Miks Bitcoin läheb üles? (Ja kas see jätkub) | Estonian.lamareschale.org

Miks Bitcoin läheb üles? (Ja kas see jätkub)

Miks Bitcoin läheb üles? (Ja kas see jätkub)

Järgmised post peegeldab autori arvates ja ei vaadelda investeerimisnõustamiseta. Alati investeerida Bitcoin (või midagi muud), siis on hakanud oma raha ohus ja peab seda omal riisikol. Lühidalt, see ei investeerimisnõustamise!

Viimase mitu kuud Bitcoin hinnad on oluliselt suurenenud, tõustes vähem kui $ 250 eelmisel sügisel üle $ 650 juulis. Sest inimesed, kes on investeerinud Bitcoin see ei peaks tulema üllatusena. Lõppude lõpuks, valuuta oli mõeldud põhi koodi üles saada raha aastate jooksul. Ikka, dramaatilise ronida viimase paari kuu jooksul on kindlasti midagi väärt Kaevetööd ja uuema investorid, mõista seda hinnatõusu on oluline.

Miks on Bitcoin hinnad nii kõrged? Selle raha, Bitcoin võib mõjutada paljude ürituste ja küsimusi, mistõttu ei ole ühest vastust. Me siiski uurida mõningaid suurimaid tegureid Bitcoin hiljutine ronida ja kaaluda ka mõningaid sündmusi ja stsenaariumid, mis soosiks Bitcoin hinnad üles veelgi tulevikus.

See kõik on umbes pakkumine ja nõudlus

Pakkumise ja nõudluse on kaks kõige põhimõistete kaasaegse majandusteaduse ja neil on suur mõju üksteisele. Kui nõudlus ületab pakkumise, siis hinnad kipuvad tõusma. Kui pakkumine on suurem kui nõudlus, hinnad kipuvad langeda. See kehtib iga reguleerimata turuga, ja on oluline suurenemise mõistmine Bitcoin hind. Mida kõrgem on nõudlus Bitcoin on kõrgemad hinnad on.

Nagu pakkumise, Bitcoin varustamine taandatakse poolt valuuta ise. Bitcoin asutaja Natoshi Nakamoto sätestatud, et maksimaalne pakkumise Bitcoin määratakse 21 miljonit. Tähendus kui 21 miljonit bitcoins kaevandatakse, enam uusi münte kunagi käibele. See on teravas kontrastis enamiku riiklike valuutade suhtes. Valitsused on üldiselt suurendada rahapakkumist igal aastal, mis on üks peamisi põhjusi inflatsiooni järkjärgulist valuutade devalveerimine.

Veelgi enam, arvu bitcoins loodud pärast iga kaevandatakse ploki järk-järgult väheneb. Ligikaudu iga nelja aasta tagant arvu bitcoins premeeritakse kaevandamisel plokk pooleks. 9. Juulil, 2016 varustamine uute bitcoins lõigati 25-12,5. See vähenemine uute müntide aitab tugevdada Bitcoin vahetuskursi ning aitab selgitab, miks Bitcoin kasvanud nii palju viimase paari kuu jooksul, kuigi teised sündmused on mõjutanud ka.

Miks Bitcoin hinnad erinevad vastavalt turule?

Erinevad Bitcoin vahetus sageli kuvada erinevaid hindu bitcoins. Hinnad üldiselt stabiliseeruma pikas saalis, kuid kohati hinnad võivad erineda metsikult vastavalt turule. Osa sellest on tingitud sellest, et puudub keskne turg ning seega pakkumise ja nõudluse võib varieeruda vastavalt turule. Kui enamik Bitcoin investorid on bullish (st tahavad osta) ühe vahetuse, hinnad tõenäoliselt tõusutrend. Samuti siis, kui Bitcoin investorid on Langustrendi (st kes tahavad müüa) teisel turul, nad tõenäoliselt trend allapoole. Mõlemad sündmused võivad juhtuda samal ajal, hinnad surve erinevate vastavalt turule.

