Miks Island peaks kroonist tõesti lõhkuma ja võtma Bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Miks Island peaks kroonist tõesti lõhkuma ja võtma Bitcoini

Miks Island peaks kroonist tõesti lõhkuma ja võtma Bitcoini

Üks tähtsamaid käigus tehtud Bitcoin London 2013 konverentsil, mis toimus 2. Juulil oli üks tehtud Islandi majandusteadlane ja investor Sveinn Valfells. Ekspert esitas algselt šokeeriv idee: Islandi peaks loobuma kroon ja valida Bitcoinas oma uue valuuta.

Kuigi enamik inimesi Level 39 hoone olid avatud suuga, pärast mõni hetk mõelda, idee ei tundu nii radikaalne. Ja see on põhjus, miks:

  • Island on väga rikkad rahvas kahjustatud finantssüsteemi
  • Ajalugu on rahva näidanud suutmatust hallata valuuta
  • Riik on hädasti uut valuutat

Teisel pool:

  • Kordavad Bitcoin suudab lahendada mõned rahva probleeme
  • See krüpto-mündi muutub turulähedased lagi $ 1 miljard vaja võtta varuga
  • Bitcoin on juba struktuuri, nii et töö on poolik

Kui mõtled seda, mida näed, kuidas see võiks minna hästi Island, kui konstruktsioon on olemas, töövalmis. Pealegi, islandlased läbitavad uusi võimalusi, nagu Sveinn Valfells illustreeritud ajal Bitcoin juhul isiklik lugu:

"Minu vanaisa asutaja ehitusfirma 1947 nimetatakse Steypustodin -" valmis-mix tehas "- ja mu isa ja tema nõod olid äriühingu juhtimisel 1970 ja 1980, ajal kahekohaline, ja siis kolmekohaline inflatsioon. (...) Islandis inimestele meeldis ehitada oma maja ajal, kuid nad ei suutnud panna raha nad säästa ehitada kodudest panka, sest see kadus. Keegi oli mõte osta sertifikaadid ehitusmaterjalide ette, ja nende sertifikaatide nomineeritud kuupmeetrit betooni. See sai väga populaarseks palgapäeval, ja meie firma oleks väljastada sertifikaate. Ühel päeval firma sain kõne maksuameti küsitakse, kas meil oli välja need maksedokumendid. Me kinnitas ta, kuid küsiti, miks nad tahtsid teada. Ametnik ütles keegi üritas kasutada vautšereid maksma oma maksud. "

Lõpuks kupongide kiideti heaks ja inimesed harjunud neid. Niisiis, miks ei saa Bitcoin kõndida sama teed?

Arvad, et see on võimalik, Islandi vastu Bitcoin ametliku valuutana?

Via businessinsider.comMiks Bitcoin näib endiselt pettuseks?Me ei pea Internet, virtuaalne reaalsus, online shopping... Me ei saa olla nii arenenud kui tahame, kuid mõned meist veel näha Bitcoin nagu pettus. See on paratamatu.

Isegi Mike Shedlock alates veebilehel Turu Oracle, kasutatakse nõus selle idee, kuni ta rääkis Geoff Turk alates GoldMoney. Vastavalt spetsialist, "pettus" ei ole õige sõna määratlemiseks Bitcoin. Pärast uurides Bitcoins ta ütleb, et ta ei leidnud "midagi kelmuse nagu nende kohta".

Kuid "hindade kõikumise on teine ​​asi, ja see on tingitud suurenev nõudlus suhteliselt napp ressurss".

George Turk lisab, et "võib beindividuals üritab manipuleerida hind mingil viisil, mida me teame, on võimalik igal väike või isegi mitte nii väike turg". Ta ütleb ka, et "Bitcoin protokoll ise on üsna hea, ja see loob huvitavaid hübriid kaup ilma kehalise eksistentsi, mis on siiski piiratud pakkumise".

Niisiis, pettus ei ole täpne sõna määratleda digitaalse valuuta äärmiselt kõikuvad väärtus. Aga niikuinii, kasutajate ikka olema carefulabout kohtades, kus nad oma Bitcoins.

Via themarketoracle.com


Miks tegi Tšiili valitsus 40 000 $ kohalikuks Bitcoini vahetuseksUus Tšiili Bitcoin vahetada SurBTC oleks käivitunud operatsioonide hiljuti, kuid see on juba vallutanud usaldust riigi valitsus.

