WiiBox ja Gridseed Merge | Estonian.lamareschale.org

WiiBox ja Gridseed Merge

WiiBox ja Gridseed Merge

Uus cryptocurrency kaevandusettevõte on sündinud tulemusena ühinemise Gridseed ja WiiBox.

Sfardsis Hiina uus cryptocurrency kaevandusettevõte rahastatud Li Xiao Lai üks suurimaid omanike Bitcoin Hiinas ja Matrix Partners Hiina (investorite Tap4Funand teised) muutes Hiina esimene ettevõtmine tagatud cryptocurrency kaevandusettevõte poolt Matrix Partners Hiinas.

Li Xiao Lai on hästi teada, et paljud Aasias cryptocurrency maailma mees taga Bitfoo ja elu liige Bitcoin Foundation.

Uus firma Sfards loodab rakendada jõudu vastava andeid iga ettevõte. WiiBox meeskond tuua rohkem võimeid WiiBox kaevandamise riistvara kontrollisüsteem ja Gridseed meeskond keskendub uute pooljuhid.

Uus firma töötab ka tuua uue pilv kaevandamise lahendus massid koos värskenduse WiiBox platvormi, mis võimaldab kasutajatel rendile ülessulamise võimsus kasutajatele.

Viisakus Sfards

Gridseed on tuntud paljude ringid toomiseks Gridseed ASIC turule, mis võimaldas kaevurite dual minu nii Scrypt ja SHA256. Ettevõte oleks hiljem minna edasi Gridseed Blade mis oli Scrypt kaevur täis isegi rohkem võimu.

WiiBox pakub riist- ja tarkvara regulaator, mida kontrollivad Gridseed seadmeid.

Viisakus WiiBox

Riistvara tuli täis tükk tarkvara, mis on tehtud kaevandamise koos Gridseed seadmeid palju lihtsam pakkuda tarkvara, mis võimaldas bassein lülitus, overlock seaded, statistika ja rohkem.

Kuigi andmeid investeeringute summa tehtud Li Xiao Lai ega Matrix Partners Hiina on tehtud avalikkusele Peking põhinev ettevõte on täiskäigu edasisi arenguid cryptocurrency kaevandamise maailmas.Wikileaks aktsepteerib Bitcoini annetusi, et Edward Snowdenit aidataKui olete loonud ajakirjandusliku Allikas kaitse Defense Fund, Wikileaks on otsustanud, kes on kesklinnas oma esimese rahakogumise: Edward Snowden. Fond, mis tekitab raha Ajakirjanike allikate "õiguskaitse, on otsustanud toetada mees, kes paljastas tõe PRISM ja Põhja-Ameerika seireprogrammi.

Pealegi tavalisi rahakogumise - nagu krediitkaardid, tšekid või PayPal - fond on ka nõustuda Bitcoins. Kampaania on olnud vaid kuni kaks päeva, kuid on juba kogutud üle $ 9000 läbi FundRazr, annetatud 160 toetajad. Ja tundub, et cryptocurrency valik on meeldiv toetajad.

Edward Snowden, kes oli konsultant National Security Agency (NSA), on praegu Venemaal, kus ta on antud ajutine varjupaika. "USA valitsus avaldab olulist survet Venemaa ja teiste riikide püüdes sundida Hr Snowden Ameerika Ühendriikidesse, kus ta silmitsi aastakümnete vanglas või halvem. (...) Hr Snowden õiguslikku kaitse- ja sellega seotud avaliku kampaania BEA pikk ja kallis reis, mis võimalik ületada ainult oma support.Support õigus teada. Support Edward Snowden ", siis on võimalik lugeda fondide ametlik lehekülg.

Ja kinnitan, et kõik läheb raamat, Derek Rothera & Company Charted Raamatupidajate nimetati fondi haldamist, mis reguleerib seaduste Ühendkuningriik. "Ajakirjandusliku Allikas kaitse Kaitse Fondi auditeeritud ja saab kulutada raha õiguslik kaitse kampaaniat on nimetatud ajakirjandusliku allikatest. Tingimused ning fondi hoolekogu saab Rothera & Co", vastavalt Wikileaks.