Muud tegurid, nagu tasud, tajuda legitiimsuse ja stabiilsuse vahetus ise, ja väikestes kogustes, muu hulgas võivad mõjutada teie hinnad üksikute vahetust. Kui olete kauplemine Bitcoin, ei ole alati hüpata odavama mündid, vaid ka kaaluda vahetust ise. Näiteks enne Mt.Gox varises Bitcoins müüdi rohkem kui 50% vähem reguleeritud turu hinnaga. Põhjus on, sest inimesed ei usu, et nad saavad tagasi oma raha, et vahetada, et nad läksid müük pidutsema.

Lisaks nõudluse ja pakkumise võib tugevalt mõjutanud kohalikke tingimusi. Kui vahetada asub Euroopas, ja näeb peamiselt Euroopa investorid, ja suur kohalik sündmus dramaatiliselt muudab pakkumise ja nõudluse, hinnad võivad muutuda kiiresti Euroopa turul, isegi kui nad jäävad stabiilseks teistel turgudel (nt hiljutine Brexit põhjustatud Bitcoin on hind tõusevad).

Nii millised sündmused võivad mõjutada Bitcoin?

Seal on palju sündmusi, mis võivad mõjutada hindu ja väärtust bitcoins. Me ei saa minna üle kõik neist ei ole ühes artiklis, kuid me ei tõsta esile ühed, kõige levinum ja kõige olulisemad sündmused. Nagu me minna läbi mõned näited, pea meeles, et see kõik suuresti taandub pakkumise ja nõudluse. Teisisõnu, sündmuste mõjutavatest pakkumise ja nõudluse ise.

Esiteks on oluline mõista, et Bitcoin on võtnud rolli "safe haven" investeeringute sõiduki. Teatud investeeringuid, nagu Bitcoin ja kuld, muutuvad soositud kui turud on rahutu. Seda seetõttu, et investorid otsivad turvapaika, sest muud investeeringud, nagu varud ja võimalused, lihtsalt tundub olevat liiga kõrge riskiga investeerida.

Praegu maailmamajanduses välja üsna ohtlik. Hiina tegeleb halbade laenude ja potentsiaalne turumulli, muu hulgas. Euroopa Liidu ja Ühendkuningriigi ikka tegelevad seisus Brexit hääl. Hispaania, Itaalia ja Kreeka, muu hulgas on hädas halva rahanduse, kõrge tööpuudus ja muud tõsised väljakutsed. Mis aktsiaturud otsivad nii rahutu, turvapaiga nagu Bitcoin vaadata väga atraktiivne.

Miks on Bitcoin safe haven? Üks peamisi põhjusi Bitcoin peetakse pelgupaiga on tänu oma piiratud pakkumise. Kui riigi majandus on hädas, valitsused kipuvad printida kuni uue raha, mis vähendab väärtust üksikute dollarit, naela, jne See tähendab, et isegi raha ise ei ole turvaline investeering majanduslanguse ajal.

Muud sündmused võivad mõjutada ka Bitcoin. Näiteks suur firma võib teatada, et nad hakkavad nõustudes Bitcoin või riiklike reguleerivate võiks teatada uued määrused. Lisada skandaalid, nagu siis, kui Mt. GOX Exchange lagunes, ja saate kiiresti näha, et seal on palju sündmusi, mis Bitcoin investorid peavad olge.

Ravi tõus ja langus on Bitcoin Hinnad

Esiteks ei ole magic või viis ennustada tõusu ja languse Bitcoini hinnad 100 protsenti täpsus. Nagu öeldud, saame pakkuda mõningaid andmeid, et võite alustada. Pea meeles siiski, et suurim tegur on pakkumise ja nõudluse.

On kahte tüüpi Bitcoin investorid, oluline investoritele, kes kasutavad segu kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete andmete investeerida Bitcoin, tavaliselt pika aja jooksul, ja tehnilised investorid, kes keskenduvad peaaegu eranditult kvantitatiivseid andmeid, ja üldiselt ainult investeerida kavatsusega korraldada bitcoins ainult paar päeva, tundi või isegi minuteid.

