Coinbase nullist tasu tehingud, Coinpani toetus ja head tagajärjed kohtulahendiga | Estonian.lamareschale.org

Coinbase nullist tasu tehingud, Coinpani toetus ja head tagajärjed kohtulahendiga

Coinbase nullist tasu tehingud, Coinpani toetus ja head tagajärjed kohtulahendiga

Nagu tavaliselt, Bitcoin Kontrollija läheb tagasi paar päeva ja aitab teil meeles pidada uudis, et tegi nädalas. Alates uue Bitcoin teenuseid kohtuotsust, mis teatas, et cryptocurrency võib pidada "valuuta või kujul raha," oli meil mõned kiiretes päevades.

Khan Academy alustanud nõustudes Bitcoin annetused

Nüüd saad toetada tuntud Khan Academy töö oma Bitcoins kaudu Coinbase. Nagu enamik sa tead, Khan Academy on mittetulunduslik organisatsioon, mis pakub tasuta haridus inimesed ümber planeedi. Läbi kvaliteedi Internetis õppematerjalid, nagu õppevideotega või harjutusi, Akadeemia tarvikud personaliseeritud abi kasutajatele igas vanuses ja päritolu.

Algusest peale oli neil õppetunde matemaatika, teaduse või ajalugu. Aga aega tagasi lisasid nad Bitcoin oma õppeplaanide, nii midagi enamat loogilist kui alustada vastu cryptocurrency annetused samuti.

CoinForest on uus soodushinnaga Bitcoin turul

CoinForest tahab olla poe, mis muutub parimad pakkumised tarbijatele ja ettevõtetele cryptocurrency ökosüsteemi. Selline nagu Groupon, kuid Bitcoins, nagu On Bitcoin kirjeldab seda. Pealegi Bitcoin seotud kaupade ja teenuste CoinForest ka müüa 3D printimise teenused, online education teenused, kõik, mida vaja arendada tarkvara ja ärme unusta teenused alustavale ja online ettevõtetele.

Crypto Street on esimene USA-s asuva altcurrency vahetada

Seal on uus vahetus, mida saab teisendada Bitcoin, Litecoin ja Feathercoin. Nime see teenus, mis töötab praegu selle beetas, on krüpto Street. See Delaware põhinev altcurrency vahetada on esimene omalaadne sündinud Ameerika Ühendriikide ja keskendub kõik oma tähelepanu nendele kolm esimest cryptocurrencies et koguda uusi kasutajaid iga päev.

Kuigi see ei tähenda, krüpto Street on ainus altcurrency vahetada, sest firmad nagu Bulgaaria BTC-e juba olemas enne, uus platvorm toetub oma päritolu õnnestub: "inimesed nagu ja usaldada Ameerikas asuva platvormi ja see on praegu mida pakume jaoks altcoin vahetada, "ütleb Shamoon Siddiqui, asutaja ja tegevjuht firma.

Casascius füüsilise Bitcoins saada murdus Defcon

DEFCON teadlaste Stits ja Datagram vaja ainult 10 minutit crack süsteem on Casascius Bitcoin esmakordselt. Kuid häkker konverentsil eksperdid ütlesid, et vähese praktika nad võiksid tagasi privaavõti Casascius üksuse ainult üks või kaks minutit.

Sest inimesed, kes veel ei tea, mida Casascius on need füüsilised Bitcoins on natuke kaardi varjatud sees, mis sisaldab digitaalset valuuta rahakott seotud kontole sama väärtusega kui üks graveeritud mündi. Seadmed on kaitstud kiht hologrammid ja 8-kohalise koodi ja see pidi olema väga raske võltsida üks neist, kuid selle aasta Defcon konverents näitas vastupidist. Kontrolli meetod, mida teadlased siin.

Mt. GOX töötab Akamai ja uus kauplemise mootori

Mt. GOX teatas sel nädalal oli see toetab nüüd Akamai, juhtiv pilv platvormi, mis ohutult "võimaldab igal kogemusi mis tahes seade" ja varsti kasutusele uue kauplemise mootor, Midas, in action. Uued funktsioonid selgusid ulatuslik uuendus avaldati Internetis vahetamise teel.

Vastavalt ettevõtte, "seal on palju asju juhtub just nüüd Mt. GOX (...), mis on olulised meie klientidele kogu maailmas ja Bitcoin kogukond". Platvorm adresseeritud kolmele põhiküsimusele Selles versioonis "saidi kiiruse ja turvalisuse tulemas valuuta integratsiooni ja administratiivsetes küsimustes hoiustatud ja äravõtmise valuuta". Uuri lähemalt muudatusi Mt. GOX siin.

