Mis uudist Bitcoin 0.8.6 kohta? Vead ja ploki suuruse piirangud | Estonian.lamareschale.org

Mis uudist Bitcoin 0.8.6 kohta? Vead ja ploki suuruse piirangud

Mis uudist Bitcoin 0.8.6 kohta? Vead ja ploki suuruse piirangud

Bitcoin uuendatud 0.8.6was avas ametlikult sel nädalal, tuues tervitas uudised kogukonnale. See ei ole lihtsalt umbes mõjutab vähem vigu, see on ka muudatuste kohta tehtud ploki suurus.

Nüüd on võimalik teha nii palju kui 27 tasuta tehingute kohta blokaad, Coindesk aruanded, suur edasiminek võrreldes 0.8.5 versiooniga. Teine tervitas muudatus on seotud miinimum võimsusele nõue, mis ei ole enam 0,01 BTC. Mis väärtus suureneb nõue sai vananenud ja elimineeriti.

Siiski võib olla mõned kasutajad, kellel on raskusi, mis on seotud värskendus. On teateid inimeste otsa virtuaalmälu 32-bitine masinad esimestel sünkroonimine. See tähendab, et see on kõige parem kasutada 64-bitise käivitatava, mis ei ole kättesaadav sel hetkel, kuigi 0.9.0 peaks olemas emakeelena 64-bitine tugi. Vastavalt uuendatud need on juhised, mida tuleb järgida:

Kui teil on vanem versioon, sulgema. Oota, kuni see on täielikult sulgeda (mis võib võtta paar minutit vanemad versioonid), seejärel käivitage paigaldaja (Windows) või lihtsalt kopeerida / Applications / Bitcoin-Qt (Mac) või bitcoind / Bitcoin-qt (Linux ).

Kui te täiendate versiooni 0.7.2 või varem, esimene kord, kui käivitad 0.8.6 oma blockchain faile uuesti indekseeritud, mis võtab kuskil 30 minutit kuni mitu tundi, sõltuvalt sinu masina kiirusest.

Kontrolli kaks peamised uuendused 0.8.6 versioon allpool:

1. Vähem vigu

Ajakohastatud fikseerib mitut vead leiti eelmise versiooni, eriti kasutajate Mac OSX. Sel juhul blockchain korruptsiooni küsimustes olid fikseeritud, on olemas alternatiivsed fsync meetodid ja muud tweaks tehti parandada usaldusväärsust. See uus versioon peaks ka kustutada kõik probleemid seoses tehingu ringhääling, samuti uuendatud võrgueeskirja jõudluse ja töökindluse ka kasutusele uue ajatempli silumislogis avastada ja diagnoosida võrgu probleemid.

2. Rise of kaevurite vaikimisi blokisuurust

Kaevurite vaikimisi ploki suurus tõusis 300,000 kuni 350,000 baiti, vaikimisi ruumi kõrge prioriteediga tehingute kasvanud 30.000 baiti mahutada suurema tehingu maht ja mõõta, kui palju segamist võim läheb koos vaikimisi.

Kõik pildid Wikimedia

Seotud uudised


Post ICO

Kaks Bitcoini alustamist võidab Citibanki edutatud mobiilset väljakutse

Post ICO

Blockchaini roll tulevikus

Post ICO

Bitcoini kasutuselevõtt: 5 parimat arengumaad

Post ICO

Kahe mehe reegel ja Bitcoin Security

Post ICO

Bitcoini tülikas manustamist kasutavad kõikvõimalikud teenused

Post ICO

Primecoin: krüptovõre, mis võib kasumit muuta

Post ICO

Dogecoin muutub AuxPoW-i jaoks

Post ICO

Washington arvab, et digitaalsed vääringud kuuluvad raha määratlusse

Post ICO

Vaatamata valitsuse arvamusele muutub Kanada riigiks kõige enam Bitcoini sularahaautomaati

Post ICO

Aeg ärkama, Bitcoin on rohkem kui lihtsalt praegune hind

Post ICO

Las Vegas saab oma esimese Bitcoini ATM

Post ICO

Uuring näitab aastatuhandeid ja rikkad tarbijad kasutavad Bitcoini kõige tõenäolisemalt