Millised Google Trendid suudavad meile rääkida veebikülastajate huvist Bitcoini vastu | Estonian.lamareschale.org

Millised Google Trendid suudavad meile rääkida veebikülastajate huvist Bitcoini vastu

Millised Google Trendid suudavad meile rääkida veebikülastajate huvist Bitcoini vastu

Bitcoin Kontrollija leidsin huvitava Bitcoin seotud teadus- ilmnenud tööriist Google Trends. Vastavalt kiire analüüsi, jagatud siin üldine huvi cryptocurrency hoiab kasvab ühtlases tempos, kergelt tõusu juulis.

Pärast Peek uudishimu registreeritud aprillis õigustatud Küprose kriisi ilmutuse huvi ilmnenud Veebi on kestnud üles ja alla, kui saad kontrollida seda graafikut, kuid numbrid on üsna positiivne.

Seoses geograafilise andmeid, Ameerika Ühendriigid ja Põhja-Euroopas, eriti Soomes, on riigid, kus on rohkem huvi teada rohkem Bitcoin.

See on huvitav näha, et Hiina, mis on olnud, mis näitab suur praktiline huvi Bitcoin alates eelmisest aastast, ei ole tulemas tugev asukoha mõne web uuringud. Kuid see võib olla seletatav ainuüksi asjaolu, et riik ei ole andmed kättesaadavad, näiteks.

Ja kuidas veel uuritud poolest? Noh, "kaevandamise Bitcoin" on kõige sirvida väljend, millele järgneb "bitcoins" ja "Bitcoin vahetada". Nr suur üllatus siin samuti.

Tundub, et huvi Bitcoin püsib stabiilsena, erinevalt oma hind, mis on järjest kestnud alla sel nädalal. Sel reedel, väärtus langes alla $ 75. Täna (6), see on kõikunud $ 67 ja $ 70.Mis on nii uus Bitcoini rahakoti Inputs.io puhul?Pärast paar vead, mis mõjutavad mitmed Bitcoin walletsduring viimase nädala mõned Bitcoiners sai pettunud teenuseid, mida nad kasutasid. Sellepärast loojad uue veebi rahakoti nimetatakse Inputs.io on surfamine see laine ja käivitada teenust uusi perks.

Veebisait Coindesk esile servicethis nädalal kõrge turvalisusega rahakott. Kuigi Inputs.io veel puudub mobiilirakenduse, disaini veebipõhine versioon on üsna puhas ja intuitiivne, lihtsalt kohandada mis tahes tüüpi ekraan.

Sarnaselt teiste rahakotis, Inputs.io võimaldab kasutajatel kontrollida oma konto, saata ja vastu (ainult) Bitcoin ja teha kindlaks, kas teie tehingud on täielik või mitte.

"Me automaatselt segada oma bitcoins kaitsta oma privaatsust. See tähendab, et saldosid iga aadressi vale vaadatuna plokk maadeavastajad," selgitab veebilehel. Pealegi, mitme turvatasandite rahakoti kasutajad on palju meeles pidada: tavaline kasutajanimi ja parool, PIN maksete heakskiitmist, taastevõti vajalik parooli lähtestamiseks ja PIN-kood. Andmed, mida ei saa unustada või kaotada, muidu võite öelda hüvasti oma kontole.

Aga see pole veel kõik, lisaks kaitsekihi: GPG sõrmejälg. Kui see funktsioon on aktiivne, Inputs.io nõuab kasutajate dekrüpteerida tekstilõik osana sisselogimisel. Rahakoti omanikud saavad endiselt võimaldada kahe teguri autentimise süsteem läbi Google Authenticator programmi, kui nad soovivad.

Pealegi saada lühikese URL oma kasutajakontole sait ka varustab manustatav makse nupud (nii et saate hõlpsasti luua annetuse link). Seal on ka hea uudis arendajad, sincethe rahakoti pakub API juurdepääsu.


Kus Silk Roadi kliendid saavad nüüd oma bikcyonid kulutada?Mis seisus on sügav web suurim online musta turu, enamik kliente Silk Road on nüüd kadunud ja ei tea kuhu panna oma Bitcoins. Aga nad on tõesti? On vähemalt kaks võimalust seistes välja silmapiiril, mis on juba nautida seiskamise kohta Silk Road, hakates uusi kliente ja uusi müüjaid.

1. BMR või BlackMarket Reloaded

Narkootikumide, porn ja mitmed teised ebaseadusliku esemeid. Väga palju nagu Silk Road, see on see, mida võite leida aadressil BlackMarket Reloaded. See on juba tohutu platvormi, peaaegu 3000 toodete kohta ainult narkootikumide kategooriasse, kuid vastavalt artikli avaldatud veebilehel Digitaalne Trends, mõned kasutajad ütlevad, et müüjad, kes müüakse Silk Road on nüüd rännanud BMR, mistõttu on isegi suurem.

