Winklevossi kaksikud käivitavad uue Bitcoini rakenduse: kohtuma WinkDexiga | Estonian.lamareschale.org

Winklevossi kaksikud käivitavad uue Bitcoini rakenduse: kohtuma WinkDexiga

Winklevossi kaksikud käivitavad uue Bitcoini rakenduse: kohtuma WinkDexiga

Kuulus Bitcoin sobiv duo, Winklevoss kaksikud, on käivitanud uue cryptocurrency seotud app nimega WinkDex. Rakendus, mis on kooskõlas operatiivne süsteem iOS, jälgib hind Bitcoin reaalajas.

WinkDex appprovides kasutaja keskmiselt hinnad näidatakse erinevate Bitcoin vahetust. Vastavalt rakenduse lehele iTunes, see on tegelikult "kõige täpsem hind Bitcoin reaalajas".

Aga see on ka muid funktsioone. Näiteks, selle kalkulaatori funktsiooni saab teisendada hind BTC USA dollarit ja muid võimalusi pakkuda juurdepääsu ajaloolise Bitcoin andmeid ja graafikuid põhineb Bitcoin on variatsioon väärtus ja suurus krüpteerimisoperatsiooni turul.

Winkdex tema käivitamine oli kõigepealt teatas Twitteri kaudu sel kolmapäeval (15.).

Ühes päevas rakenduse vallutasid viis tärni

Tagasiside põhjal 12 kasutajad), kuid kindlasti rohkem hinnangud ja kommentaarid jälgib.

Tyler ja Cameron Winklevoss on kaks kõige kuulsam Bitcoin ettevõtjad. Kaksikud - enamasti tuntud oma seoses arengu Facebook ja Oikeusjuttu vastu Mark Zuckerberg - näitas 2013. Aastal, et nad omandis ühe protsendi kõigist Bitcoins ajal saadaval.

Kuna thenthe Winklevii püüdnud käivitada Bitcoin ETF, kuid protsess on võtnud oma aja. Kaksikud esitanud proposalwith põhja-ameerika Securities and Exchange Commission (SEC) jaoks avalik loend Winklevoss Bitcoin Trust tagasi juulis ja ootame ikka veel vastust.

Pilte Winkdex, iTunes ja TwitterWinklevossi kaksikud käivitasid Exchange GeminiWinklevoss kaksikud on kindlasti olnud hõivatud viimaste kuude, lisades uusi funktsioone Winkdex, jooksvalt läbi uute Android ja iOS rakendusi, ja tööd ETF, mis tõenäoliselt käivitab peagi.

Nüüd saame lisada veel toode pikk nimekiri asjadest, mida nad olen vaeva näinud. Kaksikud on uus Bitcoin vahetada, et Cameron teatas on "järgmise põlvkonna Bitcoin vahetada".

Kirjas kirjutanud uue websiteCameron Winklevoss kirjutas,

Kui hakkasime meie ETF reisi me varsti järeldusele, et USA-reguleeritud ETF ei piisanud. Üha enam USA investorid, ettevõtjad, finantsasutused ja ettevõtted tahtsid lüüa Bitcoin otseselt, kuid ei olnud muid võimalusi kaubelda välismaal või istuda kõrvale. Niisiis, hakkasime otsima täpselt, mida ta võtaks luua USA-s asuva Bitcoin vahetada.

Mõned enam põnev osad Kaksikud projekti kuuluvad Ameerika Ühendriigid pangandus partner vahetamist mis Cameron kirjeldab,

Meil on ka elevil teatada, et meil on tagatud panga- suhe New Yorgi osariik-Chartered Bank. See tähendab, et oma raha kunagi lahkuda riigist. See tähendab ka, et USA dollarit Kaksikud on kõlblikud FDIC kindlustus valduses USA-reguleeritud pank. Teie US dollarit Kaksikud oleks sama ohutu ja turvaline kui nad on oma pangakonto täna.

Nüüd näib, et kaksikud on kokku 14 isikut meeskond tuua selle projekti reaalsuseks.

Kuigi teenus ei ole veel Internetis huvilistele varase juurdepääsu saab registreeruda kohta Gemini kodulehel siin.


Kas digitaalvaluuta kasvab, kas Litecoin saab järgmisena Bitcoin?Bitcoin pole ainus suur virtuaalne mündi linna jaoks aega. Me oleme näinud muud digitaalse valuuta ilmuvad viimastel aastatel, valuuta nagu Litecoin, mis on kasvanud palju. Niisiis, võib LiteCoin järgmine Bitcoin?

