Miks väiksemad arengumaad kujunevad Bitcoini juhidena | Estonian.lamareschale.org

Miks väiksemad arengumaad kujunevad Bitcoini juhidena

Miks väiksemad arengumaad kujunevad Bitcoini juhidena

Georgia, endine kommunistlik Nõukogude Liit, on kujunenud üks tähtsamaid riike maailmas Bitcoin. Riik on koduks vähem kui neli miljonit inimest ja on nomimal sisemajanduse koguprodukt (SKP) on väiksem kui $ 17 miljardit.

Panna, et perspektiivi, on riik Ameerika Ühendriigid nimetatakse ka Gruusia. See ühtne riik, üks 50, mis moodustavad riigi on koduks rohkem kui 10 miljonit inimest ja nominaalne SKP, mis läheneb $ 400 miljardit.

[Tweet_box disain = "box_02"] Väiksemad arengumaades võib olukorra juhtidena digitaalse valuuta arengut. [/ Tweet_box]

Nii et jah, riigi Georgia on päris väike koht, ja see harva teeb rahvusvahelise pealkirju. Väike riik on siiski aeglaselt muutunud kuum koht teha äri. Eriti krüpto-äri.

In Maailmapanga "ärisõbralikkuse" pingeread, väike Kaukaasia riikide tegemist on number 14 välja ligi 200 riigis. Kui pingerida oli vaja luua "Olulisemad Bitcoin" riikides, Georgia peaaegu kindlasti teha top 10, ja üsna tõenäoliselt isegi viie. Sest riik, mis on koduks vähem kui neli miljonit inimest, mis on päris suur asi.

Arengumaad võivad asuda juhtima Bitcoin kaevandamise

Miks on Gruusia jaoks nii oluline Bitcoin? Hõredalt asustatud riik on koduks mõned maailma suurim Bitcoin kaevandustööde. Tegelikult eelmisel suvel, BitFury - maailma kõige hästi rahastatud kaevandamine - teatas, et tal on kavas ehitada $ 100 miljonit andmekeskuse riigis.

Tähtis on, et Gruusia on kujunenud üks peamisi keskusi Bitcoin miningbecause valitsus ise on uppumine raha cryptocurrency seotud toimingud. Gruusia valitsus on selle teostamiseks läbi riigi Kaasinvesteeringud Fondi, investeerimisfirma, mis oli alanud ja on endiselt tugevalt mõjutatud riigi rikkamaid miljardär ja peaminister Bidzina Ivanišvili.

Samal ajal kui teised maailma valitsused võitlevad välja nuputada, kuidas reguleerida Bitcoin väiksemad arengumaades võib olukorra juhtidena digitaalse valuuta arengut. Ühe, see on sageli lihtsam kohalike poliitikute kiiresti ja lihtsalt luua ja rakendada seadusi ja määrusi. Private mõjutusi, nagu lobitöö ettevõtted, väljakujunenud huvide (st traditsioonilise pangad) ja teised jõud on üldiselt ei ole nii võimas nendes riikides. Samal ajal, väiksemate riikide tavaliselt väiksemad omavalitsused. See tähendab, et loomise määruste ja määramise õiguslikku poliitika on üldiselt lihtsam.

Lisaks riigid, kes püüavad lahendada vaesuse või on äärmiselt mures soodustades majanduskasvu tõttu väiksus, on tõenäolisem, et julgustada kasvu Bitcoin tööstuses. Ameerika Ühendriikide või Euroopa Liidu - nii majanduse, et toota rohkem kui $ 15000000000000 väärt majandustegevuse igal aastal - Bitcoin on suhteliselt väike sektoris. Sest riik nagu Gruusia, mitme miljardi dollari Bitcoin sektori suur võimalus.

Selle tulemusena väiksemad, majanduslikult vähem arenenud riikides nagu Gruusia võib osutuda äärmiselt oluline läbi algusjärgus kasvu jaoks Bitcoin. Lihtsalt esitades mitu võimalust majanduskasvu sellised riigid on suurema stiimuli omaks cryptocurrency, isegi kui valitsused suuremates majanduse võitlevad kuidas toime tulla cryptocurrency.

Aga väike arenenud riikides?

Samal ajal, isegi väikesed rikkad riigid, nagu Singapur, võivad tekkida suurte Bitcoin sõlmpunktides. Singapur on juba võõrustas suur cryptocurrency konverentside ja on koduks paljudele edukas Bitcoin alustavatel.

Kohalik omavalitsus on olnud esirinnas, kui tegemist on tegeleda ja reguleerivad Bitcoin. Singapur ei ole majanduslikku looder, aga koos väikese linnriik üheks rikkamaks ja tähtsamaid linnu maailmas. Inim arengu, äri-, SKP (elaniku kohta), haridus ja muud pingeread, Singapur peaaegu alati teeb lühikese nimekirja enamikus arenenud riikides.

Need väiksemad riigid saavad üldiselt olema paindlikum ja vastama muutuvatele tingimustele ja tekkivaid võimalusi. Ja Bitcoin kindlasti esitleb areneva võimalus. Nagu näiteks, riikide nagu Gruusia ja Singapur on muutumas esirinnas alguses cryptocurrency rakendajatele. Aja jooksul, mitu neist väiksemad riigid tõenäoliselt positsioneerida end kui Bitcoin jaoturid, seega veenduge, et hoida oma silma peal arenguid.

Seotud uudised


Post ICO

Suur Rootsi pank sponsoreerib täisteksti ajalehes avaldatud anti-Bitcoini reklaami

Post ICO

Koinify ametlikult käivitada GEMS Crowdsale

Post ICO

Roger Ver käivitab häkkerite vastu võitlemise algatuse Bitcoin Bounty Hunter

Post ICO

Digitaalne innovatsioon Aasias: Bitcoini õitsev tulevik

Post ICO

Bitcoin v0.9 versioon annab kaupmeestele uusi funktsioone

Post ICO

Nick Szabo: Bitcoin võiks hõlbustada Kreeka kaubavahetust

Post ICO

Hashi kasum läheb võrguühenduseta

Post ICO

BitLicense põhjustab mõningaid vahetusi teeninduskohtade vähendamiseks New Yorgis

Post ICO

Rohkem inimesi ostab uimastite võrgus Bitcoin-friendly sites, Euroopa riikide nimekirja ülaosas

Post ICO

Bitcoin läheb üle 300 $, Alydi failid pankrotti ja BTC Hiina reguleerivad ökosüsteemi

Post ICO

Viis riiki, kes peaksid Bitcoini vastu võtma

Post ICO

BitPay Powers uus müügikoht Riistvara