VeriCoin armastab Bitcoinit, IBM kiidab plokkheli ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

VeriCoin armastab Bitcoinit, IBM kiidab plokkheli ja palju muud

VeriCoin armastab Bitcoinit, IBM kiidab plokkheli ja palju muud

Tere tulemast 99Bitcoins "viimase nädala ringis üles. Vaadake kõige olulisem uudis viimase nädala jooksul.

Bitcoin vahetada Kraken teatab uue tasu struktuur

Pärast alustades oma teekonda aastal 2011, Kraken vahetada on saanud üks kõige populaarsem ja laialdaselt kasutatud Bitcoin vahetamist võrgustikus.

San Francisco põhinev ettevõte on lemmik seas professionaalsete ettevõtjate tänu oma uuenduslikke funktsioone, kiire teostamine, kõrge turvalisus ja erakorraliste toetusmeetmete.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Kas nuhkvara link Bitcoin tehingute aadresse?

Pärast häkkimise vahejuhtum Itaalia nuhkvara firma Häkkimine Team küsimus, kas Bitcoin tehingute võib olla seotud aadressid on tõstetud. Eelkõige drones, mida saab paigaldada nuhkvara läbi wifi võrgud on näha, et võimalik oht Bitcoin võrgu anonüümsust.

Ühelt poolt, see võib olla eeliseid, kuna see võimaldaks valitsustel ja ametiasutustel jälile kuritegevus, mis hõlmab Bitcoin.

Allikas: NewsBTC.com

CEX.io luua cryptocurrency vahetamise teenuste Ladina-Ameerika

 

Bitcoin kasutajad Ladina-Ameerika lõpuks on nende enda vahetus teenus tänu jõupingutusi CEX.io ja AstroPay, kellele on ühendanud jõud koos pakkuda kohalikus valuutas konto ja väljamakseid läbi Ladina-Ameerika.

Siiani on olnud raske ladinaameeriklased kasutada Bitcoin tõttu piiratud kohalike teenuste pakkumiseks. Äriühingud seadnud eesmärgiks pakkuda uut teenust Argentiina, Brasiilia, Uruguay, Tšiili, Mehhiko, Columbia ja Peruu.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Coins.ph käivitab peer-to-peer Bitcoin rakendus Kagu-Aasias

Bitcoin teenuste firma Coins.phhas käivitas Teller mobiilirakendust, mis sobib kuni oma klientidele Indoneesia, Filipiinid ja Tai kaudu blockchain kui viis hõlbustada finantsteenuseid.

Teller kasutajatele, kes tahavad pääseda raha mobiiltelefoni top-ups ja rahaülekanded, näiteks võib kasutada rakendust leida kolmanda osapoole müüja vastu kohalikus valuutas, mis võimaldab ostjal pääseda digitaalne raha.

Allikas: Coindesk.com

Bitcoin on kõige kiiremini kasvav sektor riskikapitali

Arva mis kõige kiiremini kasvav valdkond käivitamisel rahastamine on? Tegelikult, kui sa loed pealkirja siis sa juba tead, et see on Bitcoin.

Rahastamine Bitcoin seotud alustavatel lõhkema aasta baasil 151% alates 2012. Aidates cryptocurrency servaga läbi muude kuumade investeeringute valdkondades nagu photosharing (145%), füüsiline säilitamine (149%) ja kosmose (141%). Jah, tegelik kosmoses reisimine.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Bitcoin ei maga kunagi: Kuidas Pantera Capitali Dan Morehead kaupleb digitaalse valuuta

Regulaarne pealkirju teravdatud Bitcoin (BTC) varguste ja õiguslikult küsitav tegevus oleks nüristunud isu mõned institutsionaalsed investorid digitaalse valuutades, kuid Dan Morehead on panustada tulevikus oma riskifondi neile.

"Väärtus Bitcoin, kui edukas, on palju suurem kui ohus," ütles asutaja ja tegevjuht Pantera Capital. "See tundub olevat asümmeetriline võimalus."

Allikas: TradersMagazine.com

UK valvekoer hoiatab "ametlik" kirju peidus Bitcoin väljapressimiseks

Ärge avage, et ametliku väljanägemisega sõnum! See võib olla viirus, vastavalt National Pettus Intelligence Bureau (nFIB). Briti valvekoer on väljastanud hoiatuse uue laine Bitcoin väljapressimiseks.

