinsNews

University of Zurich testib Bitcoin makselahendust

Šveitsi suurim ülikool, mis asub Zürichis, on eeskujuks, kui tegemist on avatud mõtlemisega õppeasutused katsetada uusi Bitcoin makselahendust ühes oma kohvikute.

Kohtuprotsess juhtub järgmise kahe nädala jooksul. Kogu selle aja jooksul, õpilased saavad kasutada uuendusliku teenuse CoinBlesk, mobiilne makseplatvormi põhineb kahesuunaline lähivälja (NFC) tehnoloogia, mis on loodud üheksa kohalikku õpilastele ja õpetajatele.

Kogu artikkel

FINTECH manifest: valitsus peaks UK Bitcoin sobiv

Rohkem kui 150 alustavale ja riskikapitalistid toetas uut manifest, milles esitatakse mitmeid soovitusi Suurbritannia FINTECH tööstuse, mis sisaldavad Bitcoin-sõbralikke õigusakte.

Nn Startup manifest "ilmus Koalitsiooni Digital Economy (Coadec) sel nädalal, ja oli autoriks Guy Levin, koalitsioon tegevdirektor. Märkimisväärsed investeerimisühingute katva ettepaneku hõlmata Index Ventures, King ja Seedcamp.

Allikas: Coindesk

Indoneesia Bitcoiners saab osta BTC 10000 Indomaret kauplustes

See oli kunagi nii lihtne osta Bitcoin Indoneesia. Kohalik Bitcoiners saab nüüd osta cryptocurrency rohkem kui 10000 tellistest ja betoonist kohtades, tänu tegeleda vahel Bitcoin.co.id, riigi peamine Bitcoin vahetada, ning kett mugavuse kauplustes Indomaret.

Partnerlus võimaldab Indoneesia 238 miljoni elanikud lihtsalt osta BTC koos Indoneesia ruupia hetkel palju Indomaret kohtades üle kogu riigi, rahastades nende Bitcoin.co.id kontosid.

Kogu artikkel

Top US kolledžid hakkavad pakub Bitcoin kursused

Kaks kõige edukamaks USA ülikoolides, New York University ja Duke University, pakuvad kursusi cryptocurrencies esmakordselt. Professor Geoffrey Miller õpetatakse esimese klassi NYU uus muidugi, "Seadus ja Business Bitcoin ja muud Cryptocurrencies", eile. 35 õpilast osales istungil - esimene rida 14 - mis hõlmas põhialuste raha.

Miller, õppejõud NYU seadus kool, õpetab muidugi professor David Yermack, kes on õppejõud ülikooli ärikooli.

Allikas: Coindesk

Isadepäev Austraalia: Kingiideed iga Bitcoiner isa

Enamik inimesi on õnnelikud, et on väga eriline kangelane maailmas, keegi nad kutsuvad isa. Pole öeldes, kui palju meie isa on teinud meile, kui me muutume kes me oleme suuresti tänu meie vanemad. Mis Isadepäev Austraalia läheneb kiiresti (7. September), vältimatu küsimus kangasteljed: Mida sa saada oma isa jaoks olemas Isadepäev (või mõnel muul päeval)?

Ja kui teil juhtub olema inimeste seas, kes võtavad aktiivselt osa Bitcoin vastu liikumine, siis võiks küsida, millist käesoleva saab osta oma isa sel aastal maailma kõige populaarsem cryptocurrency.

Ära muretse, me oleme uurinud teema ja tulla hunnik erinevaid kingiideid ja tegevusi, mis sobivad igasuguste isad!

Kogu artikkel

Odava Firefox telefonid võiks tuua Bitcoin arendada maailma

Mozilla, firma taga Firefox veebibrauser ja Firefox OS, hiljuti oma esimese nutitelefonid India jaoks taskukohase hinnaga $ 33. Telefoni tuntakse Intex Cloud FX, ja see võiks teha rohkem Bitcoin vastuvõtmise arengumaades kui tahes kõrge profiiliga alustavatel Silicon Valley.

Lõppude lõpuks, kuidas need inimesed, kes on hädasti juurdepääsu pangandus, online-kaubanduse ja hekid inflatsiooni vastu peaks kasutama Bitcoin kui need ei ole ühendatud kogu aeg? Kuigi Bitcoin on juba olemas funktsioon telefoni kasutajatele tekstisõnumit, need uued telefonid Mozilla võimaldavad üksikisikutel on rohkem kontrolli oma Bitcoins.

Allikas: CryptoCoinsNews

BitInstant asutaja Charlie Shrem ennast süüdi, et Silk Road tasud

Charlie Shrem, Bitcoin ettevõtja ja asutaja vahetada BitInstant.com on end süüdi sel nädalal aidata diileri "BTCKing" ebaseadusliku müügi $ 1 miljoni BTC Silk Road klientidele. Asi läheb tagasi vastuoluline büst Dark Web ebaseadusliku turul, kus kliendid saavad anonüümselt osta ja müüa narkootikume ja relvi.

Shrem, kes teda aktsepteerisid tegeleda New York, saab nüüd mõisteti viieks aastaks vangi. Kuid asi võimaldab Bitcoiner vältida pikka ja vastik kohtuprotsessi või isegi tõsisem eest rahapesu ja rikkumised pangasaladuse seadus.

Kogu artikkel

Safello teatab sotsiaalmeedia inspireeritud Bitcoin rahakott

Safello nüüd võimaldab kasutajatel taotleda kutsed oma äsja käivitatud Bitcoin rahakoti teenust. Sest vabastamist, Rootsis asuva Bitcoin pakkuv ettevõte tugevdab Blockchain API, kuigi tema rahakott teenust tugineb Blockchain põhilised pakkumise, lisades täiendava sotsiaalse kihi, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti otsida teisi kasutajaid, kellega nad on varem tehingu.

Uudised ilmus ajal paneeli istung kell Sthlm Tech Fest, et Rootsis asuva konverentsi featuring parimaid talente maksed maailma nagu triip ja iZettle kõrval Bitcoin ettevõtted nagu Safello, Blockchain ja KnCMiner.

Allikas: Coindesk

Seotud uudised


Post ICO

IRS kuulutab Bitcoin USA-s vara, samas kui DED uurib Dubai-s 400 sularahaautomaati

Post ICO

Kuidas 7,9 miljonit inimest võtab Bitcoini Lähis-Idas vastu

Post ICO

EGifter iOS-is Lubab Bitcoin Checkout rakenduses uuesti

Post ICO

CoinTerra seatud madala maksumusega bitcoini kaevandusrajatise käivitamiseks võiks turg pöörduda

Post ICO

Briti individuaalsete pubide grupp võtab nüüd vastu Bitcoini

Post ICO

Planeeritud uuendamine põhjustab kehtetute plokkide genereerimise

Post ICO

Kuidas trollid võtsid DMCA-s ära Coin Fire

Post ICO

Mt. Gox: võtame ühe Bitcoini meeskonna jaoks

Post ICO

Brawker sulgeb

Post ICO

Mozilla sihtasutus aktsepteerib online-taotluste alusel Bitcoini annetusi

Post ICO

Bitcoini sihtasutus vastab California finantsasutustele

Post ICO

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon