Western Union kasutab DMCA-d, et eemaldada Facebookist reklaamivõrguotsingu Bitcoin | Estonian.lamareschale.org

Western Union kasutab DMCA-d, et eemaldada Facebookist reklaamivõrguotsingu Bitcoin

Western Union kasutab DMCA-d, et eemaldada Facebookist reklaamivõrguotsingu Bitcoin

Praegu Bitcoin kogukond on abuzz pärast reddit kasutaja Dave Aielloreported pildi ta postitatud eemaldati Facebook.

Aiello, kes lõi "kõrvuti" pilt ja sildistatud Western Union Facebookis kohta fb.com/BITCOINpage 21. Novembril oli küsitakse järgmise teate Facebook 24. Novembril.

Pilt loodud kasutades banner vasakul küljel alates Western Union postitati ja hiljem eemaldatakse pärast Western Union kasutas DMCA väidavad, et pildi rikkunud Western Union autoriõigusi.

Kuigi paljud kogukonnas on väitnud, et pilt kujutab õiglase kasutamise või parodeerib reaalsus on see, et Western Union teha nõude pilti, kasutades DMCA aruandluse tööriist Facebookis ja koormust siis nihutab kasutaja postitamisega näidata nad ei rikkunud autoriõigusi reporter.

Müntide Fire sirutas Western Union, kes keeldus kommenteerimast olukorda ja Facebook, kes saatis stereotüüp vastuse, milles märgitakse:

Facebook on pühendunud inimesi ja organisatsioone kaitsta oma intellektuaalomandi õigusi. Facebook avaldus õigused ja kohustused ei võimalda postitad sisu, mis rikub kellegi intellektuaalse omandi õigused, sealhulgas autoriõiguse ja kaubamärgi.

Kui saame aruande keegi väidab, et saidi sisu rikub nende autoriõigusi, võib tekkida vajadus kohe eemaldada, et sisu Facebook ilma ühenduse plakati esimene.

Kui me eemaldada kellegi sisu tõttu autoriõiguste nõude, saavad nad hoiatuse Facebook, mis sisaldab kontaktandmeid isiku või firma, kes tegi raporti ja / või aruande sisu. Kui nad usuvad sisu ei oleks eemaldatud, võivad nad järelmeetmete nendega otseselt proovida probleemi lahendada.

Paljudel juhtudel see protsess on peaaegu automaatne ja Facebook muudab poliitika ei kommenteeri neid küsimusi ilma täiendava uurimise.

See muidugi on suurendanud tähelepanu Western Union alates Bitcoin kogukonna kaudu midagi tuntakse Streisand mõju. Nime American meelelahutaja Barbra Streisand, kelle 2003 püüdes summutada fotode tema elamise Malibu, California tahtmatult veelgi suurema avalikustamise ta.

Selle asemel, et pilt lihtsalt näinud poolt Facebook Bitcoin lehele veidi üle 24.000 meeldib pilt on nüüd ilmuvad mitmed teised saidid lugematuid reddit teemasid loodud, Vox kirjalikult täieliku storyand palju rohkem inimesi pealevõtmine lugu.

"DMCA Friendly" Version

Samuti on viia loomine "DMCA sõbralik" versiooni pilt, mis on praegu jagatakse Twitter, Facebook ja teised saidid. Muud pildid, Western Union on välja on nüüd seotud rohkem muutusi, mis levib kogu ühenduses nagu kulutulena.

Millised on teie mõtteid kogu olukord? Anna meile teada oma kommentaarides.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoiners aitavad Nepalil, Goldman Sachs investeerib Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Siiditänaval kasutati bikiine, et osta enesetapumõtteid sisaldavaid ravimeid

Post ICO

Expedia aktsepteerib bitcoini, hinnad langevad, sest FBI teatab bitcoini müügist

Post ICO

Investorid liiguvad USA aktsiatest - Bitcoin VeriCoin raha tõuseb

Post ICO

TerraHash sulgub, bitcoini mängur saab miljonäriks ja ennustatav kasvab

Post ICO

Kas Küprose kriis näitas Bitcoini tõde?

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Uus lähenemisviis: pangaautomaadist kioskini

Post ICO

Kas 2014 võiks Litecoin oodata kasvu?

Post ICO

Nädala bitcoini hindade analüüs ja prognoosimine 4

Post ICO

Raha tulevik Bitcoinised

Post ICO

Bitcoin ja selle roll B2B-kogukonnas