Miks genereerib Z kindlasti Bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Miks genereerib Z kindlasti Bitcoini

Miks genereerib Z kindlasti Bitcoini

Kas te kujutada maailma ilma füüsilise raha? Maailma, kus me ei pea tegema arveid ja mündid taskus ja rahakotid? Generation Z võimalik.

Maailma, kus raha on eranditult valmistatud numbrid digitaalse kirje on ainult loomulik, tänapäeva lapsed. Uus surveyshows et üle veerandi vanemad annavad digitaalse valuuta oma lastele, mida nad siis kulutada mänge nagu Minecraft ja Moshi Monsters või osta muusikat iTunes'i.

Eraldi ühe kolmandiku 2000 Ühendkuningriigi vanemad, et küsitlusele vastanud opt kanda iganädalane rahasumma laste digitaalse pangakontod.

Ja kui raha läheb arvesse laste kontosid, ta ei kavatse kuhugi mujale, vastavalt aruande tellitud FINTECH firma Intelligent keskkondades. Peaaegu neli 10 vanemad ütlesid, et ei anna oma lastele tahes taskus moneynowadays.

Pikad läinud on päevad, mil võeti arvesse koosneb peamiselt sularaha ja kiusab võiks varastada nohikutele "lõunaeine raha. Digital on kõik raev seas Generation Z nendel päevadel ja see on põhjus, miks nad kergesti omaks cryptocurrency.

"Midagi ei ole muutunud rohkem kui viis, kuidas me hallata oma raha; Meie uuringud näitavad, et rakenduste maailma, e-raamatuid, digitaalse muusika ja võrgumänge, rohkem lapsi kui kunagi küsivad nende Viikkoraha digitaalselt kütuse tänapäeva kulutusi nagu in-app ostud, in-mängu raha ja digitaalse muusika allalaadimist. "

David Webber, tegevjuht intellektikeskkondade

Raha on primitiivne

Ärge saage minust valesti aru. Generation X ja Y-põlvkond on teinud head tööd levib sõna ja arendada Bitcoin ja muud altcoins. Oleme tunnistajaks tegeliku majandusliku revolutsiooni viimase viie aasta jooksul ja enamik meist, et see on tee minna, poole maailmas, kus füüsiline raha on unecessary.

Füüsiline raha on primitiivne. Meil on vahetada märgid väärtus iidsetest aegadest. See ei ole mõtet, et 15 aastat tagasi 21. Sajandil, me ikka jalutada tasku täis vähe metallitükid. Ehitasime keeruline seade, mis sõitis Pluuto ja saatis meile pildi planeet, mis asub 7,5 miljardit kilomeetri kaugusel Maa, kuid me ikka sõltub paberitükke trükitud raha?

See on, kuidas ma arvan, ja veel, kannan raha, sest mul on vaja. Ikka, siin peitub vahe mind - A millenial koos online töökohtade ja uhke omanik Bitcoin rahakoti (isegi kui see on päris palju tühja...) - ja üks mu sõbrad.

Ta on 83-aastane hämmastav elu lugu, osa Silent Generation. Olime hiljuti räägi oma tööd nagu kirjanik ja ma üritasin leida viis selgitada cryptocurrency keegi sündinud 1930.. Ja siis ta küsib: "Kas sa mõtled Bitcoin?". Olin rabatud (olgem kasutada tesaurus).

See tõi huvitav vestlus fiat valuuta versus digitaalne raha ja mõned disappoiment kui sain teada mu sõber ei usalda midagi, mis ei ole "päris raha." Ja mina arvasin, et olin leidnud minu esimene Bitcoin sobiv eakatele. Aga asi on see, et just nagu tänapäeva lapsed ei ole, et tuttav füüsilise raha, ta ei ole kunagi olnud rahul digitaalse valuuta ja plastkaardid. Kõik on makstud sularahas.

Me oleme erinevad, kuid me ei ole nii erinevad. Seal on umbes 35 aastat rahalise areng ja pangandussüsteemi arengu vahel, kuid me mõlemad kasutavad füüsilist raha. Ta kasutab raha, sest ta tahab, ma kasutan seda, sest ja kui mul on vaja.

Füüsiline revolutsiooni

Kuid ajad on sügavalt muutunud ja tehnoloogia arenenud rohkem viimase kümnendi jooksul kui viimase 50 aasta jooksul. Praegu on peaaegu 20 aastat vahel tänapäeva lapsed ja mina. Ja nad on omaks digitaalse valuuta ja FINTECH ruumi ilma et isegi märganud, et see on loomulik. See on osa nende elust. See võib olla revolutsioon Y-põlvkond nagu mina, kes ikka ostetud mänge poest kasutades salvestatud taskuraha, kuid mitte selle uue põlvkonna.

Oleme tasapisi, kuid järjekindlalt, liikudes sularahata maailmas. Füüsiline raha saab minevikku paar aastakümmet, ei midagi enamat kui kokkuostja objekt. Põhja-Euroopa riikides on juba muudatuste tegemist - Taani lubatud kauplustes lõpetada nõustudes cashearlier sel aastal - ja rahvaste saavad valmis järgima juhtima. Ja pangad üritavad integreerida blockchain (või luua "hübriid süsteemid" inspireeritud Bitcoin peamine tehnoloogia), on selge, et Generation Z muutub üha cryptocurrency sobiv.

"Tänapäeval, mida on jäänud raha" on sageli lihtsalt konto rekord loeme arvutiekraanil ja peagi võib see lihtsalt olla rida koodi Bitcoin pearaamatu. "

Edward Frenkel, matemaatika professor UC Berkeley

"Lähen mainstream" võtab aega, me kõik ühel meelel, kuid see juhtub. Kuule!

Hoiatus: seisukohad selles artiklis on need autori ja ei pruugi ühtida, ja seda ei tohiks seostada, 99Bitcoins.

Seotud uudised


Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Värskendus 0,8.4 suurendab Bitcoini turvalisuse taset

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: niipea kui saadaval on 14nm, vabastame uue ASIC, mis ületab kõiki teisi 14nm kujundusi

Post ICO

Hiina Pank ei suuda tuvastada Bitcoini õigustatud finantsinstrumenti lähitulevikus

Post ICO

Bitcoin ja raha tulevik: Atlanta korraldab oktoobris krüptokonverentsi

Post ICO

Branson armastab Bitcoini, Venemaa mitte nii palju ja rohkem

Post ICO

Newegg aktsepteerib Bitcoini, Venemaa leiab krüpto-seadusi ja Coinbase käivitab Vault

Post ICO

Kaks poliitikut, kes võitlevad Maine, võtavad nüüd Bitcoini annetusi

Post ICO

Mt. Gox ametlikult pankrotiavaldused Ameerika Ühendriikides

Post ICO

Washington arvab, et digitaalsed vääringud kuuluvad raha määratlusse

Post ICO

Dorian S. Nakamoto palkab advokaadi, kes oma nime kohtus tühjendab

Post ICO

Top 4 pettused viimase aasta jooksul