Kes aitab Bitcoini ettevõtteid, kui pangad ütlevad ei? Interneti-arhiiv on tugev alternatiiv | Estonian.lamareschale.org

Kes aitab Bitcoini ettevõtteid, kui pangad ütlevad ei? Interneti-arhiiv on tugev alternatiiv

Kes aitab Bitcoini ettevõtteid, kui pangad ütlevad ei? Interneti-arhiiv on tugev alternatiiv

Nad on hooldajatega et hoida meie veebi ajalugu ohutu ja nõuetekohaselt dokumenteeritud. Kuid Internet Archive on palju enamat: inimesed, kes ei tea, see institutsioon on pank! Pank nimega Internet Archive Federal Credit Union või IAFCU mis päästmiseks mõned Bitcoin ettevõtted tähelepanuta traditsioonilisse pangandussüsteemi.

Ootamatu filiaal Internet Archive, asutati aastal 2012, asub New Brunswick, New Jersey. Kuna ettevõtted ühendatud cryptocurrency hakkas probleeme Ameerika Ühendriikides IAFCU aidanud pool tosinat Bitcoin ettevõtete nagu BitBox.

"Paljud neist kohtadest põhimõtteliselt öelda:" Vaata, kui nad ei ole kinni meid nüüd võivad nad kinni meid varsti "", ütleb Jordaania Modell, tegevjuht IAFCU. Niisiis, nad otsida abi internetist Arhiiv Federal Credit Union isegi enne rääkima erapankade.

Vastavalt Jordaania Modell, death ja eitada aidata need ettevõtted on "suur viga". Nägu IAFCU lisab, et "need ei ole diilerid, rahapesijad, või mis iganes. Need on keskmine inimesed", kes üritavad teha majanduse edasi liikuda.

Nüüd institutsiooni eesmärk on katsetada Credit Union äri, püüdes näha, kas on võimalusi, et värskendada Credit Union mudel: "me üritame tegelikult tuua krediidiühistute edasi nende bootstraps".

Via wired.comMiks on krediidiühiskonna juhid nii Bitcoini põnevil?Cryptocurrency muutub meie maailma, isegi krediitkaardi ettevõtted on ära tunda, kuna Bitcoin on "varastamine" mõned kasumit neile. Aga seal on grupp, mis on tõesti põnevil potentsiaali virtuaalne valuuta: Credit Union juhid.

Vastavalt Carol Van Cleef alates Washington DC-advokaadibüroo Patton Boggs, mis on põnev umbes cryptocurrency on, et "see on liikumine suunas hõõrdevabu makseid. Bitcoin on raha ekvivalent". Ja need juhid on juba aru hämmastav võimalusi umbes pakkudes Bitcoin nomineeritud kontod. Vähemalt nad teavad, et see "oleks kohutav PR stunt", ütleb Stephen Fraga tegevjuht San Francisco arvutiõpe firma ja ka Bitcoin omanik.

"See valuuta võib muutuda tõsiseks häireid, mis võib destabiliseerida krediidiühistute ja pangad", sätestab Ari Zoldan tegevjuht Quantum Meedia Holdings, mis asub New Yorgis. Kuid "kas Bitcoin tegemist vilja on veel näha", siis Bitcoin Ekspert lisab.

Sest Credit Union juhid, peamine probleem umbes Bitcoin on kõige tõenäolisemalt oma volatiilsus, mis on esimene suur probleem Bitcoin on mööduda saada usaldusväärsust.

Via cutimes.com


Miks mõned oportunistid ründavad Bitcoini vahetusi?Täna me vaatame, mida me oleme õppinud Bitcoin seni. Niisiis, me otsustasime rääkida peamine põhjus rünnakute Bitcoin vahetust. Miks inimesed teevad midagi sellist? Noh, sest mõned meist on selgelt Kormoranid.

Vastavalt Mt. GOX - kuulsaim vahetada veebilehel, mis kannatas rünnak hiljuti - inimesed teevad seda destabiliseerida digitaalse valuuta turul.

