TerraHash sulgub, bitcoini mängur saab miljonäriks ja ennustatav kasvab | Estonian.lamareschale.org

TerraHash sulgub, bitcoini mängur saab miljonäriks ja ennustatav kasvab

TerraHash sulgub, bitcoini mängur saab miljonäriks ja ennustatav kasvab

See oli nädal täis hea uudis Bitcoin ökosüsteemi. Esiteks, meil on vähemalt kolm uut ettevõtet üle maailma ja kogu web nõustudes Bitcoin: alates Havai tee firma Tealet takso firma JazzExpress, Leedus, unustamata seejuures hosting lahendusi firma Crookservers.

Siis oleme märganud ja teatas kasvu mitu cryptocurrency seotud ettevõtete ja isegi mõned suured investeeringud ja uute toodetega. On aeg meie iganädalane vooru up!

Endine Maailmapanga advokaat propageerib kasutamise Bitcoin

Sama naine, kes süüdistas Maailmapank korruptsiooni on nüüd tõsta teadlikkust Bitcoin. Endine Maailmapanga vanemriiginõunikuna Karen Hudes ütles, tsiteeritud All Things Bitcoin, et "see on päris selge, kui me suundusime, ja see on midagi, mida nimetatakse püsiva kulla backwardation. See on väljamõeldud sõna inimesed kaotavad usalduse paberraha. See tähendab valuuta väärtus tulevikus on väiksem kui täna ".

Hudes, kes veetis 20 aastat Maailmapangas, tagab "see on nagu kokkuvarisemist kõik meltdowns. Mida see tähendab, sa ei saa rahastada rahvusvahelise kaubanduse".Aastal video avaldatakse veebilehel, ta räägib vajadusest muuta tee Tegeleme fiat valuuta, pöördudes cryptocurrency ja kuld.

Šveitsi poliitik tahab valitsus õppida Bitcoin

Šveitsi poliitik ja liige liiduparlamendi avalikult näidanud oma muret Bitcoin sel nädalal. Jean Christophe Schwaab tahab Riiginõukogu uurida ja kirjutada aruande cryptocurrency.

Liige Šveitsi Sotsialistliku Partei mõtleb seal reaalne oht Bitcoin võimaldab rahapesu ja muude kuritegudega Šveitsis. Kuid ta möönab ka seda cryptocurrency võib tuua midagi head ja luua positiivseid võimalusi, samuti.

Intervjuu kunstniku Kuno Goda, looja "200 Bitcoins"

Kuna Bitcoin kogukonna teada noorte Saksa kunstnik, kes on loonud kunstiteos inspireeritud meie lemmik cryptocurrency, Kuno Goda on keskmes mitu vestlust, nii Bitcoin Kontrollija otsustas rääkida kunstnik.

Goda, kes sai inspireeritud Andy Warholi "200 Üks dollar arved", et luua oma tükk "200 Bitcoins", sai kõik räägime mõju Bitcoin teises valdkonnas meie igapäevaelus, maailma kunsti. Et kontrollida kogu intervjuu, klõpsake siia.

Black Arrow teatab 28nm 64Ghash Bitcoin ASIC

Ettevõte Black Arrow juba kasutab eelnevalt tellimusi oma uue ASIC kaevandamise lahti koodnimega "favoriit". Vastavalt veebilehel Ciol, brändi hiljuti avas oma poe ja on nüüd võttes eelnevalt tellimusi. Esimene saadetis on oodata juhtuda veebruari lõpus 2014.

Lihtsalt Travel lubab Bitcoiners valida 300.000 linnas üle maailma

Platvorm Lihtsalt Travel on nüüd vastu cryptocurrency, nii Bitcoiners seal on nüüd võimalus valida üks 300,000 hotellid üle kogu maailma ja kasutada oma väärtuslikku digitaalse müntide eest maksma.

Platvorm töötab endiselt oma uut Bitcoin makse programmi beeta, vaid lihtsalt Travel tegevjuht Gregor Amon, tagab "tekib palju parandusi lähinädalatel".

