Muretsed oma bitcoiinide pärast? Šveitsi krüptokuuluväline kaupleja saab neid tuumapunkris hoida | Estonian.lamareschale.org

Muretsed oma bitcoiinide pärast? Šveitsi krüptokuuluväline kaupleja saab neid tuumapunkris hoida

Muretsed oma bitcoiinide pärast? Šveitsi krüptokuuluväline kaupleja saab neid tuumapunkris hoida

Kuna Šveitsi valitsuse lubatud eraettevõtete osta või rentida mõned riigi Sadekaitserajatiste ehitatud külma sõja ajal perioodil palju uusi originaal ettevõtted on hüppasid üles. Üks neist oli loodud cryptocurrency kaupleja, kes otsustas kasutada mõningaid 7000 saadaval punkrid ohutult salvestada digitaalse mündid, mis võimaldab super-turvaline kaevandamise ja kauplemise samuti.

Richard Porubcan on pseudonüümi käesoleva Šveitsi ettevõtja, vastavalt Forbes, kes ei soovi paljastada oma tõelise identiteedi. Kuigi see võib tekitada mõningaid kahtlusi, kaupleja tundub legit: ta jookseb edukas virtuaalne raha kaevandamine nimetatakse GMP, mis meelitab investeeringuid veebisaidi kaudu nimetatakse Cryptostocks ja regulaarsed kontakti oma paljude aktsionäridele.

Tema operatsioon on "valge" hinnang vahetamise, mis tähendab, et ta on mänginud reeglite järgi ja maksab tagasi oma investoritele. Forbes teatab, et tema äri asub saksakeelse osa Šveits nimetatakse Kreuzlingen.

selle uue algatuse, Porubcan kirjeldab seda projekti, mis annab apokalüpsis-proof Bitcoin punkrid, mis võimaldavad super-ohutu kaevandamise, kaubanduse või digitaal raha, olles oluline tippe "detsentraliseeritud ja neutraalne" rahalise süsteemi.

"Bitcoin on muutumas veojõu. See tähendab, et riistvara infrastruktuuri Tuleb tagada parimal võimalikul viisil. Endine punker Šveitsi armee varustab kõiki peame andma sellele soovitud turvalisuse tase", ütles ta Forbes.

See on midagi enamat kui lihtsalt kaevandamisel või kaupluse cryptocurrency: ettevõtja väidab, et on tagatud mitmed punkrid, mis olid muutunud sõjalise klassi "arvutamise keskused" sõltumatute toiteallikad ja turvalist Interneti-ühendus, samuti koondamise süsteemi, et tagada varjupaikade kunagi kukkuda võrku. Kõik nad kaitstud "tohutu Vault ukse" ja tugev turvasüsteem.

See tähendab, et isegi juhul, kui tuumaplahvatus, oma Bitcoins on ohutu... Palju turvalisem kui sa, riskime öeldes. Porubcan ütleb "maailma muutub üha ohtlikumaks, nii et see on hea koht on kusagil, mida saab sertifitseeritud ohutut tuuma- või elektromagnetilise impulsi hävitamine. Maailm vajab turvalisust. Isegi kui meie pakkumine on lihtsalt selles cryptocurrency piirkond, ma näen seda järgmise väike samm turvatud raha ülekande keskkond 21. Sajandi ".

Haarata koht punkri juures, potentsiaalsetele klientidele on vaja võtta ühendust Porubcan () ja arutada üksikasjad.

Seotud uudised


Post ICO

Bitcoin Kanadas: miks kohalikud kaupmehed armastavad krüptokuuluvust

Post ICO

Šveitsi poliitik soovib, et valitsus uuriks Bitcoin: keelustamist või reguleerimist?

Post ICO

Siiditee lõpp, BitcoinTalk.org häkkinud ja ekspeditsioon, mis võtab Bitcoini uuele kõrgusele

Post ICO

2013. aasta Bitcoini artikkel võib olla selle vene saidi lagunemine

Post ICO

Lego kaevandusrajatis: tipptehnoloogia, mis genereerib bitcoineid

Post ICO

Jon Matonis selgitab, miks ta kiitis Bitcoini sihtasutuse heaks

Post ICO

Hispaanlased ameeriklased on etnilised grupid, kellel on suurimad teadmised Bitcoini kohta

Post ICO

Hiina hoiab nuusktubakas, Heineken räägib sellest ja Bitcoinvention Aasia tühistatakse

Post ICO

Kolm suurt Hiina BTC-i vahetust teatavad reservkindlate lahenduste täieliku väljaandmisest

Post ICO

Küprose keskpank Bitcoini vastu: Krüpto-valuutaga seotud tegevuste heakskiitmine puudub

Post ICO

Bitcoini mänguasutus sai peaaegu $ 1 miljon dollarit

Post ICO

Uus vahetus BitQuick.tw võimaldab teil osta ja müüa Bitcoini Taiwani dollaritesse