SA-st bikotiini ostmine | Estonian.lamareschale.org

SA-st bikotiini ostmine

SA-st bikotiini ostmine

Küsimus:

Hi im Lõuna-Aafrika Vabariik, nii kuidas üks minna osta Bitcoin ilma et oleks võimalik kontrollida raamatupidamise tõttu ei ole kodanik nendes riikides, kus vahetusi tegutsevad

Vastus:

Hei Clive,
 

Kommentaarid:

Clive, see on lihtne osta Bitcoin SA - Mulle meeldib Luno.com, mis töötab otse ZAR ja saate EFT raha mis tahes meie suurem pangad. Seal on ka Altcointrader & Localbitcoin, kuid ma leian Luno lihtsaim.Bikotiini ostmine HavailesseKüsimus:

Olen püüdnud 2 nädalat osta Bitcoin. Coinbase ei ole aktiivne Hawaii. Mida te soovitate?

Vastus:

Hi Jack,
eeskiri Hawaii umbes Bitcoin hiljuti muutunud üsna ranged, nii populaarne vahetamist lõpetas teenindamiseks selles piirkonnas. Saate osta Bitcoin kaudu LocalBitcoins, proovige leida kohaliku müüja oma piirkonnas. 

Kommentaarid puuduvad


Bitcoini ostmine teises riigis? (esmakordne ostja)Küsimus:

Hi, Ma elan NZ kuid on mõned fondid Austraalia ($ AUD) ja olen kaalub osta Bitcoin Austraalia $ 's, sest turg on suurem ja seal tundub olevat rohkem ostmine ja pikemas perspektiivis; müüa võimalusi. See lubatud / võimalik, või ma pean ostma ainult oma riigi tegeliku elukoha?
PS: palju kasu suurepärase koolituse videod, Cheers Nate

Vastus:

Hi Gary,
Muidu ma soovitan kasutades Peer-to-Peer vahetada nagu LocalBitcoins.com. Nagu olete tegelevad üksikisikud seal, nad tõenäoliselt oluliselt paindlikumad - nii kaua, kui nad saavad AUD oma konto, nad pole kohustatud tegema samasugust AML / KYC kraami nii suur reguleeritud vahetust.

Kommentaarid puuduvad


India binokiini ostmine IndiastKüsimus:

Viimati uuendatud 16. Jaanuar 2018 kell 09:54

Kas ma saan osta Bitcoin kohta Coinbase kasutades maakler süsteemi Indiast deebetkaardiga, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud?

Vastus:

Hei Aayush,
siin on nimekiri Coinbase toeta. Nagu märkad India ei ole seal, mis tähendab, et sa ei saa kasutada Coinbase isegi kui sul on rahvusvaheline deebetkaart.

Kommentaarid:

Hi Raj,

Kahjuks ei tegele sellist tüüpi erasektori pakkumisi. Pakun, et sa kassasse India põhinev vahetuste, nagu Unocoin või Zebpay.

Hi Beigel,

Ma olen Indiast ja ma tahan osta bitcoins või etherum alates Coinbase nagu on hinnavahe. Nii et kui see on võimalik saab osta (kui olete pärit USA) ja seejärel kanda ja ma maksan sulle ostu hind + 2%


Bikotiini ostmine koonbaasilKüsimus:

Nagu te teate, et osta hind Bitcoin on väga vähem Coinbase kuid see on USA kodanik ainult. Kas üks mu sõber USA osta Bitcoin ja saata see minu Zebpay India? Kas on olemas tehingutasu kaasatud ja kui jah, siis kui palju see on?

Vastus:

Hi Rajeev,
Loodan, et see aitas.

Kommentaarid puuduvad


Bikotiini ostmine deebetkaardiga paypalKüsimus:

Hi, ma tahan teada meetodeid või veebisaite, kuidas me saame osta bitcoins kaudu deebet / krediitkaardiga või PayPal ilma klienditeave või kinnitamiseks dokumente.

Vastus:

Hei Mark.
 

Kommentaarid puuduvad


Bitcoini ostmine mobiilse tasakaalu abil (telefoni krediit)Küsimus:

Hei!
Kui olime arvestades rakendamise teenuse meie peamine prioriteet oli lihtsus ja kasutusmugavus. Seetõttu

Osta bitcoins mobiilsete krediidi ei nõua konto registreerimist või kontrollida identiteeti.

Meie uuringud näitavad, et kõik varasemad katsed käivitada teenuse sedalaadi ebaõnnestus ning puudus universaalne lahendus osta bitcoins mobiilsete tasakaalu ja veel. Oleme seetõttu väga hea meel, et on muutunud esimene ettevõte on see meie teenuste valikut. Esimesel nädalal üksi (olles käivitanud 9 riigis), müüsime üle 1 Bitcoin mobiilsete maksete - me arvame, et see on väga tulemusena kuna funktsioon on suunatud väike ostud ~ $ 10- $ 50.
Vilius, BizDev @ Coingate

Vastus:

Kommentaarid:

Teenindada oma ei tööta ma arvan sa did not rääkida tõsi, sest ma olen testi oma teenuse täna ja mu sõber teise riigi eile ja ei tööta
nii et kui palun dont push võlts teenust


Betsiinide ostmine investeeringuteksKüsimus:

Ma olen 100% algaja. Soovivad investeerida $ 250.00 ja hoida seal investeeringuid. Ma ei ole huvitatud, kuid kell kaevandamise, müügi jne Aga ma lugesin teie algajatele kursused ja ikka ei tea, kus ja kuidas alustada. Ma ei pahanda maksavad privaatne rahakott. Palun suunata mind.

Vastus:

Hei Rafael,
ma soovitan teil vaadata meie Rahakott Arvustused lõik, otsustab rahakoti, siis osta väike kogus münte eksperimenteerida. Vaadake meie ostmine juhendid sektsiooni leidmisel abi vahetamise osta.

Kommentaarid puuduvad

Seotud uudised


Post Litecoin

Microhash on ohtlik pettus

Post Litecoin

Lisage, kui vahetused nõuavad kahepoolset autentimist

Post Litecoin

Kuidas me teeme Cryptoconei Block Exploreri

Post Litecoin

Krüpteeritud privaatvõti

Post Litecoin

Ripplei ja Stratiti tulevik

Post Litecoin

Püramiidskeemid, mis on suunatud õiguspärasele lähenemisele BC omandamisel

Post Litecoin

Exchange NL usaldusväärne rahakott, mis võtab vastu mitme valuuta

Post Litecoin

Paberi rahakott kahvli korral

Post Litecoin

Riistvara

Post Litecoin

Bitcoini eeskirjad Indias

Post Litecoin

Bosnia ja Hertsegoviina kaubavahetus

Post Litecoin

Probleemid oma bitsükooni segisti loomisega