Xapo Maailma tähtsad panganduse andmed nõuandva kogu jaoks | Estonian.lamareschale.org

Xapo Maailma tähtsad panganduse andmed nõuandva kogu jaoks

Xapo Maailma tähtsad panganduse andmed nõuandva kogu jaoks

Täna hommikul Xapo teatas teket oma nõuandekogu kolme liiget, Dee Hock, John Reed ja Lawrence H. Summers.

Xapo on finantsteenuste ja turvafirma, et on välja töötanud Bitcoin rahakoti ja turvaline võlvkelder kulutuste ja ladustamise bitcoins. Ettevõte, mis on tagatud põhja 40 miljonit dollarit rahastamise investorite sealhulgas Winklevoss Capital, Pantera Capital, Ribbit Capital võrdlus- ja on laienemas ning võttes meetmeid, et veelgi tahkuma ennast mängija rahalist ruumi.

Ettevõte on moodustatud uus nõukojas, mis sisaldab mitu suurt nimed, mis on kindlasti palun institutsionaalsed investorid ja lisada täiendavaid seadustada operatsioone.

Hr Hock. Viisakus Xapo.

Dee Hock oli asutaja Visa ja pensionile 1984. Hr Hock on tuntud paljud makseteenuste pakkujate eest vastutavaks maksesüsteemid, mis on siiani kasutusel tänaseni.

"Bitcoin on mitte ainult tuleviku makseid, vaid ka tulevikus valitsemise" Hr Hock ütles. "Me elame 21. Sajandil, kuid on endiselt kasutades käsu ja kontrolli organisatsioonilised struktuurid alates 16. Sajandist. Bitcoin on üks parimaid näiteid sellest, kuidas detsentraliseeritud, peer-to-peer organisatsioon saab lahendada probleeme, et need dateeritud organisatsioonid ei saa. Nagu Internet, Bitcoin ei omanduses või kontrolli all ükskõik üksus, nii et see kujutab uskumatu võimalusi uue taseme tõhususe ja läbipaistvuse finantstehinguid. "

Hr Reed. Viisakus Xapo.

Ettevõte lisas ka John Reed et nõukojas. Hr Reed oli varem esimees ja tegevdirektor Citibank. Hr Reed oli ka esimeeste New York Stock Exchange. Ta praegu tegutseb esimeestele MIT Corporation.

"Finantsteenused jäänud suuresti puutumata digitaalse revolutsiooni," ütleb hr Reed. "Bitcoin on reaalne võimalus muutmise seda. Raha keskmes on lihtsalt pearaamatu jälgida, võlad ja Bitcoin on tõesti parim esitus universaalne pearaamatu oleme kunagi näinud. Ainuüksi asjaolu, et seal ei saa kunagi olla rohkem kui 21 miljonit bitcoins ja et iga Bitcoin võib jagada 100 miljonit ühikut muudab oluliselt parandada mis tahes ajaloolise vormi valuutas. "

Hr Summers. Viisakus Lawrence H. Summers

Lõplik lisaks nõukojas sel ajal on hr Lawrence Summers. Hr Summers on endine Rahandusminister president Bill Clinton. Hr Summers oli ka president Harvardi Ülikoolis. Aastal 2013, ta oli laialt usutakse, et saada esimehed Föderaalreservi enne Obama ametisse pr Janet Yellen tõttu poliitilisi probleeme.

Hr Summers ütles: "Seni, kui me oleme vaja kanda raha oleme olnud tugineda kolmanda isiku, olgu see siis pank, arvelduskoja või makse võrku. Bitcoin pakkumised, esimest korda, meetod kandes raha ja maksete tegemise kõikjal kõikjal, reaalajas, ilma mis tahes vahendava. See võib tähendada, me varsti näha palju miljardeid inimesi saates Bitcoin igapäevaelu lihtsalt nagu nad praegu saata tekstisõnum. "

Xapo ka hiljuti teatas ta liigub ettevõtte peakorter Zürich.

Pealkirja pilt viisakalt Xapo.

Seotud uudised


Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saavad eksklusiivse juurdepääsu müügieelsetele piletitele

Post ICO

Bitcoini tume külg: väärkasutatav krüptograafia

Post ICO

Bitcoin on uus kuld: miks Bitcoin muutub turvavärvi valuutaks

Post ICO

Bitcoin Mining - ülevaade

Post ICO

Andersen paneb veel ühe ettepaneku suuruse piiramise suurendamiseks

Post ICO

Bitcoini arendaja Gavin Andresen kahtlustab kõige pilvede kaevandamistöödes Ponzi skeeme

Post ICO

Leedus Bitcoin: taksoteenus JazzExpress aktsepteerib krüpto makseid

Post ICO

Bitcoin kaevandusplatvormid

Post ICO

Kohalikud omavalitsused sulgesid Vermonti ainus Bitcoini ATM

Post ICO

BitGive saab 503 (c) (3) staatuse IRSilt

Post ICO

Coinsetter laiendab teenuseid pärast Kanada Bitcoin vahetus CAVIRTEX omandamist

Post ICO

Exchangei tegevjuht First Meta leiti Singapuris surnuks