Saate Bitcoini kasutada selleks, et aidata San Francisco kodututel talvel soojeneda | Estonian.lamareschale.org

Saate Bitcoini kasutada selleks, et aidata San Francisco kodututel talvel soojeneda

Saate Bitcoini kasutada selleks, et aidata San Francisco kodututel talvel soojeneda

Projekti FEED on partneriks kuni Bitcoin Ei pommid ja Mass Appeal Inc. Hoida San Francisco kodutute veidi mugavam sel talvel. Nad üritavad koguda vahendeid, et osta rohkem kui 300 dressipluusid koos Bitcoin seotud kiri levitada vähem õnnelikud enne talve algust.

Projekt on jaotavad toidu kord kuus sisefilee piirkond, San Francisco, kuna 2009. Tagasihoidlik idee, et alustas väikese rühma sõbrad on nüüd suur heategevuslik operatsiooni. Kuid nad on kannatanud õiguslikke probleeme minevikus, sest nad on püüdnud koguda annetusi ilma korraliku staatus, mis võimaldas avaliku raha kogumine. Nüüd Project FEED on ainult sularaha operatsiooni... Ja ka Bitcoin toetaja.

Mööda teed, liikmed FEED aru, et lisaks toiduga, inimesed on vaja sooje riideid. Ja see on see, kuidas projekti kapoti Homelesswas sündinud: "Asi pole selles, kasutades kodutute teha propagandat Bitcoin. Selle asemel, need lõpetati dressipluusid pakkuda odavam võimalus aidata seda inimest," selgitas David Barker, platvormi Bitcoin Ei pommid.

Sa saadYoung Sohn liidab BitFury nõuandekoguBitFury Grouphas lisatakse Young Sohn, Samsung Electronics president ja Chief strateegia ohvitser, oma strateegilise nõuandva. BitFury hiljuti investeerinud GoCoinand on laiendanud haaret ettevõtte kaudu riskikapitali programm.

Young Sohn on olnud president ja juht strateegia ohvitser Samsung Electronics on 2012. Aastast alates.

30 aastat pooljuhtide ja tootmise kogemus, Sohn on varem tegevjuhina ja president neli muud riigiettevõtted sealhulgas Quantum Corporation, Oak Technologies, Agilent Semiconductor (nüüd Avago) ja Inphi Corporation. Lisaks aitas ta võtab kolm ettevõtet avaliku kandmise ajal kas tegevjuht või juhatuse liige (at PLX Technologies, Synnex Technologies ja Inphi). Young alustas oma karjääri Intel ja oli vastutav alustades ettevõtte strateegiliste ja väga edukas PC kiibistik äri.

"Me oleme põnevil, et tervitada Young Sohn meie strateegiline nõuandev mis koosneb mõned silmapaistvamaid tehnoloogia ja riskikapitali tööstuse juhid," ütles Valeri Vavilov tegevjuht BitFury. "Young ulatuslik kogemus pooljuhtide ja tarbeelektroonika võimaldab meil uurida ärivõimalusi olmeseadmetest turul."

"BitFury on hästi positsioneeritud oma custom disain kiip ja andmekeskuse tehnoloogia," ütles Young Sohn. "Ettevõtte pühendunud tulemuste saavutamisele läbi tugev ja järjepidev täitmine oma äri ja kasvu strateegia on mitte ainult lubatud BitFury saada väga lugupeetud globaalse Bitcoin firma, vaid ka näha uusi võimalusi. Ma olen põnevil võimaluse olla strateegiline nõustaja, et toetada BitFury on ambitsioonikaid eesmärke. "

Muu liikmed BitFury nõukojas hulka dr Jackson Hu, 35-aastase pooljuhtide tööstuses veteran, kes varem töötas esimees ja tegevjuht UMC, maailma suuruselt teine ​​pooljuhtide sulatus, ja Jonathan Teo - asutaja ja partner Binary Capital keskendudes varakult tarbija tehnoloogia.


Teie Bitcoinid saavad aidata Shirei jagamisel, et pakkuda õnnelike tänupüha inimestele, kes seda vajavadSeal on väike heategevus New Hampshire (Ameerika Ühendriigid), mida nimetatakse Shire Sharingthat, kord aastas, teeb palju perekondi õnnelikumaks. Rühm, mis on loodud Amanda Bouldin, annab tänupüha sööki vaeseid annetuste ja aktsepteerib Bitcoins.

Kuigi ühendus on vaid üks suur sündmus aastas, samuti korraldavad nad teiste väiksemate projectslike korjanduste New Hampshire Toidupanga või toidu drives vaeseid kohalike perede ajal ülejäänud aasta, Bouldin selgitas intervjuus avaldatud Bitcoins Ei pommid.

