Milline on Bitcoini väärtus 5 aastaga 2020? | Estonian.lamareschale.org

Milline on Bitcoini väärtus 5 aastaga 2020?

Milline on Bitcoini väärtus 5 aastaga 2020?

Alljärgnevalt on kirjaniku isiklik arvamus ainult ja seda ei tohiks pidada investeerimisnõustamise.

Kas me täpselt ennustada, milline oleks Bitcoin hind aastal 2020?

Bitcoin on osutus ehk kõige kuumemad investeeringute kaup kogu aeg. Kunagi ammu sa võiksid pikap bitcoins vähem kui teenari. Nüüd? Ühe mündi maksumus sadu dollareid ($ 410 ajal kirjutamise). Siiski, mõned inimesed on mures, et Bitcoin on haripunkti ning et investeerida nüüd oleks nagu investeerimine loll kulda. Ma pean nõustuma. Kaevetööd sügavamale näitab, et Bitcoin on hakanud just pikap auru ja mitmed mõjutegurid näitavad, et cryptocurrency jätkub ainult võita väärtus tulevikus.

Mind sa, ma ei ole ainus, väites, et Bitcoin tõuseb hind lähiaastatel. Kui mul oleks valida väga konservatiivne number, ma kihlvedu, et 2020. Aastaks Bitcoin on väärt vähemalt $ 1000 dollarit. Vastavalt praegu kättesaadava teabe ja arvamuste muud eksperdid, ilmub see number olema ettevaatlikud.

Kinni cryptocurrency konsultant Richelle Ross on predictingthat Bitcoin tabab $ 650 dollarit selle aasta mõistliku prognoosi. Daniel Masters, kaas-asutaja Global Advisor on multimillion dollari Bitcoin fondi, ennustab, et Bitcoin võiks testida oma kogu aeg highsin 2016 (kõigi aegade kõrge siiani on $ 1,124.76 dollarit), ja võib ulatuda $ 4400 2017. Kui Masters " ennustus osutub õigeks, investorid, kes kahmitsema Bitcoin nüüd võiks oma rikkuse kasvab kümme korda paar aastat.

Muidugi, keegi ei tea tulevikku. Sellepärast on oluline mõista nende aluseks olevaid tegureid, mis võivad põhjustada Bitcoin suureneb väärtus nädalate, kuude ja aastate jooksul. Bitcoin on erinev teiste valuutade, et see on mõeldud koodide kuni hindame väärtus, mitte alahindama. Mõistmise mida see tähendab on oluline investeerida Bitcoin.

"Trickle" New Bitcoins jätkab aeglane

Kui te olete juba tuttav Bitcoin, siis ilmselt juba teavad, et pakkumise kõik saadaval bitcoins on piiratud kuni 21 miljonit eurot. Valitsused on kalduvus printida uus raha, kui nad tunnevad, nagu see, uute teenuste pakkumist bitcoins turuletulekut on rangelt kontrollitud ja lõpuks piiratud. Kui 21 miljonit bitcoins on loodud, mitte rohkem uusi bitcoins kunagi välja.

Mitte ainult koguarvust bitcoins ülempiir, kuid pakkumine uute bitcoins turuletulekut aeglustab nagu Bitcoin kaevandamise muutub raskemaks. Kunagi ammu, siis oleks olnud võimalik kasutada oma koduarvutis luua plokid ja premeeritakse 50 pluss bitcoins vahetada. Nüüd, kui soovite luua ühe ploki, siis kas on liituda kaevandamise basseinid, seega ühendab oma isikliku arvuti võimsus teiste arvutite või osta väga spetsialiseeritud ja kallis kaevandamise platvormidele.

Arv bitcoins antud lahendamiseks ploki lõigatakse umbes pooleks iga nelja aasta järel. Kuni novembri lõpus 2012. Aastal, 50 bitcoins pälvisid kohta blockchain. Praegu 25 bitcoins antakse iga lisatud blokeerida. On hinnatud, et millalgi 2016. Aastal mitmeid bitcoins antud loomiseks ploki langeb 25-12,5. Siis millalgi 2021. Aastal, see summa pooleks uuesti ja seega Bitcoin kaevurite ainult premeeritakse 6,25 bitcoins.

