Mis see sina ütled? rohkem krüpteeritud raadiot? BitFM marsruudil | Estonian.lamareschale.org

Mis see sina ütled? rohkem krüpteeritud raadiot? BitFM marsruudil

Mis see sina ütled? rohkem krüpteeritud raadiot? BitFM marsruudil

Kett Radiohad väga edukas käivitamine viimase kuu jooksul ja on ringhäälingu peaaegu 24/7 alates (miinus mõned tüütud DDOS rünnakud) ja kasvas uskumatu ja nüüd on selgunud, et veel kaks cryptocurrency raadiojaamad on silmapiiril.

Täna me tahaksime tutvustada teise cryptocurrency raadiojaam kolme kokku me intervjueerides.

BitFM (no site hetkel) on raadio projekti, mis oli algselt välja kuulutatud umbes kuus kuud tagasi, kuid oli lamades puhkeolekus. Hiljutine Lumesadu tegevuse kuigi on näidanud, et meeskond taga jaama tõsiselt viies selle turu ja istusime David BitFM rääkida temaga tema plaanid jaama ja mida me saame oodata neilt lähitulevikus.

Mike: Me oleme näinud mitmeid teisi jaamu koristuse üles ja valmistub käivitada ka cryptocurrency ruumi. Mis teeb Bit-FM erineb teistest saite?

BitFM: BitFM on jaama jooksis meeskond inimesi, kes on rikkalikult kogemusi Interneti-raadio Station sektoris. Jooksin mitu Online Jaamad üle aasta, mis ei ole tegelikult on suur sihtgrupp nagu BitFM. Nad olid lihtsalt kogukonna jaamu, mis olid kuulanud kohalike inimestega. Meeskond Bit-FM kõigil on huvi CryptoCurrencies ja enamik meist hoidke mõned mündid. Enamik meist on pärit kaevandamise tausta ja seetõttu teame, kui oluline on pühendumist. Seal on palju asju, mis minu arvates, mis loob Bit-FM kõrvale teiste peamiste ringhäälinguorganisatsioonid. Bit-FM on väga lahe omadusi, integreerides seda teiste meediaväljaannete keskendunud CryptoCurrencies. Ma pigem ei riku kõik üllatusi nii pead tule ja vaata meid, kui oleme avatud! Loodame saada domineeriv CryptoCurrency jaama keskel 2015.

Mike: Kas sa annad meile võimaluse heita pilgu mõned programmeerimise te kavatsete töötab jaam?

BitFM: Erinevalt ülejäänud Dominant jaamad Internetis hetkel, me ei kasuta Syndicated raadiosaateid. Levitatakse raadiosaadete eelsalvestatud näitab teiste ettevõtete poolt, mis võib olla eetris täita tühjad sõiduplaanid. BitFM kunagi kasutage seda vormi Raadio ja me tagada, et 80% meie programme otseülekande. Paar teaserid teile, meie eesmärgiks ajakava erinevate žanr näitab. Nii näiteks olid hetkel välja reggae pesa, mis läheb eetrisse igal esmaspäeval öösel. Peale meie muusika näitab, me ka eesmärgiga tuua mõned intervjuud eetrisse otse üle VoIP. Kuid iga saatejuht ikka otsustab, millist tüüpi näita edastada, kas see on Žanr seotud show, või jutusaade, see on noteeritud ajakava enne show püsti.

Mike: Mis on litsentsi olukorda vaadates nagu bitt-FM? Me teame, et Chain Raadio suutis kindlustada mõned tegevuslubade ja nende osutunud päris kulukas, mida me oleme õppinud siin Müntide Fire.

BitFM: Litsentsinõudeid erineda riigiti. Kahjuks Chain Radio, litsentsimise Ameerika Ühendriigid on väga range ja kallis võrreldes Ühendkuningriigis. Nagu me leviedastate Euroopa Liidu (peamiselt Suurbritannia) meil on vaja ainult tagada Internet Radio Station litsentsi PPL. PPL maksab autoritasusid kunstnike meie nimel ja meil on vaja ainult maksma igal aastal kindel summa. BitFM praegu arutelusid PPL määratleda meie piirangud ning nende nõuete kohaselt, eesmärgiga tagada litsentsi enne eetrisse.

Mike: Millised on teie plaanid säilitada ja hoida Internet raadiojaam online? Me oleme näinud vaheldumisest BTC-raadio peaaegu kohe ja nii palju on olnud närvis saada liiga seotud jaama.

