Kas määrused sulgevad basseinid? | Estonian.lamareschale.org

Kas määrused sulgevad basseinid?

Kas määrused sulgevad basseinid?

Koos kõigi viimaste arutelu kavandatava NYFDS määruste oleme näinud arutelude ümber, kuidas see mõjutab vahetusi, ladestamine programmidega, kuid üks valdkond, mis on kahe silma vahele jäänud osa kaevandus basseinid.

BTC Guildhowever on ilmselt mõelnud võimalikku mõju see avaldab kaevandamise bassein pärast postitades teate veebilehel, mis loeb:

See uudis uuendatud tehakse meelde kõigile kasutajatele, et BTC Guild ei ole pank. Jättes BTC kuskil, et ei ole oma rahakoti on alati oht, et on väljaspool teie kontrolli all. Automaatne väljavõtmine peaks alati olema seatud käivitada vähemalt kord nädalas, kui mitte sagedamini suurtarbijatele, piirates kokkupuudet.

Eespool on ka oluline kui uudis väljub New York Department of Financial Services, koos kavandatud määrused, mida on väga lai. Praeguse ettepanekud (vastavalt avaliku kommentaar ja toimetamine), tegutsevad bassein USAs on võimatu teha õiguslikult saamata olulisi isikuandmeid kõigile kasutajatele, mitte ainult neid, USAs. Samuti oleks suuri rahalisi kulutusi, mis ületaks rahasumma bassein on kogunud alates loomisest. Kuna ei ole võimalik kedagi ei kaevanduse bassein nimetatud nõuetele, see tähendab, et igal pool USAs on sunnitud sulgema või tegutseda ebaseaduslikult ja loodan, et nad ignoreerida.

Kui määrused lõpule (see on ebatõenäoline vähemalt 3-4 kuud, kui mitte rohkem) vormis, mis kehtib siiski basseinid, bassein sunnitud shutdown. See uudis post on tehtud teate, et see on erand märgitud 3-kuu lõpp aknas tuvastatud KKK ja teemas. Kui määrused edasi, 3-kuulise vähendatakse 45 päeva tõttu juriidiline nõue tegevuse lõpetama enne määruste jõustumist.

See hoiatus on ennetava. Miski on muutunud see uudis post ja ma olen ikka veel ootab tagasisidet õigusnõustaja selles, kas on võimalik, et New York laiendada oma haaret teises riigis, kui bassein on kasutajad seda New Yorgis.

Praegusel kujul BTC Guild ei seiskamist, kuid nad mõtlevad väga edasi viisil rääkides õigusnõustaja, kuidas need normid võivad mõjutada kaevandamise bassein jm kaevandus basseinid.

Mõned on väitnud, et praegune teooriad on alarmeeriv seoses määruse teised väidavad, et määrus ei ole selge mitmes mõttes ja kuni nad on veelgi selgemaks, et tuleb olla ettevaatlik ja eeldusel peaks olema halvimal juhul eriti kui lahkus tahtlikult või tahtmatult ebamäärane seisukohti seadusandjad.

Kuigi BTC Guild aruanded on kindel, kui kui see ei tööta New York kui eeskirjad kehtivad bassein eeskirjad on üsna selge, et seoses. Määrused lugeda:

(N) virtuaalne raha äritegevuse tähendab käitumist mistahes järgmist tüüpi tegevused hõlmavad New York või New York Resident:

Enamik advokaadid tunduvad nõustute, et kui tegeleda New York elanikud kuidagi kuju või vormi olenemata millises olekus on reeglid kehtivad võrdväärselt oma äri. Kui midagi on tavaliselt kirjutatud seadus konkreetselt kui see on tavaliselt täpselt nii, nagu see on loetav.

Olles seda öelnud on lihtne asjaolu, et määrus on tulemas. Oleme jõudnud punkti, kus see on võimatu vältida määrus.

Mis mõju määrused olema cryptocurrency ole veel näinud, kuid see peaks olema meeldetuletus, kui oluline on nüüd oma hääle kuuldavaks kui kommentaar algab.

Kuidas BTC Guild ja teised reageerivad sellele eeskirjade kogum on veel kindlaks määratud, kuid on ilmne, et igaüks mõtleb seda ja valmistub kaubalaev luugid.

Seotud uudised


Post ICO

Blockchain.info jõuab 500 000 rahakotist

Post ICO

Ainult 30% Põhja-Ameerikastest teavad Bitcoini ja rohkem kui pooled ei kavatse seda kasutada

Post ICO

Austraalased armastavad Bitcoini Bill Pay

Post ICO

Chain Raadio käivitamine 28. juulil

Post ICO

Butterfly Labs suletud FTC, süüdistatakse ebaõiglane ja petlik tegevus

Post ICO

Bitcoin-eksklusiivne platvorm Clipperz liigub Islandi

Post ICO

Rünnaku ohver DogecoinAPI toob üles

Post ICO

Bitstamp ja teised vahetused jätkavad Bitcoini väljavõtmist Mt. Gox kannab protesti

Post ICO

Enamik tehnoloogilisi asjatundjaid kindlasti tahavad maksta BTC-s

Post ICO

Coinsetteri tegevjuht kirjutab pankadele avaliku kirja, milles palutakse rohkem koostööd

Post ICO

Microsofti globaalsed plaanid BTC jaoks, Bitcoini hind alla $ 300 ja rohkem

Post ICO

Koinify ametlikult käivitada GEMS Crowdsale