Bitcoini eeskirjad Indias | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini eeskirjad Indias

Bitcoini eeskirjad Indias

Küsimus:

Nagu iga uudised, India valitsus võib range Action Against Bitcoin Trading Indias. Kuidas see võib mõjutada cryptocurrency ökosüsteemi. Pärast Hiina ja India, teiste riikide võib võtta samasuguseid meetmeid nagu see neil lihtne?

Vastus:

Hei Rahul,
Teised riigid võivad tõepoolest keelata Bitcoin kuid nagu teised, nagu Jaapan (ja ma usun, Austraalia), on legaliseeritud Bitcoin, tulemus on suunata uuendused Bitcoin sobiv riikides. Kuigi valitsused saavad teha väga raske tavakodanikele kasutada Bitcoin, pikaajalist mõju see võib olla kaotada tulevikus majandusliku konkurentsivõime rahvaste, mis võimaldavad Bitcoin.

Kommentaarid puuduvadBitcoini kelmuseKüsimus:

Mis Teie arvates umbes Bitcoin kelmuse, mis toimub sel aastal ?. Ma tegin palju uuringuid ja leitud väga huvitav fakt Bitcoin. Hind Bitcoin ei kontrolli Bitcoin kaevur / kasutaja asemel on kontrollitud väga suur organisatsioon. Ärge oodata järsk muutus Bitcoin hind nagu varem.

Vastus:

Hei Wan, ma ei ole kindel, mida te silmas peate, kui "öelda Bitcoin kelmuse, mis toimub sel aastal". Bitcoin ei ole pettus ja kindlasti ei kontrolli ükski suur organisatsioon. On siiski mõned ettevõtted, mis loob altcoins et ei detsentraliseeritud, ehk olete viidates nende. Näete minu viimane postitus umbes Bitclub Networkto aru, mida ma mõtlen.

Kommentaarid:

Usun ka Coince ja Hashocean on petuskeemid. Tegelikult ma usun, et enamik, kui mitte kõik Bitcoin pilv kaevandused ja kordaja saidid on petuskeemid.

Usun, et on kaks suurt pettus toimub sel aastal....hashocean ja coince....combine koos umbes 2,7 miljonit alla on pettus....ja loomulikult miljoni dollari Bitcoin väärt kadunud... See aasta veel on suurim pettus kunagi juhtub....it kontrollib suur organisatsioon....Saate kuulevad seda asja võibolla umbes sel aastal või järgmisel aastal...... I minu viis leida rohkem tõendeid.


Bitcoini turvalisus ja AI-arvutusKüsimus:

Tere!
Kas seda tüüpi arvutid teha muudatusi logi blockchain ilma tavalistes arvutites osalevate seda märkaks ja näiteks luua võlts Bitcoins?

Vastus:

Tere Jan, see on hea küsimus, et palju inimesed küsivad kohe.
Praegu puudub prognoositavat ohtu lähiaastatel nii palju kui ma aru saan, ja pärast, et ma arvan, et me peame lihtsalt ootama ja vaatama, kuidas tehnoloogia areneb.

Kommentaarid puuduvad


Bitcoin saadeti minu rahakotistKüsimus:

Hi, Olen rahakoti Blockchain ja kõik mu Bitcoin saadeti mu wallet.I ei saatnud money.Who aitab mind receivedcmy raha tagasi?

Vastus:

Hei Nadav,
aga hack toimus kahjuks pole midagi, mida saab teha, et naasta oma münte. Bitcoin tehingud on püsiv ja pöördumatu. Ma soovitan teil kontrollida oma masina nuhkvara ja brauseri palgid (kui on olemas) URL ühendusi.

Kommentaarid puuduvad


Bitcoin split - mul on rohkem BCH kui BTG ??Küsimus:

Ma lõpuks sain umbes jagada minu BTC ja sain rohkem BCH kui BTG. Ma ei tea, kas ma tegin midagi valesti?
Ma jagada kasutades coinomi, kolisin copay.

Vastus:

Hi Kass,
Hmm, see on huvitav. Sa eksporditud sama vana privaatvõti arvesse nii Bcash ja Bgold rahakotid? Kõik, mida ma ei mõtle, et Bcash ja Bgold kahvlid toimunud erinevatel aegadel. Kui te mõnda BTC augustis pärast Bcash kahvel toimunud (1. Augustil), siis oleks vähem BTC purustavat kui Bgold kahvel toimunud (oktoober 24).

Kommentaarid puuduvad


Bitcoin kinni MempoolisseKüsimus:

Viimati uuendatud 18. Jaanuarist 2018 10:31

Hi,
nüüd tehing jääb riputada Mempool. Ja ma otsin lahendust kiirendada nüüd.

Vastus:

Üle 2 aasta jooksul olen õppinud nii palju kui saan sellest kuuma / uus virtuaalne raha ja ostnud, müüakse ja kaubeldakse mõne bitcoins ise. Nüüd, ma tahan teiega jagada, mida ma nägin siin sellel saidil keegi postitanud abot 3 päeva tagasi, kuidas saab kahekordistada sa Bitcoin. Noh ma seda proovinud ja päris 24 tunni jooksul pärast i investeerinud mu Bitcoin kohta http: //www.bitrapidus.commy kogusumma BTC investeerinud oli topelt, ma lihtsalt kinnitada minu rahakoti 35. Aega ja mu mündi on endiselt olemas. Minna check it out nüüd sa liiga saab topelt sinu.

Kommentaarid:

Aitäh. Bitrapidus.com on reaalne, ma kasutasin seda ja see tõesti töötas. Just üritavad nii palju teavet kui saan aasta Bitcoin investeerimine, kui ma nägin oma vastust. Otsustas seda proovida ja see tasus end ära


Bitcoini tingimusedKüsimus:

Tere, sa teed head tööd,
Täname.

Vastus:

Femi olete jõudnud õigesse kohta!
Esiteks siin on päris ulatuslik Bitcoin glossaryfor tahes perspektiivis soovite otsida. Seoses kaevandamise küsimus - ma usun, mida sa viidates on pilve kaevandused, et tegelikult ei minu. Nad on lihtsalt Ponzi skeemid maskeerunud saite, mis võimaldab teil kaevandada Bitcoin et saada publiku põnevil ja investeerida raha neile. Kui ma ei ole täielikult teie küsimusele vastata, siis palun andke mulle teada.

Kommentaarid:

Ma ei arva, et see tegelikult kaevandustes Bitcoins, see on ilmselt mõned neist on Bitcoin kraan, mis annab ära väike kogus Bitcoins vastutasuks reklaami vaatamist. Kui see maksab siis tore, aga ma ei ole kindel, et see on midagi, mida ma tahaks raisata oma aega, kuid võite saada see tagasi.
Põhjus, miks ma ütlen seda ei kaevandamine seotud on, sest täna sa ei saa kaevandada kasutades oma kodus arvuti. Võite lasta see teha tööd, kuid see ei leia Bitcoins.

Täname link Ofir, näide, mida ma silmas Bitcoin kaevandamise app on GroupFabric Inc Bitcoin kaevandaja (https://www.microsoft.com/en-us/store/p/bitcoin-miner/9wzdncrdhxb6). Oleksin väga tänulik teie tõsi arvamust firma ja nende Coinbase rahakott. Nad olid minu esimene kokkupuude Bitcoin enne kui ma leidsin 99

Seotud uudised


Post Litecoin

Kas kavatsete lisada ips-i WordPressi plugina?

Post Litecoin

Krüptokursus

Post Litecoin

Šveitsi pank teie taskus

Post Litecoin

Pankade nimekiri, mis muudavad raha betsiinideks

Post Litecoin

Kas te arvate, et valitsus ja muud sarnased võivad peatada krüptokursuse?

Post Litecoin

Kaevandamine elustiili galaktikaga

Post Litecoin

Mining Monero?

Post Litecoin

Kuidas ma saan BitConnectist deposiidi võtta?

Post Litecoin

Minu bikotiini rahakott sai scammed

Post Litecoin

Tunnustatud ainult arvukus põhinev krüpto-valuuta

Post Litecoin

Uus Bitcoinile 3

Post Litecoin

Bikotiinide ostmine esimest korda