Boost VC alustavatel täielik kiirendi istungi Demo Day 2013

Bitcoin Magazine oli Presentat esimese Bitcoin keskendunud käivitamisel gaasipedaali istungil edendada programmi Boost VC, Demo Day. See sündmus töötas nagu lõpetamise eest 17 uut ettevõtet, mis valiti osalema inkubaatoris programmi.

Seitse käivad alustavatel on loonud tooteid, mis kasutavad Bitcoin on mitmesuguseid kombeid ja sai $ 50,000 investeeringuid lisaks mitmeid teisi eeliseid.

Gliph saab investeering $ 200.000, et arendada uusi Bitcoin funktsioone

ohutu sõnumsiderakendusena Gliph, mis on Bitcoin integratsiooni kaudu Coinbase ja võimaldab kasutajatel saata ja vastu võtta Bitcoins kaudu iOS hiljuti tõstatatud suur investeering $ 200,000. Rahastamine tagas Tim Draper, asutaja Draper University ja partner Boost.vc programm, mis Gliph osales.

Ettevõte asutati 2012. Aasta alguses kui krüpteeritud sõnumite app, kuid sel aastal nad nägid potentsiaali ühendamisel oma teenuseid Bitcoin, et nad investeerivad selles sektoris.

BitPagos näitab imet Bitcoin Argentinian kaupmehed

BitPagos on nimi Bitcoin seotud maksete töötlemiseks ettevõte, mis teeb kõige Argentina krüpto-laine. Lõuna-Ameerika käivitamisel, mis põhineb Argentina, hiljuti osales viimases klassis, mida Boost.vc Accelerator programmi.

Platvorm peetakse loominguline alternatiiv panganduse barjäär, mis on järjekindlalt blokeerimise suuremahuliste tehingute kaudu rahvusvahelist vahetust, vaatamata suurele nõudlusele. Ettevõte on täielikult keskendunud Ladina-Ameerika turgudel, pöörates erilist tähelepanu Argentina, aidates tuua Bitcoin arvesse riigi majanduse ilma vajaduseta vahetada Argentina peesot.

BTC-TC luugid $ 12 miljonit tegevuse tõttu regulatiivsed muudatused

BTC Trading Corp (BTC-TC), üks suurimaid Bitcoin väärtpaberite vahetust, teatas ta sulgeb kõik kauplemiseks 7. Oktoober. BTC-TC vastutab 101,000 BTC (vastab $ 12 miljonit) on deponeeritud väärtpaberid ja 2900 BTC ($ 350,000) iga päev mahust. Ettevõtte teate viidatud "hiljutisi muudatusi virtuaalne raha reguleerivat keskkonda" põhjusena raketiste operatsioone. Samuti sulgemise on LTC-Global, et litecoin nomineeritud väärtpaberite vahetamise ka juhivad Ethan Burnside, sama operaator nagu BTC-TC.

Seotud uudised


Post ICO

3D-trükitud püssi looja käivitab 2014. aastal uue Bitcoini rahakoti

Post ICO

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

Post ICO

Uus Bitcoini ATM masin tabab vanade probleemide seina

Post ICO

Kohaliku kohtu poolt ebaseaduslikuks peetud Bitcoini saidid blokeerivad Venemaal

Post ICO

Coinbase reguleeritav staatus küsitletuna

Post ICO

Lamassu sularahaautomaadi disainer: see projekt muudab bitcoiinide omandamise protsessi

Post ICO

Bitcoinvention Aasia 2013 näitab, miks krüptovalkulaat on Aasia turule järgmine lahendus

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Algaja juhend Monero (ostmine, kauplemine, kaevandamine)

Post ICO

Euroopas käibemaksust vabastatud Bitcoin, versioon 0.11.0, vabastatud ja palju muud

Post ICO

Bangladesh aga Bitcoin, Roger Ver vastu häkkerite ja palju muud

Post ICO

Coinbase laienemisplaan muudab teenust kättesaadavaks 14 riigis