Maailm muutub Bitcioni kasuks - Bitcoini uudiste ajakohastamine | Estonian.lamareschale.org

Maailm muutub Bitcioni kasuks - Bitcoini uudiste ajakohastamine

Maailm muutub Bitcioni kasuks - Bitcoini uudiste ajakohastamine

Bitcoin populaarsus kasvab jätkuvalt. Kuigi suhted valuuta ja erinevate valitsuste on põrkunud vahel ebamäärane ja tormiline, üks Texas Senati kandidaat, hr Steve Stockman, teatas, et ta oleks nõus annetusi Bitcoins. See ei pruugi tunduda vastuolulisi mõned ju raha on raha eks? Ikka liikuda tõstnud mõned kulmud, arvestades, et Bitcoin on poliitiliselt väide probleem Ameerika Ühendriikides. Texas on tuntud oma liberaal orienteeritud poliitikud, aga nii see ei peaks tulema üllatusena, et Lone Star riigi toodetud esimese Bitcoin kandidaat.Maailma esimene Bitcoini töötute messil tabab California maisPlug and Play Tech Centerin Sunnyvale, California (Ameerika Ühendriigid), varsti korraldada esimene Bitcoin töömessi. Üritus on kavandatud mai 3. Ja oodatakse, et meelitada mitusada osalejat.

korraldus töömess on käidelda Coinality, platvorm, kus tööandjad ja tööotsijad saavad ühendada töövõimalusi, et maksta cryptocurrency, toel Andreas M. Antonopoulos.

Pealegi Blockchain.info juht turvaülem ja Bitcoin entusiast, töömessil osaleb ka teistes isiksused nagu Dan Roseman ja Greg Wexler, nii Coinality või Scott Robinson juht Plug and Play Tech Keskuse Bitcoin Accelerator programmi.

Tööotsijate, kes saab külastada korral tasuta, on võimalus ühendada mitu tööandjat nagu BitPay, 37Coins, Kraken, BitGive, HolyTransaction, Purse.io, CryptoTrustPoint, BitWage.co, CounterParty.co, PrivateInternetAccess, XAPO, GoCoin, CoinTrust, CrowdCurity ja Vaurum, teiste hulgas.

Õiglane on võimalik külastada 01:00-05:00 3. Mail.


Bitcoini maailm, mis ilmub CES 2015-sWorld of Bitcoin on hõlmama 2000 ruutmeetril saare ja töötama vähemalt 10 ettevõtet erinevatest nurkadest Bitcoin ökosüsteemi. Osalejad saavad laadida oma esimese Bitcoin rahakott, osta Bitcoin, demo kaevandamise riistvara, saada Bitcoin vahetada konto õppida online turvalisust ning kohtuda juhtivaid ettevõtteid Bitcoin. Ettevõtete kollektiivselt esindavad üle $ 100 miljonit riskikapitali rahastamise - tõeline märk tootmisharu kasvu. World of Bitcoin on nullpunkt põnevaid tutvustusi, meened ja toote teadetena osalevatele ettevõtetele.

"Bitcoin on kiiresti uueks rahaline ja kaubanduslik paradigmad," ütleb Emily Vaughn turundusjuht BitPay ja korraldaja World of Bitcoin. "The presentatsioon on mõned top talent Bitcoin tehnoloogia ja annab ainulaadse kogemuse 170,000 CES osalejaid."

BitPay, mis hiljuti hakkas töötlemise Bitcoin maksed Microsoft valmistub teine ​​suur aastas. Ettevõte debüteeris oma NFC toega makse rakendust Money20 / 20 möödunud aasta novembris ja plaanib avalöögi CES mitmete võrdselt põnevaid teadaanded.

World of Bitcoin on Las Vegas Convention Center Lõuna Hall, Booth 36223.

Pildi viisakalt ja Ben Freedman.


Meeldetuletuseks on X2 Bitcoin Ponzi kollapsX2 Bitcoin on cryptocurrency Ponzi kohas, kus "investorid" lubati 200% tagasi üle 200 tunni jooksul.

Sait on teise pikas reas Ponzi petuskeemid praegu all kannatavad cryptocurrency ruumi. Pärast pelgalt üheksa päeva online, paljud kasutajad on teatanud, et võtab esitata, kuna töödeldud ei kuvata Bitcoin blockchain ja klienditoe enam vastates sõnumeid.

Tõmmake Töödeldud, kuid ei saadeta

Sait tuli pärast hävitamise ja kokkuvarisemine cryptocurrency Ponzi Crypto Double, mis Müntide Fire uurivate ajakirjanike usuvad haldab sama meeskond X2 Bitcoin põhineb erasektori registreerimise teabe.

On tõenäoline, et operaatorid seda Ponzi kelmuse teeb kolmanda streigi vastu cryptocurrency kogukonna kui need muutuvad üha kaugemale julgust kui inimesed jätkuvalt panna raha petuskeemid loodavad näha tagasipöördumist. See teine ​​katse tasaarveldada hinnanguliselt $ 43.000 USD võimalused.

See uudis peaks olema teise meeldetuletuse investorite võimalike skeemide või petuskeemid olema valvsad ja mitte kunagi investeerida midagi, mis tundub liiga hea, et olla tõsi.


Kas Xapo tegi söödaks ja lülitiks?Bitcoin kogukond on rusikad püsti pärast pildi läks viiruse näitab Xapochanging Xapo veebisaidil pärast laevandus Xapo deebetkaardiga.

Pilt läks kiiresti viirushaigus imgurand / r / bitcoinon reddit nördinult suurest loog kasutajad jättes kommentaarid pahameele, et üritab selgitada teenustasusid.

Ilmselt pahameele rohkem koondunud, et Xapo teinud ühe esialgse lubaduse ja hiljem ei suutnud pakkuda ja ei ole veel tunnistama, et see on nii.

Müntide Fire varem kaetud Xapo kui nad tõstatatud täiendavat $ 20 miljonit dollarit riskikapitalirahastusest ja olid tollal reklaamib, et väljaspool esimese $ 15 eest kaardi nad ei oleks maha mingeid täiendavaid tasusid.

Müntide Fire on ulatasid PR meeskond Xapo ja veel saada avalduse ajal käisime vajutage selle looga, kuid kui saame avalduse me uuendame seda lugu.

Seotud uudised


Post ICO

Gavin Andresen: on väike võimalus, et Bitcoin saab tõesti väga suureks

Post ICO

Jon Matonis juhib Bitcoini sihtasutust, Atlasi uut vahetust ja Bitcoini ATM-i edu

Post ICO

Dorian S. Nakamoto palkab advokaadi, kes oma nime kohtus tühjendab

Post ICO

Fidori ja Krakeni meeskonnad krüptokuuluväljapanga jaoks

Post ICO

Esimesed Bitcoini sularahaautomaadid jõuavad järgmise paari nädala jooksul NYC-sse ja Lõuna-Ameerikale

Post ICO

New Yorki finantsasutuse poolt välja antud lõplik versioon BitLicense

Post ICO

Rahvafondide ja heategevusvõimud, mida toidab Bitcoin

Post ICO

Must reede, Cyber esmaspäev tõsta Bitcoini uus rekord: tarbijad kulutasid $ 296M BTC-s

Post ICO

Mt. Gox on ise aktiveerinud Akamai ja on uus kauplemismootor, kuid aeglaselt toimingud on endiselt probleemiks

Post ICO

Rahandus Tüdruku näpunäited: Mt. Selgitasid Gox ja Bitcoin

Post ICO

Bitcoini tulevikku kolm erinevat prognoosi

Post ICO

Bitcoin Big Parukad