Miks on püsiv anonüümsuse teema ikkagi Bitcoini evolutsiooni blokeerinud | Estonian.lamareschale.org

Miks on püsiv anonüümsuse teema ikkagi Bitcoini evolutsiooni blokeerinud

Miks on püsiv anonüümsuse teema ikkagi Bitcoini evolutsiooni blokeerinud

Mõned inimesed isegi ei vilgu, kui tähtis on Bitcoin ja oma potentsiaali. Nende jaoks Bitcoin on tulevikus. Vähemalt on see arvamus Mark Courtney direktor Toote ja teenused on GBGroup, identiteet luure ettevõte, kes kirjutas hiljuti arvamust artikkel Wired.

Oma ametikohal, Mark Courtney keskendub peamiselt küsimusele Bitcoin on anonymityas kvaliteet, mis tõmbavad inimesi digitaalse valuuta maailmas. "Siiski, kui see on kunagi saavutada tõeliselt laialdast kasutuselevõttu, digitaalne valuuta pakkujad peavad tõendama, et nad on nii usaldusväärseks. Selleks peavad nad pakuvad turvalise turgudel, rahulik wild raha kõikumisi ja mis kõige tähtsam lihtsustada kahtlusi võimalike kasutajad ", siis GBGroup ekspert kirjutab.

Kuigi võime jääda anonüümseks on üks neist asjadest, mis meelitab kasutajad, "see peab muutuma, kui valuuta on saavutada laialdast tunnustust".

Mis palju inimesi ei tea on see, et anonüümsus on ainult suhteline, mitte absoluutne, on asjaolu, et ei tee seda vähem murettekitav teatud asutustele. Tegelikult "iga Bitcoin tehingu tegelikult avalikult salvestatud võrku, mis tähendab avaliku metaandmed on vabalt saadaval, samas kasutaja pseudonüümid on nüüd kontrollitav. See on algus, kuid see ei ole piisav," lisab Mark Courtney.

Et alustada, "usaldusväärne identiteedi teave on põhiline requirementof kasutatavate infrastruktuuride hallata valuutavahetus, kaupade ja teenuste ja online kauplemise põrandad peavad võtma online ID kinnitamiseks. See võimaldab ettevõtetel autentimisel potentsiaalsetele klientidele reaalajas, samas samuti pakub mastaapsuse ja tõhususe vaja ülemaailmne ettevõte ".

Kuid need omamoodi tavasid ja eeskirju tuleb vastu on ulatuslikum, "dramaatiliselt muuta ettekujutust Bitcoin juhtiva digitaalse valuuta".

Kui me ei hoia järgmine selle suunas kasvu ja arengut, "mingisugune globaalne määrus on inevitableas tööstuse praegu ei tee piisavalt, et tagada rahapesu vastu", väidab digitaalse turvalisuse ekspert. Lahendus võib isegi olla "edumeel- Bitcoin ettevõtted", mis võib "teejuhiks koostamise suunised kujundada ja tagada oma tööstuse". Vähemalt need muutused "on tutvustada pseudonüümi kontroll, mis võimaldab isegi algtasemel turvalisus".

Vastavalt Mark Courtney on "nõuetele Bitcoin ettevõtted oleksid võimelised toimima ja turustada end pärast tööstusharu parima tava standarditele. See peaks sisaldama järgmisi esitatud rahapesu määrus samuti rakendamise identiteedi kinnitamiseks nii müüjad ja ostjad".

"Ilma turvalise infrastruktuuri digitaalse valuuta ei saavuta kunagi levinud vastuvõtmine mainstream publik. Esialgne edu Bitcoin tõestab, et on isu tüüpi digitaalse valuuta, kuid tegemata teenust usaldusväärne, rohkem kauplemise põrandad sulgeb" ekspert väidab.

Via wired.co.uk

Seotud uudised


Post ICO

Filipiinid õpivad oma krüptokursuse loomist: kohtuma E-Peso

Post ICO

NFC-tehnoloogia abil saavad kasutajad Bitcoini eest maksma nutitelefonid

Post ICO

Novacoini peamine arendaja: krüpteekursside jaoks kasutatavat lahendust ei tohiks kasutada vaid tõestussüsteemi jaoks

Post ICO

Ühendkuningriigi peamised Bitcoini ettevõtted kritiseerivad reguleerimist

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitstamp õnnestub häkkida, Overstock.com reklaamib Bitcoini pangaautomaadiga ja muud

Post ICO

Briti ettevõtjad muudavad HMRC arvamust Bitcoinilt: kohaldatav käibemaks käibemaksust kaotatakse

Post ICO

Itaalia parlamendis korraldatakse spetsiaalseid Bitcoini kuulamisi - Rootsi keskpank annab uue aruande

Post ICO

Kuno Goda: Ma sooviksin kunstimaailma Bitcoinist teada anda ja kunstnikele pakutavaid eeliseid

Post ICO

Teie Android-seadme jaoks kaks puhast Bitcoini rahakotid

Post ICO

Aruandes ennustatakse Bitcoini tehingute kahekordistumist 56 miljonile 2017. aastaks

Post ICO

Tekkivad kaks uut Bitcoini vahetust: USA-põhine CoinX ja Kanada Satoshi vaater