Krüpteerimisoperatsiooni seotud pahavara rünnakute maskeerunud sõnumeid Briti valitsusasutuste ja tuntud ettevõtted nagu British Gas, Justiitsministeerium ja Ühendkuningriigi siseministeerium.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

PayPal siseneb vapper uus maailm raha häireid

PayPal oli Kõmu nurgal 43. Ja Broadway täna hommikul. Väljaspool Nasdaq peakorter oli äriühing annab ära kohvi ja sõõrikuid ja korraldamine möödujad-peamiselt turistid lämbe juuli päev-lasta oma pilt krohvitud üles börsi tohutu ringikujuline digitaalne näidik.

Avalikustamine kattub PayPal Holdings Inc. Reemergence börsiettevõte esmaspäeval, pärast 13 aastat, kulutati eBay Inc. Impeeriumi.

Allikas: WallStreetJournal.com

Vastake esimese detsentraliseeritud Bitcoin Vahetuse võimalus: Coinffeine käivitab 70 riigis

Venemaa, Hiina, Indoneesia ja Brasiilia on vaid mõned riigid, et saab nüüd kasutada maailma esimene peer-to-peer Bitcoin vahetada. Detsentraliseeritud platvormi Coinffeine äsja käivitatud rohkem kui 70 riigis, kaks kuud pärast vabastades oma tehnilise eelvaate versiooni.

Kuigi Coinffeine pakub kogemus sarnane traditsioonilise vahetus ostes Bitcoin, ta kasutab kohalikke makse töötlejatele hallata fiat valuuta tehingud.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

BitX tõstab 4 miljoni USA dollari seeria rahastamise

Meil on hea meel teatada meie 4 miljonit USD seeria rahastamisperiood eesotsas Naspers Group kaudu nende maksete tütarettevõtte PayU. Meie olemasolevate investorite, Barry Silbert digitaalse Valuuta Group, osales ka ringi.

Viimase 12 kuu jooksul oleme näinud uskumatu kasv ja kaasamine kõigil turgudel, kus me tegutseme, ja nüüd on meil suurim arenevate turgude jalajälg tahes cryptocurrency ettevõte, meie platvormi kättesaadavaks üle poole miljardi tarbijaga levinud kogu peamiste turgude Kagu Aasias ja Aafrikas.

Allikas: BitX.co

Gates Foundation vaadates Bitcoin tech aidata vaeseid

 

Kosta Peric, asedirektor finantsteenuste vaeste algatus Melinda ja Bill Gates Foundation, teab asja või kaks umbes finantssektoris. Ja ta on päris hea idee, kuidas finantsteenuste saab kasutada, et aidata vaeseid.

Peric viib Gates Foundation jõupingutusi luua ebasoodsas olukorras olevate inimeste juurdepääsu finantsteenustele. Muuhulgas Gates Foundation töötab koos partneritega kogu Aafrikas ja Aasias arendada digitaalse raha süsteemid.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

OpenBazaar: Me suunatud 21% eBay kaupmehed, kes on õnnetu

Enamik inimesi, kes on kuulnud OpenBazaar usuvad, et see on midagi enamat kui järgmine versioon Silk Road, kuid areng meeskond taga projekti mõtleb palju suurem kui see.

Kuigi põhiidee OpenBazaar on luua avatud, tsenseerimata turul, mis ei tähenda, et see kasutatakse ainult ravimite ja muid kaupu, mis on sageli müüdud darknet turgudel. Tegelikult tundub, et OpenBazaar meeskond näeb tarkvara kasulik alternatiiv juriidiline, tsentraliseeritud turud nagu eBay ja Amazon.

Allikas: MiningPool.co.uk

Bitcoin Buenos Aires - Argentina krüpto revolutsiooni

Alates autokraatlik juhtimine, mis raputasid riigi infrastruktuuri nagu tume tormi ereda saavutuste valdkonnas kunstide, loodusteaduste ja muidugi sport: Argentina on palju läbi elanud. Aga kirglik kodanike Argentina, eriti rahva Buenos Aires, on alati olemas, et teid avatud südamega.