BitFM: Jaam ise on näidanud suurt huvi, mida kogukonna liikmed. Ma ise olen investeerinud suure summa sularaha jaama, et saada kõik tip top seisukorras enne käivitamist. Erinevalt teistest jaamu, mis on kahjuks kadunud, me ei tohi olla üksnes tuginedes Annetused hoida jaama jääda. Algne idee jaama oli tagada, et jaamad kulud olla 100% täidetud kuulaja annetusi. See aspekt on muutunud ja me peame paar plaanid, et tagada jaama jääb töötab kauem kui mis tahes meie konkurendid. Enamik teisi jaamu vaja ka vabatahtlike edastada ja hallata kodulehel tagada see jääb ellu. Otsime hetkel võimalusi, mis võivad tähendada saatejuhid jaamas võib maksta ühe näita tulevikus tagada kvaliteeti show eetrisse ja mis veelgi tähtsam, teenuse jätkusuutlikkuse ja annet.

Mike: Me teame, keegi meeldib anda käivitamise kuupäeval, kuid igal ebamäärane idee, kui asjad võiks ketrus üles ja läheb elama?

BitFM: Algne Launch Date pidi olema mingil hetkel detsembris, kuid teiste jaamade avanemise kogu ühenduses, peame tagama, et me siia meie jalg ukse "ammu enne enam jaamad hakkavad eetrisse. Oodata meid õhku enne novembrit 2014. Ametnik Launch Date ilmub tulevase pressiteates.

Mike: Mis ajendas teid ja teie meeskond vaadata seda ruumi?

BitFM: Jällegi, see lihtsalt nii juhtub, et grupp inimesi selles operatsioonis osalenud kõik pärit Mining taust. Soovime istuda ja kuulata muude krüpto jaamad samas luues meie ASIC-ja GPU ja juhuslikult, üks meist grupis küsis "Ma ei tea, kas on mingeid CryptoCurrency raadiojaamad". See viis meid otsima Station, et me võiks olla lojaalne kuulajaid. See lõppes edutult. See on põhjus, miks me oleme nüüd otsin selle tühimiku täitmiseks - Me teame, et oleks kuulda ja lojaalsed toetajad sellele saidile, kui see oli umbes esimestel päevadel.

Mike: Mis kõige innustada teid ja teie meeskond umbes cryptocurrency?

BitFM: Üks peamisi asju, mis erutada tiimile CryptoCurrency on tehnoloogia arengut. Me kõik pärit kaevandamise ja IT taust ja oleme kõik seetõttu huvitatud edusammud, et CryptoCurrencys pakuvad. Me kõik meeldib mitmekesisus CryptoCurrency tema ja originaalne idee on nende taga. Ma olen kõik privaatsust ja tsensuuri vastu ja usun, et Bitcoin on üks juhtivaid tööriistad, mida kasutatakse kohe tagada privaatsust hoitakse ning et need, mis püüavad tsenseerida internetti on peatunud.

Mike: Kas puhtalt keskendudes Bitcoin või muu cryptocurrencies ka?

BitFM: Jaam ise on alati BitFM. Sa ei näe meid alustades Doge-FM. Kuid jaama ise rääkida teiste müntide hästi ja see ei ole 100% keskendunud vaid Bitcoin. Kõik mündid väärivad saada nimetatud ja me eesmärk on rahuldada kõik valuutad.

Tundub, et BitFM tõenäoliselt läheb alustab järgmise paari nädala jooksul. Müntide Fire on hoida meie silmad seda, Chain Raadio ja kolmas jaama me intervjueerides hiljem sel nädalal. Meie kogu meeskond on hea meel näha nii palju pakkumisi ehitatud seda ruumi, sest see lihtsalt suurendab tõenäosust need tuttavad cryptocurrency ruumi tuning üks neist jaamade ja saada huvitatud cryptocurrencies.

Seotud uudised


Post ICO

Rodolfo Andragnes: LaBITconf on unikaalne võimalus kohalikele inimestele Bigcoini suurte poistega kohtumiseks

Post ICO

Austraalia varjub salajase projekti, samas kui Zynga ja Overstock väidavad oma armastust Bitcoini vastu

Post ICO

Austraalia leiab, et Bitcoini reguleerimine on valuutaks

Post ICO

Hägusalt läbipaistvad toimetused

Post ICO

Inside Bitcoinide konverents: New York hoiab õigustatud krüptokursi kapitali pealkirja

Post ICO

Esimene Bitcoini reguleeritud riik, Bitcoin Vault ja palju muud

Post ICO

Bitcoini sihtasutus kulutas 150 000 dollarit kuus, kaotas 4 miljonit dollarit vähem kui aasta

Post ICO

NYC finantsteenuste osakond saadab kohtukutse 22-le Bitcoiniga seotud äriühingule

Post ICO

Kas bikiine võiks teie pensionile jääda väärtuslikuks investeeringuks?

Post ICO

Utahis kinnitatud eluruum võimaldab üliõpilastel rentida Bitcoiniga

Post ICO

Uus tume veebi kelmuse, Suurbritannia, et reguleerida Bitcoini ja palju muud

Post ICO

Milline on Bitcoini väärtus 5 aastaga 2020?