Organisatsioon tagab, et töö ajakirjanduslik Allikas kaitse Defense Fund ei peatu siin: "perioodiliselt seda nimetab allikatest ta soovib suunata õiguslike ja kampaania aide".

Et teha oma Bitcoin annetuse, kõik mida sa pead tegema, on saata soovitud summa aadress 1snowqQP5VmZgU47i5AWwz9fsgHQg94Fa.


Wikipedia valib Coinbasei Bitcoini annetuste jaoksWikipediaand Wikimedia Foundation on toying ümber ideega nõustudes Bitcoin annetuste viimase mitme kuu jooksul.

Tundus nagu nad olid kindel, kuidas edasi liikuda ja Jimmy Wales isegi väitnud, et nad olid kindel mitu kuud, kuid nüüd on selgunud, et me täna lõpuks on vastus küsimusele, kas Wikipedia oleks alustada vastu Bitcoin.

See vastus on jah, kui nad teatas Wikimedia Foundation blogi täna märkides:

Oleme õnnelikud, et miljonid inimesed üle kogu maailma toetada töö Wikimedia Foundation annetuste kaudu. See on alati olnud oluline Foundation veenduda annetades on sama lihtne ja kaasava kui võimalik. Praegu võtame 13 erinevat makseviisid võimaldavad annetusi peaaegu iga riik maailmas, ja täna lisame veel ühe: Bitcoin.

Neile võõras Bitcoin, see on suhteliselt uus virtuaalne raha, praegu aktsepteeritud üha rohkem pangad ja kaupmehed üle kogu maailma. Meie koguduse liikmed on palunud Foundation alustada nõustudes Bitcoin. Need taotlused koos viimastel juhiseid IRS, julgustas Foundation uuesti läbi meie võime aktsepteerida Bitcoin.

Ülevaatuse ajal tegime kindlaks uus võimalus töötada umbes viimase tehniliste probleemide, samuti vähendada õiguslike riskide aktsepteerimise Bitcoin. Kasutades Coinbase, et Bitcoin vahetada, suudame kohe teisendada Bitcoin USA dollarit, mis nõuab minimaalselt tehnilise rakendamise meie lõppu. Kuna me nüüd ka juhised, kuidas arvestada Bitcoin on selge arusaam, kuidas seaduslikult seda hallata.

Wikimedia Foundation valitud Coinbase töötlemiseks annetuste vundamendi ja annetada leht on uuendatud on uus annetada koos Bitcoin nuppu valikuna. Leiate uuendatud annetuse aadressil: https://wikimediafoundation.org/wiki/Ways_to_Give#bitcoin

Seotud uudised


Post ICO

Ma väidan peaaegu oletatavat Coindeski

Post ICO

Fidor ja Kraken tahavad 2014. aasta lõpuks luua maailma esimese krüptokuuluväli

Post ICO

Mt. Goxi pidev flop, suur nädala BitPayile ja esimesele Bitcoini sularahaautomaatidele Ameerika Ühendriikides

Post ICO

USA Marshals teatas kolmandast Silk Roadi oksjonist: 50 000 BTC müüki märtsis

Post ICO

Bitcoin kasutab usaldusväärsust ELis Saksa tunnustamise kontsad

Post ICO

McGill Bitcoin Airdrop - hämmastav video

Post ICO

Taobao teeb oma Bit-Cointi staatuse ametliku hinna - Hiina hind langeb 16%

Post ICO

HashPrime kelm teeb palju küsimusi Blockchain.info Integrity

Post ICO

Mt. Gox valamud, Bitcoiners reageerivad Applei vastu ja Standardpank hõlmab krüptokuuluvust

Post ICO

Vietnam esitab bitcoini vastu hoiatuse - kasutab Mt. Goxi näide

Post ICO

Lego kaevandusrajatis: tipptehnoloogia, mis genereerib bitcoineid

Post ICO

REEDS Jewelers Nüüd aktsepteerib BTC Online & Store