Mida on 3D-trükkimisettevõte ja aknapesu teenus? Bitcoin on vastus | Estonian.lamareschale.org

Mida on 3D-trükkimisettevõte ja aknapesu teenus? Bitcoin on vastus

Mida on 3D-trükkimisettevõte ja aknapesu teenus? Bitcoin on vastus

Ettevõte 3Distributed, spetsialiseerunud 3D trükkimine lahendusi, on announcedit hiljuti hakanud aktsepteerima Bitcoin, integreerides cryptocurrency kassasse süsteemi oma kodulehel.

Väikeettevõtte käivitunud tagasi jaanuaris ja on nüüd otsustanud lisada Bitcoin oma makse lahendusi. Pealegi trükkimise nad ka tarnida komponente 3D printerid. "Meil on tõeline kirg innovaatiliste projektide ja me otsivad alati ambitsioonikas koostöö, et suruda piirid selle tehnoloogiaga", siis on võimalik lugeda oma veebilehel.

Ja räägi ettevõtted, mis aktsepteerivad Bitcoin, seal on veel üks meelde: Christian Bennett aknapesu, aknapesu teenust põhineb Seattle, Ameerika Ühendriigid.

Vastavalt Coindesk asutaja äri, Christian Bennett, vaid hakkas nõustudes Bitcoin septembris, kui ta avastas Coinvoice, platvorm, mis võimaldab ettevõtetel maksta Bitcoin, samas arve klientidele USA dollarites. Kuid Bennett oli juba Bitcoiner selleks ajaks, ta lihtsalt ei teadnud, et on nii palju cryptocurrency kasutajad. Nüüd on ta isegi mõelda avas oma rahakoti Litecoin.

Ettevõtja ütles Coindesk ta alreadynoticed kasvu äri seotud Bitcoin, kuid ta ootab suurem hüpe järgmisel kevadel tänu kasvav äri maht ja 15 protsenti allahindlust ta praegu pakkumisi cryptocurrency ostud.Mida sa tegelikult Friedcati kohta teate?Mõni aeg tagasi, 99Bitcoins meeskonna loodud lõbus loetelu pealkirjaga "8 Bitcoin miljonärideks: alates geeks rikas spetsialistidele", kuid ilmselt oli midagi puudu. Vastavalt ühele meie lugejad, "ei Bitcoin rockstaar nimekiri on täielik ilma Friedcat". Meie siirad vabandused (ja tänan teid, "barfor"), et lugejaid ja muidugi, et Friedcat. Et lunastada end, me otsustasime teha täielik otsing sellest salapärane Bitcoin geek.

Kuid nagu me kahtlustatakse, me ei leidnud palju... Kui me räägime palju arvamusi avaldatakse veebis. Esiteks, kõik on Bitcoin teab, et Friedcat on tegevjuht ja esindaja ASIC Miner, kuulsaim ettevõte Bitcoin kaevandamise devicesproduction valdkonnas, see pole suur üllatus.

Ta on ka viljakas liige Reddit alates jaanuarist 2012 rääkides peamiselt ASIC ja selle tooteid. Iga postituse ta teeb on põhjus rõõmu palju inimesi.

Ja see on päris palju, mida me teame. Ah, ja ta on "rock star" kohta Bitcoin! See anonüümsus ei ole suur üllatus, sest ASIC Miner on kuulus oma tooteid, vaid ka ei ole online-kohalolek, välja arvatud mõned jäljed maha jäänud Bitcointalk Forum. ASIC on isegi varem kirjeldatud kui "maailma esimene sada miljoni dollari ettevõte ilma veebilehe", nagu me ütlesime siin.

Lisaks kõik, et mõningate arvamuste kohaselt, "Friedcat tegevjuht ASIC Miner, on jätkuvalt kõige usaldusväärsem tootja Bitcoin kaevandamise riistvara maailmas".

