Coinflori esimene maakleril põhinev Bitcoini turg | Estonian.lamareschale.org

Coinflori esimene maakleril põhinev Bitcoini turg

Coinflori esimene maakleril põhinev Bitcoini turg

Kui tegemist füüsilise valuutade enamik investoreid ütleb teile, et kaks asja on äärmiselt oluline neile: kogenud maakler ja garantii turvaliste tehingute minimaalse võimalusi kahju pettuse või varguse eest. On oodata, et investorid virtuaalne valuutade on samuti vaja samal tasemel teadmised ja turvalisus, sest lõpuks on see kõik raha.

Vastuseks eespool vajadust, Coinfloor, London suurim Bitcoin vahetada, on käivitamas revolutsiooniline vahetada tagatud turg Bitcoin. Seda nimetatakse Coinfloor Turg põhineb Coinfloor Exchange ja annab Suurbritannia investoritele turvaline, peer-to-peer keskkond, kus osta Bitcoin. Vastavalt TuruVahile Coinfloor hiljuti tööle mõned parimad Bitcoin maaklerid Suurbritannias luua selle turul samuti kiirendada vastuvõtmist Bitcoin valuuta mainstream investeeringute ettevõtetele. Vastavalt Mark Lamb, Coinfloor tegevjuht, "Coinfloor on esimene institutsioon Bitcoin tööstuse peegeldada detsentraliseeritud vahendajate võrgustikku tagatud tsentraliseeritud vahetada." Viimastel aastatel Coinfloor on kiiresti kasvanud üheks maailma kõige vedelik nael Sterling Bitcoin turgudel.

Mida Coinfloor pakkuda?

On tõestatud, et Coinfloor annab investoritele esimese oluline komponent oluline investor, kuid kuidas teine ​​- kogenud maakler, kes teeb investeerida Bitcoin väärt tema / tema ajal? Coinfloor hoolitseb, et samuti. Ettevõte teeb koostööd Eesti Panga LHV et võimaldada neil töödelda investeeringuid. Lisaks on otsene kokkupuude teadlike Coinfloor Turg maaklerid on antud. Investorid saavad olla kindlad, et kõik maaklerid kaasatud läbimurre ettevõtmine isiklikult vaadatakse läbi tagamaks, et nad toetada ja kaubanduse vastavalt laitmatu standardid, et Coinfloor on tuntud. See kinnitamise protsessi on rafineeritud konstantselt. Coinfloor uurib ka vahendajate eraettevõtted ja loob isiklikku suhet iga maakler. Üks Coinfloor Turg professionaalse maaklerid, Peter Wood või paremini tuntud internetis y3peto, kinnitas turvalisuse ja lihtsuse kasutades Coinfloor Turg samuti asjaolu, et ta on väga huvitatud, millega tema äri koostöös Coinfloor. Ta on ka elevil oma valiku, märkides, et see seisab tunnustada tema tööd kui Bitcoin maakler. Valitud maaklerid on saanud 21 asutajaliikmed Coinfloor Market. Nad sõlmisid ka Bitcoin maakleri lepingu, milles nad kohustuvad standardite eespool. Käesolev leping on väga sarnane Buttonwood leping, mis on vundament New York Stock Exchange on ehitatud. See on oluline, sest börsil on sarnased probleemid, kellel on esinenud Bitcoin turgudel täna.

Bitcoin investoritele tagatakse järgmiste kasutamisel Coinfloor Turg:

  • Kasutamine Coinfloor vahetada oja Bitcoin Sterling Conversion Hinnad otse, ja vastupidi
  • Ohutu ladustamise nende Bitcoin, kasutades erinevaid tasemeid krüpteeritud turvalisuse ja maa-alune võlvid
  • Fair vahetada hinnad
  • Investor-sõbralik, maakler-põhine keskkond
  • Väga isikupärastatud teenuste

Sammud on lihtne

Kuigi võiks eeldada protsessi sekkuda selle uue süsteemi kui investor oleks keeruline ja aeganõudev, et nii ei ole üldse. Vaid mõned põhilised sammud tuleb järgida ja Bob teil onu! Sammud, mida võib lühidalt sätestatud järgmiselt:

  • Registreeri uus investor, kasutades oma e-posti aadress ja valige parool
  • Vali Bitcoin maakler, et sa tunned oleks võimalik ehitada tugevad ja usalduslikud rahalist suhted, eriti kui sul on plaanis teha seda viisil investeeringute pidev osa oma äritehingute
  • E-posti aadressile tuleb kinnitas
  • Pärast eespool nimetatud kinnitus on tehtud, siis on vaja luua kahe teguri autentimine; laadige kehtiv ID foto ja elukoha tõend

Olete nüüd valmis investeerima Bitcoin!

Ostuprotsessi on sama lihtne. Sa põhimõtteliselt kanda summa Gross Bitcoin toote oma maakleri pangakonto - 20 naela on nõutav minimaalne summa. Seega ei ole vaja hoiustada kaudu rahvusvahelise pangaülekande. Kui olete üle raha, Coinfloor vahetus- allikaid Bitcoin otse oma Coinfloor konto. Siiski toimub deponeerimine kuni sa maakler on kinnitanud, et ta sai oma deposiidi ja tehakse kindlaks, et ei toimunud muid probleeme tehingu käigus. See ei saa lihtsam kui see.

Seotud uudised


Post ICO

Kaevandamisbasseini kasvu ahvatleb Bitcoini kogukond hirmu eest 51% -lise rünnaku eest

Post ICO

Bitcoin ja Hiina: armastuslugu?

Post ICO

Bitstamp parandab identiteedi kontrollimist ja turvalisust GBGroupi tehnoloogiaga

Post ICO

Blockchain skoorid registreerivad rahastamise ringi, Filipiinid õpivad E-Peso ja palju muud

Post ICO

Nasdaq kavatseb rakendada Blockchaini eraturul

Post ICO

CoinsForTech käivitab Bitcoini turgude ja digitaalse rahakoti teenuse OneWallet.io

Post ICO

Bitcoin ebaõnnestub sularaha test ja seda peetakse Soomes kaupadeks

Post ICO

Kas Kenya saab Bigcoini universumi uus suur saabumine?

Post ICO

NASDAQ lubas esimest vahetusprogrammi, et kasutada Bitcoini blokkide tehnoloogiat

Post ICO

Matt Allen, BitcoinStarteri asutaja: uus funktsioon võimaldab teil Redditis redigeerida Bitcoinide kaudu

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Kanada senat ütleb, et Ottawa peaks kasutama Bitcoini jaoks käepärast lähenemist