Kas Mt.Gox müüakse ühe BTC, Bitcoin Drops 10% ja rohkem Weekly News Update | Estonian.lamareschale.org

Kas Mt.Gox müüakse ühe BTC, Bitcoin Drops 10% ja rohkem Weekly News Update

Kas Mt.Gox müüakse ühe BTC, Bitcoin Drops 10% ja rohkem Weekly News Update

Kohe alguses, kui te ei ole juba kuulnud, siis on vaja kuulda. Sa peaksid muuta kõik oma paroolid isiklikke kontosid, sealhulgas Bitcoin. Jah, iga parool. Miks? Kuna uue ilmutuse, et turvaprobleem, mis on püsinud viimase kahe aasta jooksul OpenSSL on nõrgenenud krüpteeritud veebi liiklust, jättes inimeste isikuandmeid puutuvad, sealhulgas Bitcoin rahakoti paroole ja muid olulisi andmeid,. Viga, nüüd dubleeritud Heartbleed, võib olla potentsiaalselt mõjutatud miljoneid. Arvestades raskusi jälgimise Bitcoin vargused on eriti oluline Bitcoin kogukonna liikmed, et kaitsta oma vara.Willy raportis süüdistatakse robotti Bitcoini volatiilsuse ja Mt. GoxÜheleheküljelise blogi nimega "The Willy aruanne" (eemaldatud vahepeal) hiljuti hukka väidetava vandenõu manipuleerida hind Bitcoin abil robotid. Aruande kohaselt, autoriks poolt cryptocurrency kaupleja, kes väidab, et on analüüsitud mitut kauplemise logid alates novembrist 2013 bot nimega Willy on üks põhjus eelmise aasta laine volatiilsust.

Blogi evenblames bot varguse miljoneid dollareid nüüdseks kadunuke vahetada Mt. GOX. "Kuskil 2013. Aasta detsembris, mitmed ettevõtjad nagu mina hakkas märkama kahtlaseid bot käitumist Mt. GOX", anonüümne autor algab öeldes.

"Põhimõtteliselt juhusliku arvu vahemikus 10 ja 20 Bitcoin oleks ostnud iga 5-10 minutit, non-stop, vähemalt kuus otsa, kuni jaanuari lõpuni," lisab ta. Kaupleja väidab need tehingud aitasid alates 27. September poolt bot kasutades erinevaid kontosid. Bot oleks osta digitaalseid münte turul, seiskamist konto ja kuulutatakse välja uus varsti pärast.

Fox Business teatab, et kõigi, väidab autor $ 112 miljoni kulus selle bot osta lähedal 270,000 BTC, enamasti novembris 2013. Kuid logid näitavad bot oli ikka töötab kuni jaanuari lõpuni koos teiste nii nimetatakse Markus, mis ilmselt ostetud ja müüdud BTC ümber sama aja jooksul maksab null kauplemise teenustasusid.

"Kui sa ei tea, kuidas Bitcoin äkki hinnatud väärtus koefitsiendiga 10 piires span ühe kuu, noh, see võib olla põhjuseks, miks. Ei Hiina investorid, mitte OTSIB büst - need sündmused võisid kaasa, kuid nad ei pruukinud peamine põhjus ", raporti autor ütleb.

Siis me kõik teame, mis juhtus detsembris. Bitcoin hind Mt. GOX (ja päris palju kõikjal) rohkelt. Lühike sõit ülalt kuni tegelikud probleemid algasid. Autor dokument ei excluse võimalus, et see oli töö väljaspool häkkerite või isegi kahtlustab lähedal Mt. GOX.

Ikka, hind Bitcoin on olnud üsna stabiilne alates Mt. GOX fiasko. Pärast lühikest vihmavaling, hind cryptocurrency on stabiliseerunud vahel $ 450 ja $ 600. Ajal kirjalikult, hind oli umbes $ 580.


Võida täis biktiniin koos ahela raadiogaKett Radioin üllatus väljakuulutamist eelmisel nädalal ajal 100k Doge Dig Give me teada, et Chain Radio on kiirendades meened nad teevad Chain Radio kodulehel ja jaam.

Mitte ainult jaama annab ära 100,000 LTBcoinafter 100000 Dogecoin giveawaythat toimus nad hakkavad paljastavad andmed selle kohta, kuidas kuulajad saavad võita 1 täis BTC lähinädalatel.

