Üleminekuperioodi alternatiiv BTC ostmiseks rahvusvaheliste traadivoogude kaudu (mul on Xapo konto ja see tundub odavaim variant) | Estonian.lamareschale.org

Üleminekuperioodi alternatiiv BTC ostmiseks rahvusvaheliste traadivoogude kaudu (mul on Xapo konto ja see tundub odavaim variant)

Üleminekuperioodi alternatiiv BTC ostmiseks rahvusvaheliste traadivoogude kaudu (mul on Xapo konto ja see tundub odavaim variant)

Küsimus:

Kas on olemas muud väga odav alternatiiv transferwise osta bitcoins kasutades rahvusvahelise pangaülekande? Ecuadori Bank tasud on väga kallis, nii see on peaaegu võimatu osta turuhinnaga. (Mul on konto xapo)

Vastus:

Odavaim Olen leitud Bitstamp ja see on, mida ma kasutan, kuid teil on veel panga teenustasusid üleminekuga seotud.

Kommentaarid:

Deebetkaart on kallis, sest need võimaldavad makse (rohkem sellest siin:
BTC-E on umbes kaua aega ja on odavam, kuid see on ka reguleerimata niipalju kui mina tean, nii et ole ettevaatlik oma raha.

Mõistsin, et hind BTC-e on kõige madalama et ma olen leidnud. Tundub, et nad töötavad koos pangaülekandega. Kas on olemas odavama alternatiivi kasutada deebetkaardid, cuz coinmamma ja CEX on kallis nüüd. (Nad töötavad kogu maailmas)Amd HD 5450 ja 6350 videokaart töölaual dell optiplex 780Küsimus:

Palun mul on AMD HD 5450 ja HD 6350 graafikakaart lauaarvuti Dell OPTIPLEX 780.pls nõu, kuidas seda kasutada mining.the parim currencey kaevandada ja parimate Ülekiirendamine järelpõletiga, parim kaevandamise app ja basseini kasutada.... Tänan härra.

Vastus:

Hi Lawrence,
Meil on paar juhendid kaevandada Ethereumor Zcash, saate vaadata neid setup. Saate vaadata https://whattomine.com/ mis mündid on kõige kasulikum teile minu.

Kommentaarid puuduvad


Ja kas on tasu, et minna tagasi bittoiniKüsimus:

Kui ma olen olnud natuke mündi rahakott läheb maksma kohalikud inimesed, kellel ei ole midagi pistmist Bitcoin ma pea kandes tagasi dollarit ja on seal tasu minna tagasi edasi-kuidas teha Bitcoin lülitage gala nii et ma tasuda saab minu torumees jne

Vastus:

Hi Michael,
teisendamiseks Bitcoin arvesse fiat raha, pead seda müüa, kas inimene, et Bitcoin ATM või vahetamise teel. Seal on seotud tasusid, jah. Esimese kaevandamine mündi saata Bitcoin ostjale / ATM / vahetada ja siis iganes on tasuline ATM / vahetada ja ostja (kui kasutate mingi deponeerimine teenust kindlustada oma kaubanduse nendega). Need tasud on erinevad, kuid peaks olema suhteliselt madal.

Kommentaarid puuduvad


Teine netisaamineKüsimus:

Http://www.telegraph.co.uk/business/2017/11/05/bitcoin-path-every-bubble-history/
Frank

Vastus:

Täname saates seda! Uuendame saidi käesoleva varsti.
 

Kommentaarid puuduvad


Antiminer S9 saab teiste SHA256 algo krüptovaluutadegaKüsimus:

Tahan teada saada, kas S9 Antiminer saab kaevandada NiceHash ja Bitcoin Cash, DGB
Rohit

Vastus:

Hi Rohit,
NiceHash on pilve kaevandamise teenus, mis võimaldab teil rentida välja oma ASIC on hashpower. Ma ei ole kindel, kas see oleks tulusam kui kaevandus õigus SHA-256 mündi, kuid ma arvan, et mitte. Ma ei ole kindel, et see on õigustatud teenust kas.

Kommentaarid:

Tänu Steven, vaid mõned asjad
S9 mahine kui 13 Th / s segamist jõu- kaevandamisel Bitcoin, nõnda on minu Bitcoin Cash sama segamist võimsus.

Kui ma tellida täna S9 masin, ma olen saada see jaanuar 2018 - Mis sa arvad, mida siis on väärt kaevandamine Bitcoin nagu ma kuulnud on varsti lähedal oma 21 miljoni marga ja seejärel see surnud, nii et tahan teada, kas ma võin kasutada neid S9 masin minu teisi valuuta kasumit.

Aasta coinwarz see näitab ole ühisraha on kasumi minu just nüüd, aga ma arvan, et see sõltub kaevandamise võimsus masina paremale või on mäng läbi enam raha kaevandamise äri.
muu viis raha kaevandamisel need valuutad.

Teie vastus on kõrgelt hinnatud

Tänu
Rohit

Ah jaa, ja majanduslikku efektiivsust erinevate münte saab minu varieerub sõltuvalt nende hind ja raskusi. Vaadake CoinWarz ja sorteeri Algo näha, mis on praegu kõige kasumlikum SHA-256 münti.


Antminer ja arvutiKüsimus:

Tervitused,
Kas on võimalik ühendada rohkem kui ühe Antminer S9 ühe arvuti või ma pean olema iga Antminer eraldatud arvuti?

Tänud

Vastus:

Hi Damir, 
Antminer S9 on spetsialiseerunud arvuti kaevandada Bitcoins. Teil on vaja ainult toiteallika ja saate alustada kaevandamist, ei ole vaja täiendavad arvutid. Siin saate lugeda meie Antminer S9 läbivaatamise, mis on ka video seadistamise kohta. 

Kommentaarid puuduvad


Antminer s9Küsimus:

Mida veel riistvara on vaja koos antminer S9. Kas mul on vaja eraldi GPU, extra graafikakaart

Vastus:

Hi Saksham,
Te peate sobiva toiteallikas (PSU), internetiühendus ja seade kontrollida S9. Arvutid on üldiselt kasutatud kaevurite, sageli töötab Linux, kuid saate kasutada ka teisi seadmeid ja operatsioonisüsteeme. Sa ei vaja muud täiendavat riistvara, võibolla peale asju nagu fännid või aircons hoida töökeskkond parameetrite raames nõutud S9.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Kas ma saan kasutada oma kodukompuuter ilma, et see tekitaks probleeme minu OS-i või muude programmidega

Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

Saidil oleva loendi saamine

Post Litecoin

Kuidas minimeerida Antminer s9 kaevandamise masina ostmist? TQ

Post Litecoin

Esimene kook

Post Litecoin

Bitcoin Core loeb asendatud wallet.dat faili nagu 0,000000000 BTC

Post Litecoin

Minu uus kraaniga seotud küsimused - freebits4u.ml

Post Litecoin

Kas kavatsete lisada ips-i WordPressi plugina?

Post Litecoin

Minu tõeline BTC jäi Jaxxi rahakotile ära

Post Litecoin

Osta müüa

Post Litecoin

Kas Bitcoinbanc (London, Suurbritannia) on õigustatud ettevõte?

Post Litecoin

Kas saame osta sinult biccoinid?