See on ehk kõige olulisem aspekt Bitcoin vähemalt investori seisukohast. Satoshi Nakamoto, looja Bitcoin, arvatakse, et vähendada mitmeid uusi bitcoins turuletulekut aja jooksul Bitcoin väärtus tõuseks aja jooksul. See aitaks lahendada üks suurimaid kriitika regulaarselt riikide valuutad, mis on pidevalt laienev supples ja seega väheneb väärtus.

Segaduses, miks pakkumine on selline mõjuta väärtus Bitcoin? Lihtsaim viis mõelda valuuta on kui "pirukas". Kui loote rohkem raha, piruka ei suurenda, vaid rohkem viilud on loodud. See tähendab, et viilud muutuvad väiksemaks ja väiksemaks aja jooksul. Kogu lugu ja teooria valuutade on natuke keerulisem, muidugi, kuid see põhi peamine kehtib. Kuna valitsused printida rohkem raha väärtus üksikute dollarit (või naela, eurodes jne) väheneb.

Kui te vaatate väärtus Bitcoin, see on üldiselt tõususuunal aja jooksul. Loomulikult ei saa minevikus tulevikku ennustada, kuid trendid on oluline jälgida ja kaaluda. Jaanuaris 2015 Bitcoin väärtus oli $ 215, kuid novembris samal aastal see oli see tõusnud üle $ 300, olulist suurenemist.

Unustage viimase Bitcoin mull

Alates selle loomisest, Bitcoin hinnad on üldiselt tõususuunal. Lõpus 2013, Bitcoin saavutas üle $ 1000, siis langes järsult pärast seda. Selle aja jooksul Bitcoin ei tundu on ülehinnatud, kuna spekulatsioon. Spekulatsioonid võib esineda iga tüüpi finantsturul. Vahetevahel võib hinnatõus võib maha omamoodi laviini. Kuna hinnad ronida, inimesed usuvad, et neil on osta, ja nad peavad ostma nüüd enne hind tõuseb veelgi kõrgem. See loob tagasisideahelast rohkem ja rohkem inimesi hüpates peale bandwagon osta. Hinnad Selle stsenaariumi võib saada kunstlikult. Lõpuks aga muusika peab lõppema, ja raske jookseb võib tekkida.

See juhtus eluaseme turustamise USAs tagasi 2007-2008. See juhtus Jaapanis kinnisvaraturg tagasi 90-ndate alguses, ja Hiinas eelmisel suvel. Õli on näinud mullid vormi. Sama kullaga. Kui on spekulatsioon, mullid võivad tekkida.

Nii et jah, Bitcoin ülehinnatud 2013. Ja turu korrigeerimise põhjuseks oli. Alati hinnad tõusevad kiiresti lühikese aja jooksul, pead olema ettevaatlik ja ettevaatlik oma investeeringuid. See ei ole oluline, kui sa osta aktsiad, kinnisvara, Bitcoin, või midagi muud.

Samuti peate olema teadlik hype. 2013. Aastal Bitcoin sai palju hype ja palju uusi inimesi ühendava Bitcoin kogukonnas. Toona Bitcoin oli uudis kõikjal, suurte firmade olid just vaadata Bitcoin potentsiaalse võimaluse ja suured nimed, nagu Winklevoss Twins, olid just juhtida tähelepanu. See hype võivad ergutada nõudlust ja suurendada nõudlust tähendab hinnatõusule.

Kas Bitcoin olla safe haven valuuta?

Üks viimane asi, mida peaks kaaluma, kui otsite investeerida Bitcoin. Nagu viimasel ajal aktsiaturgudel on olnud väga rahutu. Kui ja, kui aktsiaturud kannatavad suur langus, Bitcoin võiks saada pelgupaiga investeeringuid. Kui aktsiaturgudel löögi, inimesed kipuvad kaotada usku finantssüsteemi ja isegi riiklike valuutade suhtes. Ajal suur majanduslangus 2008. Näiteks kulla hind tembitud nagu inimesed põgenesid paberrahadeks ja varude ning investeerinud oma raha kulla ja muude füüsiliste varade asemel.