See turg pakub Bitcoin tingdeposiiti nagu Silk Road ka tegi, mida kasutatakse, et vältida pettusi.

2. Lambad Marketplace

Lambad Marketplace on üks uusimaid turgudel sügavate veebis. Samuti väiksemad BMR, hooplemine 14 liiki kaupade kasutajad saavad osta. Thedrugs lõik on üle 850 erineva productsavailable ja oluliselt kasvanud, sest kolmapäeval (2), kui Silk Road sulgeda lisab avaldatud artikli Digital Trends. On ka muid teenuseid ja toote kättesaadavaks hulgas andmeid ja ehteid.

Kuid mõned kasutajad on mõistlik, kui tegemist on lammas Marketplace sest koht on üsna uus ja see võib tähendada ametiasutused on selle taga ja ka sellepärast, et sait ei funktsioon Bitcoin escrowyet, mis takistab petuskeemid hoides ostjate cryptocurrency kuni müüja tarnib tellitud kaubad.


Milliseid krüptokuundumisi saite mõjutab Authy 2FA turvaekspert?Pühapäeva pärastlõunal, turvaettevõtte Sakuritydisclosed haavatavuse leitud Authy 2 Factor authenticationsystem. See probleem esitleb huvitav turvaaugu, mis võib viia potentsiaalse cryptocurrency varguste saitidel kasutades Authy kahe teguri autentimise (2FA). Sakurity asub Hong Kong ja rutiinselt täidab läbitungimiskatseid, lähtekoodi auditit ja haavatavuse hindamisele.

Eksploit võimaldab Paha kasutaja ümbersõit kahe teguri autentimise protsess lihtsalt kirjutada "./sms" avanevas jaoks 2FA võti, kui üritatakse sisse logida konto turvatud Authy.

Sakurity avastanud turvaaugu 8. Veebruaril ja teatatud haavatavust Authy. Authy kohe hakkas probleemi lahendamiseks oma Authy tarkvara, kuid vajalik, et kõik saidid kasutades Authy süsteemi uuendada oma tarkvara probleemi lahendamiseks.

Müntide Fire on alates testitud mitme cryptocurrency saite, et teatada, millised saidid võib praegu mõjutanud turvaaugu. Müntide Fire panustajate Brendon, Mike ja Leo üritanud kasutada oma kontosid erinevates cryptocurrency saitidele.

Coinbaseand ZenMiner lahendanud turbeprobleem nende saitidel. Nagu 2:30 EDT 17. Märtsil PayBase ei ole täielikult lahendatud kohta PayBase veebilehel.

Kuigi Authy saab kasutada lõppkasutajatele saitidel Google'ist Authenticatoris ainult saite, mis on otseselt kasutades Authy-sõlme süsteemi tunduvad olevat mõjutanud. Muud vahetamist, nagu Poloniex ja Circle, ei mõjutanud see turbeprobleem.

Kasutaja üritab ekslikult login teise kasutaja konto peab olema endiselt selle isiku esialgse sisselogimise andmed.

Seotud uudised


Post ICO

Kanada on valmis krüpto-maailma keskuseks: Bitcoin Expo 2014 toimub aprillis

Post ICO

Uus turvaline Bitcoini riistvara rahakott Trezorist alustab oktoobris

Post ICO

Bitcoin saabub Türgisse: BTCTurk on esimene bükinoonide vahetus riigis

Post ICO

Tärmakas ebaseaduslike turul tegutsevate operaatorite hulk on Bitcoini väärtuses 12 miljonit dollarit

Post ICO

Tekkivad kaks uut Bitcoini vahetust: USA-põhine CoinX ja Kanada Satoshi vaater

Post ICO

Jon Matonis astub ametist lahkudes - valimiskogu istungjärk 2015. aasta jaanuariks

Post ICO

Austraalia illustraator käivitab Idioti juhendi Bitcoinile, ebook jaoks algajatele

Post ICO

Coinbase avab esimese reguleeritud Bitcoini vahetuse Ameerika Ühendriikides

Post ICO

CeX hakkab kauplema Bitcoiniga, Moolah potentsiaalse pettusega ja palju muud

Post ICO

Avatud lähtekoodiga projekt BitcoinDark eesmärk on muuta krüptokuuluvus täiesti privaatseks

Post ICO

Kuidas USA pokkerimängus on bitcoini revolutsiooni maastik

Post ICO

Mt.Gox krahh ja Tai läheb flip flop Bitcoin. Nädala uudiste ajakohastamine