Mis peamine investeerida, siis üldiselt vastu segu kvantitatiivsed ja kvalitatiivsed meetodid. Sul silma peal hoida graafikuid ja numbreid, kindel, kuid võite ka kulutada palju aega lugedes uudiseid ja vaadates tähtsamad sündmused. Kui majanduskriisi puhkemist Ameerika Ühendriigid, näiteks ja aktsiaturgudel valamu, võite proovida investeerida bitcoins enne teiste investoritega alustada ostavad neid otsima safe haven.

Kvantitatiivse analüüsiga, siis püüdke avastada erinevusi hindadega. Näiteks Bitcoin äkki ja seletamatul langeda 5 protsenti. Olles jälginud Bitcoin pikka aega, kui tunnete, et kui need järsku seletamatu tilka juhtuda, hinnad kipuvad tagasilöögi kiiresti, nii olete otsustanud investeerida Bitcoini.

Kasutades tehnilise analüüsi nõuab tavaliselt arenenud tehniline analüüs tööriistu, mis võimaldavad teil analüüsida turgude kiiresti ja sageli automaatselt. Enne investeerimist suuri summasid kaudu tehnilist analüüsi, on soovitatav, et te kulutama aega rohkem teada selle investeerimisstrateegia.

Nii Kas Bitcoin hind jätkab tõusmist?

Piiratud kokku-pakkumise ja koonusjas uus bitcoins tähendab, et Bitcoin hinnad tõenäoliselt tõusevad jätkuvalt, pikemas perspektiivis. Praegu Bitcoin hinnad võivad olla veidi mull, millel Bitcoin investorid reageerida maailmamajanduse pingelistele ja uue pakkumise müntide teinud hiljaaegu poole võrra. Isegi kui Bitcoin hinnad langevad natuke (midagi, mida nimetatakse parandus), pikapeale Bitcoin hinnad tõenäoliselt tõusevad jätkuvalt. Tegelikult, kui hinnad ei tilk, siis ilmselt hea aeg investeerida.

Kui teise majanduslangus tabanud või suure finantskriisi puhkemist, Bitcoin hinnad võivad järsult tõusta. Isegi kui ei ole, Bitcoin on (tõenäoliselt) jätkuvalt saada järgmistel kuudel ja aastatel. See ei tähenda, et hinnad ei lange, turgude kipuvad tõusu ja mõõna, kuid bitcoins jääb seas ohutum investeeringute seal.

Järgmised post peegeldab autori arvates ja ei vaadelda investeerimisnõustamiseta. Alati investeerida Bitcoin (või midagi muud), siis on hakanud oma raha ohus ja peab seda omal riisikol. Lühidalt, see ei investeerimisnõustamise!

Seotud uudised


Post ICO

Lamassu käivitas Bitcoin Machine: ettetellimine on nüüd saadaval

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

Charlie Shrem mõistis kaheks aastaks vanglakaristuse

Post ICO

Bitcoini alternatiivne Bytecoin tähistab esimese plokki, teatab uutest funktsioonidest

Post ICO

Newegg aktsepteerib Bitcoini, Venemaa leiab krüpto-seadusi ja Coinbase käivitab Vault

Post ICO

Bitcoini ülemaailmne seaduslik ja vastuvõetav staatus

Post ICO

5 Põhjused, miks raha internetis purustab tsentraliseeritud rahastamine

Post ICO

Bitcoini kaevandusbasseini kasv Ghash.io tõstatab muret võimaliku 51% -lise rünnaku pärast

Post ICO

Kas Bitcoin võidab Ameerika Ühendriikide ametiasutused? Siin on mõned arvamused, mida peate lugema

Post ICO

REEDS Jewelers Nüüd aktsepteerib BTC Online & Store

Post ICO

Uus lähenemisviis: pangaautomaadist kioskini

Post ICO

Overstock.comi tegevjuht ütleb, et ta saab hämmingus, kui Amazon ignoreerib Bitcoini