VC3: Bitcoin määrus konverentsil juhtub 14. August

Föderaalse lähenemine määrus uute rahaülekande tehnoloogiaid. See on peamine teema esimese Virtual Valuuta nõuetelevastavuse konverents (VC3), mis on toimub 14. August New York City Bar Association. Juhul, mille korraldajaks on riigi raha saatjad Association, on erikülaline: James H. Freis, endine direktor Financial Crimes Enforcement Network, tuntud ka kui FinCEN.

VC3 on eriti kasulik tööstuse liikmed, kes peavad olema valgustatud uuest reeglid: virtuaalne valuuta ettevõtjad on nüüd rakendada rahapesu- programmid, saada riigi poolt litsentseeritud ja registreerima FinCEN. Muidu nad silmitsi kriminaalsüüdistus.

Miks Bitcoins on kallimad Argentina

Vastavalt Coindesk inimesed elavad Argentina maksavad rohkem oma Bitcoins kui kasutajad elavad Ameerika Ühendriikides. Põhjus? Aastase inflatsioonimäära umbes 25 protsenti teeb neid tõlgivad oma riigi vääringus. Ametlik numbrid paigutada inflatsioonimäär riigis umbes 10%, kuid erasektori majandusteadlaste hinnangul seda rohkem kui kahekordne.

BtcTrip on uudised oma klientidele

BtcTrip, online platvormi, mis võimaldab teil osta lennupiletid oma Bitcoins, valmistub käivitada kolm uut teenuseid. Bitcoin Kontrollija rääkinud tegevjuht Martin Fernandez ja ta ütles meile, et käivitamisel "liigub järgmisele tasemele" arendades programmide "Rendiauto & Hotel", "BtcTrip Miles ja juhib" ja "BtcTrip Surfamine".

Pärast käivitamist juulis "BtcTrip on saanud erakordselt hästi kogukond". Pärast esimest kahte nädalat äri, platvormi registreeritud buum äri. "Alustasime liikumist, mis suurendab, päev, entusiastlik kommentaarid ja tuge Bitcoin kogukond", lisab ta. Muidugi, see aitab, et "suured tegijad nagu BitInstant või Bitcoin Foundation" aitavad edendada ettevõtte hakates piletid BtcTrip, peamiselt tänu nende uute ärireisid konto.

CoinTerra meeskonnad Avatud Silicon

Bitcoin Magazine teatas sel nädalal, et CoinTerra valitud Avatud Silicon nende ASIC disain ja arengu partner. Selle pooljuhtide inseneribüroo, CoinTerra püüab Bitcoin kaevandamise lahendusi kasutades ASIC, et toota kvaliteetset kiibid kohandatud Bitcoin kaevandamise lahendusi.

Coinbase teatas mikro-tehinguid ilma tasu

Pärast hiljuti teada instant Bitcoin ülekannete kinnitatud kasutajad, Coinbase käivitas uue funktsiooni: väljas blockchain mikro-vaheliste tehingute platvormi kontosid. Ja parim? Need toimingud võta null teenustasusid.

Esimene "kasutaja", et proovida uut funktsiooni oli Coinbase tegevjuht. Brian Armstrong saadetud ennast 1 Satoshi (0,00000001 Bitcoin). Avalduse kohaselt postitati platvormi blogi esmaspäeval (5), operatsiooni oli super kiire: ta jõudis koheselt leidis kinnitust koheselt ja nagu te juba teate, see maksis null tasud.

Coinpunk võidab toetuse möönis poolt Bitcoin Foundation

Coinpunk, avatud lähtekoodiga ja isehostitud "seda ise teha" Bitcoin rahakoti, et saate käivitada oma serverisse hiljuti võitis stipendiumi möönis poolt Bitcoin Foundation - teine ​​sel aastal - ja saavad suurt täisfunktsionaalne uus versioon.

Kuigi Coinpunk on alles väljatöötamisel, esimene kasutajad ja mõned arendajad, riistvara rahakoti tootjad ja teised organisatsioonid saavad juba nautida mõned funktsioonid oma praeguse versiooni. Looja teenuse veteran käivitamisel asutaja Kyle Drake, ei saa anda tähtajad projekti, kuid loodab ta võib vabastada uus versioon lõpuks suve lõpus.