Võtame näiteks La Boca, kus tervitatakse teid muusika ja rütmiline tango, samas läbib oma värvikas tina kodudes.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Blockchain revolutsioon muutub kinnitus Wall Street uuring

Bitcoin toetajad väidavad tarkvara, mis muudab digitaalse valuuta võimalik võiksid kiirendada kauplemise Wall Street. Uus uuring näitab, finants-teenuseid spetsialistid on pardal.

Greenwich Associates leitud 94% vastanutest blockchain - pearaamatu, et ajab Bitcoin - võib kasutada rahandus, aruande kohaselt vabastatakse kolmapäeval. Tarkvara on touted viis kiirendada ja lihtsustada kuidas kaupleb kõike varud laenude ja derivaadid töödeldakse.

Allikas: Bloomberg.com

Miks Generation Z kindlasti omaks Bitcoin

saate kujutada maailma ilma füüsilise raha? Maailma, kus me ei pea tegema arveid ja mündid taskus ja rahakotid? Generation Z võimalik.

Maailma, kus raha on eranditult valmistatud numbrid digitaalse kirje on ainult loomulik, tänapäeva lapsed. Uus uuring näitab, et üle veerandi vanemad annavad digitaalse valuuta oma lastele, mida nad siis kulutada mänge nagu Minecraft ja Moshi Monsters või osta muusikat iTunes'i.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

BitMesh: Jaga ribalaius Bitcoin

BitMesh on platvorm, mis võimaldab kasutajatel jagada oma ribalaius või internetiühenduse teistega vastutasuks Bitcoin. Ilma kaasamine kolmanda osapoole deponeerimine või lepingute kasutajad saavad saavutada vastastikust läbirääkimised hinnakujunduse ja jagada Internet vabalt ja odavalt.

BitMesh arendusmeeskond on juba välja töötatud töötav prototüüp, mille kasutajad saavad luua BitMesh server vaarikas pi ja ühendada mitu klientidel seda.

Allikas: BitcoinMagazine.com

Bitphone avab esimese Bitcoin sobiv digitaalse telefoni teenusega

Bitphone äsja käivitatud uus teenus, mis võimaldab Bitcoiners teha globaalse kõnesid, kasutades digitaalset valuuta. Bitcoin Payphone on nüüd saadaval beeta, kuid kasutajad saavad juba registreerida ja proovida uut teenust.

Bitphone ei peidus selle peamine eesmärk, nagu ettevõtte eesmärk on konkureerida digitaalse side hiiglane Skype, võimaldades selle kasutajate teenust kasutada arvutis või sülearvuti, lisaks pakub traditsioonilise telefoni-põhine teenus.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Winklevoss kaksikud faili paberitööd tegutseda Kaksikud Bitcoin vahetada

Investorid Tyler ja Cameron Winklevoss varem sel nädalal esitatud paberimajandust tegutseda Bitcoin vahetada nimetatakse Kaksikud nii individuaalne ja institutsionaalsed investorid New Yorgi osariigis, pressiesindaja ütles reedel.

Kaksikud, tuntud süüdistab Facebook Inc asutaja Mark Zuckerberg varastada oma idee, tahad teha digitaalse valuuta mainstream Ameerika Ühendriigid.

Allikas: Reuters.com

Bitcoin võiks hävib enda "sõda"

0 Bitcoin, virtuaalne raha tehnoloogia, mis koosneb ühenduse köitev investeeringuid väärt sadu miljoneid dollareid, püüab vaatamata üha praegu sõda.

See konflikt võib tunduda väike asi väljastpoolt. Non-Bitcoiners näevad seda kui kamp inimesi väites üle lihtne küsimus numbrid. Aga tegelikult on see "tähtsusetu" mittenõustuva võiks olla märkimisväärne majanduslikke tagajärgi ja isegi panna olemasolu virtuaalne raha ohus.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Kanada maksuamet: Bitcoin pidada välisriigi fondi või vara maksud

Kanada maksuamet teatas hiljuti punktis 233,3 on tulumaksuseadus Bitcoin ja muu digitaalse valuutade peetakse "konkreetse välisriigi omadused" ning neid käsitletakse välisfondid või immateriaalne omadused.

