Kas kavatsete lisada ips-i WordPressi plugina? | Estonian.lamareschale.org

Kas kavatsete lisada ips-i WordPressi plugina?

Kas kavatsete lisada ips-i WordPressi plugina?

Küsimus:

Kuule ma olen lihtsalt mõtlesin, et kas te olete kunagi hakkan lisada ips WordPress plugin Bitcoin?

Vastus:

Võite minna "statistika" ja vaata top väites aadressid ja IP. Ma ei näe mingit mõtet lihtsalt loetletakse iga IP, mis väidab, seal on palju loogikat kindlustamisel kõrgeima väites IP nagu on näidatud, et sakk.
 

Kommentaarid:

Sa tead, kuidas faucethub on, kus nad näitavad aadressid ja ips ja väidab midagi sellist peaks minema plugin, et me administraatoriks teavad info, kui saad, mida ma ütlen

Samuti, kui kasutaja sisestab oma Bitcoin aadress oma profiili on kuidagi ma näen seda kui admin? või on see, et erasektori info ainult

Hei Josh, ma ei saanud küsimusest aru - mida sa mõtled "lisada ips"? Oras praegu lood kasutaja IP

Ei ole kindel, ma saan aru ikka -te saab ka musta nimekirja IP samuti läbi plugin

Ma lihtsalt arvasin, et see on lihtne meile administraatoritel musta nimekirja ips, kuna on olemas võimalus musta nimekirja Bitcoin aadress tea isegi üles otsida oma aadress info aga ikkagi Täname vastuseArtikkel on-line rahakotidKüsimus:

Hi, aitäh, et võrdlus Trezor ja Ledger, väga kena ja huvitav, samuti vastused. Millal on oodata sarnase teema kohta Internetis rahakotid? Võrdluseks või ilma soovitusi.

Vastus:

Hi Cora,
palun vaadake meie põhjalik võrdlus umbes rahakotid siin: 2018 parimad Bitcoin Wallet (23 riistvara ja tarkvara Rahakotid Arvustatud) | 99Bitcoins.

Kommentaarid puuduvad


Artminer S9Küsimus:

Tere 
Erneeraq Fleischer

Vastus:

Tere Erneeraq,
Pakun lugedes meie Antminer S9 läbi vaatamiseks ka teed oma arvutused, kasutades Bitcoin kaevandamise kalkulaatorit. Põhjus, miks ma ei saa teile vastata, sest see sõltub elektri kulu, kus sa elad.

Kommentaarid puuduvad


ATB münt?Küsimus:

Hi, milline on projekti ATB mündi? Tundub väga palju Scam.You teada arendajad? Ma ei näe tööpäeva rahakoti ja protokollide raamatus developers.One reklaami ja koguda coins.What sa arvad? Kirjutada kommentaar kiiresti.

Vastus:

Hi Sergei, põhitähelepanu meie sait on Bitcoin, me ei ole kuulnud midagi ATB mündi, nii et ma ei saa teile nõu seda. Üldiselt, kui ei ole rahakoti ja protokolli ei ole välja töötanud vastavalt on need juba punased lipud, et sellesse võib olla äriga taustal.

Kommentaarid puuduvad


1. AugustKüsimus:

Hi there,
lol sorry kõigile küsimustele im just panicing natuke.

Vastus:

Hei Chris,
 

Kommentaarid puuduvad


AUG 1. Kahvlid ja BIP 148 ühilduvad privaatvõtmed ???Küsimus:

Tere!
Kas te poisid tea, kas see on õige? Kas mul on vaja luua uusi rahakotid või kas ma trahvi need mul?

Vastus:

Hi Rick, ma soovitan teil lugeda seda articleabout mis juhtub ajal kõva kahvliga. Kuni olete oma privaatvõti olete täielik kontroll oma Bitcoins, mis on nii nii paberkandjal rahakott. Ma arvan, et artikkel nimetatud võõrustas rahakotid, et sellisel juhul olete sõltub rahakoti pakkuja otsuse selle kohta, kuidas toimida, kui kahvel juhtub. 

Kommentaarid:

Hi Airasiaang, siin on läbikäiguks kuidas saata Bitcoins alates paber rahakott: https://99bitcoins.com/know-more-send-from-paper-wallet/

Vajame teie abi, pärast ostmist 0,02 Bitcoin kolmanda osapoole platvormi Remitano n taganeja see n välja printida lehe bitaddress org, n nüüd, kuidas seda hoiustada tagasi oma kolmanda osapoole platvormi rahakott, nii et ma ei müü ega edastada seda läbi, Remitano klienditeeninduse ei saa mind aidata peaaegu kolm nädalat, kus ma saan paluda neil aga ei ole lahendus, thkyou

Tänu kamp Sofia!


1. AugustKüsimus:

Hi there,
lol sorry kõigile küsimustele im just panicing natuke.

Vastus:

Hi Chris esiteks, ei paanikat, teie Bitcoins ei kadunud. Ma soovitan teil lugeda selle postituse kohta raske kahvel see andmed, mis juhtub, kui kõva kahvliga toimub ja mida sa pead tegema. See kõik sõltub rahakoti te salvestada oma mündid, kas olete oma privaatvõti või mitte. 

Kommentaarid puuduvad


AUSTRAALIA -Küsimus:

Kas see töö Austraalias?
Kui palju ma saan panna nädalas? (Coinbase võimaldab ainult $ AU250 / nädalas)

Vastus:

Hi Craig,
Noh, seal on mõned Austraalia vahetamist, mis peaks võimaldama teil teha palju rohkem mahtu kui seda! Vaadake IndependentReserve.com näiteks. Coinbase on üsna kurja (vt nende viimane siseinfo skandaal ja vähene SegWit toetus) nii ma ei soovita kasutada neid igal juhul.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Bitconnect

Post Litecoin

IOS-rahakotid

Post Litecoin

Kuidas osta bikotiini Lõuna-Aafrika krediitkaardiga, elades Kataris

Post Litecoin

Püramiidskeemid, mis on suunatud õiguspärasele lähenemisele BC omandamisel

Post Litecoin

Kas Bitcoinbanc (London, Suurbritannia) on õigustatud ettevõte?

Post Litecoin

Madalaim hind Ledger Nano s

Post Litecoin

Segistiku seadistamine läbi oma juhtpositsiooni video

Post Litecoin

Doublebitcoini kelmuse või legit

Post Litecoin

Investeerimine Bitcoinisse?

Post Litecoin

Kuidas aadresse otsida?

Post Litecoin

Tere, ma olen nii väga innukas

Post Litecoin

WordPressi kraaniga seotud viide?