Xapo tõstab täiendavat 20 miljonit dollarit | Estonian.lamareschale.org

Xapo tõstab täiendavat 20 miljonit dollarit

Xapo tõstab täiendavat 20 miljonit dollarit

Xapo tõstnud $ 20 miljonit Series A-1 rahastamist. See vooru rahastamise juhtis Greylock Partnerid ja Index Ventures, täiendavate investeeringute teke Capital Partners, Max Levchin, kaas-asutaja PayPal, Internet investor Juri Milner ja Jerry Yang, asutajapartner AME Cloud Ventures ja asutaja Yahoo !. Need investorid liituda varem toetajad Benchmark, Fortress Investment Group ja Ribbit Capital, kes on investeerinud $ 20 miljonit seeria rahastamise märtsis.

Reid Hoffman ja Mike Volpi ühinevad Matt Cohler nagu Xapo juhatuse vaatlejad. Mõlemad Reid ja Mike on tõestatud ajalugu tunnistades kujunemisjärgus tehnoloogiate enne kui nad jõuavad masside ja nii on juhatas uuendused mõtete rakendamist, et laialdast kasutuselevõttu.

Tegevjuht Wences Casares ütles: "Tulevikku vaadates, jätkame vara investeerida hoone meie meeskond ja meie suite teenuseid. Me oleme pühendunud arendamine raames, mis võimaldavad bitcoins kasutada tarbijate igapäevaelus samas jätkates pakkuda väga turvaline Bitcoin ladustamine Wall Street vahendite vahetamist ja finantsasutuste käitlemise bitcoins. "

Xapo annab Bitcoin rahakotid, võlvid ja varsti laevandus esimese Bitcoin deebetkaardi tarbijatele.XE Valuutaprogramm lisab Bitcoini oma loendisseTeenus, mis on muutunud lemmik Valuutakonverteri palju inimesi, on hiljuti lisatud Bitcoin oma nimekirja valikuid. XE Valuuta juba üle 180 võimalusi, kuid nüüd cryptocurrency on ka üks neist.

Enam kui 15 miljonit allalaadimist, tasuta rakenduse ja lihtne kalkulaator - mis sisaldab ajakohastatud vahetuskursside ja diagramme, muu hulgas teenused ja töötab ka offline - peetakse top 20 Mujal ja kohalik rakendus Google Play. Pealegi, see on esile toodud peamised meedia nagu BBC, LA Times, CNN ja Travel Channel.

Teine märk arenguga Bitcoin!

Via techbeast.net


Miami Beachi jahilaenutus aktsepteerib krüptokuuluvõimalustKui te plaanite reisi randa ja seal on mõned BTC põletamine oma reisikohvrid "tasku, siin on soovitus: cryptocurrency on uusim makse optionat Miami põhinev paadilaenutus teenust soodsas Yacht Charters & Sales.

Ettevõttel on 26 eraomandis paadid ja jahid, et saab rentida neli tundi või rohkem koos kapten ja stjuardess.

Vastavalt kaasomanik Jessica Londono, soodsas korraldab klientide kogu reis kütuse toidu, kas nad soovivad rentida väikseim paat saadaval, mis on 38 jalga, või suurima laeva, 130 jalga. Privaatne püsikiiruse mahub maksimaalselt 12 inimest.

hinnad algavad $ 1500 ja võib minna kuni $ 18.000, väärtustab samaväärne 1,8 BTC ja 22,3 BTC vastavalt kehtivale vahetuskursile. Kõik tehingud töötleb BitPay.

Jessica londoño abikaasa asutajad soodsas, otsustas alustada vastu Bitcoins pärast muutub kaevurite 2013. Aastal "Õppisin Bitcoin tagasi märtsis. Ma kuulsin seda enne, kuid me tõesti pühendunud kui me otsustasime osta kaevur alates Butterfly Labs ", ütles ta Bitcoin Kontrollija.

Paar hoiab osa Bitcoins ja rahavahetus Out ülejäänud nüüd, peamiselt seetõttu, et ettevõte vajab "maksma paadi omanikud, stjuardess, töötajad ja kulud" ja nad ei nõustu cryptocurrency veel.