Kas sa tead mis tahes muu asjaolu umbes Friedcat soovite jagada? Jäta kommentaar!


Mida teeb Google Glass ja Bitcoin ühist? GlassPay on vastusRedBottle Designis kasutusele üks nende uusim rakendusi Google Klaas ja teiste Android platvormidel, mida nimetatakse GlassPay juures DEMO 2013 konverents, toimub Silicon Valley. Aga mis on selle pistmist Bitcoin? Noh, see rakendus dubleerivate Internetis ostmine kogemus tellis-ja uhmris kauplustes, ostude ohutu ja lihtne ettevõtetes, mis juba nõustuda Bitcoin.

GlassPay võimaldab nii ostjad ja kaupmehed nautida lihtne ja kiire müügitehingud. Ostes midagi, Google Klaas ja Android kasutajad lihtsalt skaneerida UPC koode, koguda "ostukorv", teha ostu kasutades Bitcoinsand kiirenemist tooteid tsentraliseeritud asukohta.

"Mis GlassPay, me võttes üks põhilisi kultuuri kogemusi, tegu asjade ostmisel ja viia see tulevikus," ütles Guy Paddock tegevjuht RedBottle Design, pressiteates. "Bitcoins on üha olulise heakskiitu maailma turul ja me teame, et näost-näkku, app põhinev kaubandus-ja ostu on järgmine laine. Oleme valmis seda", lisas ta.

Seal on palju kasu kliendile, vastavalt RedBottle Design. "Mis GlassPay kasutajad lihtsalt tuua oma Android nutitelefoni või kanda oma Google Glassi seadme lattu skaneerida objekte ja teha oste otse kus nad seista. Ei ole vaja teha rahakoti või ootama kooskõlas" pressiteates selgitab. Pealegi, koos GlassPay, kliendi virtuaalne Bitcoin rahakoti kontrollib parooli ja cryptocurrency saab saata ainult kliendi poolt. "Erinevalt sularahas, Bitcoins on raske kaotada, varastada või vales kohas. Ja erinevalt krediitkaardi andmed, mille Bitcoins müüja ei ole tundlik teave faili, mida saab kahjustada".

Kuid on ka eeliseid kaupmehed: GlassPay muudab lihtsamaks aktsepteerida Bitcoin makse ja see tähendab kõrgemaid marginaale ja madalamad kulud äritegevust. On tore, et väikeettevõtted, mis saab nüüd teenida rohkem kliente, kiiremini, ja suur kauplustes, mis võib säästa väärtuslikku kaubanduspindade hoides inventari keskladu asemel müügist korrusel.

Rakendus on veel testitud, kuid RedBottle Design loodab saada turul teises kvartalis 2014 pärast Google Glassi saab avalikult kättesaadavaks. Praegu müüjad, kes on huvitatud kasutades GlassPay platvorm peaks ühendust firma kaudu oma websiteor telefoninumber (1-855-444-2675).

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoini ajalugu: virtuaalse valuuta teekond

Post ICO

Uued Trooja hobused ja Mac OS X-s kasutatavad variandid koguvad sisselogimismäärasid bitcoiinide varastamiseks

Post ICO

Butterfly Labs ostab Buttcoin.org, Rakuteni vihjed Bitcoini ja New Yorki näitavad BitLicensei

Post ICO

LOT Poola lennuettevõtjad hakkavad Bitcoini aktsepteerima

Post ICO

Suur Rootsi pank sponsoreerib täisteksti ajalehes avaldatud anti-Bitcoini reklaami

Post ICO

Kuidas Bitcoini maailm reageerib Winklevii plaanidele?

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Kanada Panga uusim aruanne ütleb, et Bitcoin võib tuua ohtu üldisele finantsstabiilsusele

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele

Post ICO

Bitcoin võidab Virgin Galactic: maksa oma reisi kosmosesse krüptokuulendusega

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Kraken nõustub kaotatud BTC-ga Mt. Gox võlausaldajad