Shire jagamine praegu saab annetusi üle kogu riigi, kuid enamik toetust veel ka kohalikud vabaduse aktivistide. Rühm leiab seejärel peredele, kes vajavad abi kaudu institutsioonide nagu Lutheran Sotsiaalteenused ja sõbrad Unustatud lapsed.

Ja mis on Bitcoin muutunud rühma, kui tegemist on annetused? "Kuna hind Bitcoin on määratud minema ajas, see on lihtne viis mind hoida annetuste pikaajalise ilma palju väärtpaberi riskwhile mõnevõrra kõrvale hoida, et kogu inflatsiooni asi".

"Lisaks usun, inimesed, kes olen, kellel peale BTC mõnda aega on apt annetada rohkem BTC kui nad oleksid FRNe [ujuva intressimääraga võlakirjad], sest nad ostsid neid tunduvalt vähem kui nad parasjagu väärt", Amanda lisatud küsitlemisel.

Projekt käivitati 2011. Aastal, kui Shire jagamine õnnestus pakkuda tänupüha sööki 52 peredele. Siis aastal 2012, annetused plahvatas ja rühm suutis aidata 196 peredele. Ühing loodab teha veelgi rohkem peresid õnnelikumad käesoleval aastal.

Shire jagamine on kogutud veidi rohkem kui $ 1400 siiani, kuid on endiselt 39 rohkem päeva rahakogumise ees. Kui soovite, et aidata, võite saata oma Bitcoin annetuse oma aadress - 1CBr5J9vPMVzf5S22vdMUXkcLw8p4w7JgU - või minna oma kodulehel.


Teie digitaalseid münte saab nüüd Tori projekti abistamiseks kasutadaTheTor Projectis nüüd vastu Bitcoin annetusi, tänu koostöös tasumise töötleja Bitpay. Projekti otsustanud saada cryptocurrency sobiv pärast palju taotlusi on viimase aasta jooksul.

Nüüdsest "Bitcoins saab lihtsalt ja otse annetatakse toetada Tor jätkuvast missionof on ülemaailmne ressurss privaatsust tehnoloogia propageerimine, teaduse ja hariduse jätkuva tegutsemiseks sõnavabadus, õigus eraelu puutumatusele online, ja tsensuur kõrvalehoidmise", see on võimalik loe blogi postitus.

Meie otsuse vastu Bitcoins on hästi läbi mõeldud ja uuritud alates raamatupidamise seisukohast silma kulgeb meie nõutud aastase A-133 auditi.

Me usume, et on esimene USA 501 (c) 3 mittetulundusühing testida aktsepteerimise Bitcoins ja üritavad läbida USA valitsuse A-133 Audit Standard. Meie 2013 auditi tulemused koos meie mineviku rahaliste dokumentide, tehakse kättesaadavaks meie kodulehel kord täielikku 2014.

Digitaalne münte saanud projekti kaudu annetusi lehekülg teisendatakse US dollarsto aidata organisatsiooni eesmärkide täitmiseks ja hoida tõstes Tor töö, samas võitluses "kasvav ohud privaatsust ja anonüümsust maailmas".

"Teie annetuse teinud täna läbi Bitcoin, Paypal, Amazon Maksed, Givv.org, kontrolli, rahakaardid või pangaülekanded, annab suurema turvalisuse ja privaatsuse miljonite ümber worldwho kasutamise Tor iga päev", sõnum lisab.

Pärast väljakuulutamist selle otsuse, Tor Project liitub teiste nähtav mittetulundusühingud nagu WordPress või EKF et vastu ka Bitcoins.

Seotud uudised


Post ICO

CoinsForTech käivitab Bitcoini turgude ja digitaalse rahakoti teenuse OneWallet.io

Post ICO

LedgerX kehtib Future Status CFTC kohta

Post ICO

Kanadal on turgirühm, kes tegutseb Bitcoini kasuks ja uus restoran, mis aktsepteerib krüptokuuluvust

Post ICO

Bitcoin, mis seisab konkurentide arvu suurendamises teiste digitaalsete valuutade eest

Post ICO

Ryan Kennedy Moolah arreteeriti

Post ICO

BitLicense kommentaarid on avalikud, uued Bitcoini kulutuste rekordid ja palju muud

Post ICO

Newegg aktsepteerib Bitcoini, Venemaa leiab krüpto-seadusi ja Coinbase käivitab Vault

Post ICO

See on vapper uus maailm Bitcoin-sõbralikele kaupmeestele

Post ICO

Aruandes ennustatakse Bitcoini tehingute kahekordistumist 56 miljonile 2017. aastaks

Post ICO

3,454 triljonit dollarit on Bitcoini ostmiseks piisavalt hea põhjus

Post ICO

Microsoft ja MIT uurivad Blockchaini tehnoloogia kasutamist

Post ICO

OverStacok ütleb Jah, Alibaba ütleb, et ei ole Bitcoini uudiste ajakohastust