99Bitcoins rääkinud nende teiste "münte" hereand Litecoin oli ajal, enim kasutatud valuuta pärast Bitcoin. Siis see küsimus hakkas pop-up kõikjal ja Litecoin Anton Yemelyanov otsustas rääkida probleemi: "arendusmeeskond ei näe LTC konkureeriva valuuta BTC. Ei ole seost nende cryptocurrencies (va Litecoin tuleneb Bitcoin ) ".

Kuid see ei ole ainult kuulujutt. Niisiis, mida teeb Litecoin nii huvitav, et lühikeses perspektiivis? Võibolla see on Mt. GOX plaanid alustada vahetada valuuta kõrval Bitcoin. Suur muutus, sest kodulehel on vastutav 80 protsenti maailma vahetamist Bitcoin.

Mt. GOX teatas, aprill 24. Et platvorm oli "plaanib (kasutusele Litecoin vahetamise) kaks nädalat tagasi". Aga "sündmuste rööbastelt et kava. Praegu oleme keskendunud üldise stabiilsuse vahetamist ja käivitab Litecoin kui oleme valmis. Muidu me võiks olla veelgi keerulisemaks asjad", veebilehel selgitatud.

Litecoin juba kaubeldakse kaks väiksemat andmevahetusplatvormid: BTC-E ja Vircurex. Aga väärtus nii mündid on tõesti kauge, kohe. Teine erinevus on see, et Bitcoin kaevandamise muutunud super tehniline ja keeruline protsess, samas Litecoin saab valmistada lihtsam protsess. Varsti need "väikesed" erinevused võivad muutuda suur stiimuleid digitaalse valuuta kasutajad.

Via dailydot.com


Tühista münte mcxNOW koheKui teil on kasutaja mcxNOW see on teie hoiatus, et sa pead kohe tagasi kõik oma münte vahetada.

Sait on teatanud nad ei kavatse olla läheb offline 15. Novembril teha täiendusi parandada mõned lahendamata küsimused ning alustada uute funktsioonide lisamise kohapeal.

McxNOW läheb arvesse algaval reservi 15. November 2014 ja kestab vähemalt paar nädalat tegeleda mõnede küsimuste kohta rahakoti kasutamist ja hulk süsteemi administraatorid võimalik lahendada probleeme. Samuti võtame seda aeg täita mõned funktsioon kasutajate taotlused.

Kõik rahakotid siin eemaldatakse, et teha ruumi uuele rahakoti süsteem tähendab, et teil on vaja tühistada kõik oma cryptocurrency põllumajandusettevõtete enne seda ülemiseks piiriks. Iga münte jäänud mcxNOW hetkel ülemiseks piiriks hävitatakse.

Olemasolevad taskud ja kõik varukoopiaid ei kavatse olla purustatud säilitada kasutajate privaatsust. Mõned mündid praegu mcxNOW ei tagasta. Täname kannatlikkuse eest me püüame hoida mcxNOW üks parimaid platvormid cryptocurrency.

Nagu alati on parem ei salvesta teie Müntide vahetamine ja see peaks olema veel meeldetuletus sellest. Kui teil on tasakaalu münte vahetada 15. Novembril nad hävitatakse vahetamise teel.

Seotud uudised


Post ICO

Coinbase tegevjuht väidab, et bikcoin asendab USA dollari kui maailma reservvaluuta

Post ICO

15 saidid kõigile oma krüpteerimisküsimustele

Post ICO

Meie redigeerimisprotsessi ja juhiste selgitamine

Post ICO

Vaata välja Blockchain.info, CoinFinance on sinu taga

Post ICO

Avalon võib saada investeeringuteks 200 miljonit dollarit ja 20 nm tehnoloogia, et saada kaevandusturul liider

Post ICO

Elamine Panama ajal Bitcoin mull: lugu rääkis esimesel isikul

Post ICO

Blockchain & Chain.com partnerid Hackathoni jaoks, kellel on rahalisi auhindu 125 000 dollariga

Post ICO

Jon Matonis astub ametist lahkudes - valimiskogu istungjärk 2015. aasta jaanuariks

Post ICO

Kenneth Metral, Coingigist: ostjad hakkavad rohkem usaldama ja kulutama rohkem biktoone

Post ICO

Bitcoini ajalugu

Post ICO

Neweggi uus Bitcoin makseviis on saadaval rohkem kui 25 miljonile registreeritud kasutajale

Post ICO

Bitcoin-ticker on juba saadaval Bloombergi terminalil, kuid ainult töötajatele