Jällegi, ennustavad tulevikku on raske, kuid peaks aktsiaturud kannatavad hitti lähitulevikus (mis on väga võimalik), Bitcoin hinnad võivad naastrehvid. Nagu Bitcoin on alternatiivne valuuta ning riikide valitsused kalduvad kasutama stimuleerivate meetmete et tühjenevad väärtus nende riikide vääringutes ajal majanduskriisid, Bitcoin võiks hakata välja nägema väga atraktiivne safe haven.

See tähendab, et Bitcoin hinnad lähevad üles ja üles, mis on midagi igale investorile peaks kaaluma. Kui maailma kannatavad suure majanduslanguse enne 2020 Bitcoin hinnad võivad potentsiaalselt tõusu varem minu konservatiivne $ 1,000 hinnangu. See on puhas spekulatsioon, muidugi, ja keegi ei tea, millal järgmine majanduslangus toimub.

Hetkeseisu Bitcoin

Praegu Bitcoin ei ole hyped vähemalt väljaspool põhjusel. Turg ise on küpsenud ja hinnad on nüüd liigub palju mõõduka määrad. Püsiv, stabiilne kasum on tehtud Bitcoin vihjab aluseks stabiilsuse nüüd leitud küpsema Bitcoin turul. Jah, hinnad on kasvanud, kiiremini kui paljud varude ja turgude tegelikult, kuid see kasum on piiridesse põhjusel.

Need ühtlase tulu peaks jätkama ka tulevikus. Mind ei tee see väide, mis põhineb soovunelm, vaid olen kaalub aeglustuva pakkumise Bitcoin koos kasvava legitiimsust valuuta ja selle laiendamine vastu kasutajate ja investorite.

Kasum 15 kuni 25% tundub olevat mõistlik, mis põhineb nii minevikus kasvu ja tulevikupotentsiaali. Kui Bitcoin kasumid vaid 15 protsenti igal aastal kuni 2020. Aastani, mündid väärtuseks $ 717 ühe Bitcoin. Kui Bitcoin kasumid 25%, hinnad üles $ 1,000. Selline kasum on mõistlikud ja tõenäoliselt edestama kasu aktsiaturgude ja muude finantsturgudel.

Nii $ 1000 dollari bitcoins? Tundub tõenäoline. Mind sa see ennustus on suhteliselt konservatiivne. Nagu juba mainitud, paljud Bitcoin eksperdid usuvad, et Bitcoin jõuab palju suurem kõrgused. Muidugi, võite väita, et need eksperdid on lihtsalt üritab edendada oma omakasu, võib-olla isegi üritab Koguda natuke hype. Sõltumata, isegi kui Bitcoin ei tabanud $ 4000 kaubamärki, siis see peaks jätkuvalt võitmas.

See artikkel esindab kirjaniku isiklik arvamus ainult ja seda ei tohiks pidada investeerimisnõustamise.

Seotud uudised


Post ICO

BitInstant tegevjuht Charlie Shrem arreteeriti rahapesu kahtluste tõttu

Post ICO

Niisiis, kuidas BIG on bikcoin, kui läheneme 2014. aastaks

Post ICO

Tuntud majandusteadlane Simon Johnson usub, et valitsused üritavad Bitcoini allasurumist

Post ICO

FBI üritab hõivata 600 000 bikkiini Siiditee peategelast

Post ICO

18% britsidest väidavad, et tulevikus kasutavad Bitcoinit

Post ICO

Arukad lepingud: Blockchain sööb valgekraede töötajaid hommikusöögiks

Post ICO

Bangladesh aga Bitcoin, Roger Ver vastu häkkerite ja palju muud

Post ICO

PayPal võimaldab nüüd oma kaupmeestel Bitcoini vastu võtta

Post ICO

Maksa oma puhkuste eest Bitcoiniga hotellist CheapAir.com

Post ICO

Nüüd saate Bitcoini vahetada Hispaanias üle 10 000 sularahaautomaadi

Post ICO

Erik Voorhees kaotab 550 BTC tõttu Mt. Goxi lagunemine: ole valmis, sest see on kole nädal

Post ICO

Jon Matonis juhib Bitcoini sihtasutust, Atlasi uut vahetust ja Bitcoini ATM-i edu