Reeglid tulumaksuseaduses dokument, et välismaa omadused sealhulgas Bitcoin et väärtus ületab $ 100,000 CDN tuleks teatatud maksudeklaratsiooni vormi nimetatakse T11135 teatama summa Bitcoin indiviidi või organisatsiooni.

Allikas: BitcoinMagazine.com

NASDAQ lubadusi olla esimene vahetus kasutada Bitcoin on blockchain tech

1 Üha enam ettevõtted, tech arendajad ja uurijad on pöördunud Bitcoin tehnoloogilise inspiratsiooni.

See ei peaks tulema üllatusena antud Bitcoin dramaatilise tõusu ning asjaolu, et see midagi saavutanud, et oleks olnud peaaegu mõeldamatu, vaid kümme aastat tagasi: luuakse täisdigitaalne peer-to-peer valuutas.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

DigitalBTC ostab $ 10,1 miljonit in Bitcoin vaatamata kaotust

Austraalia cryptocurrency firma DigitalBTC ostis $ 10.1m väärtuses Bitcoin Q2 käesoleva aasta firma uusim kvartali aruandest selgub. See toob summa Bitcoin ettevõte on ostnud viimase 12 kuu jooksul peaaegu $ 29.7m.

Aruanne näitab ka DigitalBTC - esimene krüpto firma loetleda Australian Securities Exchange (ASX) all Digitaalne CC Limited - suletud kvartali nimistu $ 1m Bitcoin.

Allikas: Coindesk.com

IBM usub blockchain on "elegantne lahendus" Asjade Internet

2 See ei ole uudis, et IBM on uurinud Bitcoin tehnoloogia ja selle rakendused. Aga arvuti hiiglane on nüüd välja uue aruande, milles väidetakse, et blockchain võiks olla paljuoodatud lahendus logistiliste küsimuste ümbruskonna arengut asjade interneti.

Lähitulevikus, meie igapäevaelus on plahvatuslikult suhelda "võrgustik miljardeid arukad seadmed," IBM ennustab.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Teatud uber draiverid nõustute Bitcoin vihjeid

Üks peamisi Bitcoin lugusid möödunud nädalal on olnud kas või mitte uber kavatseb integreerida Bitcoin maksed tulevikus. Arvestades seda vihjanud, et esiteks Bitcoin integratsioon on Euroopa to-do list, uber kiiresti otsustas vastu, et avaldus ametliku pressiteate. Kuid see ei ole hoides uber draiverid koguda Bitcoin vihjeid.

Kuigi uber on üks maailma kõige populaarsem - ja vihkasid - detsentraliseeritud teenuseid väga kuupäev, nende valik makseviisid lööb palju inimesi pigem kummaline.

Allikas: DigitalMoneyTimes.com

Kas Mike Tyson järgmise Bitcoin ettevõtjaks?

3 poksitšempion Mike Tyson on just teatas oma plaanidest alustada uue Bitcoin ATM augustis 2015. Sport legend jagas uudiseid via Twitter laupäeval.

"Muutuvad viis saame muutus" oli loosung valitud Tyson. Piiksuma ka veebilehe aadress, kus saab rohkem teada (kuid mitte palju enam) umbes sportlase Bitcoin ettevõtmine.

Terve artikkel 99Bitcoins.com

Seotud uudised


Post ICO

Texas osariigi advokaat aktsepteerib bükseeneid seaduseelnõude tasumise eest

Post ICO

Kas Mike Tyson on järgmine Bitcoini ettevõtja?

Post ICO

Simply Travel võimaldab Bitcoinersil valida üle 300 000 hotelli üle maailma

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Teeni Bitcoini, jagades oma ribalaiust

Post ICO

Ebay jälgib tõenäoliselt PayPali: Bitcoini integratsioon võib varsti juhtuda

Post ICO

Mikromaksete ja Bitcoini rolli mõistmine

Post ICO

ForexMinute nõustab Bitcoini kauplejaid Plus500-le

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

Coinbase tegevjuht väidab, et bikcoin asendab USA dollari kui maailma reservvaluuta

Post ICO

Häkkimismeeskond töötas välja Bitcoini rahakoti jälgija, et kasutajaid spioonida

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas