1 hash | Estonian.lamareschale.org

1 hash

1 hash

Küsimus:

See on õigustatud?

Vastus:

Hei Allan,
Arvestades cloudmining on tööstuse täis petuskeemid, selline ebaausus annab mulle piisavalt põhjust usaldamatus 1-hash ja soovitame neid vältida.

Kommentaarid puuduvad



1 või 3 bitsiinit päevas



Küsimus:

Mitu DELL Võimsus Edge R640 i vaja kaevandamise minimaalse 1 Bitcoin päevas?

Vastus:

Hei Fagner,
Kui soovite kaevandada Bitcoin, ainuke tee on tänapäeval kaudu ASIC kaevurit. ASIC kaevurite minu umbes 1 miljon korda kiirem kui CPU. Meie sakk menüü up top, vaadake Mining juhendid> Bitcoin Mining> Kas Bitcoin Mining seda väärt? Artikkel üksikasjalikumalt.

Kommentaarid puuduvad


120 nõuet 24 tunni jooksul



Küsimus:

Kas see tähendab 120 nõuete päevas või sõna otseses mõttes vaid 120 nõuete iga 24 tundi enne ootab veel 24 tundi teha 120 nõuete uuesti. Ei taha riskida saada keelatud.

Vastus:

Hi Miroslaw,
 

Kommentaarid puuduvad


1. Kord ostja rookie mängu



Küsimus:

Hi im uus mäng, kui tegemist on osta ja ladustamise põhinäitajad, ma saan aru lenduvate turul pool põhinäitajad, kuid im täielik rookie, kui tegemist on tech pool asju jne seting kuni rahakott ostmine ja müümine nagu im ei arvuti savey üldse ja palun vabandust halb grammatika ja õigekirja,

Ive vaatasin kõik uusim videoklipid trezor ja rahakotid,, lihtsalt paar küsimust, mis aitavad veenduda i täielikult aru, mida im üritab acomplish ja pani mu meelt tundma, sest see kõlab nii lihtne, kui hästi teie õpetused kohanud

Kas te saaksite mulle öelda, kas see on võimalik ja parim valik,? i soovivad investeerida 100k sisse bitcoins lähema kuu 2,3 ​​a investeeringute turu hype ja spekulatsioone ümber Bitcoin hind 2020!

, Minu peamine küsimused on siis kas trezor seadme ja platvormi sobida vaid investeerida ja unustada tehnilised põhinäitajad 2,3 a jooksul? ma ei midagi osta ma lihtsalt salvestada münte ja thats see, untill im rikas või Bitcoin läheb büst,

Nii esiteks osta bitcoins teisest poole ja salvestada neid trezor? Kui mu BTC on trezor ma saan lihtsalt unustada konto paar aastat?

, Nii et põhimõtteliselt im paludes see tark tegu ohutult investeerida kasutades trezor seadme ja platvormi? Või on olemas soovitusi võid anda ?, nii et põhimõtteliselt ma lihtsalt soovite seada ja unusta? Osta bitcoins hoida neid sentigi kulutamata untill i teha suur kasum või natuke mündi go bust? Mõistan kõrge volatilty turule seda, pöialt ja ma loodan, et im õigel teel minu enda usaldust tänu väga loodan mõned õpetussõnu vastuseks tänu väga

Vastus:

Hi Josh,
Õnn kaasa!

Kommentaarid puuduvad


Millistes vormingutes oli bitsütooni rahakott 2008-2009?



Küsimus:

Tere!
Aitäh.

Vastus:

Hi Sergei,
Õnn kaasa!

Kommentaarid:

Väga tänan teid Steven Hay!
Edu


24 sõna taastamine



Küsimus:

Kui sisu Nano S saab resoted koos 24 sõna fraas, siis kuidas uus nano S tunnustada 24 sõna taastamiseks? Kui ei sync juhtuda varguse puhul või kadunud? Ma ei ole selge. Palun selgitage

Vastus:

Hei sappmrsd,
 

Mis on Bitcoin privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoida ohutu!


Nii et teie seemne fraas on lihtsalt privaatvõti inimese-sõbralik formaadis, st sõnad. Kasutades seda mugav meetod taastada oma privaatvõti uude rahakott, rahakott on antud juurdepääs kõigile aadressidele vana rahakotist. Ei ole sünkroonis, mis juhtub, on lihtsalt puhul on võimalik kulutada omadest Bitcoin aadress, kui teil on privaatvõti, mis "avab" neid.

Kommentaarid puuduvad


300000 GOT LOST



Küsimus:

Minu satoshisi kadus, kui ma pressitud withdraw.Where ma saan seda back.I ei teinud \ 't registreerida rahakoti jet.

Vastus:

Hi, 
Kui see on kraan seotud küsimus palun kasutage kontakt vormi saada ühendust. Kraan küsimustele ei vastata selles osas.

Kommentaarid puuduvad


$ 49 dollari võrgutasu 100-sendise saatmise eest? Kas mul on midagi puudu?



Küsimus:

Üritasin talle $ 100 väärt BTC Exodus ja tasu oli $ 49. Kuidas keegi kasutada Bitcoin kaubandus tasudega see kõrge? (Või ma kadunud mingi asi?)

Vastus:

Hei Irwin,
mul on artikkel sellel teemal varsti... Põhisisu mis on, et sa peaksid kasutama SegWit-toega rahakoti ja õppida, kuidas tasud töötada, kuna see säästab ton raha tasud... Tasud on kõrged just nüüd väiksema väärtusega tehinguid (kuid isegi $ 49 eest oleks peaaegu midagi ümberpaigutamise miljonit dollarit), kuid see sunnib inimesi optimeerida, kuidas nad kasutavad Bitcoin.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Bitcoin Generator Tools - kui tõeline need on?

Post Litecoin

Paberi rahakott kahvli korral

Post Litecoin

Mining Monero?

Post Litecoin

Bitcoin kaupleb rahvusvaheliselt

Post Litecoin

Parim aeg bikotiinide ostmiseks

Post Litecoin

Raha saamine pettusest

Post Litecoin

Kas on olemas tegelik viis coinmama tegevdirektoriga suhtlemiseks?

Post Litecoin

OSTJA

Post Litecoin

Bikotiinide ostmine esimest korda

Post Litecoin

Probleemid minu Hispaaniapangaga, et saata Euros Bitstampile

Post Litecoin

Bitcoinide müük

Post Litecoin

Coinbase kontod Ledger Nano S rahakotile?