Londono tõesti usub Bitcoin on tulevikku, "eriti Miami, kus meil on nii palju turiste". Ta ütleb, et kui linna võib olla rohkem müüjad nagu soodsas vastu Bitcoin lähitulevikus, "lihtsus on üks valuuta on elu muutumise".

Pilte Advantaged


DinoDirectis saate juba Bitcoini kaudu ostaLehekülgedel DinoDirect on nüüd vastu Bitcoin. Ettevõte teatas uue makseviisi kaudu avalik teadaanne avaldatakse oma veebilehel sel neljapäeval (4).

Vastavalt teadmiseks, "online kaupmehed on lihtsalt nõustudes Bitcoins samamoodi nagu nad on nõustudes makseid Visa, MasterCard või isegi PayPal", nii DinoDirect võttis selle sammu ilma kahtlusi ja asjad ilmselt läheb sujuvalt.

"Pole ime, et kliendid on mida esineb suunas DinoDirect oste selle uue vormi valuutas. Klient on teatanud, et ta on muutunud palju lihtsamaks ja huvitavamaks teha purchasesdue et lisafunktsioonid on ette nähtud käesolevas vormis vääringus", lisab avalduses.

Nüüd peale "hea kvaliteediga tooteid saadaval" ja "tõhus ja kiire klienditeenindus", klientide DinoDirect on erinev ja uuenduslik maksevalikut käsutuses.


Siis saate nüüd SMS-iga SMS-iga saata, osta ja müüa tänu Coinbase uuele funktsioonileCoinbase on olnud üsna aktiivne ja teada palju uusi funktsioone. Just sel neljapäeval (15) platvormi ajakohastanud oma cryptocurrency süsteemi uue SMS-põhine lahendus. See tähendab, et Coinbase kasutajatele saab nüüd täita kõik põhilised tegevused seotud Bitcoin läbi lühikesi tekstsõnumeid ja kasutades lihtsaid käske.

See funktsioon töötab igasuguse nutitelefoni või mobiiltelefoni, mis võimaldab kasutajal nautida kõiki perks teenust. "Me püüame pidevalt teha Bitcoin lihtne ja kättesaadav kõigile. Mõned inimesed, kes saavad Bitcoin kõige (need teise ja kolmanda maailma riikides) ei ole nutitelefoni kuigi" selgitab Coinbase oma blogis.

Niisiis, mida sa pead tegema, et luua ja kasutada seda uut teenust? Esiteks, minna platvormi kontode lehel ja seejärel kontrollida oma telefoninumber.

Nagu näete, SMS võimalus on vaikimisi keelatud. Kliki "SMS Seaded" nupule ja luua oma 6-kohaline PIN-kood.

Võite kasutada mitmeid 1 (650) 316-5555 proovida selle uue funktsiooni. Nõel hiljem jooksul taotletud hääl callthat kinnitab käsud tehinguid, mis mõjutavad teie Bitcoin tasakaalu. Et kontrollida täielikku nimekirja käske saab siit.

Seotud uudised


Post ICO

VeriCoin: endine FinCEN juht James Freis räägib 14. augustil Bitcoini reguleerimise konverentsil

Post ICO

Osta auto virtuaalse valuutaga: Aussie auto tootja Tomcar võtab Bitcoini vastu

Post ICO

Xapo hüvitab igakuised teenustasud Bitcoinis

Post ICO

Mis uudist Bitcoin 0.8.6 kohta? Vead ja ploki suuruse piirangud

Post ICO

Bitstamp jätkab äritegevust turvalisema süsteemiga pärast suurt rahakoti rikkumist

Post ICO

Bitcoin on nüüd Vermont pizzeria makseviis

Post ICO

Roger Ver käivitab häkkerite vastu võitlemise algatuse Bitcoin Bounty Hunter

Post ICO

Blockchaini tehnoloogia - kuidas tulevik välja näeb?

Post ICO

Jennifer Lawrencei alasti piltide lekkinud kollektor eeldas helikopterit Bitcoini premeeritust

Post ICO

Bitcoini mikro-tehingud ilma tasudeta? Jah, see on uus Coinbase funktsioon

Post ICO

Bitcoini kaevandusbasseini kasv Ghash.io tõstatab muret võimaliku 51% -lise rünnaku pärast

Post ICO

Aeg tähistada Blockchain.info: platvormil on nüüd üks miljoneid Bitcoini rahakotid