See on siiani suurim give et toimub cryptocurrency raadio ruumi kuupäev ja samas üksikasjad on veel hõre seoses give me oleme näinud jaama läheb palju vaeva, et saada suuri summasid erinevate cryptocurrencies möödunud mitu nädalat, sest need algselt käivitati ja eristuda tulemas konkurentsi (meil on mõned intervjuud rivistatud teiste jaamade avaldada varsti).

Kõik üksikasjad tehakse kättesaadavaks lähitulevikus ketti Radiowebsite.


WinkDexi rakendus iPhoneile ja iPod Touchile on siinWinklevoss kaksikud on teatanud, et ametlik WinkDex Apphas saabus iOS iPhone ja iPod touch.

Uus tasuta rakendus võib leida iTunes hereand võimaldab kasutajatel näha praeguse määra vastavalt WinkDex, viimase 24 tunni tõusud ja mõõnad ja muutub koos kalkulaatori, ajalooliste kaartide ja rohkem.

Rakendus on nüüd saadaval ainult USA App Store, kuid peagi saadaval paljudes teistes riikides, sealhulgas Kanada ja Suurbritannia.


Winklevii investeering Bitcoini kasvas poole aastaga rohkem kui 20 miljonit dollaritPopulaarne kõnekäänd ütleb, et "Kes naerab viimasena, naerab paremini" ja et ei saa olla tõepärasem kui sa arvad Winklevoss kaksikud.

Aprillis, kui nad otsustasid investeerida $ 11 miljonit aastal Bitcoin mitmed investorid ja ärimehed naerma oma kulul. Kuid nüüd nad maksavad arve, kui Winklevii suutsid kolmekordistub et algse investeeringu $ 32 miljonit vaid seitse kuud, Washington Post teatab.

Tyler ja Cameron ei olnud nii õnnelik alguses. Nad teatas Bitcoin poode 11. Aprillil pärast rekordilise $ 266. Sel päeval iga digitaalse mündi hind $ 120, kuid allakäiguspiraalini viinud madala $ 50. Siiski otsustasid nad hoiavad kõvasti kinni ja oli kohe naeratades uuesti. Vastavalt allikas lähedal Winkelvoss vennad, nad ei ole müünud ​​oma Bitcoins alates aprillist.

Üks Bitcoin on nüüd väärt umbes $ 350: peaaegu kolm korda $ 120 hind 11. Aprillil, nagu märgib New York Times. See tähendab, münte, mis olid kunagi väärt $ 11 miljonit on praegu väärt umbes $ 32 miljonit.

Aga see pole veel kõik. The Washington Post lisab, et kaksikud hakkasid investeerida Bitcoin 2012. Aasta juulis, kui iga mündi hind $ 9. Kui nad ostnud mõned ajal, nad on nüüd väärt 40 korda rohkem. Kuna alguses oma krüpto-seiklus on Winklevii muutunud omanikud umbes ühe protsendi kõigist digitaalse münte, mis on nüüd väärt rohkem kui $ 40 miljonit.

Seotud uudised


Post ICO

VeriCoin Fred Wilson: Blockchain põhineb Reddit võiks tekkida

Post ICO

USA soojeneb kuni Bitcoinini, Coinbase jõuab piirini ja Cyprian ülikool võtab juhtpositsiooni

Post ICO

Robocoini ja PayMaqi toodetud Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad Lõuna-Koreasse ja Hispaaniasse

Post ICO

Kaevandamisbasseini kasvu ahvatleb Bitcoini kogukond hirmu eest 51% -lise rünnaku eest

Post ICO

Mt. Gox on ise aktiveerinud Akamai ja on uus kauplemismootor, kuid aeglaselt toimingud on endiselt probleemiks

Post ICO

Mis Ross Ulbrichti vanglakaristuse lause tähendab ebaseaduslikku Interneti-jaemüüki ja Bitcoin

Post ICO

7 põhjust, miks teie Bitcoin Business kaotab kliente

Post ICO

Bitcoin Big Parukad

Post ICO

Bitcoini tulevikku kolm erinevat prognoosi

Post ICO

Londonis on teise krüptokuulendusega seotud sündmus: Bitcoin Focusi kohtumine

Post ICO

Uus Bitcoini ATM avaneb Lõuna-Koreas

Post ICO

Kaks poliitikut, kes võitlevad Maine, võtavad nüüd Bitcoini annetusi