Kuigi firma silmitsi palju vastuseisu banksin alguses, see lõpuks leidnud cryptocurrency sobiv pangandus partnerit Tšiili. Kuid SurBTC evolutsiooni tõesti kiirenenud tänu poolt pakutav toetus Tšiili valitsus.

Riigi ametiasutused otsustanud tagasi vahetamist andes $ 40.000, mis riigi algatusel loodud suurendada alustavatel. Vastavalt börsi tegevjuht ja asutaja, Guillermo Torrealba meeskond kaasatud projektide tunneb seda toetust on "erakordne valideerimist."

"Me tõlgendas" vastutus ", mis pakub väga läbipaistev, turvaline vahetamine ja avatud teistele ettevõtjatele ühendada ja arendada oma lahendusi. See on ainus viis, et inimesed ei suuda unustada petuskeemid, mis on olnud. "

Torrealba, Tšiili ärimees usub SurBTC saab kindlasti kasvada ja laiendada oma teenuseid tänu riiklikku toetust.

Praegu vahetamist kavatseb lisada US dollarsto platvormi valuutade loetelu (mis hõlmab üksnes Tšiili peesot praegu), samuti laieneda teiste Lõuna-Ameerika riikidega. Lõppkokkuvõttes Torrealba ja asutajapartner Augustine Feuerhake taha SurBTC saada peamine vahetada Ladina-Ameerikas tegutsevad.

Teistes geograafiliselt seotud uudiseid, Ladina-Ameerika Facebook rivaal - sotsiaalne võrgustik Taringa! - on integreeritud Bitcoin erilisel moel. Platvorm kasutab nüüd cryptocurrency maksma oma kohaliku sisu pakkudes kohal.


Miks peaksid kaupmehed makse vastu võtma Bitcoini?Kas olete kaupmees või sa ise online pood? Siis see artikkel kui teile. Oleme kindlad olete kujutavad sellele küsimusele mitu korda: miks ma läbirääkimisi Bitcoins ja kuidas ma saan seda teha?

Noh, esiteks, olgem vastata, et "miks". Ei ole palju ettevõtteid (online ja reaalses maailmas) nõustudes Bitcoin, soyou võib olla pioneer ja meelitada tuhandeid userswho osta digitaalse valuuta, enne kui kõik teised ettevõtted loovutama kuuma "mündi".

Ja ärge muretsege: Bitcoin tehingute peetakse tavaliselt ohutu, sest iga tehingu avalikult kinnitanud võrgustik Bitcoin kasutajad.

Nüüd liigume edasi "kuidas" ja me seletame teile, kuidas saada Bitcoins makse. Esimene samm on luua konto Bitcoin kaupmehe lahendus, mis võimaldab teil võtta vastu Bitcoins. Võite kasutada platvormi nagu Mt. GOX, kõige populaarsem üks või teine ​​nagu BitPay või BitMerch.

Need andmevahetusplatvormid konverteerib Bitcoins USA dollarites või teiste valuutade sümboolse tasu eest (Mt. GOX laeb kuni 0,6% iga makse ja igast pool). Järgmisena lisada pildi oma veebilehel või poe, mis teatab oma klientidele uuest Bitcoin valik.

Kui teil on tõeline äri ja soovite aktsepteerida Bitcoins seal kõrval, kasutades neid virtuaalses maailmas, kliendid saavad maksta digitaalse valuuta abil mobiiltelefoni app nagu Blockchain või Paytunia Bitcoin Wallet tööriistu, mis töötavad QR koodid.

Kõik kahtlused? Saada meile kommentaar ja me püüame aidata!

Via entrepreneur.com

Seotud uudised


Post ICO

CoinTerra vaikimisi

Post ICO

Briti kohus tellib Moolaht 750 BTCi tagasi Syscoini arendajatele

Post ICO

Bitcoini ettevõtted võivad varsti avaldada enesekontrollikomitee loomise

Post ICO

BitScani tegevjuht: me näeme 2014. aastat kui suurema Bitcoini vastuvõtmise aastat ettevõtete seas

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Bitcoini kodusõda, kerge: kes, mida, miks, millal ja kuidas

Post ICO

Arvamuste tutvustamine

Post ICO

Lanka pank sulges Amagi Metalsi konto Bitcoini maksete tõttu

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

UltraPlay pakub oma klientidele uusi Bitcoini online-mängude lahendusi

Post ICO

BTC gild sulgub

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks