Kes reguleerib Bitcoini? Muidugi kogukond! | Estonian.lamareschale.org

Kes reguleerib Bitcoini? Muidugi kogukond!

Kes reguleerib Bitcoini? Muidugi kogukond!

Läbi aastate Bitcoin on ümber on olnud hunnik varguste ja pettuste ühendatud valuutas. Kuid inimesed sageli unustama, kui palju see juhtub raha ja krediitkaardi teenuseid.

Ebaseaduslik tegevus ja kuritegevus on palju suurem issuefor Fiat mängu. Kui need kahjud juhtuda, palju kära reguleerimise governmentsand rahalise ametnikud rahulik "metsiku lääne" kohta cryptocurrency. Mis need inimesed kadunud on asjaolu, et ühendus ise enda reguleerib meie majandusele.

Üks suurimaid näiteid on kaotus BTC Kurikuulsa Mt. GOX vahetada. Paljud vaadata seda sündmust üks katastroofiline korda olemasolu cryptocurrency.

Pärast seda juhtus, hea sülem inimesed chimed jaoks reguleerivad asutused sekkuma ja peatada hullumeelsus. Kuid see on sarnane küsib makstud kaitse teenuse meelega maffia juba järgmisel päeval. Mida inimesed ei saa aru, et ühendus oli katsunud juhtumit põhjalikult ja hästi kui võiks.

[Tweet_box disain = "box_02"] Bitcoin läbilöömiseks omal. Nagu John Lennon ütles kord, peame "Let It Be". [/ Tweet_box]

Lähedal üle aasta enne börsi langusesse, mitu hoiatusega piirduti ühenduse poolt, mille kohaselt Mt. GOX oli maksejõuetu vahetada. Tänu oma privaatne off-aheltehing andmebaasi see ei olnud väga selge enamus, aga need ikka hoiatanud. Ühendusel on ka kohal nii ustav selle kohta, kuidas oma raha tagasi, et nad lendasid välja Jaapanisse täita tegevjuht Mark Karpeles Mt. GOX ukse ees. Ikka inimesed ei kuula, ja kulus rohkem aega, et selgitada välja, kuidas halb Sel juhul tõesti oli.

"Pidagem meeles, kes andis hoiatusi ja kes süüdistas Mark Karpeles läheb maksejõuetuks enne pankroti: Bitcoin kogukonnas."

Valitsuse authoritiesstepped sisse pärast factlike nad tavaliselt teha ja lubatud Mark Karpeles esitada pankroti ja jääb tasuta. Ta oli kunagi vahistatud, ja see ei olnud kuni ta tabati liigub $ 1 miljon dollarsthat ta peeti kinni. Klassikaline puhul valitsemise pealevõtmine hukkunut piima ja ei reguleeri üldse. Pidagem meeles, kes andis hoiatusi ja kes süüdistas Mark Karpeles läheb maksejõuetuks enne pankroti: Bitcoin kogukonnas.

Pärast neid sündmusi Mt. GOX, teiste varguste ja pettuste ilmunud ühendatud ilmselge ühenduse määrus. Isegi ettevõtted ise näidata märk iseregulatsiooni: näiteks Blockchain.info ja BitStamp maksavad kliendid tagasi pärast oma hacks.

Nad ei korda või vibu mängust, nad tegid seda, mida oli parim ja loonud kindlam usaldust ühenduse piires. Pärast neid kaotusi, ettevõtete hakkas pakkuma isegi paremaid meetodeid äritava oma kliendibaasile. Bitcoin rahakoti ja vahetada Circlewas üks esimesi pakkuda kindlustatud hoiused. Vahetamist Coinbasefollowed varsti pärast seda tagatisraha kindlustus, samuti võimalus klientidele, kes soovisid omandada privaatvõtmetest.

Keset kogu seda oli ikka hacks ja kahjumid nagu Mintpal vahetada, kuid nad tundusid olevat oluliselt väiksem. Hacks nagu Mintpals olid väiksemad, sest inimesed olid hoiatanud oluliselt varem. Nädalat enne altcoin vahetada kollaps, kogukonna liikmed hoiatatud paljud kasutajad oma kategoorias surma, nii palju võid vaadata maht väheneb oluliselt.

Läbi nende hacks, inimesed on õppinud üsna natuke ise turvalisus, mis viib lõpuks iseregulatsiooni ja suurenenud hariduse nõuetekohaste turvalisuse meetodid nagu inimeste nõustamisel hoida oma isiklikke võtmeid.

Vana ütlus: "Kui sa ei oma oma isiklike võtmete, teil ei ole Bitcoin" ja see on väga õige. Need haridus- õppetunde sündisid vigu, mis on õpetanud inimesi kasutama multi-sig rahakotid, enam paroole ja kahe teguri autentimise.

Surve tõttu riigist kogukond ise, ettevõtted joonduvad samuti käesoleva mõtlemine, pakkudes võtmed oma klientidele, luua deterministlik aadressid ja lisades asju nagu multi-sig ja Google'i Authy oma teenuseid. Tööstuse sai suure tõuge cryptocurrency kogukond, mison on isereguleeruv saada-minna nagu protokoll ise.

Paljud head asjad jätkab tõusu nii palju kui iseregulatsiooni asjaomase krüpteerimisoperatsiooni keskkond. Innovations nagu tugev riistvara taskud ja uued turvameetmed tuuakse tabelisse oma kasutajate ja ettevõtete koostööd Bitcoin.

Ei tundu olevat vajadust väljapressimine reket tulude kogutud kaitsta tööstuse pettuse. Mida on vaja on jätkuvat loomulik kulg Bitcoin protokolli ja parandamiseks ühenduste isereguleeruv funktsioone. Olemata lämmataks Litsentsimismenetlus ja andes isiklikku teavet ära kolmandatelt osapooltelt, valuuta läbilöömiseks omal. Ei ole vaja kasutada regulatiivkomitee reguleerivad Bitcoin kuna see on ebatõenäoline tuleneb selle detsentraliseeritud olemus. Nagu John Lennon ütles kord, peame "Let It Be".

Seotud uudised


Post ICO

Uus Euroopa projekt lubab võidelda ebaseaduslike veebiturgudega, kus Bitcoin on lemmik

Post ICO

Indie komöödia Dope muutub esimeseks filmiks, et Bitcoini vastu võtta piletite makseviisina

Post ICO

Kuulujutud Facebookist testivad Bitcoini makseid reklaamiplatvormil

Post ICO

2014. aastal Bitcoini kaudu saate osta kolme täiskasvanute meelelahutusüksust

Post ICO

Milline on Bitcoini väärtus 5 aastaga 2020?

Post ICO

Bitcoini sihtasutus Kommentaar New Yorgi finantsteenuste osakonna BitLicense viivituse kohta

Post ICO

Kuidas Bitcoini maailm reageerib Winklevii plaanidele?

Post ICO

Tekkivad kaks uut Bitcoini vahetust: USA-põhine CoinX ja Kanada Satoshi vaater

Post ICO

Bitcoin kui valuuta Bitcoini tehnoloogia kui tehnoloogia

Post ICO

Investorid liiguvad USA aktsiatest - Bitcoin VeriCoin raha tõuseb

Post ICO

Applei rakenduste pood taasühendab Blockchaini Bitcoini rakendust

Post ICO

Kampaaniaid saab nüüd kasutada BTC lihtsa märkeruuduga