99 bittiini ja Coinbase | Estonian.lamareschale.org

99 bittiini ja Coinbase

99 bittiini ja Coinbase

Küsimus:

Hi, äkki saate anda mulle selgitus: Esiteks, miks sa helistada saidi \ "99 \" Bitcoin? Teiseks, milline \ 's toimub Coinbase? Sõber palutakse kontrollida continiously ja protsessi Vahet \ 't minna kuhugi. Kas sul on kehtiv alternatiiv Coinbase? Kind Regards, Dietmar

Vastus:

Hi Dietmar,
Nagu Coinbase kontrollimine, ma tõesti ei saanud öelda. Kuid pärast viimaseid uudiseid Coinbase siseinfo skandaal ja nende puudumine SegWit toetust (pärast lükates tagi kaudu loll viise) Olen teinud ettepaneku, et inimesed leiavad alternatiive Coinbase. Kaksikud või Kraken või Bitstamp on kõik head vahetust sarnaseid teenuseid.

Kommentaarid puuduvadIndia päringKüsimus:

I \ 'm kaugusel India... Kuidas ma osta bitcoins asjakohaste ja konfidentsiaalne allikas....?

Vastus:

Hei Raghvendra,
Kui olete ok mõned ettevõtete (ja seeläbi ka Govt.) Teades, et sa ostsid Bitcoin, siis saate kasutada India vahetada. Unocoin.com ja Zebpay.com ja Coinsecure.in on 3 head võimalused.

Kommentaarid puuduvad


Ülekande kohtaKüsimus:

Keegi saatis mulle Bitcoin minu blockchain rahakoti aadress. Leidsin esimese peegeldub Bitcoin ootel kuid mõne aja pärast nad kadunud. Mis oli selle põhjuseks?

Vastus:

Hei Tooge
Siin on artikkel, mis selgitab thisin detail.

Kommentaarid puuduvad


Andmeid BGF ja Mcapi kohtaKüsimus:

Mis on teie võtma BGF st Bitcoin Kasvufond ja sellega seotud väljamakse sümboolne kujul MCAP? (Company. Gainbitcoin.com)
Täname oma saidi ja pühendumist. Leidsin saidi tõesti kasulik puhastades minu mõisted Cryptocurrency. Parimate soovidega. Neerav. India "

Vastus:

Hi Neereav, Meil ​​ei ole kogemusi Bitcoin Kasvufond. Just vaadates oma saidi tundub natuke kahtlane, sest puudus firma andmed kuigi MCAP märgid on loetletud Müntide Turg Cap ja on aktiivne kauplemine. Aga muidugi ma ei tea kindlalt, kas see on kelmuse või Legit äri. Kui teil on kahtlusi, ma soovitan teil kasutada Bitcoin kelmuse Testtool ja proovige juhtida oma järeldust.

Kommentaarid puuduvad


Info bitcoini krahhi kohta on tasutaKüsimus:

Lugupeetud
tänu

Vastus:

Hei, kahju kuulda sellest.
Kas te palun kasutage kontakt vormi pageand emaili mulle üksikasjad käesoleva sealhulgas meilis registreerunud? Ma hoolitsen selle eest.

Kommentaarid puuduvad


Bittiini kohtaKüsimus:

Püüan mõista, mida Bitcoin on täpselt ja ma nägin oma eelmist vastust, et teil on e-posti muidugi, et võib aidata inimestel, nii et ma ekslemine võite saata mulle, et e-posti, aitäh :)

Vastus:

Hei, meeldiv tutvuda.
Edu!

Kommentaarid puuduvad


Krüptoonide kohtaKüsimus:

Viimati uuendatud 31. Detsember 2017 kell 05:21

Tere Sir,
Minu nimi on Prudhvi. Ma olen Indiast. Olen jälginud kõiki oma juhendid ja tellimuste kohta oma veebilehel. Soovin osta mõned krüpto münte / altcoins nagu nad on madala hinna nüüd. Ma vajan su parim nõu, mida münte ma peaksin ostma ja hoidke see edaspidiseks nende väärtust. Niisiis, palun soovitada mulle münte osta Sir. See on kasulik. Tänan teid abi eest.

Vastus:

Hi Prudhvi,
Need mündid ja osakaal, kus ma hoian neid (enamasti Bitcoin) on üsna konservatiivne ja see ei ole tingimata tüüpi portfelli võiks valida kõrge riskiga, agressiivne kasv. Võiks vaadata uuema altcoins väärtpaberiportfelli niimoodi.

Kommentaarid puuduvad


Infot Electrum Wallet Seedist :Küsimus:

Palun I avas Electrum rahakott umbes kuu aega tagasi ja ma arvan, et minu seemne fraas on nüüd ohus. Küsimus: Kuidas ma saan muuta seeme? Ma saan aru, keegi, kes on seeme saab samuti olema minu rahakott.
Dayo.

Vastus:

Hi,
seeme on konstantne ja seda ei saa muuta. Võite siiski liikuda oma münte uue rahakoti uue seemne, mis ei ole ohustatud.

Kommentaarid:

Thnx.


Umbes GigahashbitKüsimus:

Pls on Gigahashbit tõeline või kelmuse,, see tõesti toimib?
Gigahashbit on nagu Bitcoin veebilehel generaator.

Vastus:

Tere Ebube,
ma ei ole tuttav selle saidi, aga saate Bitcoin kelmuse testto seda kontrollida ise. Ma pean ütlema, et sellest, kuidas te kirjeldaksite seda see kõlab nagu pettus. Sites ei saa luua Bitcoins välja õhuke õhk, nii et ma soovitan olla ettevaatlik oma raha ja uurida põhjalikult enne investeerida.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Kõik ideed, miks sellel tehingul on nullkinnitused?

Post Litecoin

Ethereumi kaevandamine

Post Litecoin

IOS-rahakotid

Post Litecoin

Thebillioncoin.info

Post Litecoin

Virwoxi tasud

Post Litecoin

Kas ma saan mineraali osta IRANis?

Post Litecoin

Riistvara võti Coinbase Vault vastu - algaja

Post Litecoin

Kuidas vahetada mahtu vahetustes

Post Litecoin

Kuidas osta bikiini AÜE-s ja milline veebisait või vahetus on ohutu?

Post Litecoin

Rahakoti soovitused

Post Litecoin

Bikotiinide ostmine esimest korda

Post Litecoin

Hiina jüaani bitcoini hinnaga