Rünnak võib teha Bitcoin kasutajad paanika, kui nad näevad nad ei ole juurdepääsu oma "münte" või ei saa muuta oma tõeline valuutas. Tavaliselt, kui kasutajad on silmitsi olukorraga, nagu seda nad kipuvad teisendada kõik oma Bitcoins dollarit, näiteks niipea, kui nad on võimalus. See tähendab, et palju Bitcoins saada välja süsteemi, suurendades digitaalse valuuta pakkumise ja alandades selle hinda.

Niisiis, autor rünnaku saab nüüd osta Bitcoins tunduvalt odavam hind, vastavalt tõhususe taset oma tegevust. Kui turg on stabiilne jälle, võib ta müüa neid ja teha mõned kasumit.

Via wired.co.uk


Miks valitsused ei tee Bitcoini ebaseaduslikuksBitcoin võib kätte saanud politians pahaks, kuid mäng on muutumas. Ja kuigi Ameerika Ühendriikide valitsus teeb kõik võimaliku, et taga ajada ettevõtete ja platvorme, mis teevad määrdunud töökohti, ükski valitsus kunagi kaaluma Bitcoin ebaseadusliku vastavalt Tom Geller.

Kogenud tehnoloogia kommentaator väidab, et raha ei ole süüdi, nagu Craigslistissa ei ole süüdi kuritegudes organiseeritud kaudu reklaame. Kujutlege, kui valitsused püüdnud süüdistada ühise Bitcoin kasutajad kuritegude eest mingit seotud digitaalse valuuta... Õnn kaasa!

Ja veel, kui ühel päeval Bitcoin osutub tõesti edukas, isegi rohkem kui praegu, Tom Geller on forecastis thatgovernments tahavad tükk seda. Määrus on tõenäoline tulevik cryptocurrency, kuna rohkem ja rohkem kasutajaid liituda pakendi.

See ei pruugi tunduda alguses positiivseks, kuid kui sa arvad reguleerimise mõju, nad ei ole nii halb. Keskasutus kontrolli Bitcoin oleks veenduge, et ükski mündid hävitatakse viga, nagu juba varem juhtunud, luues uusi tagasisaamiseks või tagastamiseks. Ja siis kogu süsteem on rohkem protectedfrom suur rünnak, nagu 51% rünnaku me kirjeldatud siin.

Niisiis, üldiselt Bitcoin oleks rohkem kaitstud, vaid ka järelevalve all nagu ei kunagi varem ja see võib minna mõlemas suunas, sest Bitcoin ainult olemas ja järjekindlalt nii kaua kui on inimesi kauplemise ja vahetada see. Kui saabub aeg, kuidas digitaalse mündi kasutajad sellesse suhtute?

Seotud uudised


Post ICO

BitGold tõuseb 3,5 miljoni euro väärtuses seeria A investeeringuid

Post ICO

HashPrime kelm teeb palju küsimusi Blockchain.info Integrity

Post ICO

Jeremias Kangas: detsentraliseeritud vahetused võivad Bitcoini levitada palju kiiremini

Post ICO

Amsterdami Bitcoin Europei konventsiooni kolm parimat hetki

Post ICO

Jaapani kohtupraktika Bitcoin ei ole väärt õiguslikku kaitset

Post ICO

Santander uurib Bitcoini plokkhaiti, et säästa 20 miljardit dollarit aastas

Post ICO

Bitcoin rahakotiteenus Inputs.io häkkinud varas, kes varastas 4100 BTC

Post ICO

Enamik tehnoloogilisi asjatundjaid kindlasti tahavad maksta BTC-s

Post ICO

Vabastatakse Bitcoin core versioon 0.11.0

Post ICO

Kes reguleerib Bitcoini? Muidugi kogukond!

Post ICO

Suurbritannias on prügila, mis varjab kõvakettale bikiinidesse 7,5 miljonit dollarit

Post ICO

Norra ja Rootsi ootavad Euroopa suuniseid bitcoini maksustamise kohta