BitWall koondab Bitcoin mikromaksesüsteemid digitaalse sisu

Seal on uus Bitcoin teenuse käivitamine sellel kuul: BitWall võimaldab selle kasutajatel müüa madala hinna digitaalsisu igaühe lemmik cryptocurrency. San Francisco põhinev ettevõte plaanib koondada mikromaksesüsteemid et vähendada kaalu tasudega ostjad.

Väga väike tehingute (tavaliselt peetakse mikro kui väärtused on umbes $ 1) on olnud keeruline funktsioon online e-kaubanduse valdkonnas, eriti kui me räägime digitaalse sisu rahaks nagu rakenduste või mobiilimängud. Bitcoin juba laeb väiksema tasu kui krediitkaardid - umbes 0,0005 BTC, mis vastab umbes viis senti USA dollarites praeguse vahetuskursi -, kuid BitWall tahab teha seda palju veelgi soodsamat kasutajatele koondatakse mitu mikro Bitcoin maksed.

Kohver teisendab tasku muutuda Bitcoin

Loojad uue robotite kohver, mida saab teisendada raha Bitcoin esitatakse seadme juures Defcon häkker konverents, Las Vegas. Coindesk reportedthat vaarika Pi jõul seade võimaldas kasutajatel panna oma vaba muutuda mündi pesa ja vastutasuks said nad QR koodi trükitud kviitungi paberi, et nad võiksid kasutada lunastada oma Bitcoins.

Vastavalt üks arendajad, kohver tehti suurendada teadlikkust Bitcoin. Kohver maksma umbes $ 250 ehitada ja lisaks Raspberry Pi arvuti, on mobiilse 4G modem.

Kohtulahendiga umbes Bitcoin saab avada "lai pretsedendi"

Kui midagi head on tulnud välja Ponzi skeem loodud Trendon pardlid - rohkem tuntud cryptocurrency maailma "pirateat40? - on tehtud otsus, Texas kohtunik, kes on hiljuti otsustanud, et "Bitcoin on valuuta või vormi raha", mis tähendab, et Securities and Exchange Commission (SEC) võib minna ja kaevata kahtlusalune.

Saate vaadata allkirjastatud dokument Põhja-Ameerika kohtunik siin. Selles memorandum, kohtunik Amos L. Mazzant teeb analüüsi puhul seoses Bitcoin Säästud ja Trust (BTCST), "business" asutati ja haldab pardlid.

Bitcoin Kontrollija rääkis Marco Santori esimees Regulatory Affairs Committee theBitcoin Foundation, seda küsimust. Muuhulgas advokaat ütles, et kohtunik Mazzant arvamused võivad avada tee muutus maailma cryptocurrency. "Praktiliselt küll, juristid, kohtunikud, poliitikakujundajate ja reguleerijate võib eeldada, et kasutada seda väga lai pretsedendi. Näiteks rahaline regulaator võib seda kasutada, et toetada oma seisukohta, et Bitcoin vahetades tuleks nõuda raha edastamise litsentsi. Advokaat võib seda kasutada veenda kohtunik teises osariigis, et tema kliendi varastatud Bitcoins oli reaalse maailma väärtus, mis toetaks kahjunõude. Tagajärjed on kaugeleulatuv, "selgitas ta.

Seotud uudised


Post ICO

ChangeTip tõstab 3,5 miljonit dollarit

Post ICO

Rahvafondide ja heategevusvõimud, mida toidab Bitcoin

Post ICO

Kaks Kanada ettevõtet soovivad alustada revolutsiooni: kohtuda Bitcoini deebetkaartidega

Post ICO

Portugal hõlmab Bitcoin: Lamassu masinate tootmine esimese ATM-i paigaldamiseni

Post ICO

Tai panga vastu krüptokursuse, Kickstarter peatab Bitcoini filmi kogumise ja DATA tekkimise

Post ICO

Android-põhised Bitcoini rahakotid ajakohastatakse pärast krüptograafia vigu ja turvaprobleeme

Post ICO

U.S. ametiasutused oksjonivad 50 000 BTC firmalt Dread Pirate Roberts, Silk Roadi juhtmeister

Post ICO

Bitcoin Buenos Aireses - Argentina krüpto revolutsioon

Post ICO

Uus tume veebi kelmuse, Suurbritannia, et reguleerida Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Kanada on riik, kus 2013. aastal on enamus Bitcoini tarkvara allalaaditud

Post ICO

Dogecoin muutub AuxPoW-i jaoks

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid