Bitcoin-rahakotide deebetkaart | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin-rahakotide deebetkaart

Bitcoin-rahakotide deebetkaart

Küsimus:

Ma olen praegu koos Xapo kuid nad teatanud meile ainult Euroopa riigid saavad oma kaardi. Mu kodu on Lõuna-Aafrika Vabariik ja vajavad Bitcoin deebetkaardi enne 15. Oktoober 2017. Ma ei ole kindel, kas kõik Bitcoin viisa kaardid on keelatud Lõuna-Aafrikas.

Parimate soovidega

Lorraine

Vastus:

Hi Lorraine,
on veel mitmeid Bitcoin deebetkaardi pakkuja turul kõrval Xapo pakun lugeda meie läbivaatamine umbes paar neid kaarte siin ja kontrollige, kas mõni neist on teie riigis saadaval ka.

Kommentaarid puuduvadBitcoini rahakoti küsimusKüsimus:

Hi
i teinud omamoodi natuke raha kaevandamise Bitcoin umbes 9 dollarit see on, mida see näitab kaevur (nicehash) nii et kui ma lähen minu rahakott, mis on (Jaxx) see näitab mulle teinud 0 USD muide Bitcoini nimiväärtus Olen teinud 0.00107085 Bitcoin on see, mida on kujutatud kaevurite ja rahakott uuesti see näitab 0 BTC kuidas seda parandada või on teatud Mul on vaja saada, et kuvada minu rahakott

Vastus:

Hi Nick,
Sa pead tagasi münte Nicehash oma rahakoti ballett kajastuma. Nicehash mündid on eraldi aadress kontrollib erinev privaatvõti rahakotist aadressi, mis kontrollib teie isiklikku võtit. Sul võib olla võimalik taotleda manuaal väljavõtmine Nicehash või määrata väljamakse läve. Veenduge, et teie Jaxx rahakoti aadress on seotud õigesti.

Kommentaarid puuduvad


Bitcoini rahakott 6Küsimus:

Umbes Bitcoin elektrooniline rahakott?
Kuidas korra täiendamise rahakott?

Vastus:

Tere Sitaram,
 

Kommentaarid puuduvad


Bitcoini tühistamine on ootelKüsimus:

Hi,
Olen investeerinud Bitcoin ühes ettevõttes, kus saame kasumit iga päev. Selle olnud peaaegu 2 nädalat, sest mul on investeerinud. Ma tagasi minu kasum igapäevaelu ja ma imestasin mu tühistamise otse mu rahakoti, kuid kuna viimase 3-4 päeva minu tühistamise taotlused ei töödeldakse. Nad näitavad pooleli taganeda. Mis on selle põhjus selle taga? Palun nõusta

Vastus:

Hi Rajan,
pole kindel, milline ettevõte on teil investedin, kuid ma arvan, et see on parim, kui te jälgida otse tugimeeskonna firma nagu nad peaksid suutma vastata teie küsimusele. 

Kommentaarid puuduvad


Bitcoini eemaldamise poliitikaKüsimus:

Mis on luku perioodi Bitcoin, kui ma osta nüüd dets 17, mis on tühistamise piirangud seoses od päeva.

Vastus:

Hi Milind,
ei ole lukustamisega. Tagasivõtmine piirid sõltuvad vahetada ostate. Üldiselt väikese ja keskmise summad saab tagasi lihtsalt.

Kommentaarid puuduvad


Bitcoin7.net on pettus. Ma saatsin neile raha rumalaltKüsimus:

Bitcoin7.net on pettus. Saatsin neile raha rumalalt

Vastus:

Hi Stefan, 
aitäh jagades oma kogemusi, Mul on kahju teie kaotuse. Kui te ei kunagi kahtluse, kui sait on legit või mitte, ma soovitan teil kasutada meie Bitcoin kelmuse Testtool juhtida oma järeldust. Või vaadake thislist kohta scamsthat teistele kasutajatele teatatud.

Kommentaarid puuduvad


BitcoingoldKüsimus:

Ma olen Nigeeria, i soovivad investeerida ja hoida kinni Bitcoin kuld, kuid ei tea, palju see. Pls võite mulle öelda, mis rahakoti, et ma ei saa alla laadida minu 1g ram telefon, mis toetab bitcoingold ja kuidas ma saan osta ja salvestada see kas online või üksi rakendus mobiilse phone.i soovivad teada ka rakenduse, mis toetavad btcg vahetada, et raha 8N Nigeeria onlike luno. Pls Vajan rohkem infot see kõik......

Vastus:

Kommentaarid puuduvad


Bitcoinn 1Küsimus:

Ma tahan kinnitada selle palju investeerida bitcoins. Üks mu sõbrad on andnud mulle viide xefocoin
Tänu

Vastus:

Tere!
Kui kahtled, pakun kasutades Bitcoin kelmuse testto kontrollida ettevõtte mainet.

Kommentaarid puuduvad


Biktsiinid 2Küsimus:

Kas Bitcoins midagi vahetuskaupa? Ma ükskord kuuluv väike trükikojas väikelinna Californias. Omanik Mercantile poodi üle tänava tahtis mõned ümbrikud trükitud. Ma ütlesin talle, et mul on vaja uut muruniidukit, et ta ütles olgem trad

Vastus:

Hi Yves,
Teiselt poolt, kui sul on raha nagu Bitcoin - saate kasutada seda midagi nii inimesed saavad kasutada väärtuse säilitajana ja kasutada seda hiljem iganes nad vajavad. Ma kutsun teid üles seda vaadata videoin et paremini mõista, mida Bitcoin on.

Kommentaarid:

Täpselt, ainult see digitaalne nii et see on palju lihtsam teha tehinguid.

Seotud uudised


Post Litecoin

Kas saame osta sinult biccoinid?

Post Litecoin

Arvustused coins.com. th

Post Litecoin

Vaba bitcoiinid?

Post Litecoin

Blockchaini rahakoti ID

Post Litecoin

Bitcoin õpetus või maksab nagu altucher või icoin

Post Litecoin

Riistvara

Post Litecoin

Microhash on ohtlik pettus

Post Litecoin

Rahakoti soovitused

Post Litecoin

Kas te arvate, et valitsus ja muud sarnased võivad peatada krüptokursuse?

Post Litecoin

Hiina jüaani bitcoini hinnaga

Post Litecoin

Kuidas nõuda bikotiini raha paberkotilt?

Post Litecoin

Btc-e